HC Windlord aneb Koniguv comeback

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320
HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 04.05.2017, 22:30 hod.

Zdravím vás přátelé!

Je to již šest let co jsem zde napsal poslední komentář, neuvěřitelné jak ten čas letí...Za tu dobu jsem stihl dospět (toto je velice diskutabilní :green: ), odmaturovat a snad zdárně (výsledky budou do měsíce) dokončit bakaláře v Anglii, odkud vám právě píšu, avšak má láska k Diablu je stále tady :-) Protože mi povinnosti již skončily (tedy, stále musím chodit do práce, ale to je tak všechno :D ), rozhodl jsem se pro svůj comeback k D2 s jasným cílem - zvládnout na hardcore můj velice oblíbený, avšak nikdy na HC nezvládnutý build Windlorda.

No, k předmluvě by stačilo :-D Takže pojedu klasického wind druida, taakže tornado, hurri, oak, pejsci/medvěd. Jen se momentálně rozhoduji zda se vyplatí jet max block či nikoliv :roll: Zatím to pojedu tak nějak normálně, a když tak se nebráním případnému resetu. Co se výbavy týče, za tu dobu jsem tak nějak zapomněl co bych měl nosit, takže hádám, že se mi to bude vrácet za pohybu :-) Ideálka co bych chtěl mít ASAP je duo Spirita, se kterým si dokážu představit, že budu končit celou hru.

Verze 1.14d, bez úprav, rád bych si jej ale zahrál ve full screen, nebo alespoň ve větším rozlišení, takže pokud někdo o něčem ví, jsem jedno ucho...untwinked, players 8 dokud to bude možné.

Act 1 Normal
Dnes jsem D2 pouze nainstaloval a dal si takový teaser v podobě prvního questu. Tam jsem se celkem i zapotil, protože mi až ke Corpsfirovi nepadla absolutně žádná zbraň a dokonce jsem si musel jít i koupit, protože bych ho s původním kýjem pitlal ještě teď :OXO po zvládnutí prvního questu jsem skočil na level 6, kde už se to táhne líp, neb mám sebou oaka, havrana i pejska.

Druhý den jsem se vydal na Blood Raven, která mě neskutečně pila krev, ale nakonec se nám (já, pes, havran) podařilo je nějakým způsobem roztahat a sejmout ji. Mausoleum i Krypta byla rychlovka, padly nějaké rare ale nic co by stálo za to. Poté nasledovalo vysvobození Caina a vše probíhalo relativně hladce. Countessa hodila TAL. Došel jsem do kláštera a pro dnešek dávám pauzu.

Musím teda říct, že to jde hodně pomalu a dost zvažuju použít projet normal jako pes a následně na začátku NM udělat respec a pokračovat jako winddruid, postup je opravdu hodně pomalý, mám dmg nějakých 20-30, což je opravdu nic. Pokud se už do někoho opřeme všichni čtyři, tak to padne rychle, ale na jednotlivce jsme dost slabí...Nebo možná uberu na PL4. Uvidíme.

Nakonec jsem využil všechny volné bodíky a stal se ze mě pes. I když mám zatím feral rage, a o par levelu později rabbies, tak to jde neporovnatelně rychleji než když jsem jen mlátil s normálním útokem. Kovář padl dost rychle, po cestě padly nějaké rare věci, avšak nic co by se dalo využít. Kovářce jsem dal svůj scepter (já blbec úplně zapomněl, že ji můžu dát dvojručku když jsem pes :OXO ) a udělalo z něj takovou s*ač, že jsem to prodal :green: Na Andariel jsem potřeboval jen jednou odejít, abych si obživil psa a rostlinu, psa mi ale stejně pak okamžitě sejmula, a tak to šlo kdo z koho. Kombinace feral rage a rabbies fungovala dost dobře a i na PL8 jsem ji relativně rychle užužlal :-)

Act 1 Normal dokončen na levelu 20.

Pokračování příště.

Act 2 Normal

V druhém aktu jsem hned šel nakupovat, a koupil si novou sekyru se kterou už to přecijenom trošku jde zabíjet i na pl8. Radament padl dosti rychle, a já rovnou pokračoval do pouště, kde jsem našel waypointy, sebral kostku a pokračoval pro hůl. V podzemí to samozřejmě bylo neskutečně zdlouhavé a já jsem pochopitelně měl hrozné štěstí na to, kudy odbočit a tak to nějakou dobu trvalo. Bohudík ale v Claw Vampire Temple už to bylo rychlejší, leč teda snaci byli dost otravní. Avšak velké plus, padlo mi dvou socketové Chain Armor, a já si skládám své první runové slovo, Stealth.

V paláci jsem zjistil, že je už současný postup celkem nepraktický, a tedy došlo ke změně merce za defenzivního z druhého aktu. Ten měl dvakrát větší damage a zanedbatelně mi přidával manu, leč na úkor kontroly davu, která minulá mercyně poskytovala. Rovněž si skládám své druhé runové slovo, tentokráte Steel, díky kterému má dvouruční sekera má damage až 41, což na feral rage udělá nějakých 70-96 damage, rabbies je na tom s poisonem o něco lépe. Hlavně má ale zbraň very fast attack speed, což evidentně stačilo na skok do dalšího break pointu, a rychlost je výborná.

Palác rychle probíhám, v Arcane Sanctuary se mi podařilo jít správnou cestou hned na poprvé, a po pár minutách nacházím Summonera a vydávám se do Tal Rashovy hrobky. Protože jsem již v levelu 24, už to tam moc neexpí a já se tedy nezdržuji a jdu rovnou do té pravé, která byla klasicky pěkné bludiště a trvá mi pěkně dlouho, než dojdu k cíli. Na Duriela byl potřeba jeden portál, který jsem využil po asi minutě a půl boje. Druhý boj byl dosti v pohodě a trval asi dvě a půl minuty, jen teda Oaka jsem za tu dobu musel obživit aspoň 30krát, protože pořád se cpal na Duriela. Drop hodil pár rare předmětů, využivám pouze rukavice.

Konečný level 25 7/9.

Pokračování příště.

Act 3 Normal
Džungle byla jako už tradičně velice otravná, ale hned někde na začátku vypadla polearma s 5% šanci na amplifu - okamžitě dávám mercovi, a dokážete si představit, jak nám toto neskutečně pomohlo v rychlosti zabíjení. Jinak to bylo absolutní bludiště, prošel jsem snad každý kout mapy než jsem se dostal do Great Marsh a následně zpátky do Spider Forestu. Stormtree celkem potrápil, takže jsem si ho i s její bandou musel celkem roztahat, ale nakonec to nějak šlo. Sewers pod Kurastem byl typický příklad toho, jak mám na mapy štěstí - to neskutečné bludiště jsem prošel opravdu skrz na skrz, dostal jsem se až pod upper kurast, než jsem konečně našel sewers level 2. V upper Kurastu jsem potom zabil úplně všechno co jsem viděl, protože mi chybělo asi půl levelu na lvl 30 a to znamenalo neskutečnou pomoc ve formě medvěda (měl jsem schovany jeden skill z 29 levelu) a hlavně Fury, a já do Travincalu odmítal jít bez tehle velké pomoci. A jsem rád, že jsem nešel, potrápili totiž neskutečně i tak, a myslím si, že bez medvěda a fury bych je buď pižlal ještě teď, nebo už bych by mrtvej. U Mephista jsem už měl na mále a nějaká ta fullka to zachraňovala, ten skvělej Oak totiž lítá vždycky do největšího davu a přijít o něj uprostřed největší bitky, kdy už je i CA dole je celkem o hubu. Samotný Mephisto padnul dost rychle, neb Merc na něj třikrát nahodil Amplifu. Drop nula nula nic.

Dokončeno na levelu 30.

Pokračování příště.

