HC Windlord aneb Koniguv comeback

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320
Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 14.05.2017, 23:14 hod.

Rhyme mám, teleport hůl taky. Po asi 30 runách, kde mi padly magefisty, které jsem se slzou prodal, mi padla konečně AMN, rovnou dvě, přímo z Hraběnky...No...26% Spirit? Tak takové štěstí můžu mít opravdu jen já... :OXO :OXO :OXO

Jinak Andariel je mrtvá a report k 1. aktu NM dokončen a doplněn.

A tady jsou staty a itemy po konci 1. aktu NM: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlord/
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 15.05.2017, 11:54 hod.

Na NM pekna vybava, uz jen ten Insight...Ty rukavice jsou fajne, da se rict endgame material

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 15.05.2017, 22:08 hod.

Si mě malinko inspiroval. Až dojedu tu mou prasečinu, která momentálně má technickou odstávku, tak pojedu taky dudlíka....ale ne s hurikánem, ale s armageddonem.

A ostatní mají za úkol mi to připomenout, kdybych to náhodou zapomněl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 15.05.2017, 23:02 hod.

Fraxinus píše: pojedu taky dudlíka....ale ne s hurikánem, ale s armageddonem.

A ostatní mají za úkol mi to připomenout, kdybych to náhodou zapomněl.
armabeton, to sem neviděl leta v akci :green: já Ti to budu připomínat, neboj :wave:

btw Konigu, ty sis zakázal gamble? ten opasek a botičky volají po upgradu :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 16.05.2017, 18:34 hod.

Dobrej nápad Fraxi, ohnivýho dudu jsem nejel ani nepamatuji :O No, snad to ale dojedeš, ta tvá prasečina bude nějakou dobu trvat :lol:

Slw: Neboj, já se chystám na crafty ale ty itemy co na to potřebuji ne a ne padnout :lol:

Jinak prošel jsem všechno podzemi v Actu jedna, a padly dva swordy se 4mi sockety, nic na Insight...Začal jsem druhý akt, konečně padla Tal, tak jsem poskládal nový Spirit...26FCR se mění za 29, avšak mana z 107 dropla na 90...Nechávám ten nový, sice mi to na další breakpoint stejně nestačí (68), ale ta mana mě stejně nevytrhne, a třeba se ty tři FCR nahoru budou hodit...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 16.05.2017, 20:30 hod.

Act 2 Nightmare

Než jsem se vydal do druhého aktu, projel jsem všechno podzemí v Aktu 1, bohužel však 4 dírná polearma nepadla. Zato mi padly dva 4 socketove swordy, takže jsem skládal Spirity. První byl ve fcr mírně lepší než můj současný, 29, druhý byl absolutní šrot, 26 a s nízkou manou...všechno tedy zahazuji a nechávám pouze FCR 29. I tak bohužel na 68 FCR zatím nedosáhnu.

Radament padnul v pohodě, po cestě se nic zajímavého nedělo, kromě toho, že je to opravdu neskutečné rychlé a winddruid to vraždí hlava nehlava. Hned na začátku pouště mi vypadnul pěkný amulet +19 all resistance, ale zatím mám vše s vyjímkou poisonu v 75, takže schovávám do truhly a uvidíme v hellu. Pak někde ve Far Oasis mi vypadla dvojdílná dudu helma, s +2 Tornado. Poskládal jsem další Lore, ale zatím nevím co s tím udělám, přišel bych totiž o současné +2 cyclone armor. A protože cyclone teď nemaxuji a příjde na něj řada až někdy někdy, tak se mi i ty dva bodíky hodí.

