HC Paladin *magic and rare only*

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Flammeus » 24.01.2015, 20:54 hod.

Moc pěkný! :) Závidím Ti tvou odvahu, já mám strach i s ověřeným a lehkým Zealotem s RW a uniq... Navíc se mi líbí tvůj styl vyprávění :) jak je to postupně proložené těmi obrázkami místo odkazy, tak to vypadá velmi dobře :). Hodně štěstí!

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Maarshjaz » 24.01.2015, 20:57 hod.

Drž se pítí :) pěkně ti to jde

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 24.01.2015, 22:11 hod.

Ahoj, díky kluci:) Vážím si to :)
Obrázek

Dnes jsem rozjetý, ráno mě nasrala prodavačka v obchodě tak kde si vybít vztek když ne v D2?
>:D
Tento akt byl těžký.Nemám k tomu co víc říct, potřeboval jsem rychlé prsty, jsem blázen ale ne takový abych se pustil do monstra co vím že umí dát ránu i za 1200 damage při smrti s amplify damage nad hlavou.
Nepoužívám ESC abych zabránil smrti, ale do města jednou za čas utéct můžu ne? I nejlepší hrdina si někdy potřebuje vypít a dát pauzu :)
Obrázek

Zdravím kamaráda který neunikl smrti na tomto místě.
Pomsta byla rychlá a krvavá (blesková).
Obrázek

Ale jo,hlavně krvavá :) Nový artwork albumu Cannibal Corpse ? :D
Obrázek

Nic mi dale nebránilo postupu dál za Mephistem, snad jen lightning enchanted monstra s fanaticism.
Obrázek

O ty se ale postaral můj merc, který hrdinně zemřel v boji za svého pána.
Life jsem měl snad 20%, žádné lahvičky ale víte jak se říká- Pokud žiješ déle než tvůj nepřítel, tak si zvítězil.
Obrázek

Drop z Mepha Hlísta, nic moc, ale na to jsem zvyklý.
Obrázek

Tento unikát poputoval do koše ale pochybuji že bych jsem pro něj našel využití.Mace nikdy nebyly moje specialita a iritoval mě vždycky zvuk při zásahu monstra s palcáty-znáte to, takový hnusný zvuk jako bouchat do bedny s hlavou :roll:
Obrázek

To je zatím vše, tipuju že Diabla nedám,nemám na to resisty,Chaos Sanctuary bude to nejtěžší co mě čeká.
:arrow: :arrow: :arrow: Všem hezký den a dobré duševní zdraví. :wave:

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 25.01.2015, 00:31 hod.

Diablo byl zabit.
Obrázek


Blesky mého paladina mu prošli mozkem a zůstal z něj jen prach. (To měl za ty lighting enchanted monstra s fanou které na mě poslal v aktu 1 >:roll: ).
Když říkam že se pomstím tak to myslím vážně!

Dropy ze championů si ze mě dělali pr*el ale co budu vymýšlet že jo.
Obrázek

Musel jsem nějak vytáhnout odolnosti před Pánem Teroru na rozumnou hodnotu tak jsem sáhl po gamble (zase) a uvařil tento amulet .. aspon něco.
Obrázek

Obrázek ;)

Tento akt mám rád pro jeho délku nebo jinými slovy krátkost, nechával jsem za sebou jen mrtvoly, bordel, zapomenuté goldy a - setové ringy! WTF? ZASE?
To mi připomnělo multiplayer hru a tisíckrát dropnutou runu NEF nebo každé monstrum s vlastností Stone Skin :)

Obrázek

Obrázek

Na závěr drop který nebudu komentovat.
Obrázek

:arrow: :arrow: Dávám si pauzu, paladin mě nějak začíná nudit.
Tedy, ne že by to byla nuda a málo akce- akce je dost vždyť je to HAAAArdcore.
Ale za 11 let hraní jsem zvyklý hrát za spíše support postavy.Umíraní nechávam na kamarády :twisted:
Až se mi klepou ruce když déle nespamuju Amplify damage s Nekropedofilem nebo nestunuju něco s druidem.
Paladin upadá dost do stereotypu pro mě a nechápu jak jsem to dotáhl téměř na hell jen s magic a rare vybavením.
Jsem furt :arrow:
daleko vzadu a sleduji svou statečnou družinu jak to všechno vybije, takto je to všechno na mně, merc furt chcípa a sakra- musím při tom přemýšlet.
:lol:
Ale kdo by chtěl přijít o HC postavu 1 akt před hell, že jo ..
Hraní zdar, všem pěkný den.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 25.01.2015, 08:58 hod.

