Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 02.06.2012, 12:00 hod.

Po pádu AHG se lidi hrající PvP rozutekli po všech možných realmech a proto se ptám, jaký máte názor na server určený pro potřeby PvP hráčů po vzoru starého dobrého Unspokenu, kde se dalo duelit od rána do večera. Šli byste zahrát?

1) Mašina
Takže zde mám těžce jasno. Linuxový stroj za pár stovek měsíčně, su ochotný platit celé sám.

2) Název realmu
Je mi totálně u zadele. Pokud se mi podaří kontaktovat Majrisa, tak není problém použít Unspoken.

3) Verze Diabla
Též je mi buřt, 1.10 je lepší, co se módování týče, 1.11b se tu hrála teď, takže ju maj všeci v čerstvé paměti.

4) Hrací patch
Něco na způsob Unspokenu. Unikáty, runy, bílé a běžné magic věci (4/100 armory, 3/100 čelenky, 15/40 jewely atd.) dostupné v obchodech. Rare a Craft věci by se musely cubit v kostce, aby tam každý nelítal s perf Ama lukem či něčím podobným.
Na druhou stranu to možu ponechat otevřené diskuzi.

5) Oficiální PvP pravidla
Euro PvP, ať už čisté či upravené po vzoru AHG serveru. (Ony totiž čisté Euro PvP chary sou lepší, než ty podle AHG pravidel.) Jinak nejsu proti, aby se v určených hrách hrály aj public duely.

6) Čistě High lvl nebo aj ostatní levely?
Záleží na schopnosti tohle namódovat, já osobně bych pro 9, 18 a možná 29(30) lvl udělal recepty na všecky věci, 49 podle high lvl vzoru.

7) Život na realmu
PvP turnaje (1v1, TvT, mirrory), Liga, atd. Myslím, že takový Bloody by bez problému pomohl s organizací.
K dispozici by byl aj serverový TeamSpeak a chat.
Dále bych byl pro zpřístupnění příkazu /ann (hromadné psaní do všech her notoricky známe jako Announcement) pro pár PvP operátorů či rovnou pro všecky hráče.

Co vy na to děcka? Jakože rád bych viděl všecky na jednotném PvM realmu, ale to bude vzhledem k rozdílným požadavkům lidí (AHG vs FWD vs Likedi vs ....) těžce dream on. Čistý PvP realm bude mít větší šancu na úspěch.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 02.06.2012, 12:32 hod.

osobně si myslím že čistě PvP realm nemá šanci na úspěch. a to z jednoho prostého důvodu. Na D2 scéně je pár lidí co owní duely s jakýmkoli charem. pak je tu pár lidí co umí svůj main char + jeden k tomu a na zbyteku se nechytá a pak je tu zbytek co neumí pořádně pvp vůbec. Věřím že začátek by se chytl ale do 2 týdnů bude mrtvo protože lidi jako ty Neile (není to myšleno nijak proti tobě, jen je to holý fakt) a tobě podobný budete ownit ostatní nehorázným způsobem a vydrží to jen hrstka odhodlaných zarputilců co se Vám buď trochu vyrovnaj nebo se chcou učit. Většina si párkrát zaduelí za assu, párkrát za paladina, párkrát za druida a pak zjistí že se proti tvojí amě nechytaj s ničím a na realm se vykakaj, protože tam nic jinýho než PvP nepůjde.

Osobně bych se radši domluvil s Cactusem a zkusil s ním rozjet nějakej projekt na udržení D2 scény. Ho tíží nedostatek lidí takže věřím že bude otevřený diskusi. A tam udělat nějakej kompromis na PvP a PvM. Ale čistě PvP realm je myslím si v době kdy vyšlo D3 z dlouhodobého hlediska utopie.

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 02.06.2012, 12:51 hod.

