Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 07.07.2012, 16:47 hod.

tjn.
150 klíču a zy-el reguirment je na světě :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zy-el

Příspěvek od DeathHero » 26.07.2012, 22:23 hod.

ahoj mam otazku je v Zy-elu truhla jako je v Plugach? nevim mam tam nejaky cerny kostky a ve videich vidim ze tam maj sipky jako v Plugach nevim co delam spatne.
Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 28.07.2012, 12:39 hod.

instalovals to přes d2se a povolils tam plugy??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 08.09.2012, 10:26 hod.

Ciao, mám otázečku, jak spouštíte zy-el přes D2SE?

EDIT: ještě jednu otázku mám. Mám staženou verzi 4.4c a nejde mi příkaz /playersx. Nejde to v tý verzi všem nebo mám někde chybu? protože v různých článcích a návodech se doporučuje zvyšování pl třeba na hledaní věcí do startu atd...nebo tu funguje jinej příkaz na zvyšování pl? dík

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 19.09.2012, 21:54 hod.

Attia: Nainstaluju D2SE a ze stránek D2SE stáhnu zy-el. Ten rozbalim do složky mod.
jinak se to píše bez / (zy-el je postaven na verzi 1.09)
takže třeba players 5 (možná je to bez mezery, ale to už ňák ozkoušíš)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 10.03.2013, 16:18 hod.

po delší době jsem to stáhnul a ten příkaz playersX mi nejde...zkoušel jsem

players8, players 8, /players8, /players8 a ani jedno nereaguje tak netuším kde je chybka...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 10.03.2013, 18:09 hod.

mě třeba players 5 funguje
jen se nezobrazí players set to, jako v novějších verzích.
Ale zobrazí se to v pravim hornim rohu - u popisku mapy
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 10.03.2013, 22:23 hod.

a hrajes to pres D2SE? a s plugy nebo čisté?

EDIT: ajooooooooooo...ono to ukazjuje v pravo u mapy na kolik to je players...já pořád čekal na to že mi to ukáže "players set to 8"

tak to je pak už OK...díky :-D už mi to jede...nebo psíš ono to jelo hned jen jsem neěděl jak si to ověřit...;-) dík

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 10.03.2013, 23:29 hod.

a za koho hraješ?? a jak to jde??
já jel untwinked jen palacha, když sem potom rozjížděl mou sorcku, tak sem si nahodil dva charmy, z nichž každej dával +500 dmg. A taky amulet asi s 300dmg reduced
tak by mě zajímalo jak to jde za jiný chary. S palachem sem chodil lokaci za městem asi tak dlouho jako bych normálně dohrál normal :(
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 10.03.2013, 23:39 hod.

jedu druida...chtěl bych ideálně fury + feral rage...kam se ale dostanu netuším :-)

celkem mě děsí ten level 20 na první použitelný skilly :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 10.03.2013, 23:57 hod.

Attia: to se dodělá už někde v den of evil :)
jinak tady se to blbě rozehrát snad ani nedá. Lvlů (a tedy i skill pointů) je prostě dostatek, takže můžeš i částečně investovat do těchskillů na začátku
skoro si myslim, že se tu dá sehnat skoro čehokoli kolik chceš že feral rage nebude ani potřeba.
Jinak i zde to maj melee postavy podstatně těžší. Zatímco můj palach měl problémy i v matrixu sorcka si v klidu dávala i Suicide Sanctum a po naexpení i další ubery.
Ale možná po velkym naexpení a sehnání špičkový výbavy je palach silnější. O druidovi toho moc nevim, jen to že ve starších verzích byl považovanej za zdaleka nejslabší postavu
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 11.03.2013, 00:08 hod.

výzva? :-D

tak jako uvidíme...feral rage by byl stejně asi jen 1bod...hlavní bude fury/lyca/werewolf a k tomu pak podle toho jak to půjde picnu buď nějaký vlky/medvěda a určitě ducha...jen nevim jestli dmg nebo life...to se ještě uvidí...

zatím lvl7 a mlátím zombíky a vše co potkám v první mapce na pl8

EDIT: mno dozadele...jsem pracne jak ocas sbíral a farmil goldy...našetřil jsem asi 28k že si nakoupím lepší věci...mno a první věc sem si říkal že koupím klíče...dám Shift+klik a koukám že mám 28 goldů a 297 klíčů...KU*VA :-D :-D :-D sem nasranej jak pes ale musim se tomu tlemit :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 11.03.2013, 08:09 hod.