Act 4 Normal

Začátek byl i při PL8 celkem dost lehký a s fury se to sekalo jedna báseň, a za velmi krátkou dobu jsem se dostal až k samotnému Izuálovi. Ten kromě toho, že vydržel jako už tradičně strašně dlouho nic zásadního neprovedl, avšak dropnul pěkný rare ring, ze kterého využiju 10 to energy, 25 to mana, a fire resist 18. Pokračoval jsem dále až do pekla, kde jsem si nejdříve skočil pro way point a poté jsem šel rozbít pozůstatek mephista a sejmout kováře. Drop byl celkem pěkný a dostal jsem Amn. Pak jsem si do města odskočil na gamble a padly mi krásné rare rukavice (lighting resist 28, fire resist 28, magic find 21%, a 5% sance na level 3 frost nova). V té době jsem si zároveň uvědomil, že pokud chci dále pokračovat jako pes, musím si pořídit novou zbraň. Zároveň jsem si ale říkal, že hraju tuhle postavu abych ji dohrál jako wind a tak jsem to již nadále neodsouval a zašel k Akaře a využil svůj respec. Momentálně mám 10 bodů v Oakovi, 10 v Tornádu, 7 (+2 z itemu) v Cyclone Armor a tři v Hurrikanu, a 85, 77, 105, 40 staty. Zároveň jsem odskočil do druhého aktu, kde jsem koupil základní bow se třemi díry a já si mohl poskládat Edge, které zatím nasazuji na stálo, neboť resisty mám hodně velké a block zatím nepotřebuji. Suma sumárům, jako konečně winddruid jsem si vyšel s 35FCR, který se zatím ukázal jako dostatečný, směrem k Diablovi a kosil to hlava nehlava. Za tu cestu jsem se zároveň odnaučil skákat do všeho pohlavě, protože to jako winddy opravdu dělat nemůžu :lol: Diablo celkem poštípal, neb i s Oakem na 10ti bodech dokázal méďu a oaka sejmout na jednu ránu, merce na dvě. Po pár odskocích do města se nám ho však podařilo chytnout do kleští, a zatímco ho mrazil hurricane, tornáda, merc a medvěd ho nějakým způsobem už dodělali. Drop by byl nádherný pro sorcku, krásný pro assasinku, ucházející pro amazonku, no samozřejmě úplně na ho*no pro mě :green: Ale suma sumárům, za tenhle akt jsem dropnul pěkný prsten, rukavice, AMN, poskládal si Edge takže velká spokojenost.

Do Harroghatu jdu s levelem 33.

Pokračování příště.

Act 5 Normal

Windlord se mi opět projevuje jako zatraceně zábavný build a kosení s ním je prostě žůžo 8-) Začátek klasicky před vratami Harrogathu, kde musím zaklepat mi začaly padat moc krásné runy - shael, dol, ral, tal, a nějaké další, takže na runy bylo celkem požehnaně. Sejmul jsem co se po mě chtělo, a pokračoval jsem nejvyšší možnou rychlosti do Crystalline Passage. U Anye žádný problém nebyl, a já přes Glacial Spike pokračoval nahoru, a chtěl jsem být na Ancients Way co nejdříve to šlo. Po cestě nic extra nepadalo, par dalších run, ale žádné perno. Itemy nic co by stálo za zmínku, snad jen rare polearma Battle Scythe, díky kterému jsem se sice musel rozloučit s amplifou, nicméně mercovo dmg se zvedlo na dvojnásobek. A to se počítá. V samotném Anciens Way jsem našel vchod k Ancientům dosti rychle, a po cestě mi konečně stihla padnout SOL. Zvažoval jsem poskládat Lore, neb mam na sobě už někdy z třetího aktu dvojsoketovou čepku s 2 k Cyclone Armor, nicméně nevím kdy mi zase tahle runa padne (přiznávám, měla by padat co chvíli, ale co kdyby), a já si ji šetřím na Insight, na které už mám všechny runy a chtěl bych ho během prvního aktu NM poskládat. Boj s Ancientami byl dosti rychlý, dokonce jsem ani zvířátka nemusel přecastovat. U Baala jsem to vyloženě prolítnul co nejrychleji to šlo, neb jsem chtěl už závěrečnou bitku :green: Brzo se dostávám až do čtvrtého patra, kde si to razím až k jeho Minionům, z kterých nejvíce potrápila třetí linie, která mi dvakrát sejmula Oaka, a pak pochopitelně poslední. Ale nic šíleného. Samotný Baal byl dost v pohodě, jednou jsem šel doplnit láhve HP a many, a to je vše.

Zítra ještě na rychlo skočím vyřídit Nihlataka.

Destroyer Windlord na levelu 43.

Pokračování příště...

Act 1 Nightmare

Ještě než jsem se vydal na dobrodružství nightmare, skočil jsem zpět do Normalu sejmout Nihla. Doufal jsem, že po cestě badne nějaký štít se dvěmi díry, nicméně Bone Shield mi sice padl, ale bez socketů. A samotný Nihl taky nedal nic zajímavého.

V Nightmare jsem pokračoval v players 8 a vydal se do Den of Evil. Tornádo a Hurrikán je stále smrtící kombinace a peru to hlava nehlava. Prolítl jsem to všechno hodně rychle, sejmul Blood Raven, vysvobodil Caina a šel zabít Countessu. Hraběnka hodila Shael, a po cestě k ní, respektive v Underground Passage Level 1 mi padl nádherný broad sword se čtyřmi sockety. Nicméně já celý nedočkavý jsem si už dříve poskládál do své socketové Antlers Lore (takže tam mám +1 all skills, +2 Cyclone Armor), takže mi chybí Ort. No, a Edge mě stalo Amn, která od té doby taky nepadla :D Chtěl bych Spirita co nejdříve, ale zatím ještě nevím, zda se kvůli toho budu zasekávat nebo budu pokračovat dále a doufat, že Ort a Amn padne po cestě. Stejně tak Insight už by se taky hodilo.

Dnes už jsem byl unavený, a hlavně v hlavě plno myšlenek (aneb potřebuju Bill - na 90% na insight využiju Larzukuv quest a protože mám de fakto jen dva, tak bych ten první raději investoval do exceptional verze předmětu, která by mohla vydržet i do hellu, než do nějaké normal verze polearmy, potřebuju Amn a Ort, potřebuju Bone Shield s 2 sockety), takže jsem to utnul. Jde to ale strašně lehce, až moc lehce, až si říkám, že bych v tom běhání měl být opatrnější, protože běhám jak splašený :D

Druhý den jsem se vydal "nakupovat" a v normalu jsem si sehnal Drognana (díky Slw!!) bone shield se dvěmi sockety, a hned jsem si poskládál Rhyme. Pak jsem se vydal do třetího aktu koupit hůl s teleportem a pak rovnou do NM udělat pár nájezdů na Countessu. Ta mi dávala skutečně všechno, jen ne to, co jsem potřeboval (padly i Magefisty, které jsem s brekem zahodil :(), až někdy ve třicáté runě mi padla nej jedna Amn, kvůli které jsem tyhle runy podnikal, ale rovnou dvě. Z výsledného Spiritu je mi na nic, protože 26% FCR je opravdu absolutní scheise :OXO Pak už jsem pokračoval dále, vcelku rychle jsem všechno proběhl a Andariel mi hodila konečně jakžtakž použitelný drop - amulet +1 druid skills, +10 mana a ještě pár nějakých nepoužitelných atributů.

Level 52. Než se vydám do druhého aktu, tak ještě možná prolezu všechno podzemi v prvním aktu, a budu doufat v Billa se 4mi díry.

Pokračování příště.
INFO o postavě na konci 1. aktu NM zde: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlord/

Act 2 Nightmare

Než jsem se vydal do druhého aktu, projel jsem všechno podzemí v Aktu 1, bohužel však 4 dírná polearma nepadla. Zato mi padly dva 4 socketove swordy, takže jsem skládal Spirity. První byl ve fcr mírně lepší než můj současný, 29, druhý byl absolutní šrot, 26 a s nízkou manou...všechno tedy zahazuji a nechávám pouze FCR 29.

Radament padnul v pohodě, po cestě se nic zajímavého nedělo, kromě toho, že je to opravdu neskutečné rychlé a winddruid to vraždí hlava nehlava. Hned na začátku pouště mi vypadnul pěkný amulet +19 all resistance, ale zatím mám vše s vyjímkou poisonu v 75, takže schovávám do truhly a uvidíme v hellu. Pak někde ve Far Oasis mi vypadla dvojdílná dudu helma, s +2 Tornado. Poskládal jsem další Lore, ale zatím nevím co s tím udělám, přišel bych totiž o současné +2 cyclone armor. A protože cyclone teď nemaxuji a příjde na něj řada až někdy někdy, tak se mi i ty dva bodíky hodí.

Pak jsem rychle zafičel pro amulet k hadům a vzhůru do Arcane Sanctuary. Tady jsem měl opět, stejně jako v normalu, štěstí a hned první trasa byla ta úspěšná. Vydal jsem se rovnou do pravé Tal Rashovy hrobky, kde jsem pro změnu štěstí neměl a procházel jsem to křížem krážem všude. Pak se už vlítlo na Duriela, já nahodil Edge a bili jsme to do něj hlava nehlava. Pustil se hlavně do merce, takže jsem do něj cpal všechny zdraví, i fullky co jsem u sebe měl, no nakonec stejně pošel. V druhém kole už jsme ho ale dopižlali, a já těsně před Durielovu smrtí skočil domů a vyměnil prsteny, abych ho zabil s 84 MF. Jeho drop byl Bladebuckle, který však vyhazuju a rare prsten s 10FCR, 10 sila, Lightin resist 11 a 7 magic find. Zatím nechávám v truhle, uvdíme jestli v hellu budu moct vyměnit za svůj současný nebo ne.

2. akt dokončen na levelu 57.