Náhodou, kdybys viděl co Bloody dokázal vyrobit z hráčů na AHG, tak bys čuměl. U mě je to těžké, když mi 90% šancu na výhru dělá název charu, ale třeba tu Asn a Amu pojmenuju jinak než Dannii a Kylie^^ (Navíc nebudu hrát jen Asn/Amu.)
PvP server má právě jednu krásnou výhodu, a tou je to, že pokud do teho půjdem třeba já, Bloody, Saesa, Penny, Metal a další, kteří ownili na AHG, tak díky věcem stačí do hráčů prát jen skill, to ostatní už dávnou budou mít.
Na PvM serverech je prostě průser to, že hráči typu já měli navrch nejen ve skillu, ale hlavně v levelu a hadrách, bo se na nás každého skládalo minimálně pět a víc lidí, zatímco ostatní měli jen to, co si našli sami. Poslední dva laddery na AHG sem měl 3/4 věci zadara od lidí z klanu nebo dalších kolemjdoucích.
(Odstrašujícím příkladem budiž 2. PvP turnaj na AHG 2011, kde sem dva týdny před turnajem začal hrát a pomocí ostatních poskládal komplet Amu lvl 95, kterou by zbytek dělal tak měsíc a víc...)
Hlavně fórum by bylo kompletně pod kontrolou PvP hráčů, takže není problém udělat podsekci pro každý char zvlášť a přikrmovat PvP videama a mojou pefpe školkou.
Nic, idu ven na třešně, večer si to tu pročtu.

EDIT: vlastně když si tu nakousnul moje ownění, tak Bloody třeba pořádal PvP turnaje, ve kterých já a mě podobní lidi měli zákaz účasti. Já bych to rozvinul dál a kromě všeobecné ligy a turnajů bych po vzoru fotbalu pořádal aj např. První a Druhou ligu.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 02.06.2012, 14:14 hod.

tak ohledně první a druhé ligy to špatnej nápad bejt nemusí. protože si myslím že pokud by se každýho turnaje účastnily lidi jako ty, sae, penny a spol, tak jsou vesměs pokaždý první místa jasný a to lidi bavit nebude. Každej nemá trpělivost se učit tím že prohraje 99 duelů ze 100. tam pak jde o to jakej by byl o to zájem a kolik lidí by hrávalo. Já bych se tam určitě často zastavil, ale jak často už říct nedokážu.

Pak mě napadla ještě jedna věc. Neřeším teď jestli je to reálný se domluvit,je to jen nápad co mě teď napadl, ale nemuselo by bejt špatný udělat 2 realmy ale pod záštitou jednoho fóra. Pokud by se ti podařilo se domluvit s Cactusem, tak by mohlo bejt fajn udělat 2 servery. PvP a PvM. Každý realmy by fungoval nezávisle na sobě, Cactus by měl svůj PVM realm a ty svůj PVP. Jen by se domluvil společný hosting na fórum (pravděpodobně u Cactuse) aby to trochu ožilo. Myslím že by moh bejt Cactus pro, protože už dlouho řeší jak natáhnout lidi na server. Pokud by se udělalo společný fórum kde by se řešilo PvP na tvým realmu a PvM na Cactusovým, tak si myslím že by to spousty lidi nalákalo na oba servery. Lidi z PvM realmu by si určitě občas rádi zaduelili s perfect PvP postavama, a naopak věřím že spousta PvP hráčů by si jen tak 4fun rádo zašlo na oddechovku nějaký ten Naked event, nebo klasicky poexpilo, Bh apod...

Pokud by jsi rozjel ten server tak tak či onak budou dva servery. Ale pokud by se udělalo jednotný fórum, tak by lidi debatovaly globálně spolu a určitě by to nalákalo jak lidi na PvP tak lidi na PvM...

Jak říkám je to jen moje úvaha kterou jsem s nikým nekonzultoval. takže za nikoho nemluvím.

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 02.06.2012, 16:36 hod.

