HC Paladin *magic and rare only*

Moderátor:Dark_Deamon

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 28.09.2014, 16:47 hod.

Ahoj, po dlouhé době hraní D3 jsem se rozhodl vrátit se ke staré dobré hardcore dvojce kde třeba i přemýšlet ... a rozjet další HC postavu, tentokrát to bude netradičně paladin, vrátím se rovněž k mému starému systému, budu hrát jen s použitím rare a magic věcí, všechny unikáty budu vyhazovat, mám v plánu dojet určitě na hell a pak se uvidí.
Budu zde psát postup po každém aktu a fotit něco zajímavého cestou, držte mi palce, štestí bude třeba dost, paladina jsem hrál za 12 let hraní jen 2x, bez runewords a unikátů to bude ještě těžší.

Normal počítám že projdu snadno, problém bude jen asi u Diabla.
Rovněž bych vás chtěl poprosit o návrhy na build, totálně nevím jakým směrem se vydat, na normal to bude asi clasic zealer + might / concentration, problém bude až na NM, tam bude asi problém s damage.
Držte palce.

Obrázek
Naposledy upravil(a) ihatemylifep dne 28.09.2014, 17:34 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 28.09.2014, 17:06 hod.

Ahoj, držím ti palce.

A snad tvůj návrat ke dvojce bude pln radosti. :)

K tomu buildu: Zealot se zealem bych kobinoval s fanatismem. Might může dodat merc z 2. aktu nightmare a u paladina je to podle mě zbytečně vyhozených 20 bodů. Koncentrovaného paladina jsem hrál jednou a to se podle mě vyplatí jen u obouručáka, kdy dostáváš často náklad od nepřátel, a to jen v případě, že máš nějak zajištěnou velkou rychlost útoku.

Takže bych zůstal u Zeal + Fanatismus. A tyto dva skilly ti v pohodě pořeší i nightmare. Jen na hell bych si připravil záložní variantu: na switchi zbraň s hodně elementálního dmg a bodový vengeance + klidně ta conviction. Tímto bys neměl mít problémy s immune to physical.

Když nebudeš dělat blbosti, tak s tímto určitě přežiješ. ;)

...

Jen jsem ti chtěl navrhnout tohle: nebuď posera a jeď jen modré věci a vyhazuj i rare. :D Ale jeď, jak sis navrhnul sám, tedy magic+rare.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od siky8 » 28.09.2014, 17:09 hod.

Ja som zo Zeal + Fana prešiel v pohode normal + NM. Vymaxovať Sacrafice, 5-6 bodov do zealu, maxnúť fana potom nejaký bodík do holy shield...

Inak prečo nechceš hrať s unikátmi a RW? :)

EDIT: Ajáj Fraxinus ma predbehol trošku :D

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 28.09.2014, 17:29 hod.

Díky;) Magic and Rare only jsem se rozhodl hrát hlavně proto, že mám rád výzvy, a přejít diablo s unikáty a RW mě už tak nebaví, prošel jsem to mnohokrát a když si dám pozor tak je to cesta s růžovými brýlemi a nic mě neohrozí, snad až na hell na players 3+.
Rád bych hrál jen s magickými (modrými) věcmi ale takhle jsem už pochoval snad 10 postav na nightmare ...
Je dost těžké nabrat pěknou damage se kterou se to aspoň trochu dá zabíjet celou NM, to bych musel farmit a Gamble o dost delší dobu, než když mi padne nějaký pěkný rare štít s resistama ;)

NORMAL dokončen, myslel jsem že to bude o dost lehčí, ale chtěl jsem to mít co nejdřív za sebou ..
Jistě, řeknete si že je to jen normal ...
Ale potkat tyhle svině na players8 když jsou extra strong a z dálky na vás pálí lukostřelci s cold enchanted ...
Obrázek

Také jsem měl problém s 2 packy Extra Strong + Cursed těchto neřádů,chtěl jsem dát new game ale nějak jsem je pobil, už dávno před pár lety jsem si zakázal používat ESC jako záchranu před smrtí a taktéž new game při nepříznivém složení monster.Ono to není až tak vidět ale ty svině se nasbírají na sebe a dávají společně dost velkou damage, k tomu ještě když máte Amplify nad hlavou tak to je dost o hubu někdy..
Obrázek

Drop byl přesně takový jak jsem očekával, což mě docela zaráží, když jsem naposledy hrál magic and rare only, tak nepadl mi z bosse ani jeden unikát až po hell.
Hrál jsem tehdy assku a hra se jakoby sama přizpůsobila tomu, že hraji rare and magic only a nepadaly žádné unikáty abych to zbytečně nevyhazoval;)
Obrázek

Tak a to je zatím všechno,chtěl bych to dotáhnout daleko,zkusím toho Zealera+Fanaticism a uvidíme,bude to chtít hlavně dost trpězlivosti ;)
Přeji hezký den :wave:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od raisen » 28.09.2014, 17:38 hod.

