Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 12.03.2013, 23:02 hod.

Zy-el se dle mě nedá hrát bez plugů
jaks psal, těch věcí je prostě moc.
Mam plný stránky jen elixírů zy-el svitků rare amuletů apod.

a myslim, že max player je asi 127.
http://www3.telus.net/zyel/id9.html
já to hrával tak na pl5 - to se dle mě vyplatí nejvíc

kdyžtak bysme mohli dát někdy přes tunnel, ale je fakt, že poslední dobou mam naprostý minimum volnýho času
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 12.03.2013, 23:09 hod.

jj max je 127...používal jsem to na prvních levelech na vybírání truhel a kamenů...abych nabral nějaký goldy na výbavu...

přemýšlím jen co zkusit...protože ten summoner mě fakt nebaví když jen stojíš a nic neděláš...možná později kdyby se k tomu přidala nova nebo něco bylo by to víc funny ale zatím nic moc...

melee postavy se bojím kvůli těch nechutným fallen packům :-D to je šílený jak na tebe vyběhnde 300 falenů a za zdnek maj 30 shamanů :-D chce to aspon nějakej slabej multiskill na tyhle low potvory...ještě nevím co zkusím...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 12.03.2013, 23:22 hod.

co já vim tak necr by měl bejt dost silnej.
teeth na capu sou asi celkem maso a revivové tě ochrání
jinak mě přišlo, že se to třeba palachem ňák tak dá - i-když je to dost o běhání.
Už si se dokázal vymanit z blood mooru a dostat se na cold plain??
je to celkem skok - asi největší v celý hře. V tomhle se Is Alive zy-elu dost podobá :)
hlavně zbírej ty karty a ringy jewely a charmy - je to důležitý na uvaření itemů co ti pomůžou se odpíchnout od začátku
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 12.03.2013, 23:34 hod.

mám nějaký charmy ringy i amulety ale nějak jsem nenašel co z nich kuchtit...krom toho dělat z ringu amulet apod...

na cold plains jsem se dostal ale asi jsem se hodne nadexpil protože jsem to tam dával v pohodě i na pl8...sem několikrát byt DoE na pl8 a na cold jsem vyběh asi na 26 lvl...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 13.03.2013, 09:35 hod.

Magický věci se dají vylepšovat na rare pak na craft a pak na unique. Hlavní je dostat se na tu craft úroveň .
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 13.10.2013, 10:00 hod.

Tak podla toho koľko je v tomto mode receptov a možností, asi nejlepší mod.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zy-el

Příspěvek od ZOMB » 13.10.2013, 15:14 hod.

Je to dobrý mod, ale recepty moc "přeplácaný" - dobrý jsi jen v případě, kdy znáš všechny recepty nazpaměť a víš, kdy se co vydaří craftit a co zase dropovat atd...
Navíc endgame (uberlokace) jsou silně nevybalancované, za monstrum dostaneš level zkušeností...

K nejlepšímu modu to má daleko, ale je to jeden z těch vyvedenějších :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 13.10.2013, 15:20 hod.

Zombe, doufam, ze az to nekdy umozni v D3, tak se od tebe dockame stejne, nebo lepsich jak v 2.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk now Free

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zy-el

Příspěvek od ZOMB » 13.10.2013, 18:30 hod.

Řekl bych, že až to umožní, budu se stavem Diabla 4 docela spokojený :D
Mimochodem už jsem to psal sem, co bych udělal, kdyby bylo po mém: (můj 3. příspěvek)
viewtopic.php?f=44&t=9579

Abych nebyl úplně OT: V Zy-Elu mě mrzí to, že obtížnost klesá... vyjdete za město a nezvládáte to... musíte taktizovat, znát hru, využít vše co najdete... pak se to pořád zlehčuje...
Level cap 10000 je celkem k ničemu, když takové číslo ani nevyužijete (skill pointy)
Ale je to jeden z modů, u kterých strávíte hodně času, a pokud se rozhodnete vyzkoušet nějaký mod na D2, Zy-El je dobrý začátek :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od Maxim » 14.10.2013, 14:11 hod.