Jako určitě se účastním aj diskuze ohledně teho PvM realmu, ale proto raději ložni vedlejší téma. Tu bych řešil čistě PvP, ať v tom není masová pochoutka z hovězího masa na maďarský způsob.
Hlavně je mi úplně jedno, zda se to bude menovat Unspoken, FWD2 Pefpe, Františkovo či U dvou veverek. Já si chcu hlavně zaduelit se starými známými, popř. s těma, co hrajou teď jinde. Opravdu nemíním hrát dva měsíce na každém realmu, abych mohl duelit se všema, co tu zbyli.
Jediné, co mě teď zajímá je počet a popř. úroveň PvP hráčů na FWD2 a Likedi.cz, resp zda by byl vůbec někdo schopný to napsat tu na neutrální půdě, ať nemusím lítat od jednoho realmu k druhému.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od hami » 02.06.2012, 16:47 hod.

Já bych si někdy PvP skusil, abych viděl jaký to je :D
a když už, tak abych kvůli tomu nemusel půl roku schánět equip
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 02.06.2012, 17:15 hod.

tak za FWD2 si myslím že můžu od povědět že číslo je tak cca 0-2. Tam se v poslední dodě pohybuje tak 1-5 lidí online takže si myslím že na FWD2 lidí moc nenajdeš.spíš nehrajou nebo jsou jinde...

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od saesa » 02.06.2012, 18:59 hod.

Hi. Udělejme realm, neile. :P Mělo by to být easy. Všude je to totiž mrtvé a kdyby se našlo aspoň 10 lidi, co by hráli pravidelně, tak by to byla výhra.

:dead:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 02.06.2012, 21:32 hod.

hami píše:Já bych si někdy PvP skusil, abych viděl jaký to je :D
a když už, tak abych kvůli tomu nemusel půl roku schánět equip
No tak to se připrav na bytosti s narušenou psychikou viz HaNacisKO či jiní socio/psycho(pati), schopné duelit 24/7 jen qůli tomu, aby viděly svůj avatar na prvním stupínků vítězů...
Aneb ti, co mě zažili na AHG vědí, o čem mluví. Další sortou lidí budiž ti, kteří PvP opravdu umí...

EDIT: v pondělí bych tu mohl přispívat opravdu střízlivý, tak do té doby shánějte nějaké argumenty pro/proti...
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od bunneyx » 03.06.2012, 11:12 hod.

No pro sjednocený realm jsem 100% PRO, i když jako PVP hráč nejsem zas tak Good :D už jsem asi rok nehrál :) a myslím si že i když uděláte PVP server tak se najde spousta lidí co pojedou jen PVM nebo budou hrát HC

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 12:20 hod.

proto jsem navrhoval že by se mohli spojit s jiným realmem a udělat stejný fórum. Když bude živo na fórku tak to nažene lidi na oba realmy.

g0re
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od g0re » 03.06.2012, 15:14 hod.

Zdravím,
PvP realm je dobrý nápad - to je také hlavní důvod, proč mám výjimečně potřebu do Vaší diskuze přispět. Souhlasím i s Euro/ahg pravidly, aktivní ligou a turnaji, speed rate.
Problém vidím v tom, že samotný PvP se na scéně určitě dlouho neudrží, pokud se tedy nenajde nějaký blázen ochotný platit peníze měsíčně a starat se o provoz aby mělo 5 a půl člověka kde hrát PvP (to už tu v různých variantách bylo a nic z toho se neudrželo). V tomto směru jsem ochotný vyjednávat o zastřešení, ale samotnou iniciativu nečekejte, mám své práce dost. Ohledně PvM mám dobrou zprávu: Ve velmi krátké době rozjedu čistý realm 1.13 (asi, zatim se diskutuje o verzi), kde budou probíhat pravidelné resety a nebudou žádné přidané věci ani lokace. Pokud vše půjde tak jak bych si přál, budou společné loginy (databáze) pro D2 Friendly i pro D2 Legendary (potažmo pro další realmy, které bych do budoucna chtěl rozjet, například Avalon). Pro kompletnost bych jen doplnil odkaz: d2.likedi.cz , kde najdete i kontakt na mne.

