Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Ferek
Wraith
Příspěvky:140
Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 29.03.2012, 16:11 hod.

No mam v podstate vsetko :D. A hrajem to uz len sem tam ked sa mi chce, ale ked uz sa do toho pustim tak idem pomalicky od zaciatku, lebo inak to uz nie je zabava :D.

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 29.03.2012, 17:14 hod.

A myslíš si že bys mi mohl v jistém ohledu malinko pomoci ? Já už se zasekl na jednom bodě a nejde a nejde, napíšu ti do zpráv ...když máš všechno tak asi bude problém něco ti za to nabídnout, ale pokusím se kdybys měl to srdce pomoci chudému pařanovi, aby se pohnul ... :D

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 03.04.2012, 15:57 hod.

Jinak teda mě trošku mate, proč v lokaci tainted grassland (trophy quest) jsou všichni bossové jak z trophy questu, tak z avalonu (včetně krogotha). Zaprvé je tím celej trophy quest vpodstatě k ničemu defakto, protože sbírat stony z 16ti lokací a pak nakonec zjistit, že stačily vpodstatě 4 a stone of power 1,2,3,4 je doma, tak to nas*re :D ...a navíc, full drop z krogotha ? v takovéto lokaci, když jeho drop má být to absolutní vrcholový finále ? To už se pak jde na krogotha s tím, že se jde prostě ho zabít, odpadá tak trochu motivace kousat se avalonem když stačí nasbírat si čtyři šutříky z lokací :D nevím no, ten krogoth tam být nemusel ...:(

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 04.04.2012, 00:10 hod.

Ja som povodne myslel, ze je to bug, naposledy som to hral pred vyse rokom a tiez mi to prislo divne (zda sa mi, ze som to hovoril grammovi, ale mozno som to mal len v plane a nakoniec na to zabudol). Ta lokacia ma ale par bugov, pretoze sem tam sa tam nejaky ten boss nenaspawnuje (par krat sa stalo, ze tam Krogoth nebol, niekedy zas Diablo a tak). Najzaujimavejsie na tom levele je to, ze ten portal je presne uprostred a ak clovek nevie, do coho ide tak potom ripne ani nevie ako (ja som mal vzdy pri prvom vstupe strasny lag, kym pc vsetko vyrenderovalo tak preslo aj par sekund, a to uz bola loteria, ci ripnem alebo nie). Druha vec je, ze niekedy tam chary proste z nejakych pricin crashnu, takze vzdy som potreboval mat jeden char v meste, aby som neprisiel o portal. Ale bola to jedna z mala lokacii, ktora ma este v pokrocilejsom stadiu hry bavila, kto uz ma len chut cakat furt na bartuca a modlit sa za drop, ortevor tiez ziadne vzrusenie. No urcite mas pravdu v tom, ze je blbost tam nechavat dropovat aj ostatne stone of power, kedze tak ci tak to mas musis vysekat, aby si ziskal ten stvrty, a ked ti popritom popajadu aj zvysne tri, tak je uplne zbytocne chodit do inych ATQ lokacii vzhladom na to, ze tie stony su same o sebe na nic a treba mat vsetky 4. Ten krogoth, keeper a zvysne osadenstvo je celkom sranda, aj ked chary na sp budu mat asi velky problem to tam dat (aspon ja som tam stale chodil s full nekro/nova soso/asska, nemal som ziaden char, ktory by bol schopny to tam vysekat sam a este k tomu za tak kratky cas, ako to dokazala moja "svata" trojka).
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 04.04.2012, 08:02 hod.

Jo přesně jak říkáš. S mým nekrem to vymlátím komplet, a s palachem kterýho jsem akorát dovybavil mám na SP problém akorát s krogothem a shadow claw ...jinak taky paráda. Do té lokace když se portneš s teleportem připraveným, tak není problém utéct na kraj lokace a postupně si to vodit na porážku :D ...akorát tím ztrácí ta hra tak nějak na smyslu no, sice jsi totiž vymlácením tý lokace ani náhodou nevymlátil avalon (to je daleko větší záhul), ale na nejlepší drop ve hře dosáhneš a žádná další výzva defakto už nenásleduje ...ale dobře, jinak opravdu hezká modifikace, a filusi stránky k němu hodně kvalitní, v ledasčem mi pomohly ...děkuju !

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Avalon 2

Příspěvek od DeathHero » 04.04.2012, 09:02 hod.

ahoj koukam ze Gramm na Avalon dost kasle vzdy se snazil s kazdym updatem udelat tezsi a ted je tu dalsi duvod proc nechodit do avalonu :cry:
@schnappii ty budes jeden z mala aktivnich hracu :D
@all taky vam pripada ze Avalon umira :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

schnappii
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Avalon 2

Příspěvek od schnappii » 04.04.2012, 12:37 hod.

