HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Moderátor:Dark_Deamon

Hlasování: Co myslíte? Kam až to dotáhnu nejdále?

Anketa končí za 14.07.2010, 18:13 hod.

Konec 1. aktu
3
23%
Konec 2. aktu
1
8%
Konec 3. aktu
0
Žádná hlasování
Konec 4. aktu
1
8%
Destroyer
1
8%
Akt 3 Nightmare
0
Žádná hlasování
Conqueror
1
8%
Akt 2 Hell
2
15%
Akt 5 Hell
2
15%
Guardian
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Attia » 11.07.2010, 20:57 hod.

Fraxinus píše:Drakesis: FraxiNuse 8) :D
hele neber to nijak osobne nebo spatne ale taky sem si puvodne myslel ze jsi Fraximus nez jsem si poradne precet tvuj nick :-) ani nvm proc...:-D *A*

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2010, 21:30 hod.

v poho.
Jak jsi na tom s blackparádou ty? Se mnou jsi nejspíš jediný, komu to jede.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Attia » 11.07.2010, 21:57 hod.

ja to vzdal...nebavi me to...pripada mi to moc nudny...myslel sem si ze to bude narocny jinym zpusobem...treba za level min HP i many nebo vetsi skupinky nebezpecnych monster ale ktery jdou normalne zabit a ne do nich busit jak tydyt :-D kazdopadne me odradily i ty chyby....u sosy nefunkcni dovdnosti u kterych pada hra, pak terba to ze kdyz nasadis luk tak tik v cold plain nikoho nesundas, nebo naopak u assky povoleni zbrane coz je vyhoda oproti treba sose...proste se mi zda ze napad je super ale tvurce to odflakl...navic cekam jestli ti to spadne tam kde javorovi, pak uz urco motivace nebude zadna :-D

ale premyslim ze rozjedu na 1.13 HC neco fakt ujetyho co nikdo nehrava ale pritom to ma sanci uspet. nechci hrat normalni buildy, tam neni motivace :-D uz jsem premyslel nad druidem rabies+fire claw, to je zatim NEJ favorit...ale zatim nebyl cas...*A*

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2010, 22:51 hod.

Javůrek: Mě to nedalo a ještě teď večer jsem se šel kouknout do kláštera a zatím se v barracksech žádný pád hry nekonal. Dokonce i Smithe už mám odpravenýho. Mohl bys mi prosímtě říct, kde přesně ti to tam padá?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Fraxinus » 12.07.2010, 00:07 hod.

POKRAČOVÁNÍ 1. AKT

Prozatím nejdu ještě za Krvavou hraběnkou a na popud Javůrka jsem s players 8 vyšel z wp Black Marche do Tamoe Highland (likviduju jen co se mi připlete do cesty), kde brzy nalézám vchod do kláštera (Obr.91), kde dosahuji šestnácté úrovně (Obr.92) a cítím se připraven vstoupit dále. Tato divoženka mě ale hned vyvádí z omylu. (Obr.93) Její minionky jsem kvůli jejich příliš velkému úhrnnému dmg musel oddělovat od sebe tak, že jsem je nechával zaseknuté o rohy skalky v Outer Cloister a pouštěl si je k sobě pak po jednom. Bossini jsem si nechal až na konec a bitka s ní nebyla vůbec jednoduchá.

