Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necrofil)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necrofil)

Příspěvek od Welwet » 03.06.2015, 15:24 hod.

Toš se tu rozehrálo naked trio ve společnosti, Secondface,Já,Dark_Deamon, - prej to bude hustě legendární!

DD- prej pure lihting trapa, uvidíme :)
Já - Auradin, nějakej ten support jako Salva, Conva, Meditačka, potom holy bolt heal/nemrtváci..taky uvidíme
SF - prej hlavně cečko, potom Lr,decripify a přemejšlíme hodně o fire golemovi + revive a nějaké křoví nemrtvejch, uvidíme jak to postavit.
toš a taky do něj hučím a´t zkusí nějaké curse na kontrolu davu jako Attract atd...:)


zatím si asi ani jeden nejsme jistí jak to vlastne pohrajem, necháme se překvapit co nás bude sr*t nejvíc :lol:
taky bych řekl že jsme otevření navzájem radám a taktikám víc jak kdy jindy, bo tu se už prostě nehraje na to kdo si co myslí,
a že podle něj je to tak husté, prostě jde o to dostat se co nejdál..

Pravidla -
zakázán veškerej equip, mercové taktéž, povoleny sou vlastně jen TP a lahvičky (4 bez opasku)
questy povoleny, mimo merců samosebou, náhodné rare se zahodí/schovaj :))
players zatím máme na 3, čili tak jak jsme ve hře..zde by to měl upřesnit DD


Aktuálně:
LVL 13 všici
Tamoe Higland/Pit
Šlape to jak na drátku

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.06.2015, 15:42 hod.

K těm pravidlům: Povoleny jsou jen flašky, elixíry a TP, které se najdou. Jakejkoliv nákup těchto předmětů je taktéž zakázán.
Players bych takto nechal až do konce hry, protože tady nemá cenu si jejich navyšováním pomáhat k dropu. O drop nám nejde.
Zatím to je švanda, ale ono začne přituhovat, to se nebojte. Už Scarabs v A2 budou velmi nepříjemní, což teprv Duriel.

Jinak tady není prostor na chyby. Na Normal ještě možná jo, ale jakmile od NM budou rezy v mínusu, tak každá chyba znamená game over. Dalo by se to i pojmenovat über HC :D

Kdysi jsem toto zkoušel solo a dostal jsem se až na NM do Frozen River, kde mě z offscreenu sesmahla banda Soulů :D

Mám i jednu fotečku, kterou jsem bleskl cestou ke Coldcrow.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od RIP » 04.06.2015, 08:33 hod.

Dobrej vyber postav...Assa a necro jsou vyborni co se tyce kontroly davu, coz bude strasne moc potreba bez mercu, takze necro curses, pripadne Assa shadow dovednosti je zaklad, jak se dostat co nejdal...

Kuprikladu Attract je skvely, ale treba u kravek bych Vam ho moc nedoporucoval, muj paladin bez skillu si takhle stahnul zbytecne moc dobytka z velke casti mapy a navic, myslim ze nejde zadnym jinym prokletim prepsat.,takze jak jednou zacne fungovat, nic s tim nenadelate...Proste vyber toho praveho pro danou situaci bude nutny, ale to urcite vite...

Preju hodne stesti a budu sledovat ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Fraxinus » 05.06.2015, 10:49 hod.

Trio odvážných....zajímavé. :)
Budu držet palce.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Abuzus » 05.06.2015, 11:39 hod.

Držím všechny palce. Hlavně nikam nechoďte sami, pěkně na sebe počkejte. Ty resisty budou chybět, na NM kdo zmrzne asi i zdechne. Skoda, ze nemám čas, takový Baba Křikloun by se do naked party hodil. Howl, Taunt, WarCry (stun). Těším se na reporty. GL!

Edit: tak dnes jsem se těšil na novinky a mezitím jsem si to přečetl celé, tož nevím jestli bych se tímto způsobem na ten lvl 30, aby to vůbec mohl být Křikloun, dostal....
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Secondface » 14.07.2015, 09:50 hod.

