Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 01.09.2011, 21:21 hod.

P.S. Gwod už není, protože lidi odhalili že admin cheatuje a právě hodně nadržuje němcům .), pak už tam hrálo čím dál méně lidí.

Tak tu bych souhlasil jen s tím, že admini cheatovali a nadržovali Němcům. Tohle bylo někdy v roce 2005, kdy mrtě lidí typu Cole, Psyker a další včetně mě skoncovali s HCčkem. Ale hodně jich přešlo na SC, kde začali hrát PvP nebo prostě expili. Opravdový konec Gwodu vidím až někdy kolem přelomu let 2006/2007. Jednak se objevil Razorblade (první server, kam lidi zdrhli) a Unspoken a jednak vznikl HG a to byl první server, který přetáhl drtivou většinu lidí z Gwodu.

Teoreticky řešení kdyby se zrušilo omezení HF tak všichni mulý od rána do večera a sem zvědavý kde najdeš "společnou hru"

Vidím, že si nehrál na serveru, kde se dalo mulit bez multiloginu. Nikdo totiž nemá na to, aby mulil 24/7/xx. To co popisuješ je pouhá teorie, to co sem zažil já a drtivá většina lidí na Gwodu či jinde je praxe a ta je jiná.
Dokonce ani na PL serverech, kde lidi maj k mulení CL-LoD konvert a multilogin nenastává to, co popisuješ. Vždy mulilo malé procento lidí a pokud si myslíte, že díky zrušení omezení HF na lvl 1 budou všeci lítat v Enigmách, tak vám rovnou odpovím: Ne, nebudou. Na Fortece sem s MarkStonem postavil Infi až za měsíc, protože sme museli utrácet aj jinde, ale narozdíl od AHG, kde je po půl roce problém sehnat do duelu 4v4 dvoje CTAčka, na Fortece lidi aspoň mohli rozumně obchodovat aj po měsících a nebyl problém se základními RW. A znovu opakuju, že na Fortece byl multilogin a konvert.

PS: aj kdyby se mulilo 24/7, tak to bude furt lepší zábava než chodit LK runy 1+xx, bo tam budu mít další 3 lidi.

EDIT:
a mám takovej pocit, že DIII je jen nafouknutá bublina, člověk ho za tejden dohraje a pomalu začne hledat instalačku od DII ... stačí mi, když vidím 1.13ku, všechno spěje k dalšímu a dalšímu zjednodušování
Nejsi sám. Já osobně považuju D III za další z mnoha "klonů dvojky" a když sem pročítal tohle fórum, tak věřím, že se najde mrtě lidí, co budou hrát dvojku aj po vydání trojky.

OMG další EDIT:
Teď mě napadl dotaz: proč se všeci tak úkrutně bojíte Enigmy a Infi? Kvůli tomu, že pak hráč može rulovat 1+7 mul? Dovolím si tvrdit, že 99% lidí si tyto runové slova představuje jako nástroj k ownění typu "hráč + 7mul", ale právě tohle vyřeší zákaz multiloginu. A 1+1 se dá ownit aj bez enigmy či infi.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 01.09.2011, 22:47 hod.