Pokračování příště

Act 3 Nightmare

Džungle byla jako už tradičně neskutečně zdlouhavá, nicméně nemůžu říct že nudná, protože hra s winddym je prostě úžasná. Snad jen teda krom toho, že si Tornáda lítají kde chtějí :lol: Kousíček za Stromtreem mi padnula pěkná maska, unikát The Face of Horror, který hned dávám mercovi. O kousíček později pak nacházím další unikát, tentokráte amulet The Mahim Oak Curio, který zatím odkládám do truhly. Všechno bude záležet na resistech v hellu. V Kurast Bazaaru mi konečně padá polearma se čtyřmi díry, Battle Scythe, a já si konečně skládám Insight. To bych ale nebyl já, abych neposkládál ABSOLUTNÍ ŠROT. Level 12 meditation aura a 210% ED je opravdu výsměch :OXO ...I když level 12 pro dudu stačí, celkem nasere, a hlavně díky nízkému ED musím doufat, že co nejdříve padne elitní verze něčeho, co má 4 sockety, ať můžu udělat nový. Pokračoval jsem dále, v Travincalu vypadl z High Council pěkný rare amulet, +14 all resistance, 30 mana, 1 amazon skills..Škoda, že nejsem amazonka. V Durance of the Hate Level už začíná na players 8 dobře přituhovat a já si říkám, že už bych asi měl jezdit opatrněji, protože i tady se dá ripnout. Mephisto byl celkem v pohodě, dali jsme ho na jeden odskok domů (ta Thorns aura má něco do sebe), a podobně jako s Durielem jsem kousíček před jeho smrtí navlékl své MF prsteny. Bohužel, drop nestál ani za řeč.

Act 3 Nightmare dokončen na levelu 62.

Pokračování příště.

Act 4 Nightmare

Hned když jsem vyšel z Pandemonia, čekal tam na nás double boss pack Venom Lordů, což teda nebyla žádná pr*el a mercovi dost trvalo než nahodil meditation. Prošel jsem celé Outers Steppes abych zjistil, že vchod do Plain of Despair je asi tři obrazovky napravo - já jsem ale vždycky zvyklý chodit zleva, takže jsem prošel celou mapu :lol: V Plain of Despair to bylo vyloženě napráno castery, kteří do nás pálili jeden lighting bolt za druhým. Tady jsem neskutečně vděčný za cyclone armor, který jsem recastoval každou druhou sekundu a snad jen proto, jsem pořád živý. Pecky to byl neskutečné i přes lighting resist 75. Samotný Izuál nepotrápil a s Edge jsme jej upitlali celkem rychle. Po cestě do pekla mi pak padl pěkný rare amulet pro sorcku, 1 to all soso skills a 10FCR. Já samozřejmě vyhazuji. Po chvíli ještě padnul znovu 4 socketový broad sword, ale já znechucený tím, že jsem už poskládal tři Spirity a všechno humus, jsem ho zahodil a další spirit už neskládal. Hellforge mi dala runu Shael, takže žádné terno. Ve svatyni u Diabla to byla klasika - takže neskutečná řežba, Venom Lordi, Oblivion Knighti, Bludičky a nevím co ještě to do nás dost dobře prali...Opět, bohudík za Cyclone Armor, který teď posledních pár levelu upřednostňuji v maxování před Oakem. Diablo padl na asi dva nebo tři odchody domů, ale skrz Edge, merce a medvěda jsme ho nějakým způsobem užužlali. Nestihl jsem ale skočit domů pro ringy, takže bohužel padnul s hodně špatným MF. Za zmínku jen stojí Iron Pelt, který má zatím merc, než padne v hellu nějaké elitní dvousocketové brnění na Smoke.

Dokončeno na levelu 66, PL8 stále aktivní.

Pokračování příště.

Act 5 Nightmare

Jako už tradině nahazuji players 8 a vydávám se za dalším dobrodružstvím. Sekáme to v bandě hlava nehlava, a já se konečně (trvalo mi to pouze 9 aktů :D) učím, že do davu opravdu nemůžu jít první já, ale méďa, a takže ho recastím každou chvíli, abych ho měl přesně tam, kde chci. Před hradbami Harroghathu vše bylo naprosto v pohodě, než jsem došel do Crystalline Passage, a pak Frozen Tundra. Tyhle dvě lokace byly absolutně nejnebezpečnější zatím, a měl jsem v kalhotách naděláno celou dobu. Méďu jsem recastil téměř nonstop, zároveň s Cyclone Armor, a ve zbylých volných chvílí jsem to pral tornádami co to šlo. Bohužel kromě toho, že lokace byly nesmírně nebezpečné, je to asi tak všechno. Drop nula nula nic. Pokračoval jsem Nihlem, u kterého mi v Halls of Pain vypadla runa pul. Teď už jen Vex :D Samotný Nihl potrápil jen jednou, kdy bouchl několik těl vedle mě zaseou, a já reflexivně dávál fullku. Tohle se nesmí stávat. Než jsem pokračoval dále, dal jsem si pauzičku a odešel od NTB...Jenže jsem Diablo nestopnul, a stalo se mi to, co jsem myslel, že se v Single Player neděje, nýbrž pouze na bnettu - všechno co jsem měl na zemi zmizelo. Což bylo spousta různých gemů, hůl s teleportem, asi 10 běžných normálních run (nějaké TAL, ORT, AMN, HEL) a mezi nimi samozřejmě i pul :OXO :OXO Celý nasraný jsem pokračoval dále, u Ancíku to chvíli vypadalo, že je snad nezdolám, ale jakmile první povolil Tarlic, tak už to potom šlo celkem rychle. Cestou k Bálovi to vše bylo celkem v pohodě, až na třetí patro. Tam jsem hned ze začátku udělal začátečníckou chybu a do davu jsem šel první, až pak následoval zbytek grupy. Dostala se mi taková salva, že jsem to zachraňoval celou řadou fullek a ještě teď nechápu co jsem to udělal. Taky se nesmí stávat. U Baala nejvíce potrápili Venom Lordi, kteří klasicky plivali amplifu a museli jsme si je celkem roztahat. Paradoxně poslední vlna byla v pohodě. S baalem jsme se žužlali celkem dlouho, a potom ještě vytvořil i klona. Nakonec jsme ho po pár minutach společnými silami dokopali, a i když jsem nahodil těsně před koncem MF equip, drop stál za vyliž pr*el.

Staty na hellu: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot014.jpg
Rozdělení skillů: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot015.jpg, http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot016.jpg
Výbava: Stejná jako na NM, s vyjímkou bot: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot020.jpg

Dokončeno na levelu 73.

Conqueror Windlord

Pokračování příště...

Act 1 Hell

Po pár denní pauze plné pracovních povinností je konečně trošku času na pokračování. A protože jsem pussy :D nechávám pouze players 1 a vyrážím vstříc Den of Evil, který byl naprosto v pohodě a po splnění zkouším investovaný bodík hodít pro změnu do Twisteru - protože mi to na dmg přidalo asi jen 40, kašlu na to, a Twister příjde na řadu až po vymaxování Oaku, které už je hodně blízko. Cold Plains taky v pohodě, a protože rád pokouším štěstí, vydávám se do Cave Levelu rozdat si to s Coldcrow, která byla uplně v pohodě. Paradoxně skoro umírám ve stejné jeskyni u nějakého průměrného zombíka, kdy během jediné sekundy přicházím o oaka, medvěda, a vidím jak mé HP z ničeho nic skačou k tak nizkým číslům, že jsem už ani žádné HP neviděl...Zachraňuje fullka a já si říkám, že tohle už se opravdu stávát nesmí, je to hell proboha! Zároveň se ale opět ukazuje, že největším problémem u mě je prvních dvacet-třicet minut hraní, kdy nevěnuji tomu patričně pozornost a nejsem v tom tak zažraný, protože od tohodle skoro ripu jsem si dával takový pozor, že už až do konce žádná extrémní situace nenastala. Blood Raven byla v pohodě, Krypta a Mauzoleum nedaly vůbec nic. Běžel jsem vysvobodit Caina, sejmul jsem vše co mi přišlo pod ruku, drop nulový, snad jen amulet +3 combat auras pro Paladina, škoda, že nejsem jedním. V Tristramu taky vše v pohodě, takže pokračuji do Black Marsh mrknout se na Countessu. Po cestě k ní mi tuším ve třetím patře vypadl, leč etereální, String of Ears. Samotná Countessa dala trapnou Eth a Dol. Pokračuji dále, Kovář padl lusknutím prstu a já využívám imbue na opasek, který potřebuji jako sůl. No, screen jsem neudělal, ale nejspíš si to umíte představit, když vám řeknu, že tohle bych nenosil ani na normálu :OXO Nevadí, pokračuje se dále a letím na Andariel. Po cestě nic zajímavého a tak jdu na ní. Ze začátku dělám chybu a snažím se to do ní prát z bezprostřední blízkosti, protože ty tornáda svině prostě nelítají rovně. Chyba, protože na dva rychlé zásahy mám půlku HP v kaši. Letím do města, je třeba změna taktiky, castím před ní medvěda a peru tornáda co to jde, zároveň recastím méďu a pořád takhle dookola. Byl to rychlý fight, padla za chviličku a já bohužel ani nestihl nasadit MF equip. Drop katastrofální.

