HC Coffee by Jendoslav

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...
HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 17.01.2011, 07:32 hod.

Tak jsem se rozhodl přidat se k Vám do klubu ať už budu úspěšný nebo ne, jelikož to budu hrát jen v práci tak mi to bude chvíli trvat odhadem tak půl roku, jinak jsem si vybral dle mého lehký build se kterým bych neměl mít větší potíže

Jméno: Coffee (amazon)
Zaměření: javazon - zaměření na lightning strike, lightning fury a charged strike
Patch: 1.10
Úrověň: 49lvl
Titulace: Destroyer
Styl: HC Single player
Lokace: 1.akt / Nightmare
--------------------------
pravidla:
- možnost /players X povolena
- Esc povolen (hraju v práci a občas mě přepadne šéf)
- Atma zakázána
- Hero editor zakázán
- opakované nájezdy povoleny jen na Countess a Lower Kurast
Naposledy upravil(a) Jendoslav dne 04.02.2011, 10:17 hod., celkem upraveno 7 x.
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Konig » 17.01.2011, 08:09 hod.

Tak tě tedy u nás vítám, build sis vybral silný, jen budou problém ITL potvory. Od 4. aktu si pořiď hůlku s lower resist, a budeš v pohodě.

Make force with you. 8-)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Fraxinus » 17.01.2011, 11:54 hod.

Také tě rád vítám v našem klubu hardcorových hráčů. Budeme ti přát.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Welwet » 17.01.2011, 12:27 hod.

Hodně štěstí.. jen pozor na práci...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Fraxinus » 17.01.2011, 13:24 hod.

Spíš na šéfika. Ale to musí být skvělej job, když tam má člověk čas hrát. :p Jenom doufám, že Jendoslav nedělá třeba výpravčího.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 18.01.2011, 14:29 hod.

Ne nedělám výpravčího :), dělám takovou práci která 100% nikoho neohrožuje na životě když pařím Diablo :)
BTW už jsem dojel první akt na normal takže zítra sesmolím report ...
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 19.01.2011, 18:20 hod.

NORMAL 1.AKT /P8

Bylo nebylo .... eee jinak, kde se vzala tu se vzala .... eee ještě jinak prostě jak piju po ránu kafe tak mě napadla ultimátní pohodová HC postavička jménem Coffee povoláním amazonka.

Hned jsem si ji oživil a po nezbytném vyzbrojení vyrazil do Blood Moor a začal levelit první zkouška mě čekala v podobě vymýcení Den of Evil. Corpsefire mi trochu zatopil, překonal jsem svoji začátečnickou nezkušenost a poslal ho tam kam patří. Pokračoval jsem do Cold Plains, kde jsem zahnul zkratkou do Burial Grounds za Bloodraven, kterou jsem po chvíli honění nakonec dostihl a s pomocí Jabu jsem její duši poslal z pekelných hlubin do klidných nebeských výšin.

Procházka Mauzoleem a Cryptou nic nepřinesla a tak jsem se vydal za Kashyou si najmout sympatickou rogue Raissu s ice arrows. Raisse jsem vysvětlil co od ní očekávám na což mi odpověděla suchým DA. Nelenil jsem a vydal za Bishiboshem, který mě hned vylekal svojí Fire Enchanted, nevěda co čekat jsem se radši vzdálil a čekal jak si povede Raissa, která nekompromisně udělala to na co jsem si ji najmul. Její odměnou byl Quilted Armor Corpse Jack které z Bishiboshe vypadlo. Od Bishiboshe mě stezka zavedla k Cave, jejíž dvě patra jsem důkladně prošel a vyšel jsem posílen o skill point do Power strike.

Od Cave to byl kousek na Stony Field, kde jsem v rychlém sledu smrtících událostí prošel přes Underground Passage do Dark Wood pro pergamen o který mě požádala Akara. Mé obavy z Treeheada Woodfista byly zbytečné. Po vyluštění pergamenu nic nebránilo abych v Stony Field otevřel magickou bránu do Tristramu pro osvobození starého Akařina přítele Caina.