HaNacisKO píše:
2) Odhad blízké budoucnosti:
Vzhledem k tomu, že AHG je drženo svojím pevným jádrem a na FWD2 lze velice rychle nalézt výše zmíněné věci, očekávám stejný vývoj jako v minulém roce, kdy servery existovaly současně vedle sebe, avšak s nízkým počtem hráčů a her. Reakcí na tohle bylo vytvoření třetího realmu, který se držel do resetu na serveru AHG kam přešlo mnoho hráčů jak z FWD2, tak z Pařeniště.
Výsledkem toho všeho bylo, je a bude neustálé přelévání hráčů z realmu na realm a absence dlouhodobějšího plánu a spolupráce.
Buď máš velmi špatnou pamět, nebo si tu pravdu hodně ohýbáš aby se ti hodila do krámu ;)
FWD2 nemělo málo hráčů ani her - FWD2 mělo brutální lagy které dlouhodobě nikdo neřešil,můžu pohledat v kompu statistiky hráčů a her na FWD2 z období před sloučením Ahg až někam k době kdy Pařeniště bylo největším cz serverem...pak mne to přestalo bavit kopírovat,ale na 90% to ještě někde v PC mám.
Na důvody krachu pařeniště mám taky úplně jiný názor než že za to může reset na Ahg,ale to si asi nepřiznáváš že si ho zabil znefunkčněním cepa ;)
O přelévání hráčů to tedy píše ten pravý :lol: Forteca-Ahg-FWD2-Pařeniště-Ahg-?
Za jak dlouho? Odhaduju to na dva roky +- pár měsíců.

Nevěřím ani tomu že omezení multiloadingu donutí hrát lidi spolu - to jen při expení,pak si stejně většina bude 90% času findit sama aby se nemusela dělit o drop ;)
Něco pro ty co tu brečej po starých časech

// jo a myslím že si tu reklamu dopředu děláš,že tě spousta souhlasných odpovědí "donutí" realm založit protože víš že mulení u Artuše nemůže projít
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 01.09.2011, 23:40 hod.

Buď máš velmi špatnou pamět, nebo si tu pravdu hodně ohýbáš aby se ti hodila do krámu ;)
FWD2 nemělo málo hráčů ani her - FWD2 mělo brutální lagy které dlouhodobě nikdo neřešil,můžu pohledat v kompu statistiky hráčů a her na FWD2 z období před sloučením Ahg až někam k době kdy Pařeniště bylo největším cz serverem...

To je sice pěkné, ale ti hráči tam přešli z AHG (hlavně ti, kteří přišli z Forteky) v době, kdy AHG byl největší server, bo tam byli nespokojeni s chováním adminů (mluvím o začátku roku 2010)

Na důvody krachu pařeniště mám taky úplně jiný názor než že za to může reset na Ahg,ale to si asi nepřiznáváš že si ho zabil znefunkčněním cepa ;)
Já přiznávám, že to byl jeden z důvodů. (I když zde si stojím za tím, že to byla hlavně neochota CZ/SK hráčů naučit se něčemu novému, v Polsku je holt jiná mentalita hráčů a ti neřekli "bez cepa a Mousepadu se nedá hrát", ale jednoduše přešli na Sting. Což je mimochodem ta mnou "opěvovaná úžasná vlastnost" lidí v tomhe státě - před vším kapitulovat.)

Ovšem zajímá mě zda ty si přiznáš, že lidi neodcházeli z druhého či třetího FWD2 jenom qůli lagům, ale i qůli tomu, že se tam dá vše tak rychle sehnat.
Dodnes si pamatuju Kubaisa a Barwajza jak na AHG foru psali, že tam nemá cenu hrát, člověk tam má zachvilu vše. A další se k ním přidávali ve smyslu ať dou do CENSORED s tím kravím realmem.

O přelévání hráčů to tedy píše ten pravý Forteca-Ahg-FWD2-Pařeniště-Ahg-?

A co? mám se snad stydět za to, že mám u lidí větší respekt. Navíc nebýt našeho odchodu v roce 2008, tak dodnes CZ/SK scéna věří mnoha bludům. Mezi ty nejzákladnější patří to, že na 1.11b v době před vznikem FWD2 neexistujou podpůrné programy a PvPGN, dále to, že server nemůže být celý provozován na Linuxu. První PL server "k našemu překvapení" běžel jak na Linuxu, tak na verzi 1.11b a to nebyl ve světě jediný.
Mimochodem, pokud si dobře pamatuju, tak firestorm na torchu ste měli též až do našeho příchodu.
Jo vlastně sem si vzpoměl na další "chytrý výplod": 1.13 nemá cenu zavádět, bo na ňu neexistuje cepo, fakt důvod jak prase. Nebyl si náhodou ty autorem onoho výroku? I ti nejnatvrdlejší přiznali, že 1.11čkové cepo se nemože rovnat 1.13kovému stingu, to jen tak btw.