Než jsem ukončil hru, skočil jsem do Lut Gholeinu zkusit nějaký craft. Protože nemám moc ingrediencí, tak zkouším pouze caster opasek. Panečku, ten se na poprvé sakra povedl!! 8-) Konečně mám trošku štěstí, protože všechny runové slova, a že jich bylo, absolutní šmejdy. Díky tomu, že má opasek 9FCR můžu zahodit jeden ring, který měl pouze FCR a 28cold resisty, a nahazuju za více komplexnější, takže i ty resisty nejsou zas tak špatný (viz. předchozí fotka).

Dokončeno na levelu 75 19/20.
Faster Cast Rate dosahuje před-před posledního breakpointu, tedy 68.

Pokračování příště...

Act 2 Hell část 1.

Protože moc teď času na Diablo není, tak druhý akt pojedu na vícekrát. Při první štaci jsem stále na players jedna rychle sejmul Radamenta a pokračoval dále do pouště. Protože kostku samozřejmě mám, pokračuji rovnou do podzemí pro amulet. Po cestě přes poušť mi padl Peasant Crown, což by někdo jistě mohl využít, ale u mě vítězí Lore, především díky +2 k tornádu. O kousek dále mi pak padá dvousocketový Grim Shield, který si schovávám na další Rhyme. Poté jsem již konečně vešel do podzemí, a protože se jedna dle mého absolutně nejhorší lokace pro wind druida - není tam dostatek místa na castění Tornád, a tedy všechno musí zabíjet merc s medvědem a tornádo, a tedy to trvalo dosti dlouho. Tahle neskutečně nudná lokace mě pochopitelně odradila od dalšího hraní, a já si dal pár dní pauzu. Po pauze jsem pro změnu nahodil players 3 a rovnou dále přes Far Oasis do Lost City, kde na mě čekal Dark Elder v v tomhe složení, ale nějak zásadně neohrozil, merc s méďou to utankovali statečně. Než jsem pokračoval dále, jako už tradičně mám rád trošku vzrušení, a tam jsem se skočil mrknout do Ancient Tunnels. Tam vedle sebe čekal tenhle a tenhle, kteří sice nějak výrazněji nepohrozili, ale celkem štípali, zvlášť když jeden z nich byl physical immunní. Za rohem pak ještě tenhle, z někoho pak vypadl ještě 4 socketový meč. Lokaci jsme ale zvládli bez větší újmy, merc s méďou tankujou nádherně. Po cestě k hadům mi z někoho vypadlo Colossus Voulge, který si ukládám do kostky a mám finální zbraň pro merce na nové Insight. U hadů to paradoxně bylo dosti v pohodě a protože nebyly nějaké šílené vlastnosti a měl vycastili se na dobrém místě, pomaličku jsme ty okolo zničili, a k hlavnímu bossátku jsem castul méďu a par dobře mířených tornád udělalo své. Následně jsem vyrazil do Paláce, kde jsem se až zapotil u Fire Eye, který dával ve dveřích pěkné bomby, ale ta potvora ne a ne vylézt ze dveří ven, abych to do něj mohl naprát Tornády. A protože jedu opatrně, vlítnout do místnosti k němu nepřipadalo v úvahu. Nějakým způsobem se mi pak ale podařilo vycastit méďu blíže do dveří, a já pak mohl k nim vlézt, a Tornádami všechny oddělat. Vydávame se do Arcane Senctuary, ale tady zjišťuju, že je pomalu všechno k čemu příjdu physical immunní, a tak vypínám hru a říkám si, že je třeba už poskládát silnější Insight, ať merc taky pořádně killuje. Skáču teda do Nightmare, kde po pár přepnutí do hellu a zpět mám relativně dobrou mapu co se týče umístění Hraběnky, a po asi 10ti nájezdech mám runy nejenom na Insight (chyběla mi Ral a Tal), ale i dalšího Spirita (chyběla mi Tal) a Rhyme (chyběla mi Eth). Než opouštím nightmare, skáču ještě do pátého aktu osocketovat Collosus Voulge. Následně zpět do hellu, nahazuju players 8 (asi to na luck v runewordech vliv nemá, ale to mé skládání RW je strašnej s*it celou postavu, takže jsem to chtěl zkusit), a skládám Spirita, nové Rhyme a Insight. Spirit opět a zase absolutní s*it s 28 FCR (kolik jsem těch Spiritu již poskládal? 5 nebo 6? A ani jednou přes 30FCR, pohoda...), na Rhyme není co zkazit a Insight nepřekvapivě ZASE ŠROT. Alespoň, že ta aura je na 14 oproti původním 12, sporadicky mana chybne. Aby toho ale nebylo málo, zjišťuju, že náročnost síly na Collosus Voulge je 210, zatímco můj merc je na 192. Bohudík, že jsem to staré Insight nevyhodil (a chtěl jsem hned v pátém aktu u Larzuka, nemám totiž skoro žádné místo v Truhle ani v kostce), to bych teď měl absolutní ho*no a to by teprve byla "sranda". Suma sumárům, důvod proč jsem dělal nájezdy na NM countessu bylo absolutně zbytečné, protože má snaha dát Mercovi silnější zbraň selhala, neobleče to totiž dříve než za 6-7 levelu, chybí mu 18 síly, a bůhví jestli se tak daleko vůbec dostanu, protože už teď je na levelu 77. Jediná možnost by bylo poskládat Lionhart, bohužel mi však chybí Fal a nedoskládám se k ní, nemám ani jedno Ko a pouze jedno Lum a zároveň nejsem blázen abych dělal na hellu nájezdy na Countessu. Takže se můžu jen modlit, aby co nejdříve padla někde Fal.

Protože mi tohle blbnutí a runování zabralo dost času, pro dnešek končím a zítra bych snad mohl dojet druhý akt. Zbývá Arcane Sanctuary a pochopiteně Tal Rashova hrobka.

Act 2 Hell část 2.

Dokončení druhého aktu byla neskutečná pakárna. Vzpomínáte, jak jsem byl v NM na runy a udělat díru do Colossus Voulge? No, tak jsem neměl místo a vyhodil jsem Horadrickou hůl z kostky. Samozřejmě, že zvednou nešla. Myslel jsem tedy, že bych si ji na prase stáhnul a hodil přes Atmu nebo Hero editor do postavy. Což samozřejmě nešlo, ke stažení nikde nebyla. A tak jsem si tedy mohl podzemí, na které jsem tak nadával, že nemůžu castit, projít znova, stejně tak jít znovu k hadům. Netřeba říkát, že má nasranost počas tohoto byla veliká a veškerá obezřetnost šla tatam, a já se divím, že jsem opravdu někde neripnul.

Kdž jsem konečně sebral vše co jsem potřeboval, vydal jsem se do Arcane Sanctuary, které jsem však procházel asi na čtyřikrát - s tím, že jeden prochod = jeden směr. Samozřejmě jsem tedy šel pokaždé v tom vesmírném bludišti špatně, a musel jsem tedy zkusit všechny směry. To by bylo ještě v pohodě, ale protože byly všechny monstra immunní na physical, jeden směr mi vždycky trval strašnou dobu a neskutečně mě to nebavilo. Postupně jsem si to teda kouskoval a každý den odehrál jeden směr, až jsem dnes konečně našel ten správný a konečně mohl jít do Kaňonu Mágu.

Netřeba říkát, že tady má smůla neskončila, a v Tal Rashově hrobce byly znovu další PI potvory. Bohužel tyhle měly podstatně větší resisty na cold, a tedy zabít je trvalo vždy velmi dlouho, a většinu času jsem měl nahazeno Edge s Thorns, aby to trvalo trošku méně dlouho. Alespoň vypadlo nějaké nemagické elitní brnění se dvěmi sockety, a já to mohl osadit Perfect Amethysty ( :wave: Fraxinus) a merc mohl obléct nové Insight, které mu zvedlo damage z 800 na 2200. Smoke je zatím v truhle. Co se hrobky týče, bohudík jsem vybral správný směr a asi po patnácti minutách jsem byl konečně v cíli. Vlezlo se k Durielovi, nahodil jsem Edge a prali jsme to do něj hlava nehlava, mezitím jsem recastoval méďu a použil asi tři fullky na merce. Těsně před smrtí jsem skočil domů na MF ringy, avšak drop byl tragický.

Act 2 Hell dokončen na levelu 78 3/4.