Pak jsem rychle zafičel pro amulet k hadům a vzhůru do Arcane Sanctuary. Tady jsem měl opět, stejně jako v normalu, štěstí a hned první trasa byla ta úspěšná. Vydal jsem se rovnou do pravé Tal Rashovy hrobky, kde jsem pro změnu štěstí neměl a procházel jsem to křížem krážem všude. Někde během toho mi padla Io, takže jsem si poskládal Lum. Teď už jen nějaké tři socketové brnění a skládám mercovi Smoke. Pak se už vlítlo na Duriela, já nahodil Edge a bili jsme to do něj hlava nehlava. Pustil se hlavně do merce, takže jsem do něj cpal všechny zdraví, i fullky co jsem u sebe měl, no nakonec stejně pošel. V druhém kole už jsme ho ale dopižlali, a já těsně před Durielovu smrtí skočil domů a vyměnil prsteny, abych ho zabil s 84 MF. Jeho drop byl Bladebuckle, který však vyhazuju a rare prsten s 10FCR, 10 sila, Lightin resist 11 a 7 magic find. Zatím nechávám v truhle, uvdíme jestli v hellu budu moct vyměnit za svůj současný nebo ne.

2. akt dokončen na levelu 57.

Pokračování příště.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 16.05.2017, 22:03 hod.

Slw: Díky, a nezapomeň. :wave:

Konig: Ty crafty si ponech tak na levly 70 a výš. Dříve to nemá smysl, nic moc dobrého z toho stejně nebude. S těmi Lore neblbni. Počkej, až budeš mít +3 k danému skillu. I tak, pokud se ti poštěstí, získáš pěkný dudu hlavy v hellu s +skilly i +dudu skilly nebo +elemental skilly.

Jinak ten armageddon dudu bych jel asi takto: Do levlu 30 by byl fissure dudlík, 1 bod v oakovi, v lykantropii a v medvědodlakovi a tak maximálně 5 v šokvejvu. Zbytek v armageddonu a synergiích. O efektivitu bych se tolik nebál, protože jsem to už jednou kdysi jel, sice ne sám, ale s Raisen, která měla wind druida, ale i tak jsme si to ve dvou dávali na pl8 i na hellu....jen byla škoda, že jí pak bouch tehdy počítač a o svou postavu přišla.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 16.05.2017, 22:57 hod.

Fraxinus: Asi máš pravdu, koneckonců ty jsi byl vždycky expert na crafty :D Počkáme si tedy do hellu. Jinak co se Lore týče, tak Ort a Sol mi padají každou chvíli, tak jsem si říkal, že si přilepším, i když to zatím perfekt není. Nicméně v závislosti na tom, jak mi dmg bude stačit v hellu, si asi stejně nechám nasazené to Lore s Cyclone Armor. Koneckonců, jak již padlo, hardcore je o přežití.

Co se tvého fire dudu týče, jsi si jistej, že můžeš castit armageddon i v podobě medvěda?

Act 3 Nightmare

Džungle byla jako už tradičně neskutečně zdlouhavá, nicméně nemůžu říct že nudná, protože hra s winddym je prostě úžasná. Snad jen teda krom toho, že si Tornáda lítají kde chtějí :lol: Kousíček za Stromtreem mi padnula pěkná maska, unikát The Face of Horror, který hned dávám mercovi. O kousíček později pak nacházím další unikát, tentokráte amulet The Mahim Oak Curio, který zatím odkládám do truhly. Všechno bude záležet na resistech v hellu. V Kurast Bazaaru mi konečně padá polearma se čtyřmi díry, Battle Scythe, a já si konečně skládám Insight. To bych ale nebyl já, abych neposkládál ABSOLUTNÍ ŠROT. Level 12 meditation aura a 210% ED je opravdu výsměch :OXO ...I když level 12 pro dudu stačí, celkem nasere, a hlavně díky nízkému ED musím doufat, že co nejdříve padne elitní verze něčeho, co má 4 sockety, ať můžu udělat nový. Pokračoval jsem dále, v Travincalu vypadl z High Council pěkný rare amulet, +14 all resistance, 30 mana, 1 amazon skills..Škoda, že nejsem amazonka. V Durance of the Hate Level už začíná na players 8 dobře přituhovat a já si říkám, že už bych asi měl jezdit opatrněji, protože i tady se dá ripnout. Mephisto byl celkem v pohodě, dali jsme ho na jeden odskok domů (ta Thorns aura má něco do sebe), a podobně jako s Durielem jsem kousíček před jeho smrtí navlékl své MF prsteny. Bohužel, drop nestál ani za řeč.

