HC Assassin

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 27.05.2012, 15:54 hod.

Zdravím, zde na fóru jsem již nějaký čas před lety strávil, teď jsem bohužel vypustil heslo, tak jsem se malinko zaktualizoval.

Diablo II znám již hezkých pár let, hned od začátku s datadiskem. Hraji s češtinou (ou, jasně, tady to nemáte zrovna v lásce, ale pokusím se alespoň něco psát, aby jste mi rozumněli :D ), za těch pár let jsem začal mnoho postav, ale nikdy jsem to nedohrál, až na Amazonku, minulé léto. Obter!vr začal hrát HC, tak jsem si řekl, že to taky zkusím, ale po jeho zamítnutí, že hrát Assku a Druida HC společně radši nebudem, ze srandy jsem Assku zkusil. Dostal jsem se s ní na normální obtížnost nejdál do noční můry, takže to beru jako super výzvu a jsem zvědav, jak dlouho ji udržím naživu. Zezačátku si zaexperimentuju s dovednostmi a schopnostmi, pokud to přežiju, na noční můře to začnu brát vážně a udělám z ní po resetu schopností neviditelnou smrt. A nebo taky ne :D .
Berte mě s rezervou, mám rád srandu, ale pokud by jste někde viděli něco, co ani nemůžete vidět, napište, rád se poučím ;)

Takže:

Jméno: Míra
☻ Postava: Assassin
☻ Build: Lightning Trapassin
☻ Build: To se uvidí, rozhodnu se na noční můře, když se jí dožiju, aktuální plán, dva katary + Venom
☻ Úroveň: 51
☻ Akt: II., Normal


Má pravidla:
☺ Diablo II + LoD v1.13c bez dalších pluginů
☺ Pouze padlé věci z monster
☺ Opakované nájezdy: Ano
☺ Esc: Vypnutí hry za účelem jít spát
☺ /Players x: Povoleno


/players 8

AKT I.

„Au, moje záda. Alespoň mi v noci nebyla zima.” Míra, jak ji všichni nazývají se po dlouhé pouti probudila u vyhasínajícího ohniště. Vedle sebe katar a štít, základní vybavení klanu Assassinek. „Akra, Akora...Akara! Akara, ta mě má seznámit se situací, má mít svůj stánek s nějakýma krámama...” Po zdlouhavém zasvěcení, co se v těchto krajích děje a co se od Míry čeká se bez vyčkávání a seznamování vydala za hradby. „Samej podivín tady, jak mohli přežít? Moc monster zde zrovna není, al...” Hlava zombie se válí po zemi, katar se třísní krví. „No nic, to byl ale hnusák, doufám, že fiknu mraky dalších hlav, teď ale vyčistit tuhle zatuchlou jeskyni.” V jeskyni nebyly problémy, našlo se zde obyčejný i solidně starý a rezavý vybavení, kupodivu to něco i vyneslo po vyčištění. „Hazard? Vy tu máte hazard? O co se jedná? Vybavení? Kde?” Z hromady rezavých, zašlých a starých krámů si vybrala 4 katary. „No a životní...denní úspory jsou v (technické problémy).” Jeden u nich byl vzácnější jak ostatní a byl použitelný. Takže jedeme se dvěma katarama. „Dvakrát víc hlav na zemi za stejný čas, výborně.” Problémy se vyskytly u Blood Raven, byla nutná trojnásobná návštěva města na nákup lektvarů. „(Technické problémy), šípy napuštěný nějakou mrazivou směsí, ještě že mám ty šťávičky od Aka..fuj,brrr, letím domů...” Ovšem drop nepoužitelný. Záchrana Kaina byla pohodová. „Griswold, starej, pomalej, tupej, ... mrtvej. Dobrej, škoda, že u sebe neměl nic zajímavýho, co by už nepotřeboval.” Drop je mizerný, v hazardu padl magický katar, nic extra, ale lepší jak základ. „Sakra, takových hlav a těl bez duše, ale něco se mi nezdá.” (hlubší myšlenka, snad v budoucnu nezapomenu :D )

Countess, jedna runa, nic zajímavýho. Tímto tempem se to táhlo až do Barracks. „Říkají mi Míra 14, co to jako má bejt? Jsou divnější, než jsem si myslela. To železný brnení je těžký, boty, rukavice ani prstýnky za nic nestojej. A to mám zabít tu čůzu, který se všichni bojej a nikdo se od ní nevrátil, no nejsem chlap, mě nedostane.” Přicházíme k velkému klášteru, navenek opuštěnýmu. Ovšem kostlivci a bojovnice s duchem ďábla přesvědčili o opaku. „Tahle Cathedral by byla hezká, nebýt těch monster. Bone Ash, o něm je takových legend, ale proč? Lehnul během vteřiny. No a ani ten šmejd neměl nic vzácnýho...”