Act 3 Hell

Dnes jsem zase trošku popojel a vydal se vstříc nástrahům třetího aktu. Džungle byla "překvapivě" neuvěřitelně protáhlá a prošel jsem pomalu každý centimetr než jsem se dostal kde jsem potřeboval, po cestě žádný zajímavý moment ani drop nebyl. U Stromtreeho se tank opět ukázal jako neuvěřitelně skvělý pomocník, kdy je s mercem tankovali a já ze zálohy házel tornáda. V Lower Kurastu nic zajímavého, čekal jsem alespoň nějakou runu, ale ani prd. Aspoň jsem se zašel podívat do Ruined Temple, kde to bylo dost v pohodě. V Sewers jsem měl neskutečnou haluz, protože hned asi tři obrazovky od vchodu byl i vchod do druhého patra, takže jsem nemusel proplouvat celým protáhlým Sewers. Na druhou stranu jsem si chtěl zopaknout naší pár let starou haluz s Fraxem a Bakym, kdy nám tam padla Zod. To se u mě však neopakovalo, na druhou stranu neprocházel jsem to celé ale jen část. Určitě by padla :lol:

Celkově od Lower Kurastu nahoru jsem měl asi nějaký death-wish, protože jsem prošel všech šest podzemí :D Alespoň byla sranda. Travincal relativně v pohodě, musel jsem si je trošku roztahat, ale jinak vklidu. V Durance jsem našel vchod do druhého patra relativně rychle, ale hledání třetího pak byla jehla v kupce sena. Jednou jsem špatně vešel do dveří a dolky do mě lítaly ze všech stran a já se nemohl hnout. Tornáda je sice sejmou hned, ale taky mě to vždycky stojí spousty životů. Použil jsem dvě fullky, ale čistě jen proto, aby mi HP nepadly pod více než polovinu, nějaká extrémní krize to nebyla. Jinak mi během druhého patra padnul amulet 24% magic find, takže zase něco do mé sbírky MF itemů. U Mephista dost v pohodě, u vchodu mi sice sejmuli merce, ale trošku jsme je roztahali a bylo fajn. Mephisto vůbec nepotrápil a během minuty bylo po srandě. Těsně před jeho smrtí jsem skočil pro mf equip, ale evidentn nebylo třeba :roll: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t010_1.jpg

Act 3 Hell dokončen na levelu 80.

Pokračování příště..

Act 4 Hell

Hned na začátku mi monstra ukázaly, že se opravdu jedná o hell a sotva jsem vyšel z Pandomenia, přímo před dvěřmi se mi vygeneroval bosspack se dvěmi PI. Bohudík jejich nehsledi immunní nebyli, takže jsme to upižlali. Trvalo to ale relativně dlouho, všechno to byli demoni, takže HP měli do aleluja. Měl jsem ale štěstí na mapu a vchod do Plan of Despair jsem našel víceméně do deseti minut. Tam jsem měl opět štěstí, a vchod nahoru jsem po kousíčku taky našel, stejně jako Izuála, takže jsem se venku vlastně zdržil všeho všudy asi dvacet minut. Žádná vážnější situace nenastala, Izuál padnul tak rychle, že jsem jej skoro ani nezpozoroval :lol:

V pekle to bylo celkem otravné, všude demoni, které než se zabilo tak celkem trvalo, holt 2k damage není zas tak moc. Hellforge celkem překvapil a hodil GUL, která je mi však platná jak mrtvému zimník a praktické využití v nějakém dostupném RW opravdu nemá. Za takovou LEM bych skákal do vzduchu, nevadí.

V Chaos Sanctuary byla neskutečná sranda, bolty, decra, amplifa a nevím co ještě lítaly vzduchem na denním pořádku, všechny monstra však měli relativně nízké HP a kombinace cast méďi do největšího davu & dávka tornád se ukázala v praxi jako naprosto skvělá, a padalo to jedna báseň. První Seal s Grand Vizierem of Chaos byl s prstem v nose, druhý seal s De Seisem ještě lehčí, to jsem ani nevěděl, že se objevil :lol: Infector a jeho banda ale trošku potrápili, vygenerovali se totiž tak, že obešli méďu a pálili to do něj ze všech stran. Já jsem tam cpal tornáda co to šlo, snažil jsem se i o recast, ale v okamžiku zabili Oaka, méďu a merc byl na hraně. Rychle jsem teda skočil do města a říkal jsem si, že tady toto je hell, nedělat blbosti, a raději jsem se přes waypoint vrátil a z druhé strany je sejmul. Asi by ani nebylo třeba, jak jsem do nich poprvé pálil tornáda než jsem použil TP, tak už jich moc nezůstalo. Jistota je ale kulomet.

Samotný Diablo poprvé dost potrápil, sejmul na jeden zátah Oaka, méďu, merce a mě půlku HP. Následoval taktický únik domu, recast zvířat, obnova merce a šlo se na věc znova. Tentokráte jsem mu méďu dal hned pod nohy, a v kombinaci Thorns a salvou tornád lehl do asi třiceti sekund, dokonce tak rychle, že jsem ani nestihl nahodit MF equip. Drop byl výsměch.

Act 4 Hell dokončen na levelu 80.

Act 5 Hell část 1.

Začátek pátého aktu byl dosti v pohodě, celkem ty "upgradované plivačky z prvního aktu" štípaly, ale v kombinace cast méďi do davu to fungovalo. K Shankovi jsem došel docela rychle a měl zajímavý drop (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot013.jpg, http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t019_1.jpg), "škoda" však, že nosím Spirita. Pokračoval jsem dále, u vojáku jsem se nezastavoval, do podzemí jsem tedy nešel, a ihned po jejich vysvobození jsem šel směr Crystalline Passage. Tam to bylo ze začátku docela v pohodě, ale po chvilce se začalo objevovat plno Lordů s PI, takže jsem jen našel waypoint, ukončil hru a zkusil to znova. Crystalline již bylo v pohodě, zato Frozen Tundra měla samé PI. Tak tedy bohužel znovu vypnutí hry, a tentokráte již obě lokace byly v pohodě. Ve Frozen Tundře to bylo místami dost drsné (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t020_1.jpg), konec konců jak to tam již bývá a já byl rád, že jsem players nezvyšoval a jsem stále na 1. Šlo se na Nihla, protože vím, že kdybych na něj nešel teď, už bych se k tomu asi nevrátil...Pindl nedal nic, první dvě lokace nuda jako prase, no ve třetí u Nihla to začalo...Tam jsou takové ty zasrané plivačky, co se nic neděje a najednou člověk vidí jak HP padají neskutečnou rychlosti dolů (vzpomínáš Fraxi na ten tuším můj sekundový RIP na NM?)...Zachraňoval jsem to několikrát fullkou, nejenom pro mě, ale párkrát i pro merce, nakonec jsme jej však zdolali a nedal nic užitečného, stejně jako Anya. V Glacial Trail jsem brzy našel východ a hnal jsem si to nahoru a směr Ancients Way. Po cestě mi padnul moc "pěkný" rare amulet (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot021.jpg), který jsem i na chvíli nahodil, nakonec jsem si ale říkal, že od rezistů tady mám cyclone armor. Taky si ale říkám, že kdybych byl jakýkoliv melee paladin, tak mám již equip snů, protože tolik skvělých rare pala předmětů co mi padlo, je až nechutné...Než jsem pa šel dále, zkusil jsem craft, ale vůbec se nepodařil, tak jsem vyhodil (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot022.jpg) - blood prsten je to proto, že oba amethysty jsem vypotřeboval na mercove brnění aby mohl obléct Insight v CV, takže jsem caster nemohl...

V Ancients Way jsem brzo našel vchod k ancikům a šlo se na věc. Vyhodil jsem tři opasky a šlo se na to. No...Na poprvé mi padnul merc, oak a medvěd během asi dvaceti sekund, takže portál domů a zkusili jsme to znovu. Šlo se podruhé...No lidi...V tomhle boji jsem nechal úplně všechno co jsem v sobě měl. Nestihl jsem ani fotnout jejich staty, bylo to hodně drsné, jen teda vím, že než padnul jeden z barbarů, vypotřeboval jsem na merce tři řádky fullek, více jsem už neměl. Druhý nám dál taky zabrat, vypotřeboval jsem skoro všechny HPčka, přesto však merc zemřel. A tady to začalo být pravé peklo...Měl jsem jen asi tři láhvé HP, tři many a zbýval Talic a Korlic. Korlica jsme už dopitvali s méďou, avšak Talic jakožto Stone skin mi dal zabrat neuvěřitelně. Šel jsem na něj s posledními dvěmi HP a jednou láhvi many...Samozřejmě, že když došly láhve many byl jsem totálně v háji, a protože tornáda na jeden rychle hýbající se cíl, ještě když furt házel WW, tak to prostě nefunguje a musel jsem do něj to prát z blízka. Což samozřejmě mě stalo HPčka. Zároveň jsem věděl, že nemůžu udělat port domů, protože bych se tak daleko, jakože dva ze tři mrtví, nedostal, protože jsem neměl žádné fullky už ani v truhle, a merc by zdechnul okamžitě a byl bych v pr...ještě více, musel jsem to tedy nějak zkusit...Boj trval asi třicet minut, kdy jak mi došly všechny láhve, tak jsem běhal prostě dookola dokud se mi mana nezregeneruje (a panečku to trvalo), mezitím mi stihl zabít oaka a méďu, takže jsem manu na kterou jsem čekal tak dlouho, zase vypotřeboval na zvířata a zbylo sotva pár ran Tornád...No, těžko se to popisuje, ale tvrzení, že boj trval přes půl hodiny a dal jsem do toho všechno Diablo umění, které mám, vám prostě musí stačit...Nakonec padl i Talic, já dostal level up, vítězně jsem si zařval, ale stálo mě to veškerou psychickou a paradoxně jak jsem posléze zjistil v posilovně i fyzickou sílu a proto jsem si dal pro dnešek pauzu...Pro představu, takhle vypadaly mé HPčka posledních deset minut boje (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot025.jpg). Než se pustím do WSK tak skočím do prvního aktu pro nějaké fullky, protože jsem úplně všechno, i zásoby v truhle, vypotřeboval.