Act 3 Nightmare dokončen na levelu 62.

Pokračování příště.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 17.05.2017, 02:17 hod.

Naprosto. 8-)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 17.05.2017, 14:03 hod.

Fraxinus: Tak v tom případě to bude hodně zajímavá kombinace, nechceš tu tvou prasečinu odsunout a upřednostnit toto? :twisted:

Act 4 Nightmare

Hned když jsem vyšel z Pandemonia, čekal tam na nás double boss pack Venom Lordů, což teda nebyla žádná pr*el a mercovi dost trvalo než nahodil meditation. Prošel jsem celé Outers Steppes abych zjistil, že vchod do Plain of Despair je asi tři obrazovky napravo - já jsem ale vždycky zvyklý chodit zleva, takže jsem prošel celou mapu :lol: V Plain of Despair to bylo vyloženě napráno castery, kteří do nás pálili jeden lighting bolt za druhým. Tady jsem neskutečně vděčný za cyclone armor, který jsem recastoval každou druhou sekundu a snad jen proto, jsem pořád živý. Pecky to byl neskutečné i přes lighting resist 75. Samotný Izuál nepotrápil a s Edge jsme jej upitlali celkem rychle. Po cestě do pekla mi pak padl pěkný rare amulet pro sorcku, 1 to all soso skills a 10FCR. Já samozřejmě vyhazuji. Po chvíli ještě padnul znovu 4 socketový broad sword, ale já znechucený tím, že jsem už poskládal tři Spirity a všechno humus, jsem ho zahodil a další spirit už neskládal. Hellforge mi dala runu Shael, takže žádné terno. Ve svatyni u Diabla to byla klasika - takže neskutečná řežba, Venom Lordi, Oblivion Knighti, Bludičky a nevím co ještě to do nás dost dobře prali...Opět, bohudík za Cyclone Armor, který teď posledních pár levelu upřednostňuji v maxování před Oakem. Diablo padl na asi dva nebo tři odchody domů, ale skrz Edge, merce a medvěda jsme ho nějakým způsobem užužlali. Nestihl jsem ale skočit domů pro ringy, takže bohužel padnul s hodně špatným MF. Za zmínku jen stojí Iron Pelt, který má zatím merc, než padne v hellu nějaké elitní dvousocketové brnění na Smoke.

Dokončeno na levelu 66, PL8 stále aktivní.

Pokračování příště.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 17.05.2017, 21:55 hod.

Pěkný postup. Jen tak dál.

Ad prasečina: Ne, už jsem ji jednou odsunul ve prospěch turnajového berserk barbara a trvalo mi dlouho, než jsem se k tomu zas vrátil. Znovu to risknout nehodlám, navíc mě (doufám, že to klapne) čeká dlouhá dovolená v zahraničí a nerad bych do té doby měl pořád rozjeté dva projekty naráz.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 18.05.2017, 21:40 hod.

