Valfar, ein Windir

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Re: Valfar, ein Windir

Příspěvek od Drakesis » 06.08.2011, 15:56 hod.

Jako ta defense je dost na kopr. Pokud nevyjde block (mám teda 75%), tak mě na hellu hitne každej vidlák. Sice jedu kombinaci walk/charge a běh jen přes ctrl/alt, ale stejně to občas zabolí. Zatim jsem v Jailu a mám za sebou likvidaci celkem nepříjemnejch Skel. Archers (fana, ad + mana burn) ... No dalo to práci, ale all shall perish, samosebou. Tempo jsem sklidnil teda na pl1-2 (podle toho, jestli žije merc). Na pl8 si v tomdle setupu moc netroufám. Jde se na Andy.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Valfar, ein Windir

Příspěvek od Marast » 21.06.2012, 17:22 hod.

Teda teď si tak procházím témata a má pozornost padla na toto Drakovo "ultimátum". :lol: Já že to jenom v rychlosti prolítnu, abych věděl o co přesně jde, ale když už jsem do toho drobet začetl, musel jsem to sjet pěkně od začátku a pořádně. To je prostě "master piece". Sic s křížkem (já vím, že bys radši pořádný obráceny kříž ;) ) po funuse, ale musím před tvým stylem smeknout Draku. Jednoho dne se oba vrátíme a ty svoje palachy dopíšeme do konce i do nekonce. >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Valfar, ein Windir

Příspěvek od Drakesis » 21.06.2012, 23:46 hod.

No, doufejme. Já už nějak ani nemám moc náladu hrát, ale můj válečník stále hbitě čeká na moment, kdy se do toho zase obuju. :)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“