ACT 5 HELL - část 2

Než jsem vyrazil na závěrečný fight, odskočil jsem si do prvního aktu načerpat reju poty. Po asi patnácti minutách jsem měl dva řádky fullek, a já tedy mohl pokračovat. Ancients Way jsem proběhl velice rychle, a šel rovnou do WSK. První patro v pohodě, jen teda samí Ghouli, kteří sice PI zcela nebyli, ale měli tak vysoké fyzické rezisty, že byl celkem problém je zabít. Druhé a třetí patro taky v pohodě a v zásadě nic na co by se dalo ripat se nekonalo. Zato ve čtvrtém patře se to vše krásně napravilo a hned u vchodu mě čekali dollky, Venom Lordi a Doom Knighti, takže to začalo být už celkem zajímavé. Z jedné potvory vypadl nádherný Ethereal Edge (1, 2) a já si říkám jaká je škoda, že nejsem pes :roll: Šlo se na Baalovy miniony. První dvě vlny naprosto v pohodě, high councilové trošku popálili, ale nic co by CA nepořešilo. Venom Lordi už byli trošku horší a kousíček jsem je musel roztahat, byli totiž extra fast. Nicméně padli taky relativně rychle, asi dvacet sekund. Poslední vlna byla samozřejmě nejtěžší, takže jsem do davu vyvolal méďu, poslal dávku tornád, přecastil méďu a pokud bylo třeba, trošku odešel dolů, zrecastoval méďu a tak dookola, máte představu. Po asi dvou minutách bylo dílo dokonáno a šlo se na Baala. První nájezd trošku selhal a sejmul mi Oaka, následně méďu a půlku HP i mě. Podruhé jsem se už nedal, vycastil jsem méďu do jeho bezprostřední blízkosti, přiběhl k němu a pral to tornády co to šlo. Párkrát nás odhodil, zabil oaka, takže se šlo domů na recast, ale celkově to byl boj relativně rychlý a já stihl ještě skočit domů pro MF equip. A drop? No...posuďte sami... :ble:

Ale to nevadí, je to doma!!

Guardian Windlord

STATY NA HELLU
Staty vč. šance na block

Equipment
Zbraň 1 - Spirit
Zbraň 2 - Edge
Brnění - Stealth
Přilba - Lore
Amulet
Štít - Rhyme
Boty
Prsten 1
Prsten 2
Opasek
Rukavice
Charm 1
Charm 2
Charm 3
Charm 4
Charm 5
Charm 6
Charm 7
Charm 8
Charm 9
Charm 10
Charm 11

MERCENARY - akt 2 NM
Brnění
Přilba
Zbraň

ACT 5 HELL dokončen na levelu 82.

A došlo i na krávy :twisted:

http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t002_2.jpg
http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t003_1.jpg
http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t004_3.jpg
Naposledy upravil(a) Konig dne 01.06.2017, 19:17 hod., celkem upraveno 26 x.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od dawemorraless » 05.05.2017, 18:07 hod.

Gl HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 07.05.2017, 18:35 hod.

Zdar

Vzhledem k tomu, ze jsem ten build da se rict s uspechem pouzival v poslednich dvou MF turnajich si dovolim rict par malickosti...

1) p8 asi neni optimalni od zacatku, idealni postup je p1 do A5 a pak nalevelit na Eldritchovi a Pindlovi, presto se to da i cistym jednim pruchodem hrou na p8, jen Duriel bude delat trochu problemy...Ja to tak i v prvnim turnaji jel, a dalo se...I bez investice do Shapeshiftingu, problemy skonci pri aktivaci a pumpovani Tornad, coz je hlavni skill a je pristupny na lvl 24, coz je pri p8 single pass nekde okolo Far Oasis

2)Pred Normalovym Diablem je dobre dosahout lvl 30, pac zaktivujes medveda, coz bude k nezaplaceni...

3) Pokud chces jet na Dual Spirity, tak bez bloku, pokud Ti jde jen o dohrani postavy, a jeden pruchod hrou, tak ten Spirit v stitu ale pravdepodobne mit nebudes, proto se nabizi Rhyme jako dobra aternativa, ci dokonce Ancient Pledge...Ja osobne mam na nem nejradsi Sanctuary RW, ale to uz trochu jinde jsme...

4) Dulezity je akorat zacatek NM, kde sezenes Spirita do Swordu, Polearmu na Insight a rekneme to Rhyme, a hra se pak neskutecne zrychli...NM proletis jako nic

5) Silne doporucuju najit LEM runu a slozit Lawbringer mec a dat ho Barb mercovi ;) Samozrejme zalezi, jestli pojedes jeden pruchod hrou nebo ne, pokud budes delat najezdy, tohle je to nejdulezitejsi pro tenhle build...A v 1.13+ sezenes tuhle runu rychleji nez Reapers...

Build je samozrejme jak vis 20 Tornado, 20 Hurikan, 20 Oak sage, to ksou hlavni tri skilly, ja pak pumpoval jeste synergie pro Tornada...1 Bod v medovi, to staci...S Oakem na max vydrzi fakt hodne...Neustale aktivni Cyclone armor, absorbuje na max hafo element. skody, neustale zaplej Hurikan na freezovani (v Hell uz se na nic jinyho skoro nehodi) a mlatit to Tornadama hlava nehava

GL

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 07.05.2017, 21:39 hod.

dawemorraless: Děkuji :wave:

RIP: díky za cenné rady, třeba na takový Insight jsem zcela zapomněl :O

Každopádně, chci jet one pass styl hry, ale samozřejmě, pokud si něco umanu, že chci, tak pak dělám nájezdy tak dlouho, dokud to opravdu nedostanu :-D (příklad může být asi 40 nájezdů na Blood Raven se psem na hellu při pl3, kdy jsem čekal až vypadne Thresher, abych mohl poskládat Obediencea pak dalších 25 na hraběnku, aby mi padla fal). Takže myslím si, že Dual Spirit je možný, byť budu muset dělat pár nájezdů.

S Lawbringerem máš dobrý nápad, ten zmiňovaný pes ho měl, respektive jeho barbar, a je to užitečná věc. Nicméně je to limitováno tím, že mi musí jednak padnout LEM, a jednak bych pak neměl využití pro Insight, které díky Winddruidove náročnosti na manu je must. Takže se budu hnát za Insightem a dostane ho NM merc z druhého aktu.

Rovněž díky za připomenutí Rhyme, to se mi bude dosti hodit, než bude k dispozici snad druhý Spirit.

Měl bych tři dotazy:

1) Zkoušel jsi někdy max block wind druida? Stojí to za to?
2) Já měl v plánu 20 Tornado, 20 Hurikán, 20 Cyclone, 20 Twister a zbytek do Oaka. Určitě mám upřednostnit maxování oaka před synergii do tornáda?
3) Medvěd nebo tři psi?
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 08.05.2017, 00:38 hod.

Jet single pass a najezdy je opravdu velky rozdil, takze by bylo dobre vedet, pro co se rozhodnes...Jinak 40 runu na cil je zivacka na chvilku :D

Pokud budes chtit Dual Spirita, tak musis mit fakt kliku, aby Ti padl potrebny Monarch, tedy samozrejme v pripade, ze pojedes single pass...A v tomto pripade (tedy pri pouziti Spirita) je nesmysl hnat se za blokem, pac samotna investice do sily je velka (156 myslim i s item bonusy) a blok je nizky, takze je to BUD Dual Spirit nebo Max block...Ja osobne jel v prvnim pripade max blok, s druhym Druidem jsem se pak snazil o cca 50%+, coz mi prislo jako dobre vybalancovane mezi hitpointy a blokem...Druha varianta byla lepsi, a to muzu tvrdit, pac jsem s obema dal hodne tisic najezdu...

Insight neni must prakticky pro TEMER zadny build, kdyz neberu treba ES sosnu...Windovi to zivot ulehci, ale v kritickych chvilich je k nicemu...Pri dostatecnem mnozstvi many v zakladu ho nepotrebujes, a k tomu pomuzou itemy...a obcas chlastat flasky je spis otravne, nez ze by to znamenalo vazny problem...Na druhou starnu, ten Barb s Lawbringerem tenle build posune na jinou uroven, pac globalni fyzicka rezistance v monster v Hell je nejen otravna, ale muz byt v kombinaci s dalsimi hnusnymi mody i nebezpecna, a co je zpomalene, a dostava vetsi pecky, zdaleka tolik neublizi...