Act 5 Nightmare

Jako už tradině nahazuji players 8 a vydávám se za dalším dobrodružstvím. Sekáme to v bandě hlava nehlava, a já se konečně (trvalo mi to pouze 9 aktů :D) učím, že do davu opravdu nemůžu jít první já, ale méďa, a takže ho recastím každou chvíli, abych ho měl přesně tam, kde chci. Před hradbami Harroghathu vše bylo naprosto v pohodě, než jsem došel do Crystalline Passage, a pak Frozen Tundra. Tyhle dvě lokace byly absolutně nejnebezpečnější zatím, a měl jsem v kalhotách naděláno celou dobu. Méďu jsem recastil téměř nonstop, zároveň s Cyclone Armor, a ve zbylých volných chvílí jsem to pral tornádami co to šlo. Bohužel kromě toho, že lokace byly nesmírně nebezpečné, je to asi tak všechno. Drop nula nula nic. Pokračoval jsem Nihlem, u kterého mi v Halls of Pain vypadla runa pul. Teď už jen Vex :D Samotný Nihl potrápil jen jednou, kdy bouchl několik těl vedle mě zaseou, a já reflexivně dávál fullku. Tohle se nesmí stávat. Než jsem pokračoval dále, dal jsem si pauzičku a odešel od NTB...Jenže jsem Diablo nestopnul, a stalo se mi to, co jsem myslel, že se v Single Player neděje, nýbrž pouze na bnettu - všechno co jsem měl na zemi zmizelo. Což bylo spousta různých gemů, hůl s teleportem, asi 10 běžných normálních run (nějaké TAL, ORT, AMN, HEL) a mezi nimi samozřejmě i pul :OXO :OXO Celý nasraný jsem pokračoval dále, u Ancíku to chvíli vypadalo, že je snad nezdolám, ale jakmile první povolil Tarlic, tak už to potom šlo celkem rychle. Cestou k Bálovi to vše bylo celkem v pohodě, až na třetí patro. Tam jsem hned ze začátku udělal začátečníckou chybu a do davu jsem šel první, až pak následoval zbytek grupy. Dostala se mi taková salva, že jsem to zachraňoval celou řadou fullek a ještě teď nechápu co jsem to udělal. Taky se nesmí stávat. U Baala nejvíce potrápili Venom Lordi, kteří klasicky plivali amplifu a museli jsme si je celkem roztahat. Paradoxně poslední vlna byla v pohodě. S baalem jsme se žužlali celkem dlouho, a potom ještě vytvořil i klona. Nakonec jsme ho po pár minutach společnými silami dokopali, a i když jsem nahodil těsně před koncem MF equip, drop stál za vyliž pr*el.

Staty na hellu: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot014.jpg
Rozdělení skillů: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot015.jpg, http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot016.jpg
Výbava: Stejná jako na NM, s vyjímkou bot: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot020.jpg

Dokončeno na levelu 73.

Conqueror Windlord

Pokračování příště...

OTÁZKY DO FORA:

Se kterým amuletem pokračovat?
RARE http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t004_1.jpg
vs
UNIKAT http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t005_1.jpg

Pokračovat raději s těmito staty: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t001_1.jpg u kterých je FCR 54
Nebo s těmito staty: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t002_1.jpg u kterých dostahuji na další FCR breakpoint, který je 68 (jedná se o vyměněné prsteny)
Pozn.: Tyto staty jsou již s nasazeným Mahim Oak Curio amuletem. Pokud se shodneme, že lepší bude ten +1 dudu skills, tak si ze statu i REZISTU odečtěte 10.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 18.05.2017, 22:29 hod.

Tvle :shock: :shock:
Tys vyhodil Pul před truhlu na zem? Tys při odchodu od počítače nezmáčknul esc?

Jinak zajímavé čtení.

K otázce: Raději si ponech ten rare. +Skill je u casterů jako tenhle +skill a ten Curio nemá.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 19.05.2017, 21:03 hod.

Ano, přesně tak...Asi se tady projevuje fakt, že jsem to už šest let nehrál...Bože, takovou ko*ot jsem udělal. Na druhou stranu, počítám, že Vex mi nepadne, a jiné využití bych pro Pul než HOTO neměl, takže pohoda :D

Ad otázka - a co s těmi prsteny? Jet na další FCR break, byť za ztrátu rezistů? Jinak co ostatní, máte nějaký input?
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 19.05.2017, 22:00 hod.

dmg nic moc, asi bych trénoval u nm baala (viz můj příspěvek pár postů z5 - oak až naposled). držím pěsti. jinak samo souhlasím s fraxem, +all bere...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 21.05.2017, 21:53 hod.

Dal jsem na vás chlapci, a nechal +1 dudu skills. Co se prstenu týče, jel jsem po FCR a trošku na úkor rezistů a asi to bylo dobré rozhodnutí.