Pěkný report :) Přeji hodně štěstí v dalším aktu.
HC grál: 537/516 (-21)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 29.09.2014, 15:19 hod.

Ahoj, tak druhou část z 15 mám za sebou, tento akt nestojí za zmínku, moc se toho nestalo, drop z DURIELA nepřikládám protože padli 3 na nic magic věci + town portal, takže nic moc.

Co mě hned na začátku aktu dost rozesmálo, že mi nepadalo nic jiného jen tyto meče, měl jsem z nich dost slušnou sbírku, padli snad 20 za půlhodinu hraní (ne že by byly použitelné)
Obrázek

Dovolím si tvrdit že prakticky celý akt byl merc silnější než já, a to o dost ..
polovinu aktu jsem jen stál opodál a nepouštel jsem se moc do bojů, on to dával slušně a já jsem byl spíše takový auronosič, někde v harému to už šlo pomaleji tak jsem vyměnil Might auru za Holy fire a dával jsem to s ním.
Ale musím říct že za několik let hraní mě merc nikdy nezklamal a s dobrou výbavou to někdy dává lépe než sám hráč (pokud nepočítám Sorceress ale pouze melee charaktery) ...
Obrázek
Caster chary su v této hře opravdu nesrovnatelně silnější než chary bojující zblízka, tedy alespoň pro mě .. tam kde jsem se trápil s barbarem a musel jsem si brát nepřátele po jednom, tam jsem bez equipu s 10 kostrami as Corpse Explosion nekrem vyčistil s prstem v nose celou mapu do několik minut.
>:D

Ale každý hraje jak mu to vyhovuje a sám vím že i tady na fóru je mezi vámi několik skvělých hráčů kteří to dávají úplně v pohodě s jakoukoliv postavu a neobvyklými buildama, takže každého osobní názor na to jaké buildy jsou nejlepší;)
Celá hra je o matematice a číslech takže projít se to dá snad se vším.
(Námět na další HC příběh? Postava bez skillů která útočí jen obyčejným útokem a bonusy ze zbraně? Myslím že by to šlo s použítím RW)

Ale zpět k příběhu, měl jsem na mále když jsem potkal nějaký pack monster který měl dost velký poison útok, už jsem myslel že je po mně ale merc si je nahnal na sebe a já jsem jen rychle spamoval lahvičky :) Dá to dost zabrat v návale emocí z možné smrti pít lahvičky všechny z opasku a ještě to fotit :(
Obrázek

Na závěr zbraň, se kterou jsem prošel tento akt, dost mě pobavil ten stat + 1 life.
Stále jsem se smál z takových zbytečností ale několik krát mi to zachránilo život.
Jednou mi na hell s asskou nějaký pack (tuším v Kurastu) dal pecku za 920 life, zůstalo mi 2HP, hned portál do města a děkoval jsem sám sobě že jsem předtím dal pár bodů do vitality, protože stačil o 1 bod méně do VIT a už by mi ta svině dala instant kill.
Diablo je naprosto nevyzpytatelná hra.
Obrázek

:arrow: :arrow: :arrow: Tak to je zatím vše,přeji všem hezký den a dobré duševní zdraví :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 29.09.2014, 16:25 hod.

Pěkné....ale není pro paladina i bez +life věcí ve druhém aktu 195 života nějak příliš málo? Touto dobou jsem měl vždycky už tak 250.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 30.09.2014, 11:45 hod.

Zajimave, vzhledem k tomu, ze uz jsem si to zkousel s Conc Barbem, mam k tomu par poznamek...