Co se tyce skillu, tak bych to videl na Tornado, pak bych mixoval Hurikan a Oak sage, dokud nebudou na max, a pak Cyclone armor a zbytek...Tohle neni za zadnych okolnosti uber killer na p8 Hell, na to zapomen, tahle postava je designovana na p1, max p3...Takze Balance mezi prezitim a dmg...

Co se tyce Medveda vs Vlky, ja si vystacil vzdy s jednim bodem v medovi...Na Bosse to ani jinak nejde, a Hurikan + pripadne Decre od merce to zpomali tak, ze je to v pohode...S hodne + skilly se daji velmi dobre jako defenzivni prvek pouzit i havrani, kteri oslepuji...Ale na tvrdaka bych tam dal jeden bod, stejne jako do cehokoliv, co vyvolas, krome Oaka (20)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 08.05.2017, 10:40 hod.

Je mi jasné, že single pass vs najezdy je velký rozdíl, ale nejedu to, abych někomu něco dokázal nebo se držel striktních pravidel, jedu to proto, že jsem winda nikdy na HC nedojel a to chci změnit :-) Co jsem tím chtěl říct je to, že pokud se dostanu do prvního aktu hellu, a nebudu mít Spirit a Insight, nejspíše udělám pár nájezdů, abych měl obojí. A až pak budu chtít pokračovat.

Jinak díky za popis, nejspíše dám na tebe a pojedu spirit & rhyme, či lépe ancient pledge (cannot be frozen u rhyme stejně zas tak nevyužiju, nejsem melee char), s tím, že se budu snažit o alespoň těch 50% šanci na block. Všechno bude záležet na tom, zda bych se bez druhého spirita dostal na předposlední break point u FCR - v takovém případě, bych Spirit stejně nepotřeboval.

Co se Lawbringera týče, máš good point, opět ale bude záležet na tom zda mi padne LEM, a taky na tom, jak moc to s manou budu zvládat bez insightu.

Ohledně skillů, pojedu podle tebe, jen teda nevím zda nebude lepší maxovat cyclone armor, oproti oaku. Možná pojedu oba najednou.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 08.05.2017, 11:10 hod.

No tvle, nazdááááár chlape. :) Kde máš Bakyho?

A jak zmiňuje předřečník medvěda, tak jsem též pro jeden bod a v truhle měj v zásobě luk s runovým slovem Edge (Tir Tal Amn). Akt bossové půjdou skoro vždy jen po něm a dají mu pecku asi 5x větší než do tebe. A víš co takovýhle thorns s Diablem provede?

A ten Cannot be frozen si sežeň, jinak bude třeba ve 4. aktu zle, moc zle.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 08.05.2017, 12:41 hod.

O.k

Na Bossy by sis mel v pohode vystacit se skilly co budes mit, jen na nizsi pocet hracu samozrejme, trik s Thorns jde samozrejme taky pouzit, ale neni podle me nutny

Ja uprednostnuju Oaka uz z toho duvodu, ze zvedne HPcka i obema tankum, tudiz medovi a mercovi...A na nizsim lvl ma tendenci cipat...Tedy on ji ma porad, takze ho musis neustale pozicovat, kam chces, ale da se...

Co se tyce Spitit/Spirit vs Spirit/Rhyme ci AP, je nutne se rozhodnout hned na zacatku...Preci jen nejde jet oba pristupy najednou, a myslim, ze Dual Spirit k tomu Windovi ani nesedi...CBF neni dulezita vlastnost u sosy, ale tomu Druidovi muze zachranit kejhak, pac pres vsechno se Ti muze stat, ze se Ti Oak vypari v pul sekunde, nasledne meda s mercem a pomalej nikam daleko nezdrhnes...Je to na Tobe, ale podle me je lepsi Rhyme nez AP...LEMka jde s trochou stesti sehnat z Hell Countess, jinak taky vrele doporucuju koupit v A3 Normal hul s chargemi teleportu, ta se vzdycky hodi, obzvlast, pokud bys pak behal tu Countess a chtel se ve vezi vyhybat tem PI duchacum, na p1 je sice maxlej Hurikan da, ale je to zdrzovani...Tam bacha samozrejme na archerky

GL

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 08.05.2017, 16:12 hod.

Fraxinus: Zdarec, říkal jsem si, kdy se ozveš :D popravdě s tebou jsem alespoň občas v kontaktu, po Bakym ani vidu ani slechu :O Musíme udělat v létě tu sešlost :) Jo a tvůj současný HC grál byl hlavní motivátorem se vrátit zpátky k D2, takže dík ;)

K věci - Edge poskládat není problém, o jakém triku se nicméně bavíte?

RIP: Je mi jasný, že se musím rozhodnout hned, nicméně momentálně jsem na 24 levelu a jedu ještě jako pes. Respec na winda použiju těžko říct kdy, možná ke konci druhého aktu, a tou dobou bych už tedy měl vědět, co chci jet. Asi to ale po zralé úvaze vidím nakonec na Spirit/Rhyme.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 09.05.2017, 10:59 hod.

čest pane. jen pár mých potřehů:
na max blok se vys*r, na PvM u nepřeměného dudu je to nesmysl. val to do síly a modli se za monarch (a on padne, já to vím :green: )
Edge - máš thorn auru, o méďu se pěkně pocuchají. imho zbytečnost já bych na switch narval +all na boost zvířátek. ale třeba takový spelsteel padnutý z normal baala udělá divy :D
CbF - ihmo zbytečnost
a u skilů Tor_Hur jako první, CA jako třetí, Twister jako poslední na max. co pak zbyde do oaka (tak sem to vždycky hrál)
nejdřív bych zkusil poskládat insight, pak případně před hellem (pokud bude lem) si vzít barbuchu
GL HF
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 09.05.2017, 13:51 hod.

Pozn. Edge nemusíš mít furt na switchi, stačí mít v truhle a vytahovat jen na akt bosse nebo když je někde jó velkej problém.

S tím spellsteelem souhlasím. Ta jeho decrepifa i teleport změní totálně hru. Má ho můj paladin konva-sacrificedin.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 09.05.2017, 21:20 hod.

Slw: Zdarec, díky za postřeh, nicméně asi tomu blocku alespoň na 50% dám šanci. Pokaždé co jsem jel Winddyho tak právě bez jakéhokoliv bloku, a rovněž jsem to jezdil tvým popisovaným stylem skillení - tedy nejdříve tornádo s hurikánem, pak synergie, zbylé body do oaka. A pokaždé jsem ripnul. Takže to chce změnu, a zkusím to pro změnu stylem, který popisuje RIP nademnou :-)

Jinak co se týče Speelsteelu, tak pokud padne, proč ne, decra se vždy hodí, zvlášť u winddruida. Pokud ale nepadne, nedá se nic dělat, runovat kvůli ni asi nebudu :-) A Edge určitě poskládám.

Act 2 Normal

V druhém aktu jsem hned šel nakupovat, a koupil si novou sekyru se kterou už to přecijenom trošku jde zabíjet i na pl8. Radament padl dosti rychle, a já rovnou pokračoval do pouště, kde jsem našel waypointy, sebral kostku a pokračoval pro hůl. V podzemí to samozřejmě bylo neskutečně zdlouhavé a já jsem pochopitelně měl hrozné štěstí na to, kudy odbočit a tak to nějakou dobu trvalo. Bohudík ale v Claw Vampire Temple už to bylo rychlejší, leč teda snaci byli dost otravní. Avšak velké plus, padlo mi dvou socketové Chain Armor, a já si skládám své první runové slovo, Stealth.

V paláci jsem zjistil, že je už současný postup celkem nepraktický, a tedy došlo ke změně merce za defenzivního z druhého aktu. Ten měl dvakrát větší damage a zanedbatelně mi přidával manu, leč na úkor kontroly davu, která minulá mercyně poskytovala. Rovněž si skládám své druhé runové slovo, tentokráte Steel, díky kterému má dvouruční sekera má damage až 41, což na feral rage udělá nějakých 70-96 damage, rabbies je na tom s poisonem o něco lépe. Hlavně má ale zbraň very fast attack speed, což evidentně stačilo na skok do dalšího break pointu, a rychlost je výborná.

Palác rychle probíhám, v Arcane Sanctuary se mi podařilo jít správnou cestou hned na poprvé, a po pár minutách nacházím Summonera a vydávám se do Tal Rashovy hrobky. Protože jsem již v levelu 24, už to tam moc neexpí a já se tedy nezdržuji a jdu rovnou do té pravé, která byla klasicky pěkné bludiště a trvá mi pěkně dlouho, než dojdu k cíli. Na Duriela byl potřeba jeden portál, který jsem využil po asi minutě a půl boje. Druhý boj byl dosti v pohodě a trval asi dvě a půl minuty, jen teda Oaka jsem za tu dobu musel obživit aspoň 30krát, protože pořád se cpal na Duriela. Drop hodil pár rare předmětů, využivám pouze rukavice.