Act 1 Hell

Po pár denní pauze plné pracovních povinností je konečně trošku času na pokračování. A protože jsem pussy :D nechávám pouze players 1 a vyrážím vstříc Den of Evil, který byl naprosto v pohodě a po splnění zkouším investovaný bodík hodít pro změnu do Twisteru - protože mi to na dmg přidalo asi jen 40, kašlu na to, a Twister příjde na řadu až po vymaxování Oaku, které už je hodně blízko. Cold Plains taky v pohodě, a protože rád pokouším štěstí, vydávám se do Cave Levelu rozdat si to s Coldcrow, která byla uplně v pohodě. Pak se ale vynořil nějaký průměrný zombík, kdy během jediné sekundy přicházím o oaka, medvěda, a vidím jak mé HP z ničeho nic skočí k tak nizkým číslům, že jsem už ani žádné HP neviděl...Zachraňuje fullka a já si říkám, že tohle už se opravdu stávát nesmí, je to hell proboha! Paradox, že si to jdu rozdat s jednou z největší potvor prvního aktu, a skoro umírám u nějakého podpantofláka...Zároveň se ale opět ukazuje, že největším problémem u mě je prvních dvacet-třicet minut hraní, kdy nevěnuji tomu patričně pozornost a nejsem v tom tak zažraný, protože od tohodle skoro ripu jsem si dával takový pozor, že už až do konce žádná extrémní situace nenastala. Blood Raven byla v pohodě, Krypta a Mauzoleum nedaly vůbec nic. Běžel jsem vysvobodit Caina, sejmul jsem vše co mi přišlo pod ruku, drop nulový, snad jen amulet +3 combat auras pro Paladina, škoda, že nejsem jedním. V Tristramu taky vše v pohodě, takže pokračuji do Black Marsh mrknout se na Countessu. Po cestě k ní mi tuším ve třetím patře vypadl, leč etereální, String of Ears. Samotná Countessa dala trapnou Eth a Dol. Pokračuji dále, Kovář padl lusknutím prstu a já využívám imbue na opasek, který potřebuji jako sůl. No, screen jsem neudělal, ale nejspíš si to umíte představit, když vám řeknu, že tohle bych nenosil ani na normálu :OXO Nevadí, pokračuje se dále a letím na Andariel. Po cestě nic zajímavého a tak jdu na ní. Ze začátku dělám chybu a snažím se to do ní prát z bezprostřední blízkosti, protože ty tornáda svině prostě nelítají rovně. Chyba, protože na dva rychlé zásahy mám půlku HP v kaši. Letím do města, je třeba změna taktiky, castím před ní medvěda a peru tornáda co to jde, zároveň recastím méďu a pořád takhle dookola. Byl to rychlý fight, padla za chviličku a já bohužel ani nestihl nasadit MF equip. Drop katastrofální.

Než jsem ukončil hru, skočil jsem do Lut Gholeinu zkusit nějaký craft. Protože nemám moc ingrediencí, tak zkouším pouze caster opasek. Panečku, ten se na poprvé sakra povedl!! 8-) Konečně mám trošku štěstí, protože všechny runové slova, a že jich bylo, absolutní šmejdy. Díky tomu, že má opasek 9FCR můžu zahodit jeden ring, který měl pouze FCR a 28cold resisty, a nahazuju za více komplexnější, takže i ty resisty nejsou zas tak špatný (viz. předchozí fotka).

Dokončeno na levelu 75 19/20.
Faster Cast Rate dosahuje před-před posledního breakpointu, tedy 68.

Pokračování příště...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 23.05.2017, 14:06 hod.

:shock: :shock: Ty blááááho. To je na tomhle levlu jako craft snů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 26.05.2017, 00:26 hod.

Act 2 Hell část 1.

