Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71
Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 28.12.2011, 20:39 hod.

Ano, pozname, ale kedze je vsetko v tych knihach tak ho neprezradim. Akurat je tam jeden bug, spominal som ho o dve strany dozadu (dve knihy v receptoch su vymenene).
EDIT 2: mimo jiné jak je to s tím stropem dmg u casterů, já mám s necrem asi kolem 1335000 u poison novy a vys to neleze a to jeste nemam brnko king of deep a trophy quest charm.
uz je to takmer rok, co som naposledy hral Avalon a zial, ked sa zrusil realm tak sa myslim stratilo aj forum a s nim statistiky, ktore som si viedol k niektorym postavam, cize presnu dmg aku dosiahne necro ti nepoviem. Ale myslim, ze som sa dostal niekde tesne pod 2mil s poison novou.
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 28.12.2011, 20:58 hod.

šak Filus pod za nama na realm na chvilec zahrát :) osvěžit si zážitky z Avalonu :D

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 28.12.2011, 21:42 hod.

ani som nevedel, ze je nejaky realm :) A v najblizsej dobe urcite nechcem zacinat hrat, najprv statnice a potom pravdepodobne Diablo III (mimo to praca ofc :P )
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od MadBull » 01.01.2012, 20:43 hod.

Ahoj, mám dotázek... Jaký Bartuc dropuje Fragment X, když to není ten od Baala?:)
Díky,
MadBull

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 01.01.2012, 23:15 hod.

http://www.avalon.alexpension.sk/index. ... oss#Bartuc
Ak ho chces najst na SP, tak si nainstaluj plugy, je to obycajny world event, rovnako ako Uber Dia na bnete.
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od MadBull » 02.01.2012, 17:49 hod.

Dík...

Uživatelský avatar
Milten
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Tristram

Re: Avalon 2

Příspěvek od Milten » 11.02.2012, 09:41 hod.

caute mam problem s downgradem

momentalne mam 1.11 ale potreboval by som 1.10 a avalon2
podla navodu http://diablo2lod.diablo3.cz/obecne.html#patche som stiahol game.exe a skopiroval som to do diabla ale namiesto 1.09 my vyhadzovalo error ked som chcel spustit diablo

ked som zase stiahol PrePatch od blizzardu (blizzard updater v2.72) tak to pekne prebehlo napisalo ze sa patch uspesne nainstaloval ale zacalo vyhadzovat okno ze na dokoncenie potrebuje d2 CD ktore v pc bolo napchate ale nebralo ho tak neviem ci aj CD /nemam originalku/ nieje pokazene

na avalon potrebujem 1.10 tak som dal v ATMe novy charakter (http://gamester.avonet.cz/forum3/downlo ... &mode=view) vytvorit a vybral som tam 1.10 ale v hre bol aj tak 1.11
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od pan_Smrtka » 12.02.2012, 11:30 hod.

pokud máš cd, nejlepší by byl reinstall a následný patch na 1.10. budeš to mít aspoň čistý i v registrech. stačí si zálohovat savy a dát tomu tu trochu času, i když vím, jaká je to zdržovačka.
Obrázek

Uživatelský avatar
Milten
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Tristram

Re: Avalon 2

Příspěvek od Milten » 12.02.2012, 12:02 hod.

to cd mam lenze ked som ho daval do pc tak som ho vobec nenasiel v "tomto pocitaci" asi je nejake doskrkane alebo co

rozmyslam ze si kupim d2lod http://www.progamingshop.sk/advanced_se ... 9cda864927 ten expansion set len som nikde nevidel s akym patchom to je
k tomu bude aj originalny cd key ???
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od hami » 12.02.2012, 20:47 hod.

nebo si diablo upni na 1.13 a nainstaluj si D2SE. Ušetří ti to spoustu problémů s módy, apod.
http://snej.d2maniacs.org/forum/index.php?topic=18954.0
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Milten
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Tristram

Re: Avalon 2

Příspěvek od Milten » 13.02.2012, 15:36 hod.

problem bude asi v tom ze nemam spravny cd key


ten D2SE je len na 1.13 patch ???????
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 13.02.2012, 16:00 hod.

ne, D2SE mozes dat na kteroukoliv verzi, a hrat v nem mozes od 1.07-1.13...