Tou nejdulezitejsi je fakt, ktery si zatim nezminil (doufam, ze jsem cetl dobre :lol: ) a to nemoznost sehnat bez RWs, uniques a sets vlastnost CBF...Je mi lito, ale ta proste bez CHAM :lol: nikde na rare ani magic predmetech neni...A nemit CBF je pro bojujici char na blizko celkem velky problem...Jasne, budes mit fana a neprerusitelny Zeal, ale i tak si dovolim tvrdit, ze Te zrovna tohle muze stat kejhak, pokud narazis na nejake opravdu hnusne kombo monster, a ze se jich v Hellu vyskytuje ;)

Dale, nalezt Rare ci magic 1h dobrou zbran bude asi taky problem, pokud muzu doporucit, tak bych se snazil gamblit za vsechno, co budes mit, protoze to bude celkem alfa a omega vseho...Pokud budes davat vetsi pecky, budes vice leechovat/snadneji prezivat...Ultimatnim doplnkem podle me musi byt Life tap hulka, jako zachranna brzda, pokud se vsechno podela, a ver mi, ono se podela ;)

Dale, cisty fanadin ma dost velkou slabinu, a tou je pritomnost hafo PI monster...Jasne, ne vzdy je musis zabit, ale muzou nastat situace, kdy jimi lokace budou zamorene a jinak to nepujde, a moznosti opet tolik nen...Varianty, ktere vidim ja jsou elementalni merc (ale kdo Ti bude delat stit v prvni linii) - jediny asi realny bude Cold wolf, pote nekde sehnat hafo elemental dmg a mit aktivni Convu, nebo, coz je asi nejlepsi, najit/vycubit UMku a dat ji do zbrane, jako spoustec OW pouzit cokoliv s nefyzickym utokem - to funguje vzdy, pokud dane monstrum neni imunni na dany element, ale varuju Te, trva to dlouho a jestli se nepletu, tak treba jeden typ Frenzy Lordu v A5 je takto imunni a ver mi, timto je nezastavis, ani rychle nezabijes...A btw, nejdou ani zmrazit, parchanti jedni

To je asi tak vse, holt par poznatku ;)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 30.09.2014, 13:30 hod.

Ahoj, tak třetí akt dokončen, a obávám se že když nenajdu lepší věci (hlavně armor a zbraň) tak Diabla nedám.
Tento akt je můj nejneoblíbenější, do Kurastu to je stále takový speedrun, na normal nemám rád miliony malých fetish a každého si brát po jednom ...
V kuraste padl první unikát, samozřejmě jsem ho nechal na zemi ale i tak si myslím že velmi by mě neboostol, je to jedna z nejslabších zbraní pro mě a nikdy jsem ji moc nepoužíval.


Vždycky jsem chtěl aby byly unikáty více použitelné, např. jako tomu je v D3 ...
udělat nějaký systém scalovaní unikátů podle levelu postavy ..
Takto vám padá na hell Sigon set se stejnými staty jak může padnout na normal co jsem na této hře nikdy neměl rád.
Holt bylo by to jiné kdyby padal na hell Crushflange s damage 300 a bonusovými staty..to by každá zbraň našla použití a neběhal by každý s stejnými RW :)
Obrázek Obrázek

Pěkné pecky mi dával tento neřád a měl jsem na mále, nechybělo mnoho a byl by rip už na normal.
Obrázek

Také chodím nejraději všechny temple v aktu 3, expy hlavně na Nightmare tam lezou neskutečně rychle a stále tam je někde unikátní monstrum.
Hlavně za pár let hraní ani jednou jsem nevynechal Ruined Temple, i když tam nejvíce hrozí smrt, určitě to znáte, jen tam vejdete a hned na vás vyběhne Sarina s 10 dalšími monstry, takto jsem ripnul nejednu postavu na hell když jsem nedal pozor.

Říkám to pořád a určitě někdo bude se mnou souhlasit ..
Největším zabijákem HC postav je právě podcenění monster.
"Já to dám, vždyť mi to nic nedělá".
A najednou smrt a konec, několik hodin hraní zbytečně. :OXO

Nakonec už jen super mapka kterou jsem se mnohokrát zkoušel vygenerovat na NM a Hell .. lepší už být nemůže, snad už jen Lower Kurast když máte Waypoint přesně u 4 superchestů :wave: :evil:
Drop z Mephista taky stál za nic,to se na normal snad ani nevyplatí fotit ;)
Obrázek

:arrow: @RIP - Pravda, budu se snažit gamblovat co nejvíce a snad něco dobrého uvařím ;)
RW používat nemůžu ale runy ve zbrani ano tak snad nějaká použitelná padne.
Hell nepočítám že tak brzy začnu, budu se snažit farmit NM a pak se uvidí ...
Není to na jeden den, i s unikáty a RW trvá dost dlouho dokud je postava schopna dávat hell bez problémů.
I když ... hardcore nikdy není uplne bez problémů;)

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Přeji všem hezký den a dobré duševní zdraví 8-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 30.09.2014, 16:16 hod.