Ohledně tvé otázky Hanačisko, celkem bych realmovou CZ/SK komunitu odhadl na nějakých 50 hráčů, kteří si nejméně jednou týdně diablo pustí (ale přes 100 1x měsíčně), a co se PvP týče, na všech prstech by se dali spočítat :-) tedy do 20, spíš tak 10-12 skutečně aktivních lidí.

Likedi

//edit : má-li někdo zájem něco řešit, kontakty jsou na našich stánkách (d2.likedi.cz), rozhodně se nebudem vnucovat někomu do oblasti rekta
Naposledy upravil(a) g0re dne 03.06.2012, 22:30 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 16:33 hod.

Kolik hraje u tebe lidi na tom 1.11 serveru Likedi? jinak co jsem koukal tak tam hraje i bloody, bushi atd, takze pokud by se to sjednotilo s timhle serverem mohlo by to mit uspech.

EDIT: jinak kdo by chtel zaduelit nez se to rozjede (pokud se to rozjede) tak PM Attia/Saesa a jedem pres hamachi


edituj sve prispevky prosim

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 03.06.2012, 20:35 hod.

Konečně doma z pracovního výletu do Prahy a dokonce střízlivý, uwagaaaaa!^^
g0re píše:Ve velmi krátké době rozjedu čistý realm 1.13 (asi, zatim se diskutuje o verzi), kde budou probíhat pravidelné resety a nebudou žádné přidané věci ani lokace.
No momentálně smrdím s pár lidma na jednom PL realmu, ale je to tam zralé na reset, na HC dvě 99 a na SC dvě 98. Momentálně 33 lidí 10 her.
Verze je tam 1.13c a též to jede celé bez úprav, takže možná by nebylo na škodu vyjednávat aj s něma o spojení. Jinak su ochotný poskytnout aj plně fungující MH s napsaným konfigem.
PS: aj tak bych odstranil ten firestorm z torcha, na Maxnetu 1.13c to tak měli a hlavně stačí změnit patch_d2.mpq jen na serveru, tak sme to měli aj na Fortece v roce 2009.

Můj osobní odhad, proč se PvP realmy u nás zatím neujaly je ten, že vždy se našel silný PvM server s velkou komunitou lidí schopný poskytnout dobré podmínky aj pro PvP hraní. Mám na mysli hlavně poslední dva laddery na AHG, nebo v minulosti GWoD2 a první HG.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

fwd2.cz
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od fwd2.cz » 03.06.2012, 21:37 hod.

Toto bylo původně psáno pouze Hanaciskovi mailem, ale během psaní jsem si řekl, že by k tomu mohli říct něco zajímavého i ostatní lidé...




Hele jak já to vidím, tak by bylo fwd2.cz dobré místo, kde tento realm spustit. My máme v současnosti dostatečné hardwarového vybavení pro provoz dvou realmů velikosti bývalého ahg a přitom nám to tu v zásadě leží ladem a využíváme jen zlomek možností co máme protože je na serveru málo lidí. Z tohoto důvodu se stačí nějak dohodnout, dát dohromady ideu jak by to mělo fungovat a okamžitě by se to mohlo nahodit a rozjet. Bez finanční investice a nějakých velkých průtahů.

Kromě toho, že máme po ruce techniku, tak máme také nějakou tu uživatelskou základnu. Teď tu hrává mezi 10-20 lidmi ve špičce, což sice není moc, ale pořád je to víc, než nic. Navíc spousta lidí z ahg má na fwd2 účty a postavy. Lidé z ahg náš server znají a s tím, že u nás mají chary by pro ně bylo mnohem jednodušší začít hrát na fwd2.