Hraju to protože diablo 2 v Grammovo modifikaci mě ještě pořád nepustilo ...a i kdyby už v tomhle módu nebyl žádnej pohyb dopředu, tak na něm bylo odvedeno strašně moc fakt nápaditý práce a Grammovi čest. Ale to víš, že kdyby přišel s nějakou další novinkou tak mi zasvítí oči a jdu se okamžitě snažit :D necháme se překvapit, může mít zkoušky, hektický období v práci, cokoliv, ono nejde donekonečna si prostě jen tak hrát u počítače a chápal bych kdyby na módování a vymýšlení vychytávek už prostě neměl čas ...a možná i trochu počítá s úpadkem jak nadejde Diablo 3 tak už to nehrotí ...ale je to škoda nu, osobně bych byl rád za každej jeho další počin v týhle hře protože se k ní vždycky rád vracím a on už ukázal, že umí :D

Gorbash
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Gorbash » 11.05.2012, 15:18 hod.

Ahoj, rád bych zjistil, jestli je nějaká stránka s buildama, které si dokáží dát tenhle moc pěkný mód?
Narazil jsem pouze na Assasin, že s ní by neměl být takový problém?
Děkuji za odpovědi.

Edit: stránka http://forum.paradisegaming.eu/viewtopic.php?f=8&t=64 už vůbec nefunguje, kde bylo asi hodně témat o buildech pro avalon.
Naposledy upravil(a) Gorbash dne 12.05.2012, 13:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 12.05.2012, 13:23 hod.

Postup Avalonu se zastavil kvůli zezačátku lamáckým chybám, které v něm všechny zůstaly, a které ve finále udělaly z každé další verze Harakiri... ty bosse v Tainted Grassland to dělá i v novějších verzích? mám dojem že to dělala jen jedna...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od lazarus » 12.05.2012, 17:31 hod.

nejake buildy mozes najst tu:

http://ghoust.4fan.cz/index.php

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 16.05.2012, 09:06 hod.

Gramm: Bossovia v Tainted Grassland su vo vsetkych verziach od verzie od kedy to zacalo az po tu poslednu. Aspon co som postrehol, ale v tej poslednej to je urcite.

Domin1kCZ
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Domin1kCZ » 22.05.2012, 22:12 hod.

Má level postavy and Better Chance of Getting Magic Items nějakej vliv na padání fragmentů, kamenů apod.? Tím myslím jestli v Infernalu budu mít větší šanci na drop s postavou 95 nebo 103.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 22.05.2012, 22:14 hod.

Nemá, šance na magické předměty funguje jen na magické, rare a unikáty. V avalonu je však tento atribut vcelku zbytečný.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Domin1kCZ
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Domin1kCZ » 24.05.2012, 12:49 hod.

Díky za odpověď.
Teď mě vrtá hlavou poslední otázka - stejná jako minule, jen s tím rozdílem, jestli na to má vliv příkaz /players 8?

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Avalon 2

Příspěvek od Vorvy » 24.05.2012, 13:42 hod.

prikaz players x snizuje sanci na tzv no-drop.. tzn, ze ti bude z monster vypadavat vice predmetu, v dusledku toho pak mas vetsi sanci na nalezeni nejakeho itemu..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od MadBull » 10.06.2012, 21:06 hod.

Mám asi celkem blbej dotaz... kde je Countesska? :D Já ji, mrchu, nemůžu najít :D

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 14.06.2012, 14:57 hod.

Countesska by mal byt ten sentry vzadu v Tower lvl5
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od MadBull » 14.06.2012, 20:35 hod.

Dík, předtím tam nebyl nebo jak:D Vyčistil jsem celé 5. patro a nic... ale teď už to jde... :)

Jo, jen tak mimo (trochu)... To je v Tristramu vždycky tak nechutně velkej drop z Mephů a Diablů? :D

Teď mě napadla další otázka... jak s lvl 32 bonerem zabít Dark Brothera? Jde to vůbec? Samozřejmě na Normal...

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od lazarus » 19.06.2012, 15:05 hod.

MadBull píše:Teď mě napadla další otázka... jak s lvl 32 bonerem zabít Dark Brothera? Jde to vůbec? Samozřejmě na Normal...
Ako moc by som na norm neriesil dark brothera...ale ak ho chces zabit, tak asi by som skusil ist do druheho aktu, do ancient tunelov
a tam pomocou corps explosion to tam vycistil a poriadne naexpil, pozbieral nejaku tu vybavu-napr nejaky ten set, ktory uz neviem ako sa vola :D a tak skusil ist na nho...
ale osobne na norm by som ho nechal tak :)

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od MadBull » 26.06.2012, 18:45 hod.

Já bych ho nechal, ale má slušnej drop, a co mě vadí daleko víc je to, že zabiju okolní Mephy a Diably a poklidně sbírám drop, a jeho nenapadne nic jiného než mě chladnokrevně killnout na 1. ránu bez možnosti útěku...

Odpovědět

Zpět na „Avalon“