HC Grál - hledání pokračuje D2R

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC Grál - hledání pokračuje D2R

Příspěvek od Obter!vr » 17.12.2015, 13:07 hod.

UPDATE - DIABLO II RESURRECTED - HLEDÁNÍ POKRAČUJE

Protože tu máme D2R, což považuji za začátek nové kapitoly, nepřevádím tudíž předchozí postavy do nového. Nasbírané předměty jsou asi tak 3x různě zálohované, tak třeba chvíli vydrží. Každopádně ty, co jsem už našel, si nebudu dávat za cíl nalézt je znovu (ikdyž stejně padnou :) ), ale udělal jsem si seznam, které předměty mi chybějí. Postupně budu předměty odmazávat, dokud tu nezůstane pouze seznam postav.
Staré postavy, které dosáhli titulu guardian, budou ponechány v síni slávy a budu na ně v dobrém vzpomínat :)

Teď si povíme něco k tomu, jak si nastavím pravidla:

☺ Pouze HC
☺ Žádné zachraňování před smrtí pomocí ESC
☺ Začátek této střeštěnosti: 17. 12. 2015

Cíl:
☻ 7 guardianů (každý jiný charakter)
☻ Všechny unikáty, sety a runy

Síň slávy D2:

Barbarian - GUARDIAN
Concentrate
Úroveň: 81
Lokace: dohráno (MP - se summonerem)

Sorceress- GUARDIAN
Hydra + Frozen orb
Úroveň: 88
Lokace: dohráno

Assassin - GUARDIAN
Traps
Úroveň: 88
Lokace: dohráno

Seznam postav D2R:




Axes:
Twin axe – Islestrike
Glorious axe – Executioner´s justice

Swords:
Zweihander – Todesfaelle flamme
Colossus blade – The grandfather

Maces:
Scourge – Horizon´s tornado
Scourge – Stormlash
Legendary mallet – Schafer´s hammer
Thunder maul – Earth shifter

Bows:
Crusader bow – Eaglehorn

Polearms:
Cryptic axe – Tomb reaver

Daggers:
Legend spike – Ghostflame

Stepters:
Scepter – Knell strike
Mighty scepter – Heaven´s light
Mighty scepter – The radeemer
Caduceus – Asteron´s iron ward

Staves:
Gothic staff - Warpspear
Archon staff – Mang song´s lesson

Wands:
Unearted wand – Death´s web

Throwing weapons:
Winged knife – Warshrike

Jevelins:
Winged harpoon – Gargoyle´s bite

Armor:
Leather armor – Blinkbat´s form
Mesh armor – Shaftstop
Balrog skin – Arkaine´s valir
Sacred armor – Tyrael´s might

Shields:
Luna – Blackoak shield
Troll nest – Head hunter´s glory
Ward – Spirid ward

Helms:
Spired helm – Veil of steel

Belts:
Vampirefang belt – Nosferatu´s coli

Gloves:
Leather gloves – The hand of broc
Ogre gauntlets – Steelrend

Class-specific:
Matrialchal jevelin – Thunderstroke
Conqueror crown – Haleberd´s reign
Blood spirit – Cerebus´ bite
Sky spirit – Ravenlore
Earth spirit – Spirit keeper
Hierophant trophy – Homunculus
Succubus skull – Boneflame
Zakarum shield – Dragonscale

Rings:
Bul-Kathos´ wedding band - Wisp projector

Amulets:
Crescent moon - Highlord´s wrath - Metalgrid

Jevels:
Blaze - Frost nova - Venom - Meteor

Charms:
Hellfire torch

Sets:
War hat – Cow king´s horns
Heavy boots – Cow king´s hooves
Corona – Griswold´s valor
Grand matron bow – M´avina´s caster
Cap – Sander´s paragon

Runes:
Lo - Sur - Cham - Zod
Naposledy upravil(a) Obter!vr dne 07.11.2021, 15:33 hod., celkem upraveno 41 x.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od RIP » 17.12.2015, 14:05 hod.

Co Ti poradim - sorceress MUSI byt prvni postava, ma zdarma teleport, muze byt velmi silna i s obycejnou vybavou, Hell Mepha si bude davat k snidani a tim padem ziska predmety pro dalsi charaktery...Doporucoval bych Ti nejakou dual element, at nemusis tolik resit imunity, mam dobre zkusenosti a FO/Hydra, pripadne FO/FBall...Ale vyber je na Tobe...Bleskovou vetev bych moc nedoporucoval, ta ty skilly dost zoufale potrebuje...