Nevěřím ani tomu že omezení multiloadingu donutí hrát lidi spolu - to jen při expení,pak si stejně většina bude 90% času findit sama aby se nemusela dělit o drop ;)

To že si v dřívějších dobách tahal kačera a nezažil je, neznamená že to nebude fungovat. Ono to totiž fungovalo a mnoho lidí to má zažité a to, že si je nepotkal, neznamená, že neexistujou.

// jo a myslím že si tu reklamu dopředu děláš,že tě spousta souhlasných odpovědí "donutí" realm založit protože víš že mulení u Artuše nemůže projít
Opravdu si ten text četl celý? Zkus to znova, nejlépe úvod.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 02.09.2011, 01:10 hod.

HaNacisKO píše: Ovšem zajímá mě zda ty si přiznáš, že lidi neodcházeli z druhého či třetího FWD2 jenom qůli lagům, ale i qůli tomu, že se tam dá vše tak rychle sehnat.
Dodnes si pamatuju Kubaisa a Barwajza jak na AHG foru psali, že tam nemá cenu hrát, člověk tam má zachvilu vše. A další se k ním přidávali ve smyslu ať dou do CENSORED s tím kravím realmem.
Ano ale tomu říkám přirozený úbytek :D to jsou jedinci,btw na tom prvním ahg fóru na kraví realm nadávali nejvíc ti co tam nikdy nehráli,ale to je opravdu jen mimochodem
Pařeniště jste zakládali kvůli lagům na FWD nebo proto že tam má člověk za chvíli vše?
HaNacisKO píše: A co? mám se snad stydět za to, že mám u lidí větší respekt. Navíc nebýt našeho odchodu v roce 2008, tak dodnes CZ/SK scéna věří mnoha bludům. Mezi ty nejzákladnější patří to, že na 1.11b v době před vznikem FWD2 neexistujou podpůrné programy a PvPGN, dále to, že server nemůže být celý provozován na Linuxu. První PL server "k našemu překvapení" běžel jak na Linuxu, tak na verzi 1.11b a to nebyl ve světě jediný.
Mimochodem, pokud si dobře pamatuju, tak firestorm na torchu ste měli též až do našeho příchodu.
Jo vlastně sem si vzpoměl na další "chytrý výplod": 1.13 nemá cenu zavádět, bo na ňu neexistuje cepo, fakt důvod jak prase. Nebyl si náhodou ty autorem onoho výroku? I ti nejnatvrdlejší přiznali, že 1.11čkové cepo se nemože rovnat 1.13kovému stingu, to jen tak btw.
Ne za nic se stydět nemusíš,já tě jako hráče taky respektuju - jen mi přišlo úsměvné že migraci kritizuješ zrovna ty - už někde sem o tobě (s nadsázkou) psal že realmy měníš častěji než spodní prádlo :lol:
Co se týká firestormu tak ano,ten se rušil až po příchodu pvp hráčů,do té doby bylo pvp na FWD na nízké úrovni a nikdo ho vlastně ani rušit nechtěl.
1.13 stinga jsem nikdy nepoužíval a tak to neporovnám,ale předpokládám že jeho největší slabina z 1.11 mu zůstala - tím myslím úpravu configů v txt. Takže asi nejsem dostatečně natvrdlý abych to přiznal. :wave:
HaNacisKO píše: To že si v dřívějších dobách tahal kačera a nezažil je, neznamená že to nebude fungovat. Ono to totiž fungovalo a mnoho lidí to má zažité a to, že si je nepotkal, neznamená, že neexistujou.
Jsem o dost starší než ty,ale to si asi nemyslel. :D Ano s hraním na realmu sem začal velmi pozdě takže GWOD atd jsem neprošel.
Netvrdím že pravdu mít nemůžeš,jen že já tomu nevěřím...to že něco fungovalo dříve automaticky neznamená že to bude fungovat i dnes.
HaNacisKO píše: Opravdu si ten text četl celý? Zkus to znova, nejlépe úvod.
Ano vím že si psal že realm zakládat nehodláš, ale pak nám popíšeš jak by měl vypadat,popíšeš jak by se toho dalo dosáhnout úpravama na Ahg,o kterých víš že tam nemohou projít....
No překvapilo by mne kdyby si do měsíce neoznámil že tě velký zájem "donutil" rozjet realm s omezeným multiloadingem...
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
tomahomo
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od tomahomo » 02.09.2011, 09:02 hod.