Párkrát ještě pokecala s lidma v Rogue Encampment (Tábor tuláků), prohazardovala poslední peníze a odešla ve stejně bídném stavu jako sem přišla. „ANDARIEL, jdu si pro tebe!” „...(ticho)...” Během chvíle s drobnými zastávkami u skupinek monster různých povah se dostává k Andarieliným síňím. „Ty ohnivý pasti, to je věc, stačí jich pět vypustit, napít se povzbuzující modrý vody (ne, to není ta, která vás napadá, v týhle době o ní ještě nevěděli) a hnedka řvou v plamenný koupeli. Pak jen fik sem, fik tam a je klid.” Burst of Speed a Wake of Fire slouží, jde to sice pomalu, ale jde to.

„ANDARIEL! Jsem tu, nikam nechoď, ještě pokecám s tvejma kámošema.” Po rychlém vyčištění předsíně (Catacombs Level 4) jsme se se Shadow Warrior a kámoškou pustili do této paní. „To je tělo, ale ty ruce a ten puch, jak mohla někoho sbalit? Fuuj, uch, aaa...” Jedna návštěva tábora na koupi šťáviček a andariel ležela. Mrtvá. ... Jo, byla mrtvá, už se nezvedla. „Co to tu máme? Vzácnější meče, hmm, zase kulový. Ale aspoň jsou tu krásný kamínky. Za tyhle si koupím pořádnej kožich a nějaký uhlí na oční stíny, jo,jo, to je ono.” Odcházíme na 19. lvlu.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot002.jpg

Tak pro dnešek vše, až nachytám nějaký použitelnější zbraně či vybavení, hupsnu do II. aktu. Připomínky pište zde. Pro teď :wave:
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 03.06.2012, 18:30 hod., celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 27.05.2012, 16:37 hod.

čtení zajímavé :-) jen jsem zvědavej, jak tě potrápí Diablo :-) hodně štěstí...

PS: slovní spojení, že s Burst of Speed to jde pomalu, je hezké... :-D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Fraxinus » 27.05.2012, 16:38 hod.

Tvou assku budu sledovat, tak s ní dojdi co nejdál, ideálně na konec.

Jinak jedna rada: Pokud před tebou vyloženě nestojí velká hrozba jako Diablo nebo tak, vykašlal bych se na shánění lepší výbavy. Po prvním aktu obzvlášť. Dobrou tu neseženeš. Jeď normálně dál a třeba v Tal Rashových hrobkách se oblíkneš celkem dobře.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 27.05.2012, 19:26 hod.

„Ve snu jsem viděla, jak se hraběnka hnula, když jsem ji odebírala cennosti, Andariel jsem zase viděla sedět na svém trůnu, ale já je zabila! Něco je tu špatně, to bylo cítit, hned JAK JSEM SEM PŘIŠLA! Zatraceně! ... Slyším hlasy. V hlavě. Prý se nemám vracet. Nic mě nečeká, když se ohlídnu. Kecaj! Musím se vrátit a zkontrolovat to!” Navrátili jsme se zpět ke Countess. „Co to je? Ona ta mrcha žije, jestli se to někdo doví, zemře! Ne, to není pravda, ne,ne,ne! Chcípni mrcho!” Plameny spálily vše v místnosti. Při odebírání cenností jsme našli toto (vcelku překvapení):
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot001.jpg

„Ta mrcha, nevím jak to udělala, ale teď už snad nevstane (pohled na krvácející hrdlo). Podívejme se, jaký kamínky to předemnou schovávala, budu se muset poradit s Akarou, snad mi s tím pomůže. A ty už nevstávej! Teď ještě Andariel...”

Po rychlém přesunu do Catacombs Level 4 a po vypuštění pár Wake of Fire bylo všude čisto. „Tak pojď. Znovu ti nakopu tu tvou fešnou (zadeček)! ... (ticho)... ták, helmička, počkat, o tý jsem už slyšela, výborně. A ještě pěstní sekerka, no, bude se hodit. Díky holka.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot003.jpg

AKT II:

Dlouhá cesta s Warrivem, my jsme ale VIP, takže to s námi vzal hopem. „Lut Golejn, jó, všude okolo písek. Nuda. Seznamování s dalšíma lidma, Warrive! Proč s náma nešel zbytek tábora?” „Tak to ti neřeknu holka, snad se bojej.” Jen jsme vylezli z karavanu, už na nás volala Atma. „Hospodská, výborný, sakra, to je ono! ... ach, tak není. Chce zabít nějakýho smrada, co sedí ve stokách. Pak prej dostanu slevu. To jsme teda hezky začali, Warrive, jdu si dát šlofíka do kanálů.” Místní stoky jsou okupované, možná předky nahoře žijících. „Dost nepříjemní staříci tady dole, fuj, tenhle smrdí víc jak ostatní, já chci domů, tohle je humus!”

Sewers Level 3. „Á, Radamentova ochranka, elitní černí předci, už jen kosti a kosti.” Tento masakr se táhnul v rytmu Cant stop od Chilly Peppers, kde se k této melodii dostala, se asi nedozvíme. Během chvíle bylo vymalováno. Ani si to nestihla dobroukat.