Dale pak uz je na Tobe, jestli budes chtit hrat neco tradicnejsiho - Javazon, Hammerdin, Summon necro, Wind druid, Berserk/WW, Trap assa, nebo neco mene tradicniho :lol: , coz je treba Multizon, Holy freeze pala, Bone necro, Fire claw werebear, Singer - WC Barb, Phoenix striker, nebo nejakou uplnou zhovadilost :lol: jako je treba Passive zon, Martyr, Curse necro, Ranger/Summoner, Leaper, Fire trapka :lol: Tenhle odstavec berte tochu s rezervou, hrat se da vsechno, jen zalezi na dostatecne trpelivosti ;)

Co se tyce hledani itemu, najit cely gral je Titansky ukol, ktery se podari dokoncit jen te nejuzsi skupince silencu, kteri prodaji svuj zivot za tisice hodin prosedenych u D2, takze je otazka, jestli jsi ten typ ci ne...Ale jen tak si hledat je v pohode :lol: ;)

Edit. Jo, a dokonceni 1 charu za kazdou postavu, tedy 7 charakteru, se rika Septavirat ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.12.2015, 16:03 hod.

Ať se daří ;)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 17.12.2015, 16:53 hod.

Díky :-)

Ohledně postav mám představu asi takovou, že první určitě bude sosa :) A už hodně dlouho si říkám, že si někdy rozjedu FO/Hydra (spíš obráceně, větší specializace na oheň + FO na ItF). Takže asi mám favorita do začátku :) A když se tak zamyslím co bych si od které postavy představoval, tak ama určitě něco s lukem a s největší pravděpodobností Strafe + něco, assassinku určitě nechci trapku, spíš přemýšlím nad nějákou tou nabíjecí schopností. Necrem si ještě nejsem uplně jistý....poisoner se mi líbí hodně, ale to je ještě v nedohlednu. Barbar bude určitě nějáká pořádná mlátička. Buď WW nebo třeba Double swing. Paladin.... tam zatím nevím ... hammer určitě ne, toho mám už nahraného dost na to, abych mohl teď říct, že ho budu hrát :) A druid bude určitě vlk nebo medvěd :) Ale tohle všechno se může ještě tolikrát změnit.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od dawemorraless » 17.12.2015, 17:51 hod.

Gl at se daří...hoši já to asi teda taky nakonec rozjedu ale nevim esi Sc či Hc přeci jen D2 nemám tolik nahráno :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 19.12.2015, 22:30 hod.

Však já taky na HC nemám moc nahráno :) o to to bude větší zábava :) přece jenom, to HC je o něčem jiném :) každopádně díky

A už jsem pomalinku začal s tím hraním. Rozjel jsem si tu čarodějku a musím říct, že jsem uplně zapomněl jaké to za ní je ze začátku nudné :D Ale to už snad s každou postavou ... Jak můžete vidět, tak už jsem našel první grailer :D a i jednu runu :) takže už se to rozjíždí a nějáko to už půjde. Jen už teda přemýšlím s čím se vrhnu do turnaje. Kdyby snad tohle někdo četl, tak bych byl rád za nějákou radu ohledně barbara berserkra ... když se s ním chodějí pit runy, tak se pomocí řevů odženou všichni minioni a zabíjejí se jen ty unikátní potvůrky nebo se to jezdí full clear?
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od RIP » 19.12.2015, 22:33 hod.

Rozervat, umlatit Bosse, pouzit FI, presunout k dalsimu packu a tak porad dokolecka

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.12.2015, 22:39 hod.

Jak píše RIP. Já v Pitu se Zerkem naběhal 4500 runů. Ten Barbar byl už ale hodně vyvoněnej...Grief, Enigma, Cham v Shaku a přes small charmy jsem nabral cca 250% MF. Celkem jsem měl MF 604%.
2500 runů
2000 runů + video, jak to zhruba probíhalo

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 20.12.2015, 09:49 hod.

Díky za rady a motivaci s těmi screeny :) ještě si to rozmyslím, ale je to celkem lákavé :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 23.12.2015, 10:48 hod.

Tak takhle rychle jsem to teda nečekal :D ... Poučení pro příště je takové, že nesmím vběhnout do místnosti plné scarabů a začít kouzlit jako magor .... těch blesků bylo doopravdy hodně .... takže první postava pod drnem.... pokračování nechám asi na turnaj :) všem přeje hezké Vánoce :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.12.2015, 12:14 hod.

Rip. Zkusil bych to ale znova. Ses ani nedostal na hlavni skilly :( Taky preju cajk svatky :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Javurek » 23.12.2015, 14:26 hod.

Co se týče začátku hodně se zaměř na rezisty, pomocníka a vysoké šance na block. Ten block obzvláště pokud sis povolil respec. Já bych se sorckou zvolil defensive pomocníka s defiance. to ti může snížit šanci že tě zasáhnou třeba o 10% +ten block, nějaké ty rezisty a nemusíš se bát skoro ničeho na normal. Kromě specialit jako tormentoři, bossové, zmije,nemrtvý fetiši( na ty obzvlášt pozor) a tak podobně.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od RIP » 23.12.2015, 16:30 hod.

Mozna jsem divnej, ale podle me jedina monstra, pred kterymi je potreba mit v Normalu respekt jsou Infector, a hlavne Diablo...Jinak, pokud hraje clovek aspon TROCHU rozumne, tak by se nemelo nic stat...Vsechny exploze delaji dmg prd prd nic s trochou resu - at uz Nihlathak, dolsici, ci Enchanted Bossaci, a melee borci jeste nemaji tolik dmg, aby to bolelo...Hmm, mozna jeste Boss Frenzytauru s Extra strong, a Witch doctor endugu ve 3. actu, to jeho Inferno pekne opejka...Ono je to spis o jinem hernim stylu v HC...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 03.03.2016, 12:51 hod.