Konečný level 25 7/9.

Pokračování příště.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 09.05.2017, 21:24 hod.

@slw: Vzdycky je vsechno zbytecnost do ty doby, nez lezis drzkou v hline...

Ehmm, jak to tak ctu, posledni Oaka?To je ciste SC pristup podle me...Tady se bavime o HC a to znamena, ze preziti je vzdy AZ na 1. miste...Pokud budes maxovat Oaka az po Twisteru, tak na nej nebudes mit dost bodu a hlavne budes na 99% tuhej...Jak jsem psal, tohle neni build na p8 Hell, ale na p1-p3, kde si v klidu vystacis i bez bodu v Twisteru

Edit: Jak vis, hral jsem ho v turnaji uz 2x, v obou pripadech jsem ho dostal na lvl 92 (pri ciste p1 nastaveni) a jsem si na 100% jistej, ze bez maxlyho Oaka by byl tuhej...I s nim to neni nekdy pr*el, rad chcipa, takze je potreba ho spravne pozicovat, a jsou situace, kde i 1k+ Absorbu, 3k+ zivotu s Oakem a 75% resy jsou malo...Nejednou se mi stalo, ze jsem prezil s par stovkama, a to proto, ze tohle je vlastne melee build, coz si asi nikdo neuvedomi, pokud s nim nebeha seriozne dlouhou dobu...Tornado se prakticky zamerovat neda, coz je u hlavniho skillu fakt velkej pruser, takze musis co nejbliz a pak si zranitelny...A jak rikam, jsou tam casto situace, kdy i naboostenej meda s mercem s Lawbringerem zmizej rychle v kelu a co pak?Pokud nemas CBF a je tam cokoliv s cold attackem, tak se z toho uz nevymotas

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 10.05.2017, 07:54 hod.

RIP: Neboj, jak píšu kousek výše, tvým přístupem jsem to nikdy nejel, ale pokaždé jsem dříve či později ripnul, takže je určitě třeba změna --> přesvědčovat mě o nutnosti maxnout oaka co nejdříve nemusíš, jsem přesvědčený ;) Jen si říkám, zda nebude lepší po maxnutí hurri a tornáda jet půl na půl Cyclone a Oaka. Přeci jen jsou oba celkem must.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 10.05.2017, 10:31 hod.

Hurikan je hezkej ze zacatku, ale pak uz je to v podstate jen skill, kterej zpomaluje nepratele, pripadne za delsi dobu zabije PI...Proto jsem psal, ze bych jel nejdriv max Tornado, pak kombinovat Hurikan s Oakem a nakonec Cyclone armor a pripadne Twister...V Summonech staci jeden bod, krom Oaka, samozrejme...

Podivej, je jasny, ze tu budeme mit kazdej trochu jinej nazor, ale ja mluvim z dvojnasobny turnajovy zkusenosti, a ta je jeste cerstva...A vim, ceho je tenhle Druid schopnej...A nez bych s*al 120+ bodu do sily kvuli jednomu itemu, kterej neni ani potreba, to radsi pujdu po slusnejsim (50%+) bloku...Kazdej mame jinej pristup, ale moje vita chary jsou prevazne mrtve...Ty s blokem prezivaji...Verim, ze slw je lepsi hrac nez ja, ja se povazuju spis za prumernyho (ted mluvim predevsim o rychlosti a reflexech) a proto se vic zameruju na defenzivni stranku veci...Od te doby, co jsem to tak zacal delat, mych smrtaku vyrazne ubylo...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 10.05.2017, 11:52 hod.

@ RIP : veledrahý kolego, já se svými 4mi křížky na myšotlapce už mám velmi chabé reflexy a jsem rád, když uhraju 2h v kuse a pak mám 14 dní pauzu :green:
na PvP by už to dááávno není :wave:
ale pojďme se na vše podívat lépe a zblízka:
za windy toho mám docela dost uhráto. na bn HC ladderech ať už jsem jel max block (rhyme bone sh/heater; soket Pdia v whistans) nebo variantu spirit monarch, tak mi prostě vycházel lépe spirit. jelikož bez enigmy/tele charges jsem se občas s max blokem dostal do takoveho locku (díky unchanged dudu fbr), že jsem nebyl schopen poslat tornádo. nicméně se spiritem jsem to prostě schytal, ale díky vysokému fhr/fcr jsem jim to oplatit. a ano, oak naposledy JE risk - já tam ze startu měl 5 bodů, než jsem mohl pumpovat tornáda. byl jsem zastáncem nehnat hell ele rezi nějak moc hore (poi aspoň na 50), ale musel být full CA i se všemi synergiemi (vč. twist). no a moje tajná zbraň byl 1 bodík v life liáně (+all/summ skills) - a to by jste zírali jak mi to bodlo...
mnoho hráčů, mnoho chutí :wave: jak píšete.
držím palečky 8-) Konigu a uvidíš co ti padne

p.s.: jak RIP píše dole v příspěvku z 22:24... to si takhle vzpomínám, začátek ladderu (BK ring na sobě, GUl z pitu v bedně), já po 2hé vletím do AT, tam mágové to do mě smaží, já recastuji CA (rezi mírně v minusu - holt začátek ), naráz koukám konva, z druhé strany fana zombíci, tak to kiluju, naráz cold nova a já už hlavou dole...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od dawemorraless » 10.05.2017, 17:07 hod.

Chcipate pač to hrajete s barbarem :green: dezerter s deliriem fortitude obedience a už to kosi >:D hrají to včil takhle ...možná mu plesknu do pracek doom pač sem rich bi*ch :D na HC sem ho zrakvil to vím ale byl to první HC hell char ten prostě umřít musel :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 10.05.2017, 17:08 hod.

Něco bude na obou přístupech, ale jak říká RIP, na HC se jedná o přežití, byť na úkor toho, že budu pomaleji zabíjet, a já chci přežit :green: takže to vidím na maxování v pořadí tornádo, hurri, oak, cyclone, twister. A výbava, uvidíme podle toho co padne, zda budu dosahovat na předposlední FCR break i s jedním spiritem, či nikoliv. Uvidíme časem.

Act 3 Normal
Džungle byla jako už tradičně velice otravná, ale hned někde na začátku vypadla polearma s 5% šanci na amplifu - okamžitě dávám mercovi, a dokážete si představit, jak nám toto neskutečně pomohlo v rychlosti zabíjení. Jinak to bylo absolutní bludiště, prošel jsem snad každý kout mapy než jsem se dostal do Great Marsh a následně zpátky do Spider Forestu. Stormtree celkem potrápil, takže jsem si ho i s její bandou musel celkem roztahat, ale nakonec to nějak šlo. Sewers pod Kurastem byl typický příklad toho, jak mám na mapy štěstí - to neskutečné bludiště jsem prošel opravdu skrz na skrz, dostal jsem se až pod upper kurast, než jsem konečně našel sewers level 2. V upper Kurastu jsem potom zabil úplně všechno co jsem viděl, protože mi chybělo asi půl levelu na lvl 30 a to znamenalo neskutečnou pomoc ve formě medvěda (měl jsem schovany jeden skill z 29 levelu) a hlavně Fury, a já do Travincalu odmítal jít bez tehle velké pomoci. A jsem rád, že jsem nešel, potrápili totiž neskutečně i tak, a myslím si, že bez medvěda a fury bych je buď pižlal ještě teď, nebo už bych by mrtvej. U Mephista jsem už měl na mále a nějaká ta fullka to zachraňovala, ten skvělej Oak totiž lítá vždycky do největšího davu a přijít o něj uprostřed největší bitky, kdy už je i CA dole je celkem o hubu. Samotný Mephisto padnul dost rychle, neb Merc na něj třikrát nahodil Amplifu. Drop nula nula nic.

Dokončeno na levelu 30, zatím stále PL8.

Pokračování příště.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 10.05.2017, 19:17 hod.

@slw: Tak me za par mesicu ta 40ka taky nemine...

Jinak si dovolim asi kacirskou myslenku, a budu kamenovan, ale prijde mi, te to FHR na Spiritu proste nefunguje...Uznavam, nemam to podlozene testy, ani fakty, je to spis pocitove, ale proste toho pocitu jsem nabyl u spousty charu...Jinymi slovy, cim dele to hraju, tim vetsi averzi mam vuci Spiritu ve stitu...za tu silenou investici do sily ho ja proste nerad...Jedina vyjimka je u paly a Hammera, kde ta sila neni problem

@dawe: Doom?Takovy rouhani, fujtajbl :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 11.05.2017, 08:27 hod.

já viděl windy i s infinity a facety... no a ten spirit a jeho fcr/fhr určo funguje, reakce jsou rychlejší. doufám Konigu, že sis našel zlatou střední cestu :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“