Jestli mohu poradit, tak pokud pak na nightmare budeš nacházet Jewely of Carnage, tak je dávej do magič či rare brnění a čepic nebo zbraní a štítů. Ty ti přidají základní dmg ještě před výpočty všemožných bonusů aur a tak, a z +15 max dmg to najednou v realitě bude +150. Toto je náhradní řešení pro případy, že se ti nebude dařit shánět dobrou zbraň.

Pokud ale najdeš nějakou rare zbraň s mizerným základem, ale dobrými vlastnostmi, tak ji vylepši v horadrické kostce.
Čas od času ti nějaká slušivá padne nebo si ji vygambli (tam můžeš získat i o několik levlů lepší zbraň než jakou bys dostal od monster).

Dále jsi mi neodpověděl na mou poznámku o tvých nízkých životech.

Jinak poznámka: unikáty vylepšovat v horadrické kostce jdou, a zrovna Crushflange i dvakrát. Ta zbraň sice bvude v porovnání s ostatními unikáty stejně na pikaču, ale ten crushing blow je na tom to, co je cenné, a co by fanatický paladin ocenil. (No, tajkovej Diablo nebo Baal by ho určitě neocenil.)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 03.10.2014, 09:41 hod.

Jeste me napada, idealni brnco, ktere Ti muze slouzit po celou hru, by bylo Jewelers Gothic plate of Whale, to se da koupit v 5.Actu u Anyi , ale je to fakt na dlouho...Ma ctyri sockety, pripona whale mu dava az +100 zivotu myslim, takze idealni material...HEL run urcite budes mit dost, takze klidne muzes postupne menit veci v socketech, takze klidne bych zacal temi jouly, co Ti doporucil Fraxi, v Hell obtiznosti bych tam pak prdnul res runy, je to levne a muzes tim takto balancovat resy, jak se Ti zlibi, jen to zabere dost dlouho takove brnco sehnat

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Slw » 04.10.2014, 09:28 hod.

života na konci A2 měl málo, ale když jede jen ty rare... já už si moc nepamatuju jak je to s vlastností half freeze dur (ta na rare věcích je). kdyby tuhle vlastnost "stackoval" tak by mohl dosáhnout docela rychlého "rozmražení" ne? no a s PI a všeobecně rezisty na hell... tady bych raději na switchi (ó jak mi tohle chybí v D3 :green: ) viděl nějaký scepter s vysokým ele dmg+bonusem třeba do holy shocku. je otázka kam se dostaneš. pokud přejdeš A1 hell s magic výbavou jako fanouš tak si u mě borec :wave:
pokud to cheš mít easy jeď teslu, ten to projde "s prstem v nose" :D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od Fraxinus » 04.10.2014, 13:40 hod.

Stackovat half freeze duration nejde. Ale jde ho vylepšit za pomocí cold rezistů, neboť ty snižují délku promrznutí. Pokud se mu povede mít furt 75 %, tak tolik mrznout nebude, ale pokud bude obklíčený cold enchanted bosspackem, tak holt bude pomalej.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 06.10.2014, 07:45 hod.

Obavam se, ze to ani s fana aurou nebude sranda, ani s neprerusitelnym zealem, to bude mozna mistama az na skodu, vsak to znate, netrefi prvni uder a celej cyklus Zealu je k prdu, a v Hell byt i jen male zpomaleni a takovyto problem se Zealem v okamziku, kdy celite treba double/triple Boss packu s hnusnymi mody, znamena temer jistou smrt...Jedna z nejhorsich situaci, ktera se mi v D2 udala a kterou jsem NAHODOU prezil byl vstup do jedne z lokaci v A1 (Hell, samozrejme), bylo tam 5Bosspacku namackanych na sobe a s hnusnymi mody, navic, pokud nemate vycistene misto u vchodu do oblasti jste relativne v pasti, je to proste loterie...Nechci strasit, ale rekneme, ze tam bude Holy freeze aura, Cold enchant, dalsi hajzlik a ampou a Might a je o srandu postarano...A tohle je jeste celkem bezne, casto je to mnohem horsi, v Hell je clovek amplej skoro furt...Jak rikam, ta Life tap hulka na switchi bude rozhodovat o zivote a smrti ;)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 23.01.2015, 19:25 hod.

