HC Windlord aneb Koniguv comeback

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320
Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 11.05.2017, 12:34 hod.

Já to nebudu hrotit, co padne to padne :D Ale přiznávám, mít tam s Lawbringerem 20% šanci na Decru by bylo sakra cool :twisted: Pak už by mi víceméně bylo jedno, zda bych měl Dual Spirit či nikoliv, to by padalo jedna báseň ať tak či onak :lol:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 11.05.2017, 19:32 hod.

Facety a Infinity k cemu, kdyz hlavni dmg je fyzicka?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 12.05.2017, 08:19 hod.

RIP píše:Facety a Infinity k cemu, kdyz hlavni dmg je fyzicka?
bo hurikááááán :wave: vážně, i tohle se hrálo na BN 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 12.05.2017, 12:47 hod.

Gratuluju, takze v nejlepsim pripade to udela dmg misto 1k 2k, takze misto deseti pulzu na PI pri p1 nastaveni potrebujes jen 5 :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od dawemorraless » 12.05.2017, 12:56 hod.

A vo tom je ne :green: ....pokud pojedeš lawbringera s barbikem tak pozor na nemrtvy bosse lightning enchanted. Díky aure tam budeš mít o pár blesků víc :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 12.05.2017, 13:07 hod.

Act 4 Normal

Začátek byl i při PL8 celkem dost lehký a s fury se to sekalo jedna báseň, a za velmi krátkou dobu jsem se dostal až k samotnému Izuálovi. Ten kromě toho, že vydržel jako už tradičně strašně dlouho nic zásadního neprovedl, avšak dropnul pěkný rare ring, ze kterého využiju 10 to energy, 25 to mana, a fire resist 18. Pokračoval jsem dále až do pekla, kde jsem si nejdříve skočil pro way point a poté jsem šel rozbít pozůstatek mephista a sejmout kováře. Drop byl celkem pěkný a dostal jsem Amn. Pak jsem si do města odskočil na gamble a padly mi krásné rare rukavice (lighting resist 28, fire resist 28, magic find 21%, a 5% sance na level 3 frost nova). V té době jsem si zároveň uvědomil, že pokud chci dále pokračovat jako pes, musím si pořídit novou zbraň. Zároveň jsem si ale říkal, že hraju tuhle postavu abych ji dohrál jako wind a tak jsem to již nadále neodsouval a zašel k Akaře a využil svůj respec. Momentálně mám 10 bodů v Oakovi, 10 v Tornádu, 7 (+2 z itemu) v Cyclone Armor a tři v Hurrikanu, a 85, 77, 105, 40 staty. Zároveň jsem odskočil do druhého aktu, kde jsem koupil základní bow se třemi díry a já si mohl poskládat Edge, které zatím nasazuji na stálo, neboť resisty mám hodně velké a block zatím nepotřebuji. Suma sumárům, jako konečně winddruid jsem si vyšel s 35FCR, který se zatím ukázal jako dostatečný, směrem k Diablovi a kosil to hlava nehlava. Za tu cestu jsem se zároveň odnaučil skákat do všeho pohlavě, protože to jako winddy opravdu dělat nemůžu :lol: Diablo celkem poštípal, neb i s Oakem na 10ti bodech dokázal méďu a oaka sejmout na jednu ránu, merce na dvě. Po pár odskocích do města se nám ho však podařilo chytnout do kleští, a zatímco ho mrazil hurricane, tornáda, merc a medvěd ho nějakým způsobem už dodělali. Drop by byl nádherný pro sorcku, krásný pro assasinku, ucházející pro amazonku, no samozřejmě úplně na ho*no pro mě :green: Ale suma sumárům, za tenhle akt jsem dropnul pěkný prsten, rukavice, AMN, poskládal si Edge takže velká spokojenost.

Do Harroghatu jdu s levelem 33.

Pokračování příště.
Naposledy upravil(a) Konig dne 15.05.2017, 00:19 hod., celkem upraveno 3 x.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.05.2017, 13:29 hod.