Razan, vytrénovaný útočník a nový přítel se o brnění hned přihlásil. „Hezký, zatraceně hezký...a těžký, ber dokud nabízím...zbytek mi je zase k ničemu, snad za to dostanu aspoň na chlast.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_1.jpg


Shrnutí: Aktuálně na sobě Míra nemá nic, co by stálo za zmínku, bohužel padla jen setová helma o který nemá cenu psát, zlato nevypadlo žádný. Uvidíme časem, když nezařvu v nějaký hrobce.
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 31.05.2012, 15:54 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 28.05.2012, 21:22 hod.

„Kostku a hůl mám, jen ty blbý hadry už nosím pěkných pár dní. Prej: Na cestě najdeš mnohem lepší vybavení než ti můžeme teď poskytnout, ptej se a někdo ti o něčem zajímavým určitě řekne. Takových keců jsem slyšela a našla jsem kulový, možná mě oškubali?” Problémy v podstatě žádný, Burst of speed krásně zrychlí, Shadow Warrior odláká pozorost, Wake of Inferno pomůže se vším okolo. Claw Mastery se dvěmi katary doráží vše poblíž. „Můj trénink mě zdokonaluje, každým dnem jsem silnější, ohnivý pastičky fungujou, stín běhá jak já pískám, výborně. Aport! Ne? no tak nic no...” Arcane Sanctuary: „Čtyry cesty, čtyry možnosti, čtyry šance nakopat mračna (zadečků)...(po pár minutách)... Kouzelník? To bude ten šílenec Summoner, o kterým mluvili ve městě, takže je to pravda. Brr, sakra, to je zase kosa, jdu si do hospody nalejt něco teplýho.” Lehl celkem rychle, bylo nás prostě víc, jasně, je to srabácký, ale co jako? Drop nulový.

„Canyon of Magi, zase další blbá poušť, to tu nemaj nic jinýho? Písek, písek, písek, pořád vyklepávat ty plátovaný boty, to je něco děsnýho, nebýt těch škorpionů tak už jsou spálený. A sedum hrobek, si dělaj srandu ne? Kdo tohle vymyslel? Ách, ta knížka, teď zas hledat, i když v ní o tom vůbec nic nemusí bejt.” Během chvíle jsme byli v čisté místnosti, dobře, sem tam nějaká ta kost nebo mrtvola, ale nejsme baby ne? „Díra uprostřed nějakejch ornamentů a obrázků. Proč sakra někde nemůže bejt nakreslenej návod, co kam...ahá, ta hůl, no, zkusíme to. Stíne! Skoč pro hůl! Ne? Ne? Mám ti nako..ach...ty nemáš...”

Duriel (kdo se zasměje, zemře!) ...no, /players 6 ... byl tuhej oříšek. „Razane! Zatraceně, tomu snad ani svěcená vo.. uch, proč je všude taková kosa? Au, ty mý pastičky a stín, sakra, měla bych víc cvičit, tu máš ty hajzlíku! Och...” Asi 5 minut běhání do města pro lektvary, oživení stínu atd... „Zemětřesení? co to má být? Tady já nechcípnu! Hele, zeď se zbortila, no, co není co ztratit, tady chcípl pes..ech, vlastně Duriel. ... A (píííp), anděl? Né, měla bych zajít za svým..knězem. Jak to je dlouho, co jsem se vzdala víry?” „Rád tě vidím, ale jsi tu pozdě! Čekám tu už kolik dní, ale ty si vysedáváš po hospodách, to si ptáčci vyprávěj, víš?” „Ty jsi vážně anděl? Existuje bůh, povídej.” „Jsi tu pozdě, čekal js” „Zasekl ses? Slyšel jsi mě? Portál... lepší, jak tu zůstat s tímhle šílencem.”
Tak, můžu říct, že mi zde padla 3. setová věc(o druhé se dočtete ve vložce):
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II/#duriel.jpg
Replenish life mám celkem 11%, takže celkem zajímavý, hodil se.

Vložka:

Tak konečně něco málo k Míře, aby jsme měli alespoň malou představu, ukážu, co něco řekne, neukážu, co nestojí za zmínku - trocha statů, těší mě odolnosti, vybavení sice není nejsilnější, ale aspoň odpadají starosti, že můžu zemřít na každým kroku, když jen lehce zachybuju.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/nastenka/#postava.jpg

Taky jsem navštívil Andariel, tam padla 2. setová věc:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II/#prvnzelen.jpg
Nic extra, ale použít se dá.
A Unique předměty? Nula...
Hraběnka taky byla párkrát štědrá, již se těším z run Ral, Ort, Tal. Už jen najít vhodný štít a v nouzi můžu přehodit zbraně a pokusit se dostat z problémů.