Po obdarování Akarou magickým "nic moc" prstenem jsem si to namířil do Black Marsh, kde jsem měl štěstí na první setový předmět, který mi udělal i radost byl to Quilted Armor ze setu Arctic Gear a to Arctic Furs který měl +10% all resistance a mě dodal klid před Andariel. Cesta mě dál vedla do Forgotten Tower za osudovou Countess, od které očekávám v budoucnu úrodu vzácných run, nyní mě však obdařila TAL runou.

Jak jsem se nadýchal zase čerstvého větru po zatuchlých chodbách Forgotten Tower a menším občerstvení v táboře, jsem zachytil stopu vedoucí do temných Hole, kterou jsem zase rychle opustil s dobrým pocitem level-up. Najednou se v mlhách zjevila cestička na Tamoe Highland kam jsem se těšil na vybílení The Pit ovšem krom slušných expů nic moc a tak jsem mocně zabušil na Monastery Gate a jal se šířit dobro slovem i kopím. Outer Cloister bylo poněkud liduprázdné o to víc jsem číhal zradu v Barracks, ale statečně jsem šel The Smithovi naproti a myslím, že se vyplatilo. To malé kouzelné kladívko po kterém toužila Charsi mě pomohlo k oštěpu Plague Skewer s přivlastňováním many od nebohých mrtvol, protože mana je teď můj největší problém byl jsem jen rád.

Nyní po cestě Jail, Inner Cloister a Cathedral jsem pátral po 3soc štítu který bych si rád vyzdobil třemi diamanty pro dosažení co největší resistance proti jedové bestii Andariel, neboť chmurné zkazky o jejím jedu mě nedaly spát. Naštěstí jsem takový štít našel a navíc mi jeden z bossů katakomb daroval rukavice Wraith Touch s 25% zkrácením doby působení jedu a moje odvaha opět stoupla. Vybaven zásobou rejuv lektvarů a antidotu jsem vydal postavit Andariel tváří v tvář. Její skon mi přinesl radost jako ostatním v táboře, ale já ještě tajně doufal ve vylepšení své výzbroje .... bohužel mé přání nebylo vyslyšeno jen botky Glyph Shank jsem si vzal na parádu. Po nezbytném odpočinku jsem navštívil Warriva a vydal se s jeho výpravou za dalším dobrodružstvím.

Status po 1.aktu:
LVL: 21
STR: 36
DEX: 27
VIT: 90
ENE: 30

Resistance:
F: 28
C: 38
L: 61
P: 41

SKILL POINTY:
Jab: 1
Power Strike: 6
Poison Javelin: 1
Lightning Bolt: 1
Charged Strike: 1
Plagued Javelin: 1
Critical Strike: 2
Penetrate: 1

Zbývajicí skill pointy: 7
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od damagedeath » 20.01.2011, 14:00 hod.

Jendo, držím palce, ale doufám, že se stím nebudeš párat, jak s avalonem, mohlo by se ti to vymstít :D

Buď opatrný a good luck :wave:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Marast » 25.01.2011, 18:01 hod.

Ou. Patch 1.10. Tohle bude někoho nepěkně bolet.

Ale jestli se ti to s tou Amou podaří projít Jendo, mohla by to být hozená rukavice pro všechny 1.13-kaře. On totiž patch 1.10 je iné kafe, co vím já...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 26.01.2011, 06:11 hod.

Mno určitě to přede mnou dohráli jiní na HC i na 1.10, ale určitě si dám majzla :)
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od homer_cz » 26.01.2011, 07:48 hod.

Jaký je rozdíl mezi 1.10 a 1.13 u javy?
IM se jí prakticky netýká,pro FE bug platí to samé,skilly posílené nemá...jedinou výhodu vidím v možnosti použít RW Peace...zapoměl sem na něco podstatného?
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 27.01.2011, 15:35 hod.

NORMAL 2.AKT /P8

Brzo ráno mě Warriv vysadil v Lut Gholein, v klidu jsem si u Atmy dal kafe a vyslechl nářky na bestii jménem Radament, chvíli jsem se rozmýšlel a nakonec jsem Atmě slíbil, že Radamenta vystrnadím ze stok pod Lut Gholeinem. Zašel jsem za Greizem, kde jsem propustil nemluvnou rogue Raissu a vybral si urostlého Kasima s Prayer aurou, vyzbrojil jsem Kasima co jsem měl po ruce a vydali jsme se do stok.