Konig píše:Drop by byl nádherný pro sorcku, krásný pro assasinku, ucházející pro amazonku, no samozřejmě úplně na ho*no pro mě :green:
Jj, ženským to dycky padá nejlíp :)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 12.05.2017, 13:36 hod.

Já pořád říkám, že ženské to mají v životě lehké :lol:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 12.05.2017, 17:51 hod.

A stejně by tě furt přesvědčovaly, že tomu tak není.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 12.05.2017, 21:32 hod.

:green: :green:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 13.05.2017, 00:17 hod.

Act 5 Normal

Windlord se mi opět projevuje jako zatraceně zábavný build a kosení s ním je prostě žůžo 8-) Začátek klasicky před vratami Harrogathu, kde musím zaklepat mi začaly padat moc krásné runy - shael, dol, ral, tal, a nějaké další, takže na runy bylo celkem požehnaně. Sejmul jsem co se po mě chtělo, a pokračoval jsem nejvyšší možnou rychlosti do Crystalline Passage. U Anye žádný problém nebyl, a já přes Glacial Spike pokračoval nahoru, a chtěl jsem být na Ancients Way co nejdříve to šlo. Po cestě nic extra nepadalo, par dalších run, ale žádné perno. Itemy nic co by stálo za zmínku, snad jen rare polearma Battle Scythe, díky kterému jsem se sice musel rozloučit s amplifou, nicméně mercovo dmg se zvedlo na dvojnásobek. A to se počítá. V samotném Anciens Way jsem našel vchod k Ancientům dosti rychle, a po cestě mi konečně stihla padnout SOL. Zvažoval jsem poskládat Lore, neb mam na sobě už někdy z třetího aktu dvojsoketovou čepku s 2 k Cyclone Armor, nicméně nevím kdy mi zase tahle runa padne (přiznávám, měla by padat co chvíli, ale co kdyby), a já si ji šetřím na Insight, na které už mám všechny runy a chtěl bych ho během prvního aktu NM poskládat. Boj s Ancientami byl dosti rychlý, dokonce jsem ani zvířátka nemusel přecastovat. U Baala jsem to vyloženě prolítnul co nejrychleji to šlo, neb jsem chtěl už závěrečnou bitku :green: Brzo se dostávám až do čtvrtého patra, kde si to razím až k jeho Minionům, z kterých nejvíce potrápila třetí linie, která mi dvakrát sejmula Oaka, a pak pochopitelně poslední. Ale nic šíleného. Samotný Baal byl dost v pohodě, jednou jsem šel doplnit láhve HP a many, a to je vše. Drop byl pěkný pro Sorcku a Nekromancera :lol:

Zítra ještě na rychlo skočím vyřídit Nihlataka.

Destroyer Windlord na levelu 43.

Pokračování příště..

OTÁZKY DO FORA:
1a) Jakou lokaci byste doporučili na exceptional polearmu Bill (ta jediná z polearm má max 4 sockety)
1b) Případně, nějaká lokace kde by nějaká exceptional polearma s 4 socketama mohla padnout?
2) Jaký štít pro Ancient Pledge byste doporučili a opět, kde na něj chodit? Náročnost na staty nehrajou roli, dexterita a síla bude určitě v pohodě.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 13.05.2017, 05:40 hod.

Pěkný postup. ;)

1-2) Právě u toho Nihlathaka by měla padat, pokud se nepletu.... jinak na normalu ještě snad Glacial Trail a dál. Na nightmaru padá všude zhruba nastejno, snad kromě Blood moru a pár přilehlých lokací.
2) V tuto chvíli stačí jakýkoliv štít. Ovšem dle toho, jak máš rychlou chůzi a běh, bych se vyhýbal těm těžkým štítům (Kite shield a lepší), protože ty standardně ubírají tak 10% z FR/W. Ancient pledge je fakt jen na rezisty. Pokud bys sehnal náhodou Mal, tak potom na Sanctuary, což je daleko lepší verze Ancient Pledgu, bych už sháněl něco elitnějšího.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 13.05.2017, 09:49 hod.