Já se k tomu celému vyjadřovat nebudu, ve své podstatě souhlasím s velkou částí názorů Homera, jen malá poznámka na okraj, divím se těm lidem, že ti to Hanačisko stále "žerou" :o) No nic, promluvil Mesiáš!

Luke5
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Luke5 » 02.09.2011, 11:12 hod.

Napdalo vás třeba taky, že se někdo dokáže poučit a nehodlá dělat 3. server a dělit už tak malou část hráčů do 3 serverů hm ? (odpověď: očividně nenapadlo)

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 02.09.2011, 11:13 hod.

Pařeniště jste zakládali kvůli lagům na FWD nebo proto že tam má člověk za chvíli vše?
No, původně ten hosting měl být určený pro mystiq FWD2, ale po zkušenosti s tamějším vedením bylo jasné, že lidi, kteří si ten server přehazujou jak horkou bramboru nebudou zrovna ti nejlepší, a tak sme do teho šli sami.

Netvrdím že pravdu mít nemůžeš,jen že já tomu nevěřím...to že něco fungovalo dříve automaticky neznamená že to bude fungovat i dnes.
Tak pokud si starší, tak jako člověk musíš znát tohle rčení: "Vše podstatné již bylo vynalezeno, to jen lidstvo musí zapomínat a pak to znovu objevovat a pokládat za velký vynález" To je ten důvod, proč dost lidí věří, že to výjde.

1.13 stinga jsem nikdy nepoužíval a tak to neporovnám,ale předpokládám že jeho největší slabina z 1.11 mu zůstala - tím myslím úpravu configů v txt.
Až někdy potkáš Cactusa, tak mu řekni, ať ti přepošle konfiguráky od serveru, proti těm je Sting hračka. Jinak v dřívějších dobách nejen, že nebylo ani to c3po, takže lidi používali Mousepad (s texťákama ofc.) Ale mnoho lidí ani nepoužívalo ten MapHack, prostě se hrálo naslepo jak na BN. Aj já hrával dost měsíců bez MH, dodnes se většina módů hraje bez MH.
Jinak já dávám texťákům přednost, před klikačkou typu c3po. Jednak si vše, co potřebuju možu najít na netu a hlavně pak si ten cfg možu napsat a rozčlenit podle sebe a pro orientaci a skákání mi stačí "ctrl + F" a hlavně za tu dobu sme stihli napsat tolik návodů, některé i w języku czeskim, že v tom netřeba hledat problém.

Já se k tomu celému vyjadřovat nebudu, ve své podstatě souhlasím s velkou částí názorů Homera, jen malá poznámka na okraj, divím se těm lidem, že ti to Hanačisko stále "žerou" :o) No nic, promluvil Mesiáš!
Klidně se vyjádři, krev nepoteče. Jinak důvod proč mi to žerou je ten, že dost lidí se mnou hraje nepřetržitě od roku 2004, kdy mě mohli zažít jako totální lamu jak v PvM, tak v PvP. A pokud ostatní vidí, že má někdo talent a je ochotný na sobě pracovat, tak pak není problém se žraním či jinými stravovacími návyky.