Tak jsem provedl menší poturnajovou aktualizaci :) + jsem si založil zealota a zatím se tím jen tak bavím :) pochybuju, že by to byla nějáká super postava na MF, ale třeba se bude dát alespoň trochu využít na LK runy :) ikdyž samozřejmě vím, že je mnoho lepších postav, ale proč všechno dělat klasicky, že? :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 15.06.2016, 18:20 hod.

Aktualizoval jsem nalezené předměty + součet jednotlivých předmětů v podpisu :) Zároveň jsem přidal javazonku, která se zde bohužel objevila až po smrti. Byla to za ní sranda a myslím, že si časem určitě rozjedu další. Zemřela na slabé odolnosti v kombinaci s velkou sílou skillu. Zabil jsem na ránu nebo na dvě bosse, šamana, který byl cold & fire enchanted ... fire výbuch mi ubral celkem hodně a frost nova to dodělala kus od něj. Proto na obrázku nemůžete vidět žádný houf potvor kolem. Zabila mě jeho smrt... co se dá dělat. Našla do sbírky Um + Mal :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 26.06.2016, 12:18 hod.

Můj první guardian :) nikdy bych nevěřil, že ten první v životě bude zrovna barbar se zaměřením na concentrate :) asi to bude tím, že jsem to dohrál s kámošem, který hrál summonera a proto jsem sloužil spíše jako tank a zásoba životů, ale i tak to potěšilo :) nevím jestli to budu přidávat do tohohle topicu, přece jenom to nebylo SP, ale tak to ničemu nevadí :) ani to nebrání tomu abych si zahrál i jiného barbara :) každopádně je to super pocit konečně tu hru dohrát na HC :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Maarshjaz » 27.06.2016, 07:16 hod.

Gratuluji 8-)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Obter!vr » 02.12.2016, 15:19 hod.

Je to už mnoho let od vydání Diabla, ale i tak jsem se nevzdal a konečně hlásím svého první guardiana - single player. Hrál jsem normal a NM na /players 8, Hell pouze na /pl 1. Chtěl jsem to prostě dohrát :) Hrál jsem extrémně opatrně, takže se mi nikdy nestalo, že by mi životy klesly pod půlku. Šlo to celkem bez problémů (normal + nm), jak to asi všichni s trapkou znáte. I hell bylo v pohodě celkem. Začátkem Hell jsem si koupil hůlky na snížení rezistů, ale používal jsem jí jen na bosse, protože jinak jsem na to zapomínal v podstatě :D Nejtěžší chvíle jsem prožíval při zabíjení rady, ve třetím aktu. Jeden z nich byl totiž imuní proti ohni i bleskům, cursed a měl conviction pod sebou :D Odlákal jsem ho snad až do Upper curastu, ale nakonec se mi nelíbila představa, že bych měl jeden nedokončený úkol, tak jsem obětoval pár fullek a merc ho zabil :) A to je asi tak vše :)
Co se týká dropu, tak jsem svůj hrál rozšířil o něco málo (zatím jsem nedělal nájezdy) ... cestou k Mephistovi (H) z nějáké truhly padly Titanky (ale ty už jsem měl), IK rukavice a boty, Diablo (H) dal Duriels Shell. Co se týká výbavy pro merce, tak začátkem NM jsem složil Insight (vydrželo až do konce), Duriel (H) dal Toothrow, takže to se postaralo o obranu a OW, a někde v Durance of hate padla Tal Rasha helma, takže měl 10% sání života. Nejvyšší runa byla myslím Ko :) .... Hellforge (H) dala Io ...

Toť asi vše k tomuto celkem rychlému guardianovi :)

PS: Z toho jak dlouho jsem zabíjel akt bosse jsem usoudil, že trapka neni na bosse. Kam byste mi poradili chodit farmit předměty? :) Kravín? Pit? Nemám ještě moc zažité kde jsou jaké imunity :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.12.2016, 17:12 hod.

Gratulace k prvnímu G ;)

Co se týče Trapy a následného huntění, tak by to chtělo mercovi složit RW Infinity. Pak bys mohl kamkoliv :) Jinak takovej Eldritch, Tresh nebo Pindl by měli být v klidu. U Pindla by měl být postup následující... Doběhnout tam, hodit Mind Blast a zkonvertovat aspoň jednoho miniona, vyházet pasti 4+1 a pak jen z dálky házet Fire Blast. Pokud run trvá dlouho (což by neměl), tak si dávat bacha, ať tě nepřekvapí ta banda za zády.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Moje skromné hledání

Příspěvek od dawemorraless » 02.12.2016, 17:36 hod.

GZ k G...za mě doporučuju s assou pit bo CS idálně s infi. Něakej bod do shadow mastera se hodí házet před ranged značka ideál.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“