Měl jsem našetřený dva Diamanty, dávaj přece imunitu vůči všemu ne? No a já měl brnění se dvěmi sockety. Bum. „Já jsem kráva! Co jsem to udělala? Kde se dá koupit pevný lano!”


Akt III:

/players 8

„Meshife! Já tě zabiju! Bl**** (to nikdo nechce vidět). Meshi**** (no...).” Kurast Docks, jsme tu. „Kdopak to tu na nás čeká? Kouzelník kovář? Bomba. Půjdu si pro začarovaný katary, už vidím, jak ty hlavy lítaj, jak jen na ně ukážu. Blé, ježiši... (všichni ví, co se děje). Co to je? Vykuchaná žába? To je humus.” „Zvykej si holčičko, tohle je tu všude.” ... „Zaslechla jsem, že zdravý rozum zde nenajdu. Lepší a lepší, to jako budu potkávat větší a větší blázny?”


Kdyby mi někde něco neladilo, napište, může se stát, že se v myšlenkách ztratím a něco nebude OK.
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 31.05.2012, 15:55 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 29.05.2012, 19:16 hod.

/players 8

Flayer Jungle (Džungle lidojedů)
„Hejá! Samej prcek, samej malej blbeček čekající na smrt, to je mazec. Wake of Inferno jsem si nacvičila perfektně, očividně jim celkem vadí. Svatyně, oh, po doteku vzplanula? Co to je za..bacha! Za tebou Razane ... Tak tohle bylo moooc fajn, umíraj tak roztomile, ty jejich malinký hlavičky a ručičky. Co to tu je? Snad posvátná dáka, o který mluvili, no, uvidíme.”

Flayer Dungeon (Hladomorna lidojedů)
„Witch Doctor Endugu, hajzl. Je tak spálenej, že mu moje ohníčky nic nedělaj. No, katary to snad vyřešej.” Tak zde problémy taky žádný nebyly. Drop jako obvykle mizerný.

Lower Kurast (Dolní Kurast)
„Stormtree, další chodící strom, šíleně tlustá kůra, ale hoří velice pěkně. Stíne! Haló? Hoď tam pár pastí! Jednu sem, další hodím tam, Razane, vytáhni buřty, za chvíli budou potřeba, až se to dřevo zklidní.” Drop? No hádejte...

Kurast Bazaar (Kurastský Bazar)
„Někde tu je kniha, co chce Alkor, tolik chrámů, kdo to má prolejzat, památky mě nikdy nebraly...” ... „Další šílený fanatický mrchy, proč jsou všude, já chci trpaslíky! ... Stojan! Razane, je tam kniha? Výborně, výborně, a je to za náma. Teda jestli je to ona, že? Snad to nepozná, kdyby nebyla, ale je to jen starej dědek co určitě špatně vidí.”

Travincal
„Někde tu má být High Council, schválně, jestli maj zrovna schůzku, potřebovala bych ten blbej cep, on prostě nejde použít normální. Au! To pálí, ježiši, vás tady je chlapi, počkejte, já se vrátím!” Návštěva města, oživení kamaráda...” Hejá, jsem zpět..au, smažte se v pekle stvůry! Au, jděte s těma hydrama do (pííííp). Smažte se! Smažte se v pekle!” No, po pár minutách kluci z rady zdechli, celkem pohoda, když se roztahali a nebyli pohromadě. Pasti posloužily na výbornou. „Cep, kéž by to byl on, nevypadá obyčejně. ... Caine, jo? Yááá, teď rozmlátit tu blbost, snad to zabere a dostanu se k Mephistovi.”

Durance of Hate (Pevnost nenávisti)
Portál nalezen, postupně vymlácený bez větších problémů. „MEPHISTO, ty starej vyhulenče! Pojď na mou hruď. Ale né, tohle je ten nejhorší vtip, co jsi vyvedl. Já nevolala tvou ochranku ty ma**re! ... a do... Razane, né! Stí...mějte se chlapi, za chvíli jsem zpět.” Razan začíná bejt drahej, stín je v pohodě. Hned po vykouknutí do velké komnaty přiběhl Council member s aurou snižující odolnosti. No, byl to mazec, párkrát jsem šel do města, abych nemusel furt oživovat Razana. „Mephisto? Jsi tu? chlape, neboj se mě.” „Chrrrr,chřřř, csááá, ššššššš..” „Ty prase, čistil sis od poslední doby zuby? Seš nechutnej, Razane, už to není přítel. ... Ra..do psí ... dej mi prosimtě chvilku, jdu se přepudrovat.” Mephisto byl bezproblémovej, jen jsem lítal do města, aby nechcípal kámoš.