Napdalo vás třeba taky, že se někdo dokáže poučit a nehodlá dělat 3. server a dělit už tak malou část hráčů do 3 serverů hm ? (odpověď: očividně nenapadlo)

Asi ne xD

Dobrá lidi, zpět k tématu. Ať už server s mulama či bez, najde se tu další názor na omezení multiloginu?
Jinak nejlepší názor, který se multiloginu netýká tu měl Maralama. To, že DC z facetů způsobil masivní harvestování z quest bossů.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od xXx » 02.09.2011, 12:41 hod.

Omezení multiloginu by mě nevadilo (i když ho sám praktikuju)...taky jsem hrál na gwodu a neměl jsem s omezením problém.
ten 1.13 sting se dá nějak aplikovat na 1.11?:)
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Slayer » 02.09.2011, 14:33 hod.

Nejspíš ne, jde spíš o to že c3po, které většina lidí používá nemá support pro 1.13 zatímco sting ano.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Javurek » 02.09.2011, 15:32 hod.

Já trochu přestávám rozumět proč tu ta diskuze je, když se žádný realm zakládat nebude .) A na AHG žádné změny jaké tu chcete neudělají, kdybyste se postavili na hlavu.

Tu vznikne diskuze a najednou se tu objeví x-lidí co tu předtím nikdy nebyly. Ať mi nikdo netvrdí, že tahle diskuze nemá nějaký důvod a že jde jen o nějaké debaty o tom jaký by byl "realm snů".

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 02.09.2011, 16:04 hod.

Jo přesně ;) ...a před pár dny fida rozhlašoval že se pracuje na realmu kde bude admin on a Neil a technickou podporu bude dělat Simi....prostě jen masírka pro chystaný realm.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

fida
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od fida » 02.09.2011, 17:04 hod.

homere žádná masírka.... a tohle nemá bejt žádná reklama..... jen nás zajímalo jaký na to maj lidi názor. To, jestli budu dělat nějakej server se uvidí, ale nejspíš ano. Tahle debata neměla bejt o stingu, ale o tom, jestli by nešlo se nějak spojit a utvořit silnou d2 komunitu. Každej chce něco jiného a nemůžeme čekat, že by to bylo až tak reálné. Jen nás zajímala reakce hráčů toť vše.

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od lazarus » 02.09.2011, 18:05 hod.

co sa ahg tyka je tam neskutocna nuda, nebyt uz aj toho upadajuceho pvp a toho ze chcem dat javu na 97 nesom tam, nehovoriac o obchode, ktory je totalne zdeformovany, ale z toho osobne vinnim hracov...
preto som isiel na fwd2, zo zaciatku to vyzeralo super, slusne mnozstvo hracov, dost zacinalo ako ja, no tento tyzden to upadlo..noliferi dostali ban, chybajuca chantka odrazda novych hracov ale hlavne lagy!!!=nezmyselne ripy=strata nervov...tych 5000krav a drop 1.13 ma laka preto som tam siel ale z lagmi nema zmysel...

co sa obmedzenia multiloginu tyka, osobne myslim ze TERAZ na ahg nema zmysel, nehovoriac o tom ze by to nepreslo...

bez dalsich zbytocnych kecov, ci sa to hore prispievajucim paci alebo nie, ak sa chystate zalozit novy server isto tam pojdem a verim ze to bude co najskor :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Javurek » 02.09.2011, 18:12 hod.

Na jednu stranu se Vám nelíbí že není chantka a na druhou že je trh zahlcenej. Ono kdybyste hráli normálně a ne stylem nolife a bez chantky tak by těch věcí nebylo tolik a obchod by byl na mnohem lepší úrovni .)

nemůžou být stále resety kvuli tomu že se nějaké skupina lidí co to hrajou furt začne nudit.

Jak proboha myslíš to že to upadlo, že nolifeři dostali ban? Tomu nějak nerozumím.

Btw, nedivte se že jsou lidi pak líní a neumí ani chodit BH, když vyžadujete hned chant po tom co někam přijdete.