Tak jsme se dostali o nějakej ten kousek dál :D

Jsme lvl 22
Lokace Canyon of the Magi
Zatím to probíhá tak že Assa tankuje s Fade
palach jí léčí s light boltama a já to pak odpálím :D

těšíme se jak malí na lvl 24 a doufáme že ten lvl dáme před Durielem
ale když projdem kobky by jsme to měli dát bez problémů :)

PS: palach má pifku na mého golema :D furt leze k assce která pak nejde zaměřit :D

přemejším co s Hpčkama :D mám 196hp :D 157 mana
75 Vitality
70 mana a v opasku většinu času jen mana flašky
bez toho opasku je to fakt hrůza hlavně když toho člověk chce odpálit víc... :D já vím že je to o hubu ale s 4ma many udělám větší PARA BUM! :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.07.2015, 11:14 hod.

Ještě bych to doplnil o vítěznou fotku od Andariel, kde to probíhalo tak, že jsem ju rubal face to face a Welwet (Paladin) mě ze zálohy vracel life :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Flammeus » 14.07.2015, 11:53 hod.

Tož vám držím palce :D věřím, že dřív jak u Duriela neRIPnete :D :D. Samozřejmě vám přeji, aby jste to dojeli až na Guardiany!! :)

Welwet to určitě uhealuje :) jak už z jeho nicku plyne, tak je naspeedovanej kávou... takže to bude cajk :D

A Secondface je velkej Dota naklepávač :D takže zvládne i Duriela :D

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Secondface » 15.07.2015, 11:16 hod.

Tak další update.
Úspěšně jsme dokončili Act2 zatím 100% vyčištěno až na jeden champion pack který se rychle regeneroval,
obešli jsme je hlavně skrz strašnou spotřebou lahví na ně.

Lvl 24
Kurast Docks


DURIEL
strategie tankovací assa s light boltama do zadku fungovala :D podporoval jsem to neustálým vyvoláváním golema který vydržel přesně 2 rány.
navíc jsme dokončili 24 lvl takže to bylo zase o něčem jiném. Decrepify s Lightning Sentry a velkou pomocí v podobě meditačky.
takže Duriel neměl nejmenší šanci.

ted abych nějak naskilloval summony na Diabla. ze kterého mám asi největší bobky :D už jen proto že mám nejméně životů (210) assa s palachem přes 350 a hlavně má assa rezy :D
základ asi bude fire golem. ale i ten si myslím nevydrží byť jediný zásah redlighting-em.
no a já budu utíkat před ním jak namidlenej blesk!
a na souly se těším taky... abych na něco nezapoměl :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Asman » 18.07.2015, 13:00 hod.

Gratulace k pokoření Duriela, obvzlášť na normál alespoň mě vždycky zatopí. Hodně štěstí ve 3. aktu, pozor na Undead Stygian Doll :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od RIP » 19.07.2015, 13:30 hod.

Ja bych urcite na Bossy pouzival Clay golema, to zpomaleni se urcite vyplati, ten Fire stejne nic nevydrzi ani neudela, kdyz ho bude Big D prazit pomoci Red lightning hose, a to on bude, pokud ho nezpomalite ;) Jinymi slovy, Clay golem + Decrepify, podle me nejlepsi cesta na Bossy

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Fraxinus » 19.07.2015, 17:46 hod.

Souhlasím s RIPem.

Na druhou stranu, vytuněnýho Fire Golema jsem ještě nikdy neviděl, takže nevím, jak si poradí v ostré akci. Ale golema prostě vyvoláš znova, když padne, ať už je hliněný, ohnivý nebo makový.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Welwet » 19.07.2015, 18:27 hod.

No ono jde o to, že fire samosebou ustojí vše fire a akt bossové jako takoví nám myslím zas takovej problém dělat nebudou, asska tankne, nějak to snad dáme,

větší problém vidím v tom že máme defacto jen LI damage a potom CE od necra, .za to takovej fire golem pod konvou a LR kletbou by něco dělaz mohl :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Abuzus » 21.07.2015, 23:27 hod.