Určitě by se nemusel dělat žádný kompromis mezi pvp a pvm patchem. Já bych to viděl tak, že by se jednoduše spustily dva realmy pod jedním serverem. Zůstal by ten realm, který tu je a přidal by se nový realm pro pvp, takže by se žádné kompromisy nedělaly ani z jedné strany. Čistý pvp realm a normální pvm realm. Lepší řešení asi nevymyslíme.

Na fwd2 máme ještě jednu takovou věc, která se pro toto dost hodí. Jde o http://fwd2.cz/global_channel.php. Mezi realmy by fungovaly whispy a i lobby by bylo spojené, ale možnost domlouvat se z her o tom, jestli se bude duelit, nebo jeslti se půjde bh je dost užitečná věc. V praxi to funguje podobně, jako by měli všichni uživatelé /ann a komunikovali přes to.

Jak jste tam mluvili o diskusním fóru, tak v současnoti ho máme organizované tak nějak, že by se to pvp na něm mělo řešit bez problému. Skoukni http://fwd2.cz/forum/index.php. Pokud by ti tam něco nesedělo a chtěl jsi to změnit, tak s tím by určitě problém nebyl. Stačí to nějak sepsat co by jsi si představoval a já to tam nabouchám.

Co se týče tvojich pravomocí, tak bych ti nechal okolo pvp realmu v podstatě volnou ruku. Udělal by jsi pvp pravidla, vymyslel by jsi patch, turnaje jaké by jsi chtěl... Jsi nejspíš nejzkušenější pvpčkař v cz/sk, takže máš moji plnou důvěru.
Na serveru by jsi měl normálně sysopa a pokud by jsi chtěl mít někoho k ruce, tak by dostal také práva. Já v tomto nějak problém nevidím.
Nejsem si jistý, jestli by jsi k něčemu potřeboval přímý přístup na server. Po zkušenosti se Simim jsem poměrně opatrný na to kdo dostane tak rozsáhlé přístupy jako dostal on, což je asi pochopitelné.
Na diskusním fóru by jsi měl globálního moderátora.
Pokud by jsi chtěl změnit nějaké věci na webu, tak by s tím také nebyl problém. Určitě by jsi asi chtěl přidat nějaké pvp žebříčky k čemuž bych ti klidně udělal nějakou jednoduchou webovou administraci pro rychlé úpravy hned po odehrání ladderového duelu atp.
Prostě by jsi měl pod palcem celou pvp stránku serveru a cokoliv by jsi potřeboval by se dalo nějak domluvit. Já se nebráním ani zásadnějším změnám na fwd2.

Jestli jsem něco vynechal, tak se ozvy a nějak to proberem. Tohle ber jenom jako takový návrh jak by to mohlo být ve kterém se dá cokolvi změnit tak, aby to vyhovovalo.

Celkově pokud by se podařilo dát dohromady pvm realm, pvp realm, naší stávající komunitu z fwd2 a to co zbylo z komunity na ahg, tak by se z fwd2 mohl zase stát nejoblíbenější cz/sk server na kterém by se vyřádili všichni lidé napříč d2 komunitou a bylo by to nejblíž ke sjednodení d2 komunity v cz/sk jaké tu doposud bylo. Já jsem určitě pro Neilův nápad a z mojí strany udělám všechno, abych tomu vyšel vstříc.

Upřednostňoval bych komunikaci přez icq 339328412, protože sem na fórum skoro nechodím a je spíš štěstí, že jsem si tohoto topicu vůbec všiml.
FWD2 tu bylo před D3 a bude tu i po něm.

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 03.06.2012, 23:28 hod.

Btw, je vůbec nějaká realná šance spojit Likediho server a FWD2? Mě je fakt úplně jedno, zda ten pvp server rozjedu tam či tam.
Přístup na mašinu nepotřebuju, patch_d2 tam možete házet sami. Zálohy možou stahovat stávající root admini.
Podobu PvP patchu možu probrat se saesou a pak to sem všecko napsat, to icq si sosnu zítra, teď idu spat.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Bloody-Michaelo105
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Bloody#2183

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Bloody-Michaelo105 » 04.06.2012, 06:37 hod.

