Hledám Hráče pro HC run

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Hledám Hráče pro HC run

Příspěvek od pepa90 » 05.12.2010, 12:03 hod.

Zdar, hledám hráče pro HC run, kterej by jsme mohli hrát po Game Rangeru, ,podmínkou je, že musí mít full green ping na Game Rangeru, s lagama nehraju......Musí to být fakt profík, kterej hru komplexně chápe(Aspoň jednou musel dohrát sám celou hru Untwinked bez cheatů, když už ne na Hardcore tak aspoň na Softcore).....a musí se mnou souhlasit s těmito pravidly hry: Každej z nás dvou si vytvoří postavu na prvním levlu, to je samozřejmost, postava ale musí být Untwinked, to znamená žádný přehozy z jiných postav, pravidle ve hře jsou následující, musí se hrát čistě, to znamená absolutně žádný cheaty, což zahrnuje i žádnej Maphack, žádný ukládání itemů pomocí atmy, žádný Ladder Runewords, další pravidla bych nějak nezaváděl, že se třeba musí vyčistit všechny oblasti, nebo že se nesmí vracet do předchozích oblastí nebo něco podobnýho, spíš bych se snažil to dohrát v co nejmenším možném celkovém čistém herním čase, bude se hrát verze 1.13c......Pokud má někdo zájem, pište na ICQ 195105435, nebo rovnou sem...

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Hledám Hráče pro HC run

Příspěvek od Konig » 05.12.2010, 12:56 hod.

Já osobně bych se velmi rád přidal, bohužel však díky vytíženosti ze strany školy jsem rád, že stíhám svůj momentální HC char...Každopádně ať už se k tobě přidá kdokoli, přeju vám hodně štěstí!

Edit

Jinak zkusím se ti ozvat po Novém roce, to už bych to měl mít ve škole klidnější, a kdybyste nebyli bůhví jak daleko (takže zhruba v NM - pokud na to ale vlítnete naplno, tak za ten měsíc jste na konci..), tak bych vás dojel, a přidal se k vám, pokud byste chtěli.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám Hráče pro HC run

Příspěvek od pepa90 » 05.12.2010, 13:12 hod.

Ok, já osobně bych měl představu, že na to vlítnem naplno a měly by jsme to stihnout, a potom by jsem si zahrál klidně znova aji s tebou...

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Hledám Hráče pro HC run

Příspěvek od Konig » 07.12.2010, 07:56 hod.

Fajn, kdyžtak se ti potom ozvu, sám nevím jak s časem.

P.S.: Dávej sem aspoň nějaké reporty o tom jak hrajete, nemusí být screeny, ale prostě pár vět ke každému aktu.

Díky, rád bych si početl :twisted:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“