Ahoj všem, po neshodách s mými kámoši na HC multiplayeru jsem se rozhodl pokračovat single s mým palachem kterého jsem přestal hrát dříve.
Obrázek

Pokračoval jsem v aktu 5 který nebyl ani zdaleka takový problém, jak přecházející akt.Nevím proč ale za ta léta hraní mám největší problém projít čtvrtý akt a samotného Diabla, tam mám pocit že monstra mají obrovský nárůst life a já nemám damage. :(

Jelikož hraju magic a rare only tak jsem musel nějak vytunit alespoň merce.s*it,ale na to co chci aby dělal to stačí.
Obrázek

Obrázek

Já osobně jsem vymlátil tento akt s tímto.
Celkem se divím ale na players 8 a později na p5 kvůli Arreat Summit to dávalo celkem fajn.
Obrázek

Tohle se stává docela často ale mně se to stalo poprvé po 2 letech snad.
Kliknutím na urnu čekám na nejhorší a ona z toho vyskočí jedna ženská :) (Bez dír,ale ty díry jsem do ní už udělal)
Obrázek

Rozhodl jsem se využít své zkušenosti o D2 a zkusit něco jiné než se hraje dlouhá léta. Pamatuji časy kdy se ze mě na Bnetu smáli když jsem naběhl do party kde byly Blizzard sosy a Fana Zealoti s HC melee necromancerem.
Ale já jsem si hrál své, dotáhl jsem to na level 93 a neřešil ostatních.
Přece máme hrát to co nás baví, ne znuděně klikat blessed hammer protože to je "in" a OP. >:D

Ale k věci, rozhodl jsem se projít celou hru se Sacrifice které skoro nikdo nepoužívá na HC, k tomu fanaticism auru na rychlost útoku.I love challenge!
Láká mě hlavně to 500% + enhanced damage, co do toho že to žere life? Je to jen hra.
Obrázek

Obrázek

Baala jsem se neBaal, spíše jeho chapadel smrti.
Místy mi dávali větší damage než on.
Obrázek

Drop k hovnu,co bych tak mohl čekat ,že jo..
Obrázek

:arrow: Tak to je zatím vše,celkem se těším na NM a držte palce.Bude to hard,moc zacházet s Lightning Enchanted monstrama neumím,na to jsem vždycky měl parťáky ale vypadá to tak že budu si s tím muset už poradit sám,přece jenom hrát bez unikátu je hard,kdo nevěrí,ať zkusí.

:arrow: :arrow: :arrow: ;) Přeji všem pěknej den a dobré duševní zdraví.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 23.01.2015, 20:13 hod.

Pro merce muzes zajistit daleko lepsi zbrane - zkus urcite Savage polearm recept - chce to hul + kris + pasek+ jakykoliv diamant a produkuje to pekne veci, i se sockety, urcite podstatne lepsi nez mas ted...Pote bych doporucil gamble nejake raritni polearmy, koneckoncu raritky se daji upnout a vyrobit tak celkem slusnou vrazednost ;)

A btw., Martyr (pala na sacrifice) je urcite hodne zabavny, ale chce dost specifickou vybavu a to muze byt problem, ale tak pokud budes delat hafo najezdu (coz nebude lehke samo o sobe), tak snad neco sezenes ;)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 23.01.2015, 20:27 hod.

Ahoj! Díky za názor.Vím že mohu mít daleko lepší zbraně ale nemám z čeho moc vybírat.
Zakázal jsem si RW, unikáty, sety a recepty takže můžu hrát jen s tím co padne nebo vygamblím.
Původně jsem chtěl hrát magic and rare only barbara, ale když jsem ho viděl v akci na hell s celkem dobrým unikátním a RW equipem a nedával to, tak jsem se rozhodl pro paladina :)

Obtížnost normal taky může dát pár hezkých rare věcí které dost ulehčí hru.
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 23.01.2015, 22:56 hod.

Ahoj, tak Akt 1 nightmare mám za sebou.
Obrázek

Celkem to šlo, dal jsem pár levelů co jsem nečekal ale také sám Diablo pro mě nastražil pasti za které mu rozbiju držku když se k němu dostanu.
Říkám si..však to nějak zvládnu, nemůže to být težké když je to akt 1.
Udělal jsem Den of Evil, pak WP Cold Plains a bum- gargantuan mi zabije na 1 :!: ránu mého merce.Říkam si - co teď? Co to je, ani jsem nestihl podívat jaké má vlastnosti to monstrum, proč ho dalo na 1 ránu? Pobíhám kolem asi minutu ale nakonec jsem je dal, byl to cursed a extra strong, kombinace Amplify s mega dmg dokáže dát i 1000 life dolů na jednu ránu.
Obrázek