Protože moc teď času na Diablo není, tak druhý akt pojedu na vícekrát. Při první štaci jsem stále na players jedna rychle sejmul Radamenta a pokračoval dále do pouště. Protože kostku samozřejmě mám, pokračuji rovnou do podzemí pro amulet. Po cestě přes poušť mi padl Peasant Crown, což by někdo jistě mohl využít, ale u mě vítězí Lore, především díky +2 k tornádu. O kousek dále mi pak padá dvousocketový Grim Shield, který si schovávám na další Rhyme. Poté jsem již konečně vešel do podzemí, a protože se jedna dle mého absolutně nejhorší lokace pro wind druida - není tam dostatek místa na castění Tornád, a tedy všechno musí zabíjet merc s medvědem a tornádo, a tedy to trvalo dosti dlouho. Tahle neskutečně nudná lokace mě pochopitelně odradila od dalšího hraní, a já si dal pár dní pauzu. Po pauze jsem pro změnu nahodil players 3 a rovnou dále přes Far Oasis do Lost City, kde na mě čekal Dark Elder v v tomhe složení, ale nějak zásadně neohrozil, merc s méďou to utankovali statečně. Než jsem pokračoval dále, jako už tradičně mám rád trošku vzrušení, a tam jsem se skočil mrknout do Ancient Tunnels. Tam vedle sebe čekal tenhle a tenhle, kteří sice nějak výrazněji nepohrozili, ale celkem štípali, zvlášť když jeden z nich byl physical immunní. Za rohem pak ještě tenhle, z někoho pak vypadl ještě 4 socketový meč. Lokaci jsme ale zvládli bez větší újmy, merc s méďou tankujou nádherně. Po cestě k hadům mi z někoho vypadlo Colossus Voulge, který si ukládám do kostky a mám finální zbraň pro merce na nové Insight. U hadů to paradoxně bylo dosti v pohodě a protože nebyly nějaké šílené vlastnosti a měl vycastili se na dobrém místě, pomaličku jsme ty okolo zničili, a k hlavnímu bossátku jsem castul méďu a par dobře mířených tornád udělalo své. Následně jsem vyrazil do Paláce, kde jsem se až zapotil u Fire Eye, který dával ve dveřích pěkné bomby, ale ta potvora ne a ne vylézt ze dveří ven, abych to do něj mohl naprát Tornády. A protože jedu opatrně, vlítnout do místnosti k němu nepřipadalo v úvahu. Nějakým způsobem se mi pak ale podařilo vycastit méďu blíže do dveří, a já pak mohl k nim vlézt, a Tornádami všechny oddělat. Vydávame se do Arcane Senctuary, ale tady zjišťuju, že je pomalu všechno k čemu příjdu physical immunní, a tak vypínám hru a říkám si, že je třeba už poskládát silnější Insight, ať merc taky pořádně killuje. Skáču teda do Nightmare, kde po pár přepnutí do hellu a zpět mám relativně dobrou mapu co se týče umístění Hraběnky, a po asi 10ti nájezdech mám runy nejenom na Insight (chyběla mi Ral a Tal), ale i dalšího Spirita (chyběla mi Tal) a Rhyme (chyběla mi Eth). Než opouštím nightmare, skáču ještě do pátého aktu osocketovat Collosus Voulge. Následně zpět do hellu, nahazuju players 8 (asi to na luck v runewordech vliv nemá, ale to mé skládání RW je strašnej s*it celou postavu, takže jsem to chtěl zkusit), a skládám Spirita, nové Rhyme a Insight. Spirit opět a zase absolutní s*it s 28 FCR (kolik jsem těch Spiritu již poskládal? 5 nebo 6? A ani jednou přes 30FCR, pohoda...), na Rhyme není co zkazit a Insight nepřekvapivě ZASE ŠROT. Alespoň, že ta aura je na 14 oproti původním 12, sporadicky mana chybne. Aby toho ale nebylo málo, zjišťuju, že náročnost síly na Collosus Voulge je 210, zatímco můj merc je na 192. Bohudík, že jsem to staré Insight nevyhodil (a chtěl jsem hned v pátém aktu u Larzuka, nemám totiž skoro žádné místo v Truhle ani v kostce), to bych teď měl absolutní ho*no a to by teprve byla "sranda". Suma sumárům, důvod proč jsem dělal nájezdy na NM countessu bylo absolutně zbytečné, protože má snaha dát Mercovi silnější zbraň selhala, neobleče to totiž dříve než za 6-7 levelu, chybí mu 18 síly, a bůhví jestli se tak daleko vůbec dostanu, protože už teď je na levelu 77. Jediná možnost by bylo poskládat Lionhart, bohužel mi však chybí Fal a nedoskládám se k ní, nemám ani jedno Ko a pouze jedno Lum a zároveň nejsem blázen abych dělal na hellu nájezdy na Countessu. Takže se můžu jen modlit, aby co nejdříve padla někde Fal.