@Flammeus: Ono kazdymu se nechce patlat s upravovanim tech obrazku, kapisto :lol: ;)

@ihatemylifep: Velmi pekny progress, napadlo me, jestli by sis nechtel zkusit postavu v mem turnaji, ale vzhledem k tomu, ze si chces odpocinout od melee charu chapu

Jinak ja jsem rozjel (nahodne vybraneho) paladina, ktery nesmi davat body do zadny skillu, jeden pruchod hrou, zadny ESC, mno proste klasika podle turnaje, ktery se hraje na incgamers, zatim A2 Normal (cistim vse a vsude na p8), tak pokud/az se dohrabu na NM, tak tu zacnu taky pribeh o jistem Maximovi (Maximus,Maximus,Maximus!!) :lol: , vsak ho znate z Gladiatora ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 25.01.2015, 13:22 hod.

Hezký postup.
Koukám, že se nepřátel nebojíš a na množství nehledíš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 25.01.2015, 13:51 hod.

Nejlepší obrana je útok >:D.

Ale stejně nechávám mého obrněného merce ať si nabere vše na sebe a já to dokončím.
Když je špatně, tak mu dávám pít rejuve, protože za léta hraní vím že když chcípne on, chcípnu na to i já.
Všechny moje ripy byly prakticky pár okamžiků po tom jak mi zemřel merc.
Možná ho trochu přeceňuju ale nevím zůstat naživu když jsem na všechno sám. :OXO

D2 je hra o číslech a když si vše připravíte a rozmyslíte dopředu tak vás ohrozí jen nesoustředěnost.
Jako můj první pokus o magic and rare only hru, zemřel mi merc a vtom vše zaútočilo na mě a konec.

Obrázek

@RIP - sleduju tvoje turnaje už dlouhou dobu a zúčastnil jsem se zaujímavého magic find turnaje v ancient tunnels ale nevím jestli bych zapadl do tohoto nejnovějšího protože je to dost o nervy a ty nemám v poslední době ..

:arrow: :arrow: :arrow: Přeji všem den jako z rozprávky ! :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 25.01.2015, 17:35 hod.

Jsem na hell! (Insert 3x huráá ).
Obrázek

Tento akt mám nejraději hlavně pro jeho náhodní generování monster.Všechno šlo tak jak jsem chtěl a problémy mi nedělalo nic.
Vím že hraju haardcore ale i přesto při tom chcípam smíchy, hlavně když vidím takto mrtvoly na zemi po porážce :)

Obrázek

Obrázek

Problém mi snad dělali jen tyto svině, ale merc se o nich postaral protože byli imunní na blesky.
Stihl jsem si udělat i můj obyvklý test kolik toho vydržím a i bez štítu to docela šlo.
Obrázek

Nahoře na hoře to šlo jako po másle, 2x Physical Immune + stone skin mi nezabránili postupu, těm jsem vypálil mozky s elektřinou.
Třetí dědeček byl na dlouho ale o toho se postaral můj merc a já si zatím vypil čaj :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pak už jen Lister the Torpédo jeden frame před smrtí :)
Obrázek

Klasika a efektní drop z Baala.

Obrázek

Obrázek

:idea: Dost se divím že jsem došel až sem.
Nedával jsem si šanci ani na Diabla normal.Ale o to mi přece šlo, dokázat že se to dá.
Pravda, záleží od postavy.
Chci pokračovat a zkusím umřít při první příležitosti na hell kde se posouvá obtížnost o velký skok ale-nic není nemožné jen třeba mít chuť hrát.
Do budoucna plánuji - Nějakou naked postavu dohrát bez sbírání věcí až do hell nebo zkusit hrát s barbarem sice s vybavením, unikáty a RW, ale bez použití jakýchkoliv skillů, to znamená útočit jen default útokem.
Diablo 2 mě baví, rád o tom píšu tak doufám že se příběh líbí.
Přeji všem hezký den.
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 26.01.2015, 14:44 hod.

Hell Akt ! Complete.
Obrázek

Tento akt jsem zvládl docela v pohodě, problémy dělali jen lightning immune monstra ale o ty se postaral můj merc - když nebyl mrtvý a já jsem nemusel utíkat před nástrahy hry.
Obrázek

Obrázek

Je pravda že většinu aktu jsem utíkal před monstry ale nevynechal jsem nikoho a po vyléčení jsem se vrátil abych dokončil všechny.
Ale hra generovala monstra aby mě viděla za každou cenu na zemi.
Obrázek

Obrázek

Padl první unikát ale ten jsem nechal pod mrtvolou Gargantuana.
Obrázek

Obrázek

:arrow: :arrow: Taky mám novou zbraň,s*it jako nic ale lepší než to co jsme měl.
Obrázek


Bojím se aktu 2 protže je to všechno lightning immune,bojím se že nedám ani jedno monstrum a já půjdu do hrobu první ale zkusím něco vymyslet.
Asi udělám respec na fanaticism auru ale bojím se že mi klesne damage ze 4K na 1K protože nemám vůbec physical damage.
Netuším co dál,uvítal bych radu,jinak se dál nehnu když něco nevymyslím.
Je proti mým pravidlům vynechávat monstra jen proto že jsou imunní na můj typ damage.
Přeji všem hezký den a dobré duševní zdraví.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 26.01.2015, 15:41 hod.