Uživatelský avatar
Milten
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Tristram

Re: Avalon 2

Příspěvek od Milten » 13.02.2012, 17:18 hod.

mam ho stiahnuty ale nejak nefunguje zajtra sem napisem aky error vyhadzuje
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Masoterian
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Masoterian » 21.03.2012, 17:14 hod.

zdravim, mam dotaz ohledně Hit me setu, v jaký lokalitě má nejvyšší drop? minimálně ring potřebuju, jedu necro summonera. jinak celej mod moc chvalim, takhle mělo D II vypadat od začátku :))

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 21.03.2012, 19:34 hod.

Na ring ti doporucuju Dark Brothera na NM a jinak ostatni casti setu ti padnou v Ice Cellar, Forgetten temple, Jimmy a kozlové u Arona...

Masoterian
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Masoterian » 22.03.2012, 14:43 hod.

díky moc, ring padnul hned na první pokus a ta Prayer aura je zatraceně znát. díkec .)

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 27.03.2012, 17:56 hod.

Hello pařmeni !

Chat poslední dobou tady zrovna nehýří aktivitou ale doufám, že se pořád najdou lidi co to hrajou ...já to už měl krásně rozjeté a i v avalonu jsem byl, jenže neměl jsem na to potom čas a hru přestal hrát ... potom, jak už to tak občas bývá (k čertu!!!) se přeinstalovával pc a já ty starý savy ani stash nezálohoval. Takže jsem před pár týdny začal odznovu ...

Prosím Gramme, ty si mě díky mým neustálým breptům tady určitě pamatuješ, ty jsi pro poslední update módu, který jsem si stáhl, upravoval drop i u bartuca ? Já totiž tak nějak postrádám (mimo orgánů, páč kódy se mi ne a nedaří) drop jakéhokoliv šutru z něj, natož Fragmentu X, který nutně potřebuju pokud se chci jednou do toho avalonu znova mrknout :)

Jinak pařani, kdyby někdo fragment X nabídl v postavě, třeba i jeden, šetřil bych ho jako oko v hlavě a byl bych všem neskutečně vděčný (teda jen pokud odpadla možnost získat ho z bartuca, neboť SoJe luxuju, ale kromě jeho setu mi za 40-50 runů zatím nepadlo absolutně nic, a to to dřív byla hotová spižírna šutrů :D)

A na závěr ! Knížky? Paráda ! Další skvělej nápad, mám 4 itemy zatím ...

Klobouk dolů gramme, odvedl si s tímhle módem obří kus práce, hraju to znova a nic mě neomrzelo, ba naopak :D

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 28.03.2012, 20:00 hod.

Tak otázka do pranice ! Kdo bude chtít něco vyměnit ? Něco mám, něco zas potřebuju, tak sem napište a domluvíme se, pokud se někdo najde ...:o)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 29.03.2012, 14:47 hod.

Nazdar. Co sa tyka toho Bartuca tak X-ko z neho pada, mas asi smolu mne to v priemere padne jedno X za 8 - 10 zabiti Bartuca. No a sutry uz asi z neho zrejme nepadaju vobec, myslim ze preto lebo drop sa upravil na SP a takto by nebol ziaden problem si kamene nadropovat behom chvilky.

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 29.03.2012, 14:56 hod.

Jo hele už jsem taky zjistil že X-ko padá, už mi jedno padlo ...tak za zhruba 60 runů jedno, holt mám smůlu :D ty jsi jak daleko ? Už máš vše co jde získat, nebo máš taky co dohánět ? :D

Odpovědět

Zpět na „Avalon“