Sem ani nevěděl, že shift umí takový skvělí věci . Celkově je dle mě lepší oak sage , protože dosáhnout phys. dmg. capu se dá už na normal. Ale úplně na začátku se bude možná hodit. Jinak na začátku je ideální vytvořit amulet z karet stejný hodnoty ( na začátku 2) ale všech typu - píky srdce spade sword - prostě všech. Dává naky life skill a hlavně slušný dmg reduced .
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 11.03.2013, 13:41 hod.

tak jako přes shift kupuju i lahve do opasku atd...jenže mi nedošlo že asi zvedl max stack na klíče...klasicky koupíš max 12 klíčů :-D tak já koupil asi 300 a utratil za to vše co jsem měl :-D

jinak se mi podařilo najít svitek co mi dal 100 HP na belt od lvl2, takže celkem spokojenost...

jinak jsem ještě včera zkusil rozjet amazonku. tak uvidíme jak mi to půjde s ní. Druida mám zatim na 13 lvl a amu na 6. Přemýšlel jsem právě že bych taky zkusil sorcku, ale moc mě to neláká, když už tak možná zkusim necra. klasiku summonera, protože co jsem zjistil tak třeba u druida jsou upravení raveni kteří už dávaj celkem solidní dmg a jsou i vytrvalejší...nezmizí tak rychle...tak pokud trochu posílil i kostry u nerca molo by to bejt funny...uvidíme...

jinak máš nějaký tipy do začátku? našel jsem zatím jen 3 jokery (2 5 a 7) a mám nějaký kousky obrázků a nevim co s nima.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 11.03.2013, 19:30 hod.

určitě stackovat ringi, amulety, jewely a hlavně charmy
doporučuju dělat http://zyel.wikispaces.com/Charm+of+Making
recepty na upgrady veci: http://zyel.wikispaces.com/Upgrade+Item+Recipes
opracdu doporučuju craft ringy odsud: http://zyel.wikispaces.com/Crafted+Item+Recipes
on FO na 25 lvl nadělá celkem paseku - rare ring získáš zlepšovánim mag. a rare ringů
nebo podobně získat crafted helmu - a craftnout jí na ňáký pěkný summon
svitky co ti primo k něčemu nebudou přeměňuj na vyšší
a zkus ňáký levnější RW : http://zyel.wikispaces.com/Runeword+Stats
daj se na weapon charmech (ted nevim jaky to sou) ci rukavicich sehnat +dmg a AR a na shield charmech a botách sehnat %block

a hlavně luck - když ti třeba padne ten recept na ring s grizlim tak to je pak fofr
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 11.03.2013, 19:49 hod.

popravdě se v tom momentálně FEST ztrácím...:-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 11.03.2013, 21:46 hod.

jj je to dobrej mišmaš :)
ale takovej už zy-el je :-D
ze začátku se v tom člověk topí a je to zábavný pak se to začne pomalu převracet. Je sice pěkný mít půl mega života, ale vetšinavěcí co člověk může vycraftit nebo sehnat je stejně k ničemu
mam třeba opasek co dává asi 2k obranu, 30k life + několik-set max life, +31 to all max resist, +255 all resist, + 1200FHR,FBR + 80 Block rate a asi 50 all skill a eště dost dalších věcí, ale boty a rukavice mam furt sigon, protože mi i mezi zy-el artefakty nepřijde cokoliv užitečný
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 12.03.2013, 00:58 hod.

tak zatím je summoner celkem fajn...koster mám 11 na lvl 11 (mám +2 skelet. wandku)
jen teda maji pořád low dmg a málo HP protože tímhle skillem jen zvyšuju počet...dmg a life pude až z mastery na lvl 20...takže to nějak musím do toho 20 lvl přečkat...naštěstí je od 10 lvl ampa takže to kosej relativně dobře...jen teda DoE je fakt opruz s těma falenama...si neumim představit ten DoE mlátit nějakým meleečkem :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 12.03.2013, 16:30 hod.

chvili to s palachem trvalo, ale dalo se to - obzvlášť když sem měl ten ring s chance to FO when hit
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 12.03.2013, 22:31 hod.

necra jsem dal na 30 lvl a musím říct že mě přestal bavit...je to děsná nuda...prakticky VUBEC netřeba řešit vybavení...vlastně všechno co mám na osbě jsem koupil na 1lvl...krom hulky kterou sem si pak koupil +2ampa/+2 skelet...takže necro de k ledu...navíc mě začíná štvát to šílený kvantum věcí co padaj na pl8...absolutně nevím co s tím :-D

asi se buď vrátím k druidovi a nebo zkusim amku na luky...uvidím ještě...

jen mám trochu obavy že mě ten mod přestane rychle bavit, protože je na mě až MOC přeplácanej...je toho tam na mě až EXTREMNE moc...

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“