Ja hral paladina na Fana/Holy freeze a krasne se to kombinovalo, ikdyz samozrejme lze narazit na PI/CI....To same se da rict o Fana/Shocker palovi, proste dva zdroje dmg. koneckoncu si to primo o to rika, kzdyz staci vymaxovat napr. Fana+Sacrifice a Holy shock + Resist lightning....Salvation ani Zeal se moc maxovat nevyplati, u Zealu max 4 body na max pocet hitu, Salvation vubec...Clovek pak nemusi moc resit immune, jen pro tu fyzickou to chce neco aspon trochu rychleho s velkou fyzickou skodou...

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 28.01.2015, 18:26 hod.

Ahoj všem.
Po 2 dnech snažení se přebojovat druhým aktem mě zradila mapka a vlastní hloupost a nesoustředěnost.
Jdu si takhle přes Lost City,těším se na hady a počítám minuty do konce aktu když v tom bum - vyběhne na mě ze tmy hafo monster,z toho 2 championi a já se seknu o sochu a nemohu se hnout z místa.

Obrázek

Obrázek

Klikám jako blázen všude ale nic nepomohlo,monstra mě obklopila na tom nejnevhodnějším místě a já mohl jen sledovat jak pomalu ale jistě umírám.
Obrázek

Nenasralo mě to,jen jsem si dával šanci že to projdu i s takhle divným buildem a rare itemy ale sám se divím že jsem došel až jsem tak alespoň něco.

:arrow: Nevím co dál,buď skončím na nějaký čas s Diablem a dám si pauzu než mě to začne zase bavit,nebo zkusím udělat nějaký jiný neobvyklý příbeh.Dost mě láka hrát barbar beze skillu ale uvítal bych nějaké nápady,rád si zahraju všechno,hlavně už ne paladina.

Všem hezký den a dobré duševní zdraví.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 28.01.2015, 21:26 hod.

To je skoda...Ale na druhou stranu, muzes se s Barbem klidne pridat ke mne, ja ted s palou bez skillu dokoncil A3 Normal, jen co tu obtiznost dojedu, tak zacnu psat pribeh, coz bude snad do tydne, je to celkem sranda mit 30+ nevyuzitejch skillu a stejne porazet ty dobytky :lol: ;) Takze pokud tu neco taky sepises, muzem si porovnavat poznatky z hrani, to by mohlo byt fajne...Jo, me toho palu vybral generator nahodnych cisel a co se tyce postavy, tak horsi uz to dopadnout asi nemohlo ;)

GL ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 29.01.2015, 00:05 hod.

Je to veliká škoda, ale takové věci se stávají....dost mi to připomíná obklíčení moji fendzonky, co jsem uveřejnil na youtube.

No, ještě jsme tu na foru neměli postavu untwinked bez opakování nájezdů, která by měla předměty získané prostřednictvím POUZE gamblu. (jen takový nápad, jak to tu oživit)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 29.01.2015, 00:32 hod.

Dám si na chvilku od D2 pauzu,uvidím co pak :) Rozhodně zkusím něco co skoro nikdo nehrál.
Škoda to je a hlavně velká demotivace když vám takhle umře postava,jsou v ní hodiny hraní a trápení ale to znáte sami :)
@RIP Ano,láká mě to hrát bez skillu ale rozhodně bych to nehrál na P8.To je nadlidský výkon.
@Fraxinus Haha,a odkud sehnat všechny goldy na gamble ? A k tomu dobrý gamble co se dá využít.. Já jsem uvažoval že zkusím melee nekra,házet před sebe amplifu a útočit jen zbraní.Skilly bych použil prakticky jen Amplify a Clay Golem na zpomalení nepřátel.Max k tomu nějaký Bone Armor a Prison když budu umírat :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Welwet » 29.01.2015, 07:43 hod.

R.I.P..
pěkně se to četlo/sledovalo , docela slušně válíš na to jaké máš možnosti..

hele necro + bone prison, tam mám podobné zkušenosti jako ten tvůj poslední palach :oops:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“