Zombe Diablo 3 ve tvém podání bych si zahrál o hodně radši než to co je ted. :)
Ja bych taky chtěl mody do d3 to bych se vyřádil >:D
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 15.10.2013, 16:02 hod.

Ten mod je, ako už samotný lvl 10000 hovorí, o expení. (Niečo podobné ako dankwow server na WOW tam som si užil kopec zábavy, tiež tam bol lvl cap 2500 a 10000 http://www.youtube.com/watch?v=BIcRme3djZQ)
Teraz by som ale potreboval poradiť osm na lvl 24 s amazonkou a z cold of plains som ešte nevyšiel, dokonca som nevyčistil ešte ani den of evil dmg mám 113-201.
Do akých skillov sa na začiatku hodí investovať? Aké recepty používať, pozerám som autorovu stránku, ale týhc vecí je tam pre začiatočníka toľko že nemám šancu to všetko vstrebať.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zy-el

Příspěvek od ZOMB » 15.10.2013, 18:15 hod.

Ono je celkem jedno do jakých skillů budeš investovat... stejně později všechny vymaxuješ :)
Já jsem jel myslím magic arrow, ale ono to je celkem jedno... dokud budeš mít dobrou zbraň :D

Recepty... těch je opravdu moc. Ze začátku si ale nastav vyšší "players", ať padají runy... runewords jsou dost užitečné a jdou dělat i do charmů :)
A určitě si kup lučišnici, ať máš parťačku (s ní to půjde jak po másle ;) )
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 15.10.2013, 20:31 hod.

Psychotoxic: tak je už dobrý, já dlouho nemoch vylézt z blood moor :)
opravdu hodně dobrý je, pokud získáš všech 7 dvojek - různých typů
to ti dá po zmixování v kostce amulet s redukcí poškození přes 150 a skilly
jinak dle mě je nejsilnější - aspoň na normal a night sorcka
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 16.10.2013, 09:26 hod.

No z toho modu som naozaj vyhukaný, to by chcelo na týžden študovať autorov návod a recepty, a další mesiac v hre testovať a skušať. Ked vidím koľko tam je kombinácií iba s tými kartami, až sa mi hlava zatočila.
Edit: Konečne som narazil na stranu 42 a v ňom perfektné recepty na upgrade zbrane absolutna bomba
Ešte by som mal otázku čo znamená Crf ring alebo crf jewel (konkrétne to crf), a čo znamená 50%ease, a 20%target flees
A dalšia otázka ako vymazem schopnost ktoru som dal do nejakého iteme napríklad dal som do chesty <100 Life Regen> namiesto toho mi to dalo drain life 100. Ako to vrátim? Kruci to je divné, má mi to dať 100 magic dmg reduced, ale namiesto toho ma to ešte viac oslabí -100 dmg reduced. Ako to?
A ešte k tým runewordom a skratkám ktoré pod itemom používa ko napríklad: SH, to, cb,ma,sc,cq? Kde možem nájsť vysvetlivky všetkých tých skratiek?
Buď je ten mod naozaj taký náročný, alebo ja som naňoho taký debil, že ho neviem hrať.
Tam je toho proste toľko že chcem hrať všetko craftiť všetko, a nakoniec mám h.... lebo mám zo všetkého niečo čo mi v konečnom dosledku nedáva nič.
Najviac som v prdeli z tohoto: crafted charm + (nejaká dalšia surovina = new crafted charm), ale k tomu aby sme dostali tu prvu surovinu (crafted charm) potrebuje rare amulet a uber super truper charm, k tomu aby sme dostali uber super truper charm, potrebujeme, 4 kluce, 2 minor health potiony, a jeden unikátny charm. :evil: :evil: Sami uznajte že takto to nejde, až moc to autor tým craftovaním domixoval. To ma zatiaľ najviac odrádza od modu, viac ako to zdlhavé expenie. Chodím s veciami z lvl 8 som lvl 33 a ak by som nemal charmy ktoré mi zaberaju trištvrte miesta v inventári tak som nahraný.
Idem mrknut na tunngle.
Ale pomaly ma to začína baviť hodiť s gearom s lvl 8 a stále dookola chodiť expiť den of eveil alebo blood moor.
Ani by som nepovedal že najsilnejšia je sorcka: http://www.youtube.com/watch?v=zs4mB_gS4ck

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 16.10.2013, 22:27 hod.