Ptáte se na drop? Co by jste jako čekali? Mám tu nejsmolnější postavu v lidský historii...
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_1.jpg

Na players 8 bych čekal, že se trošku zapotím, no, semtam jsem se ve 3. aktu musel vrátit do města, aby se nestalo něco ošklivýho, ale...aspoň jsem naživu, pravda. Je to trošku pomalejší, drop je absolutně na dvě věci. Vše co mám si musím vygamblovat, jo, tady celkem štěstí je, sice ty věci nejsou nějaký světoborný, ale odolnosti 50, 75,75,50 vůbec nejsou k zahození.
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 30.05.2012, 18:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 29.05.2012, 21:35 hod.

na normal bych ani moc problémů nečekal (prošel jsem to i s postavou bez věcí)
drop na normal je vždy na ...
ale dlě mě to na pl8 nemá cenu hrát je to zbytečně pomalý. Člověk se sice pěkně naexpi v prvnim a druhym aktu, ale pak to jde až do 5. nechutně pomalu
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 29.05.2012, 21:54 hod.

No, zas tak nechutně pomalý to není, semtam se zpomalím s nějakou skupinkou příšerek, ale zase tak zlý to není, je to celkem efektivní, teď již Venom, k tomu rychlost a dva katary, dobrej kámoš, pasti, když se to zkombinuje, tak to celkem jde, teďka dávám akty okolo tří hodin, což jsem nečekal. Každopádně pořád si myslím, že se to vyplatí, sice je to pomalejší, ale Asska je příšerná postava, mám ji nejmíň rád (druida jsem pořádně nehrál), a proto jí chci zezačátku udělat aspoň trošku použitelnou, abych až přeskočím na Nightmare nebyl během deseti minut mrtvej. 5. akt hodlám projít do mrtě, expit zde určitě budu, je to nej akt se super monstry, jen se ho musím dožít. Říkám, Asska není můj oblíbenej charakter a nejčastěji jsem skončil u 1. úkolu na Nightmare :D Ale hraní HC si s ní užívám, zatím je to silný a ta motivace dotáhnout to s ní co nejdál ta je. Ta je.

A že věci na normál co padaj jsou k ničemu? Některý unikáty jsou celkem použitelný a vůbec by mi nevadilo nějakej dostat ;) Jasně, nemá to na pokročilý runový slova ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Fraxinus » 29.05.2012, 22:27 hod.

Pokračuješ pěkně, i to tvé pojetí je zábava číst. :)
Kolega má pravdu, dříve jsem hrál na players 8 pokud možno vše, nyní ho zapínám jen když potřebuju. Šetří to zatraceně čas.

A v tvém textu byl se raději pokusil o omezení vulgarit, až na to natrefí někdo z adminů, nenechají to bez povšimnutí. ;) Ber to jako doporučení.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 29.05.2012, 23:14 hod.

Zvedák: Dobré věci padat samozřejmě můžou, ale většinou nepadaj :)
jen by mě pro orientaci zajímalo na jakym lvl jsi dokončil třetí akt
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Assassin

Příspěvek od Vorvy » 30.05.2012, 13:18 hod.

nectu to slovo od slova, ale jak rika Frax: jestli pouzivas vulgarismy, tak omezit (idealne zrusit uplne) a pokud je tam neco tvrdsiho, tak prosim opravit..

par dni jsem tu nebyl, ale hned jak se rozkoukam, tak na to vlitnu, tak at je to v poradku :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 30.05.2012, 17:48 hod.

Přemýšlel jsem, že něco změním, než jsem to ale domyslel, čtu vaše postřehy. Zabíjím otroka, koupím novýho, co nebude psát jazykem ďábla. Snad se nějakej na E-bay najde.

Vorvy:
Přijmi prosím mou upřímnou omluvu, zaplatím Míle pár sezení u psychiatra a snad se to zlepší. Pokusím se vymyslet nějakou jinou formu, ale tak, abych Mílin život nějak neochudil. To by mi ještě scházelo, aby mi chudinka pošla.

Hami:
Lvl na konci 3. aktu? Pokud se nepletu, jako, že ne, tak podle toho, kdy jsem začal používat Venom, jsem zabíjel Mephista na 29. lvl.


Říkáte, že lvl 8 nahazujete jen když potřebujete, no zkusím to promyslet. Ale že by se mi nějako chtělo na Nightmare, to se říct nedá, je to velkej skok a bojím se, že pro assassinku by to mohl být krok poslední. Samozřejmě, že bude potřeba důkladně promyslet, jakou cestou se vydám, začínám mít představu, kouknu na nějaký postavy stažený a pak se snad vydám správnou cestou.

Chlapi, každej má jinou definici pro slovo "dobrý", pro mě je dobrý to, co mi pomůže přežít, to co dělaj runový slova a super unikáty, to je pro mě "super" :D Jinak na Mephistoj se dají nahnat nějaký zajímavý věci, ale pravdou asi je, že na normál to stejnak nebude úplně potřeba a pak už budou padat lepší...


OK, procenzurováno 0,5% slov. Nebylo to nijak extrémní, ale jak se řeklo, tak to je. Snad to již stačí?

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 30.05.2012, 21:07 hod.