Ja bych jednoznacne doporucil kaslat na Normal, pac to je jen ztrata casu, jit do NM, parkrat prolizt podzemi v A1, to same s Countess (ty podzemi kvuli itemum aspon na p3 a vic, tu Countess zasadne na p1) a budes mit vsechno, ceho si zadas...U toho Insightu je relativne jedno, v cem bude, potrebujes jen tu Meditacni auru, takze klidne v Poleaxi, nebo proste cemkoliv, co bude mit 4sockety a neni to Spear class :lol: ...Moc to neres, pac run po par Countessach budes mit dost na vic verzi...

Ad stit, asi je to jedno, ja bych byl spis pro to Rhyme, a to v tom kostostitu

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 13.05.2017, 11:58 hod.

RIP píše:Ja bych jednoznacne doporucil kaslat na Normal, pac to je jen ztrata casu, jit do NM, parkrat prolizt podzemi v A1, to same s Countess (ty podzemi kvuli itemum aspon na p3 a vic, tu Countess zasadne na p1) a budes mit vsechno, ceho si zadas..
Ad stit, asi je to jedno, ja bych byl spis pro to Rhyme, a to v tom kostostitu
souhlasím. mi padla kdysi při prvním průchodu v cold plains cave lvl1 4 sok partizána (nebo to byl bill? :green: ) a na raven jsem už valil s insightem
ad stit jsem taky pro rhyme (mf se hodí vždy...)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 13.05.2017, 19:43 hod.

Díky Fraxi :) Za chvíli zkusím Nihla a uvidíme, pokud nepadne tak skočím do NM1, prolezu podzemí jak říkají tady kluci, a kdyby náhodou nic, tak bych se vrátil zpět do normalu.

Jinak chtěl jsem exceptional polearmu, aby to taky mělo nějaké damage, ať to všechno nekillim jen já :lol:

Ad štít, úplně jsem zapomněl, že Rhyme už bych taky mohl skládát. No ale to pořád neřeší ten problém, že nemám do čeho :-D Ideálně Grim Shield. Bude to padat v prvním aktu NM?
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 13.05.2017, 21:10 hod.

Konig píše: Jinak chtěl jsem exceptional polearmu, aby to taky mělo nějaké damage, ať to všechno nekillim jen já :lol:
exceptional být na NM nemusí, hlavně ať to má 4 ďůry (na nm si prostě killa Ty :) ) až v hellu bych se poohlíd po elite verzi...
Konig píše: Ad štít, úplně jsem zapomněl, že Rhyme už bych taky mohl skládát. No ale to pořád neřeší ten problém, že nemám do čeho :-D Ideálně Grim Shield. Bude to padat v prvním aktu NM?
na co grim? kvůli trochu def? na to se vyprdni a narvito do bone shieldu-oba mají stejný chance block... jinak grim padá někde až v a2 nm, ni?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 13.05.2017, 21:46 hod.

Oki, máš pravdu, ty furt padají v druhým aktu, tak tam skočím :-D

Jinak polearmu se 4mi sockety asi nekoupím co? Mám investovat Larzuka? Tak samo, že mi Padne dvou socketový Bone Shield, asi nic :/ A AMN je u mě dost nedostatkové zboží...

EDIT

Právě mi v Underground Passage Level 1 NM padnul broad sword se 4mi sockety :twisted: Pochopitelně jsem už ale poskládal Lore, takže mi chybí Ort a Amn :green:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 13.05.2017, 23:51 hod.

Act 1 Nightmare

Ještě než jsem se vydal na dobrodružství nightmare, skočil jsem zpět do Normalu sejmout Nihla. Doufal jsem, že po cestě badne nějaký štít se dvěmi díry, nicméně Bone Shield mi sice padl, ale bez socketů. A samotný Nihl taky nedal nic zajímavého.