Pomalu, ale jistě jsme se s Kasimem sehráli a než jsme došli k Radamentovi byla z nás smrtící duo. Radament plival jed, ale moc mu to nepomohlo neb jsem si nechal výbavičku proti jedu, kterou jsem skládal pro útok na Andariel. Po jeho smrti jsem z popela zvedl Book of Skill a bodík jsem zainvestoval do Charged Strike. Teleportem jsem se zjevil hned vedle krčmy u Atmy a zvěstoval jsem Radamentovu smrt.

Za městskými branami v Rocky Waste jsem hledal zapomenutou stezku do Stony Tomb, kde jsem pátral ve všech koutech po nějakém vzácném předmětu o kterém se mi zmínil Cain jako o Horadrické hůlce, skládající se ze tří částí. Stony Tomb však žádné tajemství nevydalo a tak jsem vydal do Dry Hills, kde po bloudění a bezcílném zabíjení kousajicích a poskakujicích potvor vypadl druhý setový předmět Double Axe Berserker´s Hatchet ze setu Berserker´s Arsenal. Premýšlel jsem jak si zvýšit šance na nalezení magických předmětů, když tu na mě z písku blýskl prsten Fortuitous Ring of Chance s 22% MF.

S malou nadějí jsem se s Kasimem vrhl do Halls of the Dead a hledali dál, chmurná cesta do hlubin síní nepřinesla nic užitečného krom pár kousků výzbroje pro Kasima. Cesta zpět na povrch byla velmi rychlá a po průzkumu okolí jsme nalezli průsmyk mezi skalami do Far Oasis.

Ve Far Oasis jsme se trochu zapotili díky Beetleburstovi a jeho poskokům. Jeden z nich nám před svou smrtí ukázal cestu k písečné propadlině s nehezkým názvem Maggot Lair. Nezalekl jsem se a vyšli jsme vstříc neznámé zhoubě. Po bloudění v úzkých chodbičkách plných červů a skarabů jsme narazili na modře osvícenou síň, kde se nám ve své velikosti zjevil Coldworm the Burrower, který na nás vrhl vše co měl, po chvíli boje se však ukázalo, že pověst která o něm šla byla snůškou babských řečí. Jeho život byl rychle ukončen a v jeho vyzvrácených zbytcích na mě vykoukl první unikát - Axe Deathspade. Nic pro mě ani pro Kasima ... škoda.

Vyběhli jsme na slunce a čerstvý pouštní vítr abychom shodili ze sebe únavu a puch z písečného bludiště. Nevěda však, že slunce si moc neužijeme, jsme vkročili do Lost City a slunce se nám ztratilo z obzoru a tak jsem se radši teleportoval do Lut Gholeinu abych se poradil se staršími. Nakonec starý mág Drognan mi sdělil, že to způsobila temná síla v Claw Viper Temple, kde musím najít oltář a zničit ho.

V Claw Viper Temple to šlo rychle, až na extra fast bosse Fangskina. Jeho smrt byla konečnou pro celý Claw Viper Temple, po zničení oltáře jsem spěchal do pouště zda-li uvidím opět slunce. Bylo tam !! Na nebi samozřejmě. Spěchal jsem do Lut Gholein, kde se mi však do cesty postavil Cain a poslal mě za Jerhynem, že má pro mě dobře placený úkol. Mám prý najít Horazon´s Journal v Arcane Sanctuary, který mě dovede k Duriel.

Vydal jsem se tedy napříč všemi patry paláce, v jednom z pater vypadl z kostlivce druhý unikát Mace Crushflange. Opět nic pro nás oba, jdeme dál. V posledním patře se nám zjevil portál do Arcane Sanctuary, kde po dlouhých vzdušných chodnících jsme dorazili k Summonerovi, kterého jsem udolal pomocí Charged Strike. Na místě jeho smrti vznikl teleport ale neodvážil jsem se vstoupit. Zalistoval jsem v zářící knize na podstavci, kde se mi zjevil symbol trojúhelníku.