Lvl: 30

AKT IV:

Plains of Despair (Pláně zoufalství)
„Zase ten anděl. Alespoň už nemluvil jak pako a něco mi i řekl, zajímavý, jak se lidi...počkat, jak se andělé mění. Jenže potom zase dokolečka: Zabij, zabij, zabij! To je teda anděl, já si myslela, že jsou hodní. Izuel, to musí bejt kousek, když si na něj ani anděl netroufne a radši si lítá za hradbama...”
Kde se vzal, tu se vzal Izual.
„Dvě kopyta, takže sudokopytník? No, to je jedno, je to hnusná příšerka...a taky má silnou kůžičku, tohle si opejkat nebudem. Izy? Já se nudím.”
Lehnul bez problémů, šel do stínu, ale ten se stíhal oživovat.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_2.jpg

River of Flame (Ohnivá řeka)
Hephasto the Armorer, no, pasti to načaly a naše skupinka přátel to dodělala. Nic víc, nic míň. Mephistův kámen, který jsem mu urval od srdce taky nebyl zorvna štědrej:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_2.jpg

„Ty ohnivý pole jsou úžasný, jen nevím, proč jim říkaj ohnivá řeka. Celkem to pálí a ještě k tomu tyhle příšerky, je to o držku, moc. ... Zpevněná kamenná cesta? No konečně, ale né, víc příšerek než obvykle. ... Mágové, plameňáci, už dost, já chci ty svý trpaslíky sakra! Tohle je hnus a bolí to, no spíš pálí.”

Chaos Sanctuary (Svatyně chaosu)
Pečeti, teda, ta s těma rychlíkama, tam jsem dostal zabrat, nehorázně šílený a nebezpečný, až moc, byla třeba se teleportovat a pak ručně znovu do svatyně, jestli se sem dostanu na Nightmare, bude problém.
„Poslední pečeť, wow, světelná show a otřesy, mazec, to jsem ani nic nehulila, bomba. Hele, to je sám velký D! Tak do práce, čekaj na mě doma koláče. Ale no tak Déčko, Razan byl dobrej, ale stín mi zabíjet nebudeš, necejtím se pak dobře, člověk bez stínu, to je jak mrtvola! ... A dost, co jsem říkala!” ... (po dvou minutách) „Déčko? Je ti něco? Neumírej tak brzo, ty máš mít ještě pár minut před sebou a ne zemřít hned jak malá holka!”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot004.jpg
Trocha běhání, mlácení, vyvolávání stínu, a takhle pořád dokolečka pár minut. Ale hodnotím ho jako přijatelně nebezpečnýho. (poprvý, co mě nezabil jako Assassinku :lol: ) Drop nulovej.

Podařilo se mi najít taky Amn runu a Drapáky se dvěmi sockety. Takže jsem složil Strenght, lepší než to bylo, o trošku. Crushing blow(drtivý útok) - to bere mnohem víc HP, že? Zdálo se mi, že jsem párkrát vzal znatelně víc HP


Teď otázka na vás:
Když hraju /players 8, vynoří se diablo a přepnu na /players 1, zabíjím Diabla 8 nebo Diabla 1? Nejsem si jist, kterýho jsem zabil.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 30.05.2012, 21:46 hod.

a kde si byl, když jsi to přepnul?? u něj??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Assassin

Příspěvek od Attia » 30.05.2012, 22:34 hod.

/playersX se počítá podle toho kde to napíšeš a jestli už se ti vygenerovaly monstra...například. Když ve městě napíšeš /players8 a vyběhneš ven, tak se ti v určitým okruhu vygenerujou monstra (i když je nevidíš na screenu-pokud bys používal maphack tak na mapce vidíš monstra který už jsou načtený jako červený křížky i když jsou mimo tvůj dohled) a ty maj pl8. pokud napíšeš v tý mapce /players1, tak ty monstra co už byly načtený tak zůstávaj pl8 ale když popoběhneš dál, tak nově vygenerovaný monstra už budou pl1.

nebo v tvém případě, pokud napíšeš pl8 na začátku chaosu, a proběhneš chaos, tak budou monstra pl8, pokud ale po zabití posledního moba napíšeš pl1 a Diablo se ještě neoběvil, tak bude diablo na obtížnost pl1. Dost často sem to používal u baala. první čtyři vlny jsem zabíjel na pl8. se slabým charem jsem před poslední vlnou napsal pl1 a tím jsem ji měl mnohem znažší. ale musiš to stihnout než se ti tam oběví.

snad je to srozumitelný :-)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 31.05.2012, 12:24 hod.

Výborně řečený, díky, zase o něco chytřejší. Takže diabla jsem zabíjel na úrovni pl8. Teda, ta Asska není vůbec špatně rozjetá, jen nějako chytře přeorganizovat dovednsti na Nightmare. Díky.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Assassin

Příspěvek od Attia » 31.05.2012, 13:19 hod.

Nightmare většinou je mnohonásobně snažší než normal. protože monstra jsou sice silnější a maj víc HP ale tvoje výbava, lvl a skilly jsou mnohem lepší než na Normalu. Aspoň já to tak mám snad pokaždý že Nm projdu tak o polovinu rychleji a bezpečněji než normal. takže bych se toho nightmare zas tak nebál. jen si vychytat rezisty který spadnou na nightmare.