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od lazarus » 02.09.2011, 18:21 hod.

keby si aspon cital poriadne co som napisal...
co sa obchodu tyka som myslel ceny, ze su zdeformovane...
nemam problem hrat bez chantky (teraz na fwd2 som pretiahol na hell sosu,assu a javu bez chantu, dlhsie trvalo ale pohoda) no niekto s tym problem ma a tiez nemusi mat tolko casu...

ja o resetu nehovorim nic, na ahg nema zmysel...

precitaj este raz co som napisal o upadku a skus sa zamysliet ako som to myslel ;)
:wave:

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 02.09.2011, 20:59 hod.

ten 1.13 sting se dá nějak aplikovat na 1.11?:)
Ide. Sice sem to osobně nezkoušel, ale Poláci tak hráli s verzí 1.13 do které nahráli náš mód 1.11b. Díky tomu jim na našich serverech fungoval jejich MH.

Nejspíš ne, jde spíš o to že c3po, které většina lidí používá nemá support pro 1.13 zatímco sting ano.

To, že většina lidí sou retardi, kteří bez cepa nerozjedou ani čisté Diablo II mě opravdu nezajímá. Net je plný návodů, jak to uskutečnit.

Tu vznikne diskuze a najednou se tu objeví x-lidí co tu předtím nikdy nebyly. Ať mi nikdo netvrdí, že tahle diskuze nemá nějaký důvod a že jde jen o nějaké debaty o tom jaký by byl "realm snů".


+

Jo přesně ;) ...a před pár dny fida rozhlašoval že se pracuje na realmu kde bude admin on a Neil a technickou podporu bude dělat Simi....prostě jen masírka pro chystaný realm.

Já vam to řeknu, jak to doopravdy je. Minulý týden se mi přihodila událost, která mě donutila nějaký ten den nehrát. V pondělí ráno na mě vybafl Fida, že chce založit nový realm.
Tak se ptám, co to bude. Odpovědí mi je další kopie FWD2 a protipól AHG. To, že to nemá šancu uspět mi bylo jasné hned odzačátku, protože ať se vám to líbí nebo ne, AHG má stále silnou vyjednávající pozici.
Tak sem trochu zapátral v historii a jelikož mám něco odehraného, tak sem řekl, že nemá cenu vytvářet kopie či protipóly nynějších realmů, ale, že je třeba přijít s něčím "novým".
Díky tomu sem přišel s návrhem vykašlat se na nynější Diablo II scénu, která stojí za vyliž kaďák a najít něco "nového".
Proto vznikla vlastně tato diskuze s cílem skenovat veřejné mínění a zjistit reakce některých hráčů na nápad "omezení multiloginu na dvě připojení na hráča".

Tento výzkum přinesl dva výsledky, které si bohužel protiřečí. Prvním výsledkem je ten, že by mrtě hráčů souhlasilo s omezením multiloginu a okamžitě by na tom realmu hrálo. Druhým výsledkem je to, že mrtě lidí je proti tříštění nynější Diablo II scény.
Já osobně su pro vyjednávání se současnou administrací serveru AHG. Ten zbytek chce založit realm stylem založíme uvidíme, což dle mého názoru vyustí ve dvě možnosti. Buď se teho hráči chytnou a vedoucí pozici získáme my, nebo dojde k roztříštění Diablo II scény a znova si zopakujeme historii.

Btw: až zase Homer začne psát, že já a moji lidi měníme realmy často jak ponožky, tak ho upozorňuju, že tohle se dělo dávno před ním.
2004: MP-Area
2004: Ender
2004: Gwod II
2006: Razorblade
2007: Unspoken
2007: Battlenet Europe
2007: Hellgate
2008+: to už mě napráší on xD
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Javurek » 02.09.2011, 22:57 hod.

Jen bych dodal jednu věc. O realmech si tu debatujte, ale o hackách, včetně c3po atd ne .)