Zaskočil jsem za Cainem a ten mi sdělil že v Canyon of Magi mě čeká sedm kolosálních kamenných bran a u každé je obelisk se symbolem. Duriel mě čeká přesně tam kde najdu symbol trojúhelníku. Vrátil jsem se tedy do Arcane Sanctuary a ještě odběhl hledat užitečné předměty pro boj s Duriel, hlavně pro zvýšení Cold resistů a tu jsem narazil na truhličku, ze které najednou vypadlo osm rare předmětů ... nevídané, avšak nic z toho nebylo pro mě či Kasima zasádní pro boj s Duriel. Doběhl jsem k teleportu po Summonerovi a vrhl jsme se do něj.

Canyon of Magi, historkami okřídlené místo bylo ohromné plochou, ale krom červů, zlobrů a skarabů nebylo nebezpečné. Tu jsem našel na vchod označený symbolem který značil, že už brzy se setkám v tváří tvář hrůzou jménem Duriel. Oltář kam jsem měl vložit složenou Horadrickou hůl jsem našel po dlouhém bloudění. Vrátil jsem se do města kde jsem se vybavil 8 fullkami a ringem s vlastností Half Freeze Duration, druhým ringem a amuletem které mi zvedly Cold resist na maximum.

Vrátil jsem se před Tal Rasha Chamber a vstoupil, hned jsem si pro jistotu vyvolal teleport do města a lítý boj který následoval mě takřka vyčerpal. Z osmi fullek zbyla jediná, ale taky jsem s Kasimem přežili, posbírali pár drobností a druhou runu TAL a prozkoumali hrobku kde jsme nalezli uvězněného archanděla Tyraela. Tyrael mi vyprávěl temný příběh o Mephistovi, Diablovi a Baalovi. Náš hovor ukončil s tím, že pro všechny z nás zbývá málo času a mám pospíchat do Kurastu.

Po nezbytném odpočinku na mě v přístavu čekal Messif se svou lodí a namířili jsme si to do Kurastu.

Status po 2.aktu:
LVL: 27
STR: 42
DEX: 42
VIT: 100
ENE: 37

Resistance:
F: 56
C: 33
L: 66
P: 47

SKILL POINTY:
Jab: 1
Power Strike: 7
Poison Javelin: 1
Lightning Bolt: 1
Charged Strike: 6
Plagued Javelin: 1
Critical Strike: 2
Penetrate: 1

Zbývajicí skill pointy: 8
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 31.01.2011, 14:41 hod.

NORMAL 3.AKT /P8

Probudil jsem v kajutě opět do tmy a deště, cesta do přístavního města Kurastu byla dlouhá, ale dnes končí. Balím svoje vybavení a poklady, houknu na Kasima a jdu na palubu budeme přirážet ke břehu, myšlenkami se vracím na teplé písečné duny u Lut Gholein, ale nyní mě čekají temné a nebezpečné bažiny, ale než vkročím na nebezpečnou půdu stvořil jsem pro Kasima etheral brnění chain mail s runovým slovem Stealth.

Po nezbytném obhlednutí Kurastu se vydávám za Cainem, který mi dá pár rad a tip na odměnu u Alkora nějaký Potion of Life, hned vyrážím do Spider Forest abych si u Alkora mohl vybrat odměnu, bez potíží nalezám to co chce a Potion of Life je můj.

Z hovorů s Cainem jsem se dozvěděl o zbrani Khalim´s Will ke které musím najít oko,mozek a srdce abych mohl otevřít bránu do síní Nenávisti k Mephistovi. První cesta mě tedy vede do Arachnid Lair a Spider Cavern, kde nalézám Khalimovo oko. Neustále prší a temno s Kasimem jsme neustále ve střehu hlavně před těmi malinkatými ďáblíky jsou dost nepříjemní. V rychlosti probíháme Great Marsh a Flayer Jungle, kde na konci mě čekal Stormtree, ale krom extra fast a lightning enchanted byl bez potíží udolán.

Ve Flayer Jungle jsem narazil na temné kobky Swampy Pit, zde jsem se cítil velmi ohrožen na životě díky fetishům. Rychle procházím cestou zpět těchto dobytých hnusných mokrých kobek a bez úlovku. Hned za Swampy Pit však nalézám předmět se kterým si nevím rady The Gidbinn, vracím se za Cainem, který mě posílá za Ormusem. Ormus se celý rozzáří když mu ukážu Gidbinn, snaží se o výměnu se kterou nakonec souhlasím a odměnou je mi prsten Bone Whorl.