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 31.05.2012, 16:59 hod.

Lvl: 33

Akt V

Harrogath:
„Harrogath, konečně nějaký normálně vypadající město, ale atmosféra tady taky není nejlepší. Malah, stará bába, trvdí, že maj s Baalem nějakou dohodu. To je ale banda (pííííp). Co to udělali? No, ale Larzuk, to je řízek a ani není tak tupej na barbara.”

Dac Farren a Shenk The Overseer, nebyl žádnej problém, lehcí maniaci, drop nulovej, ale hodnotnej (pro mě k ničemu, ale dobře zaplatili).

Abaddon (Peklo):
„Sudokopytníci... a zase se mi snažej podpálit zadek, já je zabiju! A ještě k tomu trpaslíci. Jenže tihle trapáčci uměj kouzlit, naštěstí mám bavlněný spodky, tak to snad vydržej. Au, ouuu, fuj, to bylo těsný, tak to ne!”
V truhle bylo: hmm? Nic.

Frozen River (Zamrzlá řeka):
„Zima, to železný brnění studí, kdyby mě nechránilo před tou spoustou útoků, to samý jak ty zatracený boty, tohle jsem při tréninku nepotřebovala. A hele, opičky a ptáčci. Ale ne, to jsou Angry birds, tak s nima nic nebude, co chce umřít, umře. Hej, ty orangutáne! To se nedělá! ... Teda, nejdřív jdou pryč chlupy a až pak se daj zapíchnout, to je děsný, jak maj ty chlupy pevný...”
Po aktualizaci úkolu zjiťuju, že musím celou lokaci oběhnout...
„Razane, vidíš tu holku tam? Jdem si pro ni. ...No a co že se ti nelíbí, mě taky ne, ale Malah jí má asi moc ráda, říkala, že nás odmění.”
chvilka mlácení, trocha pastí, Shadow Master taky něco vydrží a ty jeho kouzlička taky pomůžou.
„Ty mrchy jen blokujou cestu, Mastere, rozsekat na kousky, vysekat díru do ledu a uklidit prosím, snad ta holka vydrží, hodím jí tam pár pastí na ohřátí. ... Co že to mektáš? Jseš tak chladná, teda, cože? Že má Malah 80% slivovici? Jasně, už letím.”
Návštěva města, doplnění štáviček...
„Malááh? Prej tu máš něco silnýho a prej by si Anya taky trošku dala. Prej tak dva litry.”
Rychlý návrat za Anyou, co nám zbývalo, že?
„Á. tady je, holka (škyt)... ouuu... (bum)”
Harrogath - „Kdo mě sem dostal? To je jedno...a Anya? Že mě chce vidět, no tak jo. ... Katar, hmm,k ničemu, já jí zachráním život a ona...”

Nihlathak's Temple (Nihlathakův chrám) - obecně:
„Bludiště, jak neekonomicky postavený, architekt musel být blázen, ostatně jako všichni okolo mě, ještě že já jsem v pořádku. ... Takových zatracených slepých cest, ale ten vchod dál tu někde musí bejt! Stín taky odmítá jít jinudy, pořád jde za mnou jako... stín... a Razan na to nemá (pííííp). ... No konečně, schody uprostřed místnosti, jo, autor byl smyslů zbavený.”
Poklidné vražděníčko, fik sem, fik tam, řezy jako od chirurga...

Halls of Vaught (Vaughtovy síně):
„Jen čtyry cesty? Wow, změna, vyměnili architekta. Hmm, tady příšerky, tady taky, támhle taky...Nitlak není doma? Proč? Proč zrovna dnes? Nitle!” N:„Ano krásko?” M:„Je doma, UŽ JDU! Čtvrtá cesta byla správná, typický. ... Nitlo, starej brachu, můžeš odklidit ty tvý kamarádíčky?” N:„Posluž si, já je pak nechám zmizet.”
Chvilkovej nářez, skoro jsem nevěděl, kde se Míra nachází, chtělo by to tečku na monitor.
„Nitle, dlouho jsem tě neviděla.” N: „Hmm, no, znáš to, povinnosti, kámoši se tu neobjeví sami od sebe, konkurz chvilku zabere. Hazard?” M: „Hazard, sakra jo! Ale teď budeš hazardovat ty, ukaž se, no, haha.”
Padl bez problémů, zase šel do mého věrného stínu, takže se pomalu umlátil.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_3.jpg

Cesta na Arreat Summit (Vrchol Arreatu) proběhla konstantním tempem, rychlovka, nebyl problém. Mrazničky toho taky moc nenadělali. Jen sudokopytníci, co se boostovali po zásahu občas vystrčili růžky.

