Mod PlugY

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Dudo Dobyvatel
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Mod PlugY

Příspěvek od Dudo Dobyvatel » 28.07.2011, 08:57 hod.

zdravim vas... potreboval by som pomoct s tymto problemom. Stiahol som si mod-plugy-the-survival-kit-v10-00 a vsetko ide dobre az pokial s tromi klucmi v 5 akte neotvorim port. Ak tam vstupim tak mi hra okamzite sekne.
Prosim o radu. Dakujem

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mod PlugY

Příspěvek od siroga » 28.07.2011, 09:03 hod.

odinstaluj cestinu

PS. mam takovy tuseni ze je to v "trosku" spatne sekci
Naposledy upravil(a) siroga dne 28.07.2011, 09:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Dudo Dobyvatel
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mod PlugY

Příspěvek od Dudo Dobyvatel » 28.07.2011, 09:05 hod.

to pomoze? :)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mod PlugY

Příspěvek od siroga » 28.07.2011, 09:06 hod.

ne, pisu to jentak ...

Dudo Dobyvatel
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mod PlugY

Příspěvek od Dudo Dobyvatel » 28.07.2011, 09:08 hod.

nemyslel som to v zlom, len mi to pripada cudne, ale skusim to, dakujem za radu. Islo mi o to, ze neovladam velmi eng a hrat bez toho ked nerozumiem ma nebavi ;)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mod PlugY

Příspěvek od siroga » 28.07.2011, 09:10 hod.

ja osobne to hraju od zacatku v anglictine a je to mnohem srozumitelnejsi , zvlast kdyz pak neco hledas na netu treba jaky zbrane jsou jaky kvality ...

a ted z5 k tematu, blbne to vsem co maji nainstalovanou cestinu, presne tasama chyba jak pises, nevim jestli se to da nejak obejit s tim aby cestina zustala ale kdyz ji odinstalujes tak ti uber q pujde ...

Dudo Dobyvatel
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mod PlugY

Příspěvek od Dudo Dobyvatel » 28.07.2011, 09:12 hod.

este raz dakujem

xxx-shaman
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mod PlugY

Příspěvek od xxx-shaman » 26.12.2011, 15:31 hod.

zdarec, potřeboval bych radu..objevil se mi Diablo ve 2.aktu v Lost city. někde jsem četl že se objeví po dosažení určité hodnoty u Soulstone sold for Merchants. nicméně je tu a já mu nijak neublížím. harju SP se sockou na 85lvl (FO+FW) merc mu taky moc neublíží. co s tím? rád bych ho zabil, prý je z něj dobrej drop..víte někdo jakej ten drop je a jak na něj případně?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Mod PlugY

Příspěvek od damagedeath » 26.12.2011, 17:58 hod.

přesunuto

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mod PlugY

Příspěvek od MadBull » 27.12.2011, 20:43 hod.

xxx-shaman píše:zdarec, potřeboval bych radu..objevil se mi Diablo ve 2.aktu v Lost city. někde jsem četl že se objeví po dosažení určité hodnoty u Soulstone sold for Merchants. nicméně je tu a já mu nijak neublížím. harju SP se sockou na 85lvl (FO+FW) merc mu taky moc neublíží. co s tím? rád bych ho zabil, prý je z něj dobrej drop..víte někdo jakej ten drop je a jak na něj případně?
Čau.
No... Vzhledem k tomu, že máš socku, tak mu ani moc ubírat nemůžeš - 95% rezisty proti všem elementům (tzn. dáváš mu jen 5% svého celkového dmg)... A má cca 650K životů, takže ho budeš pižlat asi hodně dlouho :lol:
A jak na něj? Dát aspoň bod do Static Field (ubírá 25% života za zásah), po dostatečném oslabení ho dopižlat, k čemuž ti poslouží hůlka s chargem na Lower resist (sníží odolnosti) a pak čarovat, čarovat, čarovat, obnovit lower resist, čarovat, čarovat... Taky je dobrý sehnat mercovi nějakou zbraň s vlastností Crushing Blow (podobný efekt jako Stat. Field)... Nebo si pročíst tohle a zjistit, že socka DK moc nedává... :wave:
http://diablo2lod.diablo3.cz/questy-spe ... iablo.html

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Mod PlugY

Příspěvek od Kubis » 11.01.2012, 08:38 hod.

Mám dotaz na Plugy. Mám už na jedný postavě Torch, takže druhej nemůžu sebrat ze země. Budu ho moct sebrat když ten jeden dám do sdílený truhly?? A můžu těch Torchů mít ve sdílený truhle víc??

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Mod PlugY

Příspěvek od bubavanek » 27.01.2012, 13:24 hod.

Ano a ano. Alespoň mě to šlo.

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“