Vracím se do džungle, po bloumání nalézám cestu do míst která vypadají jako zapomenutá města Lower Kurast, Upper Kurast a Kurast Bazaar, procházím chýše, chrámy a podzemí. Z těchto míst mám jen čtyři věci. Za prvé jsem našel dvě posvátná ohniště v Lower Kurastu, kde se nalézají superchesty. Za druhé padly mi setové botky Sander´s Riprap ze setu Sander´s Folly, celkem se hodí. Za třetí jsem zkompletoval orgány pro Khalim´s Will. A za čtvrté jsem v Ruined Temple nalezl kouzelný svitek Lam Esen´s díky kterému jsem dostal další zkušenosti, které se mi budou hodit.

"Pozor na Councily", řekl temně Cain se zamračeným obočím. Nezahrávej si s nimi když budou pohromadě, odlákej si jednoho po druhým a zvítězíš. S touto radou jsem se vydal do Travincalu a po tuhém boji jsem našel to co jsem potřeboval k otevření brány k Mephistovi - Khalim´s Flail. Hned jsem se vrátil do města a v Horadrické kostce složil klíč. Temné byly síně Nenávisti, tak ohromné a nebezpečné, že jsem se obával konce. Neustále ve střehu a se štěstím jsem dvakrát vyvázl z obklíčení, kde mě čekala jistá smrt.

V posledním patře mě již čekali znovu Councilové s Night Lordy. Ukončil jsem jejich mrzké životy a opatrně podél zdi jsem se plížil k Mephistovi. Překvapil mě svojí rychlostí, ale také i neškodností s Kasimem jsme ho rubali a zprovodili ho ze světa. Drop byl žalostný přesto nadějný. Mephisto´s Soulstone dává příslib v který tajně doufám. Otevřeným portálem vstupuji a padám do víru ...

Status po 3.aktu:
LVL: 31
STR: 51
DEX: 51
VIT: 110
ENE: 52

Resistance:
F: 56
C: 48
L: 49
P: 47

SKILL POINTY:
Jab: 1
Power Strike: 7
Poison Javelin: 1
Lightning Bolt: 1
Charged Strike: 8
Plagued Javelin: 1
Critical Strike: 2
Penetrate: 1
Lighting Strike: 2
Lighting Fury: 2

Zbývajicí skill pointy: 6
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 01.02.2011, 14:00 hod.

Blíží se první velká zkouška .... Chaos Sanctuary a jeho vládce Diablo .... držte pěsti, docela se obávám

EDIT: Juchu ... Diablo padl .... report bude zítra
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Fraxinus » 01.02.2011, 14:49 hod.

Pěkně jedeš ;) Jen mě trochu zaráží tvoje nízké str a dex a poněkud vysoké energy. Budeš to pak respecovat nebo je to záměr?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 02.02.2011, 05:33 hod.

2Fraxinus: proc myslis ze je nizke ?? zatim jsem do STR dal jen 15bodu a do DEX 10bodu. Do ENE jsem to dal proto, ze ted stejne nenosim veci ktere budu nosit na hell a many je jaksi furt malo, pocitam s tim ze az najedu na nightmare zacnu davat body do STR a DEX, akorat nevim kolik, ale ridim se svym instinktem

respec asi neudelam bo jedu v 1.10 patchi

EDIT: no myslim ze uz zacnu do STR a DEX davat ted v 5.aktu mi padla SOL runa a az najdu vhodnou 3soc helmu tak si slozim rw RADIANCE
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 08:58 hod.

Možná tě ztracené attribute pointy budou v budoucnu mrzet...

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 02.02.2011, 09:02 hod.

Uvidíme, stejně neplánuji s touhle postavou nosit superelitní věci, chci jen dojet HC
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 09:08 hod.

No právě, aby ti nechyběly ve Vitalitě :D

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: HC Coffee by Jendoslav

Příspěvek od Jendoslav » 02.02.2011, 09:49 hod.

v pohodě to naženu nejsem noob 8-)
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“