Arreat Summit (Vrchol Arreatu):
„Stařešinové. Výzva? Tři na tři? To zní fér. Prej je to místní elita, bude sranda. Ale copak, vždyť to jsou jen sochy, to je teda výzva... Knížka, třeba si o nich něco přečtu, Baal je možná uzemnil a uvěznil. No, ale vypadaj hezky. Bla,bla,bla...Talic, Korlic, Madawc...ou (pííííp). A (píííííp). Nazdar kluci, kolik vám je? 20? Ale no ták, se nějak domluvíme ne?” „Ne (3x)”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_3.jpg

Throne of Destruction (Trůn zkázy):
Cesta sem byla klidná.
„Ťuk, ťuk.” B: „Kdo je?” M: „Studentka amatér.” B: „Tak pojď dál a chvilku vydrž, já se ti postarám o společnost a pak zajdu uvařit kafe, pak přijď.”
Mlátička, mazec. Byla sranda, nic extra nebezpečnýho. Jen před těma ohněm flusajícíma rychlejma mrchama jsem měl respekt a šel na ně pomalu. Minioni se taky museli roztahat, ale celkem bez problémů.

The Worldstone Chamber (Komnata Worldstonu):
„Bále, máš to kafe? Můžu jít dál? Ne, ty mrcho, já si myslela, že ty třeba budeš mít rozum. Ale jseš stejnej vůl jako všichni ostatní. Kde rodiče udělali chybu?”
Jeden návrat do města pro životy, zapomněl jsem vypnout pl4, tak šel pomalejc, ale ani se nerozdvojil, celkem pohoda, nečekal bych, že Normal dám tak "snadno", teď bude sranda.

Ale! Hádejte co se stalo! Neuvěříte mi, ale první! pořádnej drop. Sice většinu nevyužiju, ale ten štít se 75% imune to Fire se možná využije. Hned 2 unikátní věci.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/nastenka#Screenshot006.jpg

Lvl: 40 pokud se nemýlím.

Dá se to stále číst? Přemýšlím, jak tomu vylepšit náboj, který chci, aby to psaní mělo... Novej otrok je až moc klidnej...

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 03.06.2012, 09:18 hod.

Moo-moo level (kravičky):
„Řekli mi, že maj problémy s krávama, kousek za táborem. Prej je potřebujou uklidnit. to jsem zvědavá, proč tam posílaj mě. Určitě to budou budhistický krávy co každej den trénujou kungfu a trochu se naštvaly... Aj, krávy na zadních, 110 dB, to je řev, no a ty vidle co sebraly sedlákům, sakra, bude veselo.”
No, pohodička, drop k ničemu, nic zajímavýho:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_4.jpg

Nightmare

Akt I:

„Ách...kde to jsem? Hej, nešahej na mě! Co dělám ve stanu? Kde to jsem? Jak ti říkaj? Mluv!” Akara: „Našli tě venku mezi monstry. Mysleli, že jsi mrtvá, vzali tě sem a teď už víme, že se pletli. Co jsi tam dělala?” M: „Vím jen, že jsem se z kláštera vydala na cestu, někam, kde se dokážu vyřádit. Znám historku, že se na tento svět dostal sám ďábel a kde se objeví, je zle. Ale co je na tom pravdy že?” A: „Historku? Holka, to není historka ale realita. Vítej v pekle. Všude okolo je čistokrevné zlo, pokud tam půjdeš, tak se opravdu vyřádíš, tedy pokud neumřeš.” M: „Přijde mi to tu povědomé, já tu už byla!” A: „Nikdo tě tu nezná, nebyla jsi tu.” M: „Byla, neříkej že ne! Končím, jdu ven...” A: „Než odejdeš, kdyby jsi šla kolem, vyčisti Den of Evil (Doupě zla), chodíme tam pro vodu, ale teď je tam trochu svinčík co je třeba uklidit. Pomůžu ti pak cvičit, abys tu přežila.”

Lightning Sentry, Death Sentry a Shadow master jsou úžasní, zabíjení je jedna báseň. Pohodička, zatím.

Burial Grounds (Pohřebiště):
„Tuhle jsem už někde viděla a ne že ne. Tam,tam,da,da,dam. Čisto, co dál?”

Tristram:
Cesta do Tristramu byla klidná.
„Deckard Cain, kdepak ho máme, dědu. Ach, Griswold, fire entanched. Chápu. Kluci, vemte si ho! ... Ták, Tristram je taky čistej, krása, pohoda.”

The Forgotten Tower:
Krásná to lokace. Moc, drop byl úžasnej:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t005_1.jpg
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot006.jpg
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot008.jpg
A ještě jednou:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_4.jpg


Teď zase něco málo k Míře:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_5.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.06.2012, 09:49 hod.

Hmmm...Stone of Jordan, M'avina's Tenet na začátku NM je mazec. Koukám, že jsi zvolil Traps větev. To bude sypat jak vzteklí. První problém nastane ve 4.aktu-City of Damned, kde se poprvé začnou ve větším počtu vyskytovat monstra imuní na blesky.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“