PlugY

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od t0x1c » 30.09.2007, 18:07 hod.

s 1.11 nemám zkušenosti :) Jinak plugy jsou sux :)
Předpokládám že sis všiml toho textového souboru kde se to všechno nastavuje
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Příspěvek od Javurek » 03.10.2007, 13:41 hod.

Řekni mi jedno. Co vlastně chceš? jaké přesně věci.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: PlugY

Příspěvek od Kubis » 20.05.2008, 06:41 hod.

Zdravim..je tu někdo kdo má zkušenosti s PlugY??Mám verzi 7.01b.Zkoušel sem to hrát na verzi 1.11 ale asi tak po deseti minutách hraní mi to vždycky spadlo.Teď sem to chvíli zkoušel na 1.11b a zatim to vypadá v pohodě.Tak se ptám jetli je tahle verze opravdu jenom na 1.11b??..a další otázka: jak je to s prodáváním SoJ..někde sem se dočetl že se nějak automatky prodávají samy i když sem žádnej SoJ zatim nenašel a ani neprodal..
A k vylepšením co dělají plugy.Všechno chodí jak má akorád se mi nezobrazujou ty životy a mapa se nevygeneruje nová-je to normální??..díky moc

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od t0x1c » 20.05.2008, 07:03 hod.

Krypton píše:Řekni mi jedno. Co vlastně chceš? jaké přesně věci.
Hm .... tak na uber trist jsou plugy, a na ladder rw atd je mod ...
Ale počítej s tím že se ti pravidelně bude měnit i mapa, simuluje to celý ladder ne jenom rw
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re:

Příspěvek od Kubis » 22.05.2008, 06:24 hod.

Zkopíroval by sem prosim někdo jak má být nastavenej ten textovej soubor na PlugY??nezobrazujou se mi životy a mapa se negeneruje nová..a taky jak to má být nastavený co se týče Uber Diabla a Uber Tristramu??nebo aspoň nějaký info o tom..Moc díky

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 22.05.2008, 09:32 hod.

no do ubertristramu se dostaneš tak že pozbíráš klúče potom ty ostatky a pak možeš it do uberu ... ty vieci (kliče,ostatky a talismany) sú volne stažitelné ( diky mne :twisted: ) ... stačí si nainstalovat atmu stahnut si ty vieci a cez ňu si to nahadzat na určenú postavu (plugy a atma sou kompatibilní) a potom to možeš roziet v plné kráse :) ... Uber diabla najdeš najčastejší ( aspň ja sem ho tam skoro vždy našel ) pri tem stromie v Temnem Hvozde (dark wood estli sa nepletem) keby si ho tam nenašel tak reštartuj hru a biež tam ešte raz .. určite tam naňho natrefíš :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re:

Příspěvek od Kubis » 22.05.2008, 11:02 hod.

JJ to všechno chápu, akorád to mám asi nějak blbě nastavený v tom texťáku, protože se mi nezobrazujou životy a mana a ta mapa se neudělá nová když dám save and exit..a už sem byl i párkrát na Countes( nebo jak se to píše) a žádnej klíč mi nevypadnul..tak nevim jestli to taky neni nějak divně nastavený..byl sem na ní tak 10x..to je asi ještě málo i když ta šance na vypadnutí klíču neni zas tak malá co??..zatim chci jenom zkusit jestli mi nevypadnou ty klíče..protože mám barbara na 85 a na UBER si ještě netroufám..asi bych zatim dostal pěkně na pr*el.. :)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 22.05.2008, 19:23 hod.

no newim co s tym máš ... možno si dal niake subore tam kam nemaju byt alebo si niaky zapomnel prekopirovat fakt newim sry ja sem sa zas tak moc tym plugom nevienoval jenom šup šup abych udelal neco pro web v podobie tych kluču ostatkú a tak ... no šanca že ti padne klúč je myslim 1 ku 32 newim estli si to pamatam dobre ale snad by to tak mohlo byt ... proste naňu mosíš chodit a chodit a chodit dokád ti to nepadne ... co sa týká barbara sprav aspoň 90 nech máš dobrý pocit a nech nazbíráš niake vieci ... potom skus uber diabla a pak si lajzni Uber tristram ale varuju ťa neni to sranda :D

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re:

Příspěvek od Kubis » 26.05.2008, 06:33 hod.

Tak sem poprvé co hraju Diablo II LoD o víkendu sundal Uber Diabla(MYSLEL SEM SI ŽE BUDE HORŠÍ)..Takovýhle vzrušení sem naposledy zažil když sem poprvé v životě šel na Diabla na normal hru:-)..jinak sem včera zabil 3barbary a dneska padne baal na hell takže Uber tristram bude v ohrožení:-)..JJ děkuju za PlugY:-)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 26.05.2008, 18:48 hod.

hodne štestí a dobrej viecí :) ... a jestli si to cheš rozdat sevšim všudy tak sundej ty bosse z tých klúčkú co hažú ty ostatky ze kterých vytvoríš portál do tristramu :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re:

Příspěvek od Kubis » 27.05.2008, 05:54 hod.

jj už se na tom pracuje..akorád mi nějak nechcou padat ty klíče, takže se začínám bát že to mám fakt nějak divně nastavený.Včera sem docela dost času strávil na Countes a padali mi akorád obyčejný klíče :(

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 27.05.2008, 09:25 hod.

s toho si nic nerob :D ... radši si ich stahni otato a pretahni cez atmu :) ... ušetríš si hafo runú na ty 3 paka (Comtesu,Suma a Nighata ci jak sa vola) ...
ja sem je skoušel hledat narychlo s nachetovanou postavou a trvalo mi to celý deň :D ... takže pokád sa silú mocú chceš dostat do uberu tak si stahni kluče a potom zhaňaj ty ostatky (tam sa pobavíš) a navíc ty klúče by ti moseli spadnút pri VELKEM štestí 3x s každého druhu protože z3ch klúžú vyčaruješ jeden portál a tam je náhodne boss s mefistovim mozgem alebo diablovim rohem (drapem) alebo s nečim z bala tušim oko to bylo už si nepamatam takže jestli máš tolik času na pctivé hledáni klobúk dole :) :D

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: PlugY

Příspěvek od Kubis » 27.05.2008, 09:46 hod.