Pak tyto svině, ach jak je nesnáším.
Moje nejneoblíbenější monstrum v D2.
Hráli jsme s kámošema trio - měl jsem vitality 400 +, pokřik na life od barbara, vše šlo v pohodě a setkali jsme tyto svině s might aurou a konec, půl vteřiny a 2800 life dolů.
Obrázek


:arrow: Samozřejmě, proč ne?
Obrázek

Nová zbraň pro merce:
Obrázek

Zbraň se kterou jsem vymlátil akt-
snad poprvé v životě vidím + barbarian skills na zbrani.
Obrázek

Jasně, říkám si že to vidím poprvé, co nepadne o 5 minut na to ..
Obrázek

Andariel dost pohrozila i když to je moje vina, můj kamarád mi vždycky říká že mám nosit na HC Rejuvenation Potion na pásku, ale mám svůj věk a někdy na to zapomenu..nevadí,je to přece hra.
Obrázek


Ještě úžasný drop který jsem si vymodlil už od školky. :ble:
Řekl jsem to už tisíckrát ale je to pravda-jakoby se hra přizpůsobila tomu, že hraju jen magic a rare a unikáty vůbec nepadají.Za to na rare věci si nestěžuju, stále čekám na + all skills :)
Obrázek

:arrow: :arrow: :arrow: Na závěr můj první gamble při příjezdu do aktu 2.
Nevím co si mám o tom myslet.Kdyby to mělo + skills tak je to super item, alespon z mého pohledu :)
Obrázek

:idea: Doufám že se to čte v pohodě.Za chyby se omlouvám.Přeji všem hezký den a dobré duševní zdraví! :wave:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od RIP » 24.01.2015, 12:56 hod.

Mno to je skoda, ono jet bez RW, setu a uniques je dost tezky samo o sobe, jet ale i bez receptu v kostce je - promin mi ten vyraz - sebevrazda, preci jen je tam dost pouzitelnych kombinaci, crafty pocinaje, vyrobou socketu do vseho mozneho a upgrade-y zbrani konce, takze takhle mam fakt vazne obavy, aby se to nedostalo do bodu, kdyz uz to bude jen jak se rika vo hubu a zabava zadna...Ale to je samozrejme na Tobe ;)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Paladin *magic and rare only*

Příspěvek od ihatemylifep » 24.01.2015, 13:53 hod.

Ahoj! Dnes můj paladin pokračoval ve své cestě za titulem guardian pouze s magic a rare itemy.
Obrázek

V první řadě to byl docela lehký a zajímavý akt, hned při příjezdu do města jsem gamblil a střelil všechny své goldy, nutně jsem potřeboval lifesteal abych nějak vynahradil 8% life které mi bere každým útokem skill sacrifice.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Řeknete si - to je ale hlupák, co to dělá?
Ale chci challenge a hrát build který není snadné hrát ..
Už tím že jsem si zakázal všechny Rw, unikáty, runy a recepty jsem si udělal hru dost hard na HC.
Nyní přecházím na další level v odvaze - vyhodil jsem štít a vzal do ruky tento obouruční meč.
Je to jen hra tak proč to nezkusit? Vždy mě lákala představa hrát s 2h zbraněmi.
Takže tady je první změna.
Obrázek

Další změna se týká mého zaměření na auru.Aspoň dočasně jsem si udělal respec a vyhodil fanaticism protože attack speed mám + 40% tak útočím dostatečně rychle i bez fany.
Vybral jsem si auru Holy shock jelikož má největší nárůst do damage.
Po tomto okamžiku mě celý akt už nic neohrozilo kromě klesajícího života při extra strong monstrech s amplify damage jsem dával celý akt na 1-2 rány.

Obrázek :wave:

Obrázek

Docela problém byly hrobky na konci aktu, velké houfy monster mi dali zabrat ale život mi pod 30-40% nikdy nespadl.
Obrázek

Obrázek

Pak spadl první set po dlouhé době ale ten jsem ani nevzal ze země.
Obrázek

Můj paladin se takto bál nedaleko vchodu do Claw Viper Temple level 2, ale merc to všechno zařídil a hadi mi neublížili.
Drop Durexa Duriela nestojí za to, tuším že padl i scroll of town portal, vím že je tradice fotit i dropy z bosů ale -Nechci se po pár letech podívat na to jak jsem hrál a vidět ty s*it dropy z červa :)

Obrázek

:arrow: :arrow: :arrow: To je zatím vše, přeji všem hezký den a dobré duševní zdraví! :)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“