MEDIAN XL

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 04.05.2011, 15:50 hod.

Škoda, že mrtvý. No stejně bych tu assku dojel asi až po Dragonforce a tem Retaliate...
Jinak díky za pomoc...

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 04.05.2011, 18:18 hod.

Nicméně assa s pořádnou naginatou taky není špatná, vpodstatě namaxuješ shadow refuge, ways, queen of blades, jeden bod do blinku - perf. being a zbylé body do crucify kvůli bossům + uberskill doporučuju jeden bod do beaconu. Je s ní sranda, ale připrav se na časté chcípání.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 22.05.2011, 18:19 hod.

Chci se zeptat na "damage reflected", co to znamená? Je tím myšleno, že čím víc reflected tak tím míň bude item ztrácet durability? nebo je to něco jak damage reduced?

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 22.05.2011, 18:24 hod.

To znamená že kolik % damage vrací určitý item spátky nepřátelům.. Když máš 10% damage reflected,a nepřátel tě zraní za 100 damage, tak ho to automaticky zraní za 10 damage....
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 22.05.2011, 18:56 hod.

takže něco jako thorns... a vyplatí se to dávat do itemů? Jestli to ňák rapidně pomáhá? nebo radši dát něco jiné třeba na pounce Amazon

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 23.05.2011, 11:11 hod.

Damage reflected jsem nikdy nepoužil, primární je zvyšovat defense(zvlášť, když jako pouncezon maxuješ lioness, co defense zvyšuje pasivně). Maximum enhanced defense je u orbování v kostce 350%, zbytek místa jsem zaplácával třeba orbama na +resisty.

Jinak ještě jedna poznámka k pouncezoně - asi sis všiml, že pounce nespotřebovává durability u zbraně, protože se bere jako kouzlo a ne jako útok. Takže všechny procy "on attack" se nebudou spouštět.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 23.05.2011, 13:50 hod.

jj to vím, já ztm žádný extra dobrý sacred unique nemám tak používám Celestia seta teď mám 405k defense...

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 23.05.2011, 15:54 hod.

Ten set není špatný, sacred unique klacky jsou docela o ničem, ale pokud bys našel Taha runu ve fauztinvillu, tak ta je jako zbraň dobrá(má i passive warp armor - přidává další defense a trošku avoidu).

BakyX
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od BakyX » 23.05.2011, 15:58 hod.

Nezahrál by niekto cez leto zo srandy HC DUO v Median XL bez uberquestov a opakovania nájazdov :) ? Zomrieme rýchlo :D

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 24.05.2011, 13:05 hod.

Tak co říkáte na novou verzi Omega? Já jsem celkem spokojen, ale můj druid ne, jelikož vyhodil Gamma Field tak budu muset změnit orientaci u mého Gamma field druida :D a dost mě bodne replikace Goodberries... už mě nebavilo sbírat rare :D

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 24.05.2011, 15:24 hod.

kolij :Odkud máš Omegu? Ja to nevím stáhnout,nikde to není :shock: :shock: :shock:
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 24.05.2011, 20:32 hod.

ono to na offic strance neni, ale je to na offic forku... dám ti odkaz http://www.filefactory.com/file/cc754bd ... Omega1.zip

Jet am hodně změn, a hodně vylepšil Spear Amazon, ale odělal +2 random skill u Azmodan hearth, worldstone key, book of lies a teho z binding baal

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 24.05.2011, 22:01 hod.

kolij: Thank you.Stává se mi že v 3.aktu v Durance mi Median seká.. aj tobě ?
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 24.05.2011, 22:39 hod.

tak tahle omega je stejně beta, o těch zničených +skillech jsem četl na fóru a prý mají být o dost posíleni unholy palachové, jak caster, tak melee

Bartuc: Mě se to sekalo vždycky, když que-hagani začali summonovat a spawnovat ty halucinace peace warderů, jestli teda myslíš tohle. Je to známý bug, Laz o něm ví. Ale nevím, jestli jde opravit.

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 25.05.2011, 17:22 hod.

Jo myslím tohle..tam mi to hrozně seká .. Ani nevím kde jsem..protože jsem summoner :)
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 25.05.2011, 17:35 hod.

me se to teď seká jak dal jiný skin u Retaliate... jelikož nemám nejnovější PC :D tak je teď pro mě Muj 54 lvl Retaliate nehratelný :D takže zkusím Unholy meele...

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 26.05.2011, 11:41 hod.

kolij: Tak to budeš mít od 90. levelu dost složité - superbeast dává 4fpa útok a naspamované lemures udělá sprite overflow dost snadno:-) Holt budeš muset mít jako hlavní útočný skill blood thorns.

A dle change logu jsou prý v dunraigu mezi ostrovama cestičky, čímž odpadá nutnost teleportu. V praxi to znamená nesčetněkrát snadnější obtížnost. Pro představu - je to to samé, jako kdyby byly mosty v Avalon levelu, čili žádný port doprostřed monster. Přijde mi to dost podivné.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.05.2011, 12:37 hod.

no ty cestičky sou estě ok, ale podivné mi přijde když sem zabil Assura v cave lvl 1 :D nvm jak je to možné... ještě se mi nic takovýho nestalo

a kdybych jel castera tak radši Holy nebo Unholy?

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 26.05.2011, 14:16 hod.

Takhle jde vylákat z levelu do levelu plno monster, hlavně ty, co používají nějakou variantu teleportu(pounce - assur, divine apparation - spiriti v bremmtownu, dark edyrems v judgement day questu - při farmení téhle trofeje se mi povedlo odtáhnout Uldyssiana až k Andariel nebo blink - Belial)

Když použijou teleport zrovna ve chvíli, kdy opouštíš lokaci, objeví se s nové lokaci s tebou. Vypadá to jako vzácná shoda náhod, ale děje se to docela často. Když se v těch guides na fóru mluví o "lure laz into jungle", je to tenhle případ.

Větší tank a méně lagu má holy caster, unholy je větší glass cannon a lagger. Ale unholy je víc zábavný.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.05.2011, 14:37 hod.

No já musím brát ohled na ty lagy :'( prve zkusím toho Holy a kdyby mě nebavil tak se přejít dá kdykoliv...

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“