HC Assassin

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 10.06.2012, 15:54 hod.

Když jsem viděl, co je potřeba tak ani nechci, bych u diabla strávil zbytek mládí.

Hůlku jsem si po asi desetiminutovém přemlouvání Akary odnesl