1. ta ama chodí na 385 lvl 3. akt normal
to je jako chodit v normal d2 3. akt normal s zealotem na 70+ lvl
vůbec nic to neznamená. důležitý je, že sorcka je schopná dávat bez dobrýho equipu ty drsný uber lvl. Možná sou toho schopný i jiný postavy, ale když sem zkoušel např. palacha, tak sem nebyl schopen projít ani kousek těch těžkejch uber lokací a s sorckou sem to v poho dával - jen to chce mít vyvolání medvěda
2. to co si našel jako super recepty pravděpodobně slouží právě ke snižování- myslim, že tam fakt je napsáno mínus.
Tyhle recepty sou k tomu, že v zy-elu lze bez problémů přesáhnout maximální počet vlastností, jenž může item mít.
Tohle slouží k tomu, že ty vlastnosti co nepotřebuješ z itemu odstraníš.
3. pokud máš přímo dotaz k ňákýmu receptu, jako tu píšeš, tak sem hoď odkaz
edit: teď sem se na to video díval a chodí s ní i ubery, ale to sem dával s sorckou i o dost rychleji - obzvlášť když sem sehnal lower resist - to to pak fakt padá fofrově
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 17.10.2013, 20:23 hod.

Ok v Den of Evil mi už stačilo, pozbieral som zopár vecí spravil 40 lvl a teraz by som chcel ísť ďalej. Čo by ste radili vycraftit z týchto vecí?
http://www.youtube.com/watch?v=lfxitCfuS2I
Poprípade čo by ste mi aj odporučili zbiierať??? oplatia sa vobec zbierať tie biele nemagické charmy?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 17.10.2013, 20:57 hod.

Psychotoxic: třeba jak sem tady psal.
7 karet úrovně dva a každá jinýho typu.
Transmutuj to v kostce a vyleze ti z toho amulet, díky kterýmu tě ze začátku nemaj téměř šanci zranit
a udělej si prsten se seslánim kouzla - dle mě je nejlepší FO
http://zyel.wikispaces.com/Crafted+Item+Recipes
tady sou recepty jak upgradovat prsteny a amulety
http://zyel.wikispaces.com/Upgrade+Item+Recipes

jinak z toho co si pamatuju jsou ze začátku celkem důležitý právě charmy, ale magický moc nepadaj, takže je dobrý je zbírat normální a vylepšovat je na magický
ty pak upgradneš na rare a uděláš charm of making: http://zyel.wikispaces.com/Charm+of+Making
nebo si z tý stránky udělej ňákou crafted helmu se seslánim ňákýho pomocníka
a vem si žoldákyni
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 18.10.2013, 06:56 hod.

Dík za rady, si si ale istý že 7 kariet 2 urovne každá iného typu? http://www.youtube.com/watch?v=9tyhoUJF ... e=youtu.be
Alebo máš na mysli tie veľké karty?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 18.10.2013, 11:26 hod.

ty velký se vytváří z těch malejch. Je to nakej jednoduchej recept. Ty karty jsou tak malý jen, aby nezabírali tolik místa
edit: ten recept je malá karta + úlomek šutru = velká karta
Naposledy upravil(a) hami dne 18.10.2013, 15:39 hod., celkem upraveno 1 x.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 18.10.2013, 14:50 hod.

Dik, ešte čo to znamená to crf charm, alebo crf Jewel (konkrétne to crf.

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“