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od neferty » 03.09.2011, 09:05 hod.

Co se tyka toho prisunu middle run tak me napadlo pohrat si s nastavenim 2. ukolu z 5.aktu. Treba takto: normal - ral ort tal, nm - lum ko fal, hell - lem pul um. A mas prisun middle run jai vysitej. A nebo se to muze osetrit nejakou pravdepodobnosti s jakou budou ty runy padat...


Co se tyka skenovani nazoru, tak bych doporucil projit si ankety z diablo centraly, obcas tam jsou zajimavy veci. Napriklad z jedny tam vyslo ze lidi nejvic bavi mf, pak dlooouho nic, pak leveling a pak uz nic. A myslim ze spousta tehle lidi by proste neprekousla zruseny multilogin. Jde o to, ze je nutny aby jste si urcili profil hrace kteryho chcete. Ma to byt nolifer? Casual hrac? PvP hrac? Vsechny rozhodne neoslovite...Jedny ty skupine budete muset vyjit vstric a ostatni upozadit
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 03.09.2011, 12:18 hod.

Co se tyka toho prisunu middle run tak me napadlo pohrat si s nastavenim 2. ukolu z 5.aktu. Treba takto: normal - ral ort tal, nm - lum ko fal, hell - lem pul um. A mas prisun middle run jai vysitej.
No nevím, zrovna tohle mi připadne jako "mulení tak trochu jinak" s tím rozdílem, že to na hellu potáhnu až za Diabla. A jestli to pude namódovat, tak to nevím vůbec. Jak dojde Simi, tak se hned možu zeptat.

A nebo se to muze osetrit nejakou pravdepodobnosti s jakou budou ty runy padat...
Tohle už mi připadá jako dobrý nápad, vše ostatní zvednout o nějaké procenta a runy Um až Gul bych zvedl rapidně.

Já sem si právě četl zážitky ze starého Antiku, Gwod a HG sem zažil. Už na Pařenišťu šlo poznat, že hodně lidí bylo naštvaných qůli tomu, že jiní maj příležitost se zamknout v privat hře a hrát hru "hráč + muly". Pak to tam vypadalo stylem 2-4 pub hry a zbytek zavřený v privatech.

Dále je třeba si uvědomit, na co vlastně obyčejný hráč hrající Diablo rekreačně potřebuje víc oken jak dvě. Duelit se dá bez něj, expit se dá bez něj (za předpokladu, že se najde banda lidí, chodící v předem domluvených termitech exp hry). Chodit klíče či bossy se dá bez něj. Jediný problém vidím v chození lokací, ale to už se može domluvit více lidí. Jednak si spolu pokecaj a jednak aj obyčejný hráč, který z jakéhokoliv důvodu nebude moct hrát stylem "hráč + muly" bude více konkurenceschopnější.

Přidám jeden zážitek z AHG, který se mi stal tento rok po mojem začátku. Připojím se se středně vybavenou sosou do public BHčka a přidám se. Už příští hru sem neměl nervy na to, abych čekal, než se xy hráčů domluví, kdo bude portit a tak sem začal sekat jedno BH za druhým. Affy suše poznamenal: "Tak dobré BHčka tu máme poprvé za dva měsíce od resetu".
Když sem se ho teď zeptal, zda je to tím, že umím portit, tak odpověděl, že jednak tím, ale hlavně tím, že další co umí portit si raději zamulí hru a chodí sami.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 03.09.2011, 12:45 hod.

Lidé jdou cestou nejmenšího odporu ale nemají rádi velká omezení.
Znemožni používání podpůrných programů usnadňujících rychlé logování (např sting) a pro BH dosáhneš stejného efektu jako když zakážeš multiloading. Tj část lidí se přizpůsobí novým podmínkám a spočítá si že je efektivnější chodit veřejné BH než zdlouhavě logovat muly,ostatní nakrkneš a půjdou jinam.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Realmy“