Protože mi tohle blbnutí a runování zabralo dost času, pro dnešek končím a zítra bych snad mohl dojet druhý akt. Zbývá Arcane Sanctuary a pochopiteně Tal Rashova hrobka.

Act 2 Hell část 2.

Dokončení druhého aktu byla neskutečná pakárna. Vzpomínáte, jak jsem byl v NM na runy a udělat díru do Colossus Voulge? No, tak jsem neměl místo a vyhodil jsem Horadrickou hůl z kostky. Samozřejmě, že zvednou nešla. Myslel jsem tedy, že bych si ji na prase stáhnul a hodil přes Atmu nebo Hero editor do postavy. Což samozřejmě nešlo, ke stažení nikde nebyla. A tak jsem si tedy mohl podzemí, na které jsem tak nadával, že nemůžu castit, projít znova, stejně tak jít znovu k hadům. Netřeba říkát, že má nasranost počas tohoto byla veliká a veškerá obezřetnost šla tatam, a já se divím, že jsem opravdu někde neripnul.

Kdž jsem konečně sebral vše co jsem potřeboval, vydal jsem se do Arcane Sanctuary, které jsem však procházel asi na čtyřikrát - s tím, že jeden prochod = jeden směr. Samozřejmě jsem tedy šel pokaždé v tom vesmírném bludišti špatně, a musel jsem tedy zkusit všechny směry. To by bylo ještě v pohodě, ale protože byly všechny monstra immunní na physical, jeden směr mi vždycky trval strašnou dobu a neskutečně mě to nebavilo. Postupně jsem si to teda kouskoval a každý den odehrál jeden směr, až jsem dnes konečně našel ten správný a konečně mohl jít do Kaňonu Mágu.

Netřeba říkát, že tady má smůla neskončila, a v Tal Rashově hrobce byly znovu další PI potvory. Bohužel tyhle měly podstatně větší resisty na cold, a tedy zabít je trvalo vždy velmi dlouho, a většinu času jsem měl nahazeno Edge s Thorns, aby to trvalo trošku méně dlouho. Alespoň vypadlo nějaké nemagické elitní brnění se dvěmi sockety, a já to mohl osadit Perfect Amethysty ( :wave: Fraxinus) a merc mohl obléct nové Insight, které mu zvedlo damage z 800 na 2200. Smoke je zatím v truhle. Co se hrobky týče, bohudík jsem vybral správný směr a asi po patnácti minutách jsem byl konečně v cíli. Vlezlo se k Durielovi, nahodil jsem Edge a prali jsme to do něj hlava nehlava, mezitím jsem recastoval méďu a použil asi tři fullky na merce. Těsně před smrtí jsem skočil domů na MF ringy, avšak drop byl tragický.

Act 2 Hell dokončen na levelu 78 3/4.
Naposledy upravil(a) Konig dne 28.05.2017, 21:29 hod., celkem upraveno 2 x.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 26.05.2017, 08:20 hod.

počkej až příště vylezel z lut goleinu - první věc Ti padne etheral CV nebo jiná a ještě lepší polearma (tresher) :green: jinak ty PI zombíci v tunelech sou opruz, ale zas co všechnou můžou pustit.... 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 26.05.2017, 11:53 hod.

Tak imo ETH Colossus Voulge je pro merce ta nejlepší polearma co může být, možná má konkurenci v Cryptic Axe, no ale holt můj merc na to ale ještě není ready :D Ale za čtyř děrový Thresher bych si nestěžoval, protože by to mohl obléct hned :D
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“