Co chcete k oživení D2?

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845
Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od Joko » 26.08.2012, 13:36 hod.

myslím, že to je dobrý nápad teď tam člověk dohraje Normal ale už začíná mít nejvyžší kvality gemů takže za mne ANO
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 14:24 hod.

Hoj ZOMBe:)

Omluvám se, zde sem to přestala číst vše i já. Výčet dokonalých nápadů je opravdu velikej. Jinak tvůj mod vypadá fakt pěkně a docela sem těším na to, až si to doma zkusím. ( Ten link, co jsi mi poslal ).

Jen na jedno sem tu doteď nenarazila. Jednou sem si stáhla multires a oživilo mi to hru víc, než kdejaký mod. Osobně mi teda dost vadilo, že vidím monstra dřív, než oni mě a reagovali na mě dost pozdě. Porto se chci zeptat. Dokážeš změnit i rozlišení hry třeba na 1024 a v závislosti na tomto rozlišení i akční radius monster?
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 15:00 hod.

Wixxia: on je problém u vyššího rozlišení v tom, že pak jsou černé okraje a to nepůsobí moc dobře, a jak jsi napsala, monstra vidíš daleko dopředu... jde o to, že Diablo je jako takové postavené na rozlišení 800x600, a na jeho pozměnění moje schopnosti nesahají...
sice se by se mohl použít multires, ale to už pak není ono...
asi před rokem tady probíhala anketa, kde hráči psali, jaké rozlišení by v modu chtěli, a 800x600 jasně vyhrálo...

Děkuji i tobě Joko za aktivitu, teď se vrhnu na třetí, čtvrtý a pátý akt (celý normal), pak bude celosvětová open beta a pak bude čekat full verze... ale to je asi ještě daleko :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 15:58 hod.

ZOMB: Nejdřív Ti zareaguju sem a pak se juknu, co si mi psal do příspěvku o té chybě:)...Jinak děkuji za info, ať je jakékoliv předem.

A ještě mám jednu prosbičku ohledně toho modu, ale uznávám, že tohle je už asi fakt hodně.

Sem jedna z mála lidí, která nepoužívá v D3 k pohybu myš, ale klávesnici ( Move v nastavení, ale to ví asi všichni )...Ehmmm, dokážeš přidat i do hry další keybind, který způsobí to samé ovládání, jak v D3?? Myš je prostě v některých situacích hrozné spoždění.. Ale asi mi je jasné, že toto je nemyslitelné...
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 16:36 hod.

To by bylo asi hodně složité a tudíž nad mé možnosti...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od Joko » 26.08.2012, 17:16 hod.

rozlišení je pro Diablo nejlepši to co tam už je viděl jsem nějaký videa multires a vůbec se mi nelíbilo jak bylo všechno takové malé a potom ty černé oblasti fuj :ble:
a chci se zeptat jestli budeš dělat nový unique itemy a sety přeci jenom jsou ty monstra silnější tak aby zase všichni neměli only craft gear
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 17:45 hod.

unikáty jsou pořád dobré a sety taky, i když se to nezdá...
crafty jsem totiž v nové verzi už oslabil, takže nejsou jednoznačná volba...
Ale nové unikkáty budou, ale spíš jako odměny za zabití silných bossů a ne v běžném dropu...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od Joko » 26.08.2012, 19:22 hod.

tak to jsem rád a bylo by zajímavý kddyby ty unikáty ze silných příšer měli nějaký specifický vlastnosti např.: z kováře něco se stunem (a bylo by dobrý kdyby ta zbran vypadala jako kladivo z questu)
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od kulisekcz » 09.10.2012, 15:33 hod.

Dál už se netvoří? :(

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Co chcete k oživení D2?

Příspěvek od ZOMB » 09.10.2012, 15:38 hod.

Tvoří... do Vánoc by měla být venku open beta (nyní je k dispozici alfa 1.-3. akt normal)
Pořád na tom dělám ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“