Vstupuji do klášterních kasáren, kde nejprve čeká klasika devilkini s jejich nepříjemnými šamany. O dveře dál musím hodně silně zatáhnout za ruční brzdu. (Obr.94) Ten boss lukostřelců sice na první pohled vypadá neškodně, ale jeho i pěti jeho minionů šípy způsobují minimálně zranění za 25, samozřejmě s vysokou šancí na zásah. Takže se k nim nemohu pomalu ani přiblížit, protože když to udělám, mám v tu ránu přes polovinu životů pryč. Střelce jde ale hrozně blbě oddělovat od sebe, povedlo se mi to jen u dvou minionů, které jsem zabil. Zbytek jsem tam nechal a při každém návratu do Tristramu jen kolem nich probíhal. Po chvilce nacházím doupě s Dark Malusem a panem Kovářem. (Obr.95) Nemá vůbec žádný problém jít po Mahale nebo po mě. Střídá nás tak, kdo na něj zrovna víc útočí. Souboj s ním je dost obtížný, jeho dmg je obrovské. Javůrka na osmém levlu by sfoukl jednou ranou. Během bitky mi celkem třikrát zabil Mahalu a při každé ráně ubral tak, že jsem musel vypít 2 malinkaté lahvičky zdraví. Moje zdraví se ale obnovovalo tak hrozně pomalu, že jsem musel furt dokola obíhat okolo Kováře a hnát ho i okolo týhle stěny furt jak idi0t, než jsem se mohl zas pustit do boje. (Obr.96) Zdraví mu ubíhalo dost pomalu. Přitom jsem se musel často do Tristramu doplnit si zásoby pití a oživovat Mahalu. Zkoušel jsem na něj nejrůznější kombinace skillů, co jsem měl. Sacrifice+Holy fire, Zeal+Holy fire, Smite, ale ani jedno nedokázalo efektně utlumit jeho schopnost útočit na mě. Nakonec mě zahnal až k waypointu, kde mi uštědřil dvě tvrdé rány, po kterých mi zbylo z 237 životů jen toto: (Obr.97) Po další sérii honiček, tentokrát ve vnějším klášteře, jsem přišel na to, že nejefektivnější taktikou proti Kovářovi je Charge+Holy fire. (Obr.98). Kdybych s tímhle začal hned, stačilo do něj takto tak 30x bouchnout a byl by klid, on by si samozřejmě neškrtl. Dal mi toto (Obr.99)

Poté jsem si došel pro Dark Malus (Obr.100) (Obr.101). V Tristramu mi dali za úkol zabít jakéhosi Controllera (je tam místo Andariel, jsem zvědav, co to bude za zrůdičku) (Obr.102) Griswold mi pak nabídl za Dark Malus Imbue a já jím nepohrdl. Koupil jsem Chain Gloves a on mi z nich udělal tento pěkný unikát, který určitě nasadím, až budu mít level. (Obr.103) Jenom je škoda, že ho budu moct nosit jen chvíli, protože nepůjde opravit.
Dále potkávám několik dost nebezpečných bossů, jako například tohoto šamana. (Obr.104) Kousek dál je další boss kostlivých lučištníků a divoženek. Při takovém množství bossů si tu skoro připadám jako na hellu. Styl, jakým je musím zabíjet, mi popravdě hell taky dost připomíná. Pak dál potkávám čtyři šampióny Night Clanů a před nimi to radši balím, nepokouším se s nimi vůbec bojoval, ripl bych. Pokračovat dál budu až zítra a nejspíš už jen na players 1, protože to tu začíná být velmi nebezpečný.
(Úsek odehrán za necelou hodinku)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Javurek » 12.07.2010, 12:28 hod.

Přesně ke vchodu do barracks, tak nevím no, hlavně že to máš v pořádku :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Fraxinus » 12.07.2010, 12:47 hod.

zkus to přeinstalovat, postupuj při instalaci přesně dle instrukcí autora a jestli máš na kompu víc instalací diabla, musíš přepsat i registry, aby ti to fungovalo. Jinak se stane, že hra načítá soubory z jiných verzí diabla, než co hraješ a jsou z toho pak nestability hry nebo pády.
Jo a jestli to někdy ještě nainstaluješ, ať tě ani nenapadne tam lízt jen s úrovní 8. To tě tam ten kovář fakt sundá na jednu ránu. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Jasper - Black Parade - by Fraxinus

Příspěvek od Javurek » 12.07.2010, 13:56 hod.

Jen sem to peobíhal abych se mrknul dál :D, znova už to instalovat nebudu má to i jiné chyby a bugy. Radši pokračuju na mém módu.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“