Nana - 1/2 Naked - Trapka

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 24.07.2011, 20:06 hod.

SC twinked je taková pěkná oddechovka (relativně i v hell)
HC naked je takové hutnější je to větší makačka a mam strach abych neumřel. Je to sice dobrý, ale nevydržim to hrát v kuse moc dlouho
co mě baví víc těžko řict
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 27.07.2011, 22:58 hod.

Akt V
typicky jsem pokecal s vidláky a šel do divočiny. Bloody Foothills byly jako vždy rozlehlé a otravné shank nedělal velké problémy. Elrich byl též v pohodě, ale překvapivě z něj nešly moc expy, takže sem na něj dal jen jeden opakovaný nájezd. cesta dál probíhala hladce. Ve frozen river se bohužel hledání anya dost protáhlo, na druhou stranu jelikož běham naked tak sem pomalu nemusel chodit Malah a anya málem rozmrzla sama. Poté jsem však zjistil že mam pouze 35 lvl a chtělo by to doexpit aspoň na 40 než půjdu na ancíky. Tak jsem prolezl drifter cavern (oproti avalonu to zde bylo překvapivě pohodové). A pak, ač tam obvykle a na normál už skoro vůbec nechodim, šel na nihlataka. Z jeho CE jsem měl celkem vítr, ale díkydeath sentry toho u mě bouchalo málo. Zítra snad konečně killnu diabla a budu mít prvního destroyera (pokud teda neripnu).
Pořád nemůžu uvěřit tomu, že běham v pátym aktu nahej a eště žíju.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 29.07.2011, 22:03 hod.

Konec AKT V
Po výše uvedeném postupu jsem měl lvl 39. Prošel jsem tundru (tady fakt portály nehledám). V ancient way jsem si našel portál a šel se kouknout na Summit. Jednání nevyšlo a tak jsem se musel uchýlit k boji. Bylo to celkem v klidu těch 400 dmg co light sentry dávalo jim ubíralo slušně a za chvíli bylo po boji. Poté jsem pokračoval dále vstříc centru světovínu. Baal si tam posedával na trůně a měl zřejmě dosti napito. Furt se jen gebyl a házel ňáký monstra ktrý jsem, až na ty poslední, u kterých se pochlapil když je házel, jsem všechny zabil hned před jeho očima, ale jemu to bohužel náladu nepokazilo. poté odběhl do své komnaty kam jsme ho následoval. Po krátkém boji (na pl 3) to na něj přišlo, a ten chlast radši vyblil bohužel už bylo pozdě a nepřežil to. Tyrael přilít řekl. "congratulation" a strčil mě do červenýho portálu abych deathul v těžším prostředí. Fakt dík
a tak mam prvního destroyera a k tomu rovnou naked. Mam z toho celkem radost
http://ufonan.rajce.idnes.cz/HC_half_na ... hot120.jpg
Naposledy upravil(a) hami dne 30.07.2011, 19:48 hod., celkem upraveno 1 x.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od raisen » 30.07.2011, 12:40 hod.

Tak to gratuluji a jen tak dál :wave:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2011, 15:35 hod.

Podle mě z toho nemusíš mít až takovej strach. První problémy nastanou, až začneš potkávat vetší skupiny monster s Light imunitou. Což vychází na 4.Act NM.

Hlavně nic nepodcenit. Ani past z truhly, ale to snad ani nemusím psát :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 22.06.2012, 16:28 hod.

Ani se mi nechce věřit, že už je to tak dlouho - skoro rok
po dlouhé době jsem se vrátil ke sví naně
Neměl jsem moc času tak jsem dal jen den of evil a našel portál na cold plain, ale jelikož mam prázdniny tak plánuju hrát v nastávajících dnech aktivněji
dnešní scóre:
300 kliknutí na klávesnici
300/220 myší
doufam, že ten night zvládnu prolézt :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2012, 18:43 hod.

Čoveče...a já myslel, že už je dávno po ní. Tak to přeju mega kliku.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Asman » 22.06.2012, 19:33 hod.

Taky mě napadlo, že bych si mohl udělat HC char a pro zpestření bez gearu, netušil jsem, že už někdo takovou šílenost úspešně provádí :) Přeju hodně štěstí.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2012, 20:30 hod.

Asman: Toto už je tu na webu hodně stará záležitost. Já to taky víc jak před rokem zkoušel a ještě bez mercka. Jen já + Shadow Master. Nuž, dopracovali jsme to do Nightmare k Anyi, kde nás neférově sestřelili Soulové :(

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 22.06.2012, 21:39 hod.

když to dojedu na night tak tu na fóru budu první - teda aspoň dle mejch informací a to už ... něco znamená :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2012, 21:41 hod.

hami: To má bejt provokace, abych ju taky rozjel? :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 22.06.2012, 21:43 hod.

zatim bych se ničeho nebál
zatim jsem na night vymlátil den of evil
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2012, 22:14 hod.

hami: Ty to jedeš na Fade, že? Ještě bych se chtěl zeptat, jestli vybíjíš kompletně celý lokace a nebo frčíš tak, jak je potřeba? A hraješ na p1 nebo s tím hapruješ?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 22.06.2012, 22:21 hod.

s pl x hapruju
a fade budu používat v lokacích s element. nepřátelema, teď používam BoS
a řikam si, že na hell už bude ta trocha resů k ničemu, když budu stejně v mínusu, takže pak pojedu na BoS, abych měl šanci na uhnutí
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2012, 22:41 hod.

hami: Já to jel celý na p1 a stejně mi to nepomohlo. Našel jsem hodně starou fotku toho, jak to u mě vypadalo před Andariel na NM http://dark-deamon.rajce.idnes.cz/Others/#Naked1.jpg
Jestli si dobře pamatuju, tak na Fade jsem kašlal a BoS jsem měl na lvl 5

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nana - 1/2 Naked - Trapka

Příspěvek od hami » 23.06.2012, 18:22 hod.

Tak dnes jsem pokračoval.
Na cold plain bylo jako obvykle chladno. Bishiboss byl celkem v pohodě, prostě jsem k němo hodil pár pastí a běhal okolo. Zastávka na hřbitově byla mnohem delší než jsem čekal. Sice jsem neměl strach o krk, ale zabíjení bylo na dlouho. Ty pasti hold nemaj bez +skill z itemů moc velkej dmg. Nakonec naštěstí padla a jako obvykle s sebou vzala i všechny kostry a zombie - i když jich bylo poskromnu.
Stony field, undergroud passage a dark wood byly také bez problémů. Hlídka u stromu naštěstí nechytla žádnou smrtelnou kombinaci. V tristramu dělal celkem problémy gris. Pasti měly opět žalostně malý dmg, a k tomu měl lighting enchanted což se mnou, i přes mých úctyhodných -10 all res dělalo celkem divy. Po pár minutách, 2 oživení žoldáka, 10 shadow warrior a 8 návratech do města pad, ale nic pro merce nepadlo.
Dnešní skóre:
Keyboard pressed 900
Mouse 250m - 2000/800 kliků
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“