Pěkně pánové, držím palce. GL
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od RIP » 23.07.2015, 22:39 hod.

Sorry za OT, ale tak me napadlo trochu dale promyslet toho Fire golema, jinymi slovy reaguju na Fraxiho slova, ze nikda nevidel poradne vytunenyho FG v akci...Ono to ma bohuzel svuj duvod, a ten duvod, je cista dmg, kterou ten golem produkuje...A ta je proste moc nizka...Hral jsem si s dmg kalkulatorem, a i golem vyvolany na lvl 37 nebude delat vetsi dmg nez cca 700, aura bude davat tak 40 pulzy, coz je hrozne malo...I za predpokladu, ze mu nutne pomuzete Convou a LR, nikdy nestahnete nepratelum resy na min nez -100%, jinymi slovy, idelane jeden hit golema bude delat ne 700, ale 1.4k dmg...To uz vypada lip, ale podle me to porad neni zadnej zazrak, obzvlast na vyssi pocet hracu v Hell...Ja nerikam, ze by to takhle hrat neslo, urcite na p1, mozna na p3, ale zadnej rychlik to nebude, a v globale stejne bude rychlejsi nechat merce pichnout prvni potvoru a pak CE, CE, CE :lol: :lol:

Pruser je v tom, ze v podstate nema zadnou synergii, ktera by ovlivnila dmg, kterou produkuje...Muze byt nesmrtelnej diky obrovskymu poctu zivotu, relativne mu zvednete i AR (coz nevim, jak zrovna u nej moc funguje), ale dmg mu zvednout proste nejde jinak nez + skillama a kombinaci konvy a LR...Skoda no, mohlo by byt zajimave ho zkusit, kdyby mu ta aura opravdu fungovala jako u palacha a nebyla jen tak pro okrasu :(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Welwet » 24.07.2015, 00:51 hod.

RIP: On je zásádní problém v tom že merce používat nesmíme :lol: :lol:

a jinak cajk, pište další teorie, sme otevření možnostem ;)

Abazus: díky

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od RIP » 24.07.2015, 15:11 hod.

Ja vim, ze nepouzivate merce, ja to myslel jako priklad vytunenyho buildu obecne, predpokladam, ze ten Vas golem by stejne nemel lvl 37 :lol: :lol:

Jinak pokud by me neco napadlo, tak samo prijdu se svou trochou do mlyna ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Fraxinus » 24.07.2015, 16:54 hod.

Našel jsem zajímavou teorii, jak udělat fire golema užitečným, a tou je právě jeho aura. Ta má tu vlastnost, že třeba u krav jich k tobě přitáhne hned u portálu ze všech směrů tolik, že s celou partou udělají krátký proces......pokud ale budeš mít poison novu.....

A dále, když potřebuješ, aby on zabil v hodně rozptýleném hloučku někoho konkrétního, tak u většiny vyvolaných je to bez teleportu utrpení a často musíš provést nebezpečný výpad, abys ho donutil se pohnout k tomu, koho chceš zabít.....ovšem aura fire golema nepřítele nakonec sama navede až k němu.

Co se týče čistě jeho škod, tak Ohnivý golem není o nic horší než medvídek.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od RIP » 24.07.2015, 18:39 hod.

Jinymi slovy tank supr, ale moc skody nenadela...To pritazeni pozornosti na sebe muze byt uzitecne, pokud Ti nenataha 3-4 Bosspacky z cele mapy s hnusnymi mody, to je pak hodne kontraproduktivni ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hárdcór nude Trio Celibát,Sexy,Corpse Wanker (aka. Necro

Příspěvek od Fraxinus » 24.07.2015, 21:27 hod.

Pokud by byla poison nova na dostatečně vysoké úrovni a s patřičnou výbavičkou (třeba Trang ouly), tak minioni padnou rychle (když budou neimunní a neodolní). A bossy běháním okolo namotat na golema. Pokud ho zabijou, utéct, co nejrychleji.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“