Konečne sa môžem prihlásiť a zapojiť aj ja........ :wave:

Mne je jedno, tak ako aj Neilovi, kde by to bolo, pre mňa je podstatné, že to bude. Veľmi rád si zase zaduelím so starými známimi.

S organizáciou by som vedel pomôcť, ale už by som to nechcel určite robiť celém sám ako na AHG, bolo toho nad hlavu. (občas)

Prípadne by som vedel kontaktovať aj Majrisa ohľadom PVP patchu - Unspokena, on tam ešte pomerne nedávno robil celkokm zaujímavé úpravy, len neviem či to dokončil.

Najlepšie riešenie by bolo, keby sme vedeli pomôcť trošku s návštevnosťou niektorému realmu a zároveň z toho profitovali aj my. (nízke/žiadne náklady na prevádzku)

K ligám........

Jednoznačne som za dve ligy na báze toho čo som spravil na AHG. (aj keď tam to bol turnaj za ladder - pre menej skúsených), aby sme neodradzovali nováčikov. Ono sa to tam ujalo, pretože keď som začal hrať na Likedi, tak som tam objavil pvp hráčov (,,nižšieho" kalibku), ktorí prechádzali mojom pvp školou a hrajú to dodnes.

Najdôližitejšia vec čo dokáže spojiť cz/sk pvp hráčom, je práve pvp patch, pretože ja a ani ostatní (mnohí) nemajú toľko času, aby vyzbrojili slušne pvp svoj pvp char na pvm realme.

Edit: Je ťažké spájať Likediho server s fwd, pretože likedi je výnimočný tým, že garantujú server bez resetu a majú tam svoje špeciálne rw, ktoré trošku okorenia hranie.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 04.06.2012, 07:00 hod.

Mluvim sám za sebe, ale když jsem koukal na Likediho server tak právě ty nový rw, který dle tvýho názoru hru okoření, tak pro mě to je zase mínus. Stejně jako důvod proč jsem přestal hrát na AHG (Majris level apod) Já osobně bych byl radší pro FWD z toho důvodu že tam mám rozjetý svoje postavy(což je samozřejmě jen můj osobní důvod) a čas od času si tam chci PvM zahrát. To že nemám čas na hraní mi tam vynahrazje zvýšený HF drop a drop run 1.13, zároveň ale server nemá žádný výrazný změny který už by se rovnaly spíše módu, jako tomu je u Likediho. (Nový RW už jsou pro mě mód). Včera jsem to řešil s Cactusem a je schopný nám poskytnout dobré zázemí, zdarma, navíc s fungujícím Global kanálem, kterej ti umožní (pokud sem to dobře pochopil) komunikovat i mezi PvP a PvM realmem. Dobrý a fungující fórum pro oba realmy.

Jinak ohledně patchu, Nevím jakej patch ma Majris, ale momentálně hrajeme se saesou na jeho patchi a je to no problema, pokud si zvyknete na tvorbu věcí atd. Navíc trochu upravil některý postavy takže je reálný hrát třeba i Fire druida apod.

Jako ve výsledku budu hrát PvP tam či tam, jen pro mě osobně vychází líp FWD2.

Bloody-Michaelo105
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Bloody#2183

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Bloody-Michaelo105 » 04.06.2012, 09:20 hod.

Pre niekoho +, pre niekoho -. Preto sme rozťahaný na viacerých realmoch, ale to je jedno. Akonáhle sa bavíme o PVP patchi/realme tak s ním pvm nezahraješ. Takže z toho hľadiska je jedno kde to bude a mne to je jedno tiež.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od hami » 04.06.2012, 09:25 hod.

jestli bude ten PvP realm ňák módovanej, tak bych ocenil verzi pro D2SE
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Realmy“