HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Příspěvek od AnubiX » 08.03.2013, 10:34 hod.

Zdravím,

jelikož jsme s uživatelem SecondFace před pár dny dojeli Hardcore P8 (i když v posledním aktu od půlky jen P3 už, ale i tak), rozjeli jsme si další výzvu a to ve formě Median XL modu. Oba jsme to ještě nehráli, takže to bude chtít trošku nastudovat. Po prvních pár hodinách hraní to však vypadá super a hlavně i na normálu už začínáme mít občas docela problémy, nikdy nevíte, co na vás vyběhne. A na hardcore P8 je to bomba :) Vím že to není klasický D2 a možná to tu nemá co dělat, ale někoho by tento příběh mohl zajímat a snad se dostaneme co nejdál.

Obecné informace:
Charaktery: Sorceress + Assassin
Jména: BikiniGirl (já) + Cruel_XL (SecondFace)
Verze hry: 1.13c (Median XL 2012 v005) + PlugY
Hardcore
Untwinked
Opakované nájezdy povoleny.
Esc zakázán.
Players x povoleno (budeme hrát 8 dokud to půjde)
Naposledy upravil(a) AnubiX dne 12.03.2013, 08:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2013, 14:44 hod.

Tohle bude sranda :D

Median jsem chvíli hrával, ale nechytl mě... přeju vám hodně štěstí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Příspěvek od raisen » 08.03.2013, 15:07 hod.

Také přeji hodně štěstí a těším se na příběh, jsem zvědavá, jak se s modem poperete :)
HC grál: 537/516 (-21)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Příspěvek od AnubiX » 12.03.2013, 08:35 hod.

Tak to bylo rychlé :) chtělo si to před hraním zjistit nějaké informace. Na HC je Median_XL téměř nehratelný, pokud si to alespoň párkrát neproběhnete na Softcore. Osvobodili jsme Caina, vše v pohodě až na nějaký unikátní packy a šli jsme na countess. Všech 5 pater padlo úplně v pohodě, ale Countessa má nějaký deathstrike a bez tréninku nás sejmula, jak jednou, tak i podruhý (rozjeli jsme to 2x) - je to na 1 hit, takový černý oblak.

Na běhání softcoru jsme oba už moc rozcapení, D2 na softcore je prostě jenom bezduchý mlácení a když vás killnou, nj tak zas obžijete . Škoda toho Medianu, že to není hratelnější (respektive je, ale pak narazíte na nějaký extra strong bosse co maj 1 hit killy a končíte). Kdybysme pokořili Countessu tak věřím tomu, že nás pak sejmou zase v dalším aktu nějaký borci .

Aspon tento topic snad pomůže někomu, kdo by chtěl jet Median na HC :) Asi se to dá, ale musíte to hrát delší dobu a minimálně to pákrát na softcore proběhnout, abyste věděli co a jak.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Sorceress + Assassin (Median XL)

Příspěvek od Attia » 12.03.2013, 13:01 hod.

u všech modů i u Zy-Elu si to chce nejdřív projít aspoň jednou komplet na SC aby hráč věděl kde jsou jaký překvápka...to je jako teď u zy-elu...mám tam necra summonera na 25 lvl, první mapku+DoE mlátím na pohodu na pl8, pak vlezu na pl1 do cold plains a tam mi kostry sundaj one hit kill a jdu se koupat...:-D takže asi tak :-D

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“