2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:
Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Tordah » 09.12.2013, 14:48 hod.

Attia, v tomto máš naprostú pravdu. Pokúsim sa poriešiť barba ako si vravel. Snažil som sa o to, že som časť BO prehodil do pasivky, aby bol na tom barb lepšie než party.

Ale chýba mu nejaké prepojenie na damage. Asi som to potreboval vidieť napísané od niekoho iného. :-)
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 15:14 hod.

V pohodě, já hlavně nechci abys ty připomínky bral jako kritiku že to je špatně, spíš chci pochopit proč jsi ty změny udělal takhle a ne jinak.

Co se týče ještě druida, osobně si nemyslím že povolení všech zvířat najednou to bude nějak moc OP, ovšem srovnávat to s necromantem taky nemůžeš, protože druid má jednu neskutečnou výhodu. Může zvířata castit KDYKOLI dokud má manu. Ničím není limitovaný, ale když nekromantovi zabije Diablo kostry, je v háji a musí jít někam nahánět nový kostry. Což je značná nevýhoda. A myslím že i na tohle narážel Fraxinus.

Osobně bych ale úpravu zvířat řešil ještě jinak. Nechal bych povolení mít jen jeden tip zvěře jako je tomu ve vanile, ale nechal bych je soběstačné. Synergie co mají navzájem bych zrušil a ty bonusy bych jim dal do základu skillu. Protože pokud nedáš synergie k vlkům, stojí za prd. Nemaj dmg, nemaj HP. Zároveň pokud je tam dáš ti nezbydou body na ele větev nebo shape větev. Vždycky jsem si chtěl udělat shapeshiftera co by měl u sebe smečku malých vlků, jenže to je nereálný protože pokud nemaxneš synergie, ti vlci prostě prd ustojí a nemaj ani žádnej dmg.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Fraxinus » 09.12.2013, 16:15 hod.

Tu amplifu si na hlavu napovel nedáš, ale na hellu se to ve všech lokacích bossy jenom hemží a skoro každej druhej je cursed. :) + se dá boss pěstovat u waypointu. Amplifa vydrží potom dlouho. A na nepřítele ji potom můžeš dát i ty sám např. se zbraní s 5% šancí na aplifu při zásahu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 17:32 hod.

jenom se zeptám, ten tvůj mód jde dát na D2SE? nebo musím mít novou složku D2 kam tvůj mód nainstaluju?

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Tordah » 09.12.2013, 18:16 hod.

Ešte dávno som sa pokúšal loadnúť moju dll cez D2SE, no bez úspechu.

Mod launcher to vie spustiť z akejkolvek zložky takže môžeš mať aj DiabloII/mods/bestmodever .. kde len chceš. Dôležité je aby dlls boli v Diablo II inak nebude fungovať oprava fend bugu. Inak mod samotný hej. Ak by sa ti chcelo nastaviť mod konfig pre D2SE (vrátane toho že loadne dll) tak nebudem proti :)
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 18:23 hod.

Chci rozjet na tvým módu pure summoner druida. Chci vyzkoušet jak moc bude IMBA nebo nebude když bude mít všechny zvířata u sebe...tak přemýšlím jak to rozjet...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 18:48 hod.

Zkoušel jsem to na svý D2 ale nešlo mi to. Házelo mi to chybu. Tak jsem instalnul new D2, patchul na 1.13 a skopíroval tvůj mód podle obrázku. Když zapnu Mod Launcher, zeptá se mě to jestli chci hrát v okně nebo ne a když dám ano, hodí mi to chybu

"Couldn't attach to Diablo II"

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Tordah » 09.12.2013, 20:12 hod.

To je ak sa nemôže napojiť dll na diablo. Máš w7?
Skús vypnúť UAC alebo nastaviť privilégia a admin mode pre launcher.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: 2.0 (v 1.1 03.10.2013)

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 20:55 hod.

už valí...jen jsem musel vypnout celý UAC protože u toho MOD Lancheru mi to ve vlastnostech nikde nehodilo možnost "spustit jako správce"

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“