V Nightmare jsem pokračoval v players 8 a vydal se do Den of Evil. Tornádo a Hurrikán je stále smrtící kombinace a peru to hlava nehlava. Prolítl jsem to všechno hodně rychle, sejmul Blood Raven, vysvobodil Caina a šel zabít Countessu. Hraběnka hodila Shael, a po cestě k ní, respektive v Underground Passage Level 1 mi padl nádherný broad sword se čtyřmi sockety. Nicméně já celý nedočkavý jsem si už dříve poskládál do své socketové Antlers Lore (takže tam mám +1 all skills, +2 Cyclone Armor), takže mi chybí Ort. No, a Edge mě stalo Amn, která od té doby taky nepadla :D Chtěl bych Spirita co nejdříve, ale zatím ještě nevím, zda se kvůli toho budu zasekávat nebo budu pokračovat dále a doufat, že Ort a Amn padne po cestě. Stejně tak Insight už by se taky hodilo.

Dnes už jsem byl unavený, a hlavně v hlavě plno myšlenek (aneb potřebuju Bill - na 90% na insight využiju Larzukuv quest a protože mám de fakto jen dva, tak bych ten první raději investoval do exceptional verze předmětu, která by mohla vydržet i do hellu, než do nějaké normal verze polearmy, potřebuju Amn a Ort, potřebuju Bone Shield s 2 sockety), takže jsem to utnul. Jde to ale strašně lehce, až moc lehce, až si říkám, že bych v tom běhání měl být opatrnější, protože běhám jak splašený :D

Druhý den jsem se vydal "nakupovat" a v normalu jsem si sehnal Drognana (díky Slw!!) bone shield se dvěmi sockety, a hned jsem si poskládál Rhyme. Pak jsem se vydal do třetího aktu koupit hůl s teleportem a pak rovnou do NM udělat pár nájezdů na Countessu. Ta mi dávala skutečně všechno, jen ne to, co jsem potřeboval (padly i Magefisty, které jsem s brekem zahodil :(), až někdy ve třicáté runě mi padla nej jedna Amn, kvůli které jsem tyhle runy podnikal, ale rovnou dvě. Z výsledného Spiritu je mi na nic, protože 26% FCR je opravdu absolutní scheise :OXO Pak už jsem pokračoval dále, vcelku rychle jsem všechno proběhl a Andariel mi hodila konečně jakžtakž použitelný drop - amulet +1 druid skills, +10 mana a ještě pár nějakých nepoužitelných atributů.

Level 52. Než se vydám do druhého aktu, tak ještě možná prolezu všechno podzemi v prvním aktu, a budu doufat v Billa se 4mi díry.

Pokračování příště.

INFO o postavě na konci 1. aktu NM zde: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlord/
Naposledy upravil(a) Konig dne 15.05.2017, 00:19 hod., celkem upraveno 2 x.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 14.05.2017, 08:10 hod.

Jak psal slw, v NM jsi killer Ty, je jedno, v cem ta Insight bude, je to jen kvuli te Meditacni aure...Co se tyce run, tak jsem Ti psal, ze mas parkrat navstivit NM Countess na p1, fakt se to vyplati, run na Spirity/Insighty/Rhyme-y budes mit hafo...Klidne rollni novou mapu, aby byla co nejbliz, a pokud si me poslechl, tak sis koupil v A3 Normal hul s charges teleportu, takze bys mel byt uplne v cajku...

Na base itemy jak jsem psal prolezat ty podzemi, koneckoncu padl Ti tam ten sword...Me tam takhle padly vzdycky tak tri ctyri, ze zacatku bez HELek je stejne lepsi ho vyzkouset vickrat pro lepsi roll, ty runy dava Countess po hrstech...Ty podzemi aspon na p3

Edit: Larzuka si setri, nikdy nevis, jestli toho Druida nebudes pouzivat do budoucna, je to celkem slusnej MF char, hlavne drzak, takze pokud bys nahodou chtel hledat HC Gral :lol: , tak se urcite hodi

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 14.05.2017, 09:16 hod.

určitě si Larzuka šetři-on je někdy mrcha a místo požadovaného počtu soketů dá o 1 víc/míň :green: . btw 2 sok bone štíty prodává normal Drognan (a2 npc). pokud budeš mít dost run/gemů, tak zkus přes kostu dělat ďůry (ral+amn+Pametyst+ bílá obyč zbraň)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“