No prvě že nemám..tak dvě hodky za den a už mě to moc nebaví když ne a ne padnout..zatim budu hledat protože když si něco stáhnu tak z toho výtězství nemám tak dobrej pocit :) ..všechno co mám je poctivě nalezený :) ..uvidíme jak dlouho mi vydrží trpělivost..

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 27.05.2008, 15:35 hod.

tak to se máš co načekat ... jak sem rýkal tak k získáňí ostatkú do tristramu potrebuješ najmenej 9 kluču a to ti to može vytvorit 2 portale k rovnakemu bossovy ( 2 sem uvedl jenom jako priklad klidne i 4 :D )

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: PlugY

Příspěvek od Marast » 26.01.2009, 16:00 hod.

Chtel bych upozornit vsechny, kdo se chystaji hrat Diablo ve verzi 1.11 a pouzivat k tomu plugy tusim verze 7.01b (stazene z techto stranek), aby to radeji nezkouseli. Existuje spousta jinych veci co vas spolehlive znechuti.
Ted jsem hledal na tomto foru, vsechno co se tyka tohoto problemu s plugy a nasel jsem jediny odkaz, na ktery stejne nikdo nereagoval.
PS.:pro ty co maji naky ten cas a muzou to odzkouset, at tak ucini... Spis bych rekl, ze nejsem ani prvni a ani posledni co prisel na tuhle "botu".
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: PlugY

Příspěvek od Lord_Sp » 27.01.2009, 08:16 hod.

no newim co deláš ty ale mne to šlo bez vietších problémú

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: PlugY

Příspěvek od Marast » 27.01.2009, 12:46 hod.

Udelal jsem uplne jednoduchou vec! Hodil tam patch 1.11, a pak spustil ty plugy. Hra mi nasledne zacla padat ve chvili kdyz jsem vlezl do lokace k Mephistovi (durance of hate lvl 3). A tak jsem si rekl, jeste neco zkusim. Zalozil jsem jinou postavu a s ni jsem nehral ani 10 min aby mi to nehodilo tu chybu. Vyresil jsem to nakonec jinym patchem. Pokud to vsak bude blbnout i na jinym stroji, tak ses potom jeden z tech co dokaze mozna uz automaticky pripadnym chybam predchazet. Ja ale ne! Takze potom nemam zdani kde muze byt problem...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: PlugY

Příspěvek od Kubis » 27.01.2009, 14:08 hod.

Když sem zkoušel Plugy tak sem měl ze začátku úplně stejnej problém..hra mi pořád padala.Někdy po pár sekundách a někdy třeba po půl hodině..pak sem znova všechno přeinstaloval a něco sem udělal jinak než to bylo v návodu a bez problémů to fungovalo..Bohužel si už nepamatuju co sem dělal jinak.

Lynx
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: PlugY

Příspěvek od Lynx » 23.02.2009, 15:16 hod.

Pročítal jsem si tady na foru snad všechno ohledně Plugy a uber tristramu a jsem trochu zmatenej...potřeboval byhc pár odpovědí:

1: Mám verzi 1.10 + Plugy(naistalováno manual installerem) - bude teda fungovat protál do uber tristramu?
2: V Uber tristramu neni možný udělat port?
3: Imunne to all monstra jsou v uber tristramu nebo jen u těch prvních tří (Lilith,Duriel,Izual)?
4: Poslední je jen tak váš názor...máme s kámošem šanci projít uber tristram se dvouma nekrama??? (lvl 90 a 88 průměrná výbava)

Jinak se nám včera stala taková haluz :mrgreen: Získali jsme anihil a ani to nebolelo...jsme si totiž jen tak šli na Diabla a když jsme se chystali k posledním dvoum Sealům tak se ukázalo "Diablo walks the earth" nebo tak nějak :mrgreen: no a když jsme oteveřeli poslední Seal tak se objevil ten Storm caster unikát (nevim jak se jmenuje) a Uber Diablo. No a jelikož to byl poslední Seal tak jsem zabil toho unikáta, a všichni ostatní včetně Uber Diabla padli a na nás čekal už jen normální Dia :mrgreen: a anihil už září v inventáři.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: PlugY

Příspěvek od Drakesis » 23.02.2009, 16:21 hod.

Todle si pamatuju, ze se jednou stalo na ANTiKu, kdyz se jelo bh. Par lidi melo o tom naky info, a tak si lozli svoje hry. Po 4.vlne na nas vypadla ta znama hlaska. Tak jsme hned nabehli do Stony Field a zacali se cinit. No zabit ho nebyl problem, zrovna tam vartovali 2 smiteri, ale deleni o annihulus, to uz bylo kapanek horsi. Jen dodavam, ze ja jsem ho nestacil vzit. :D

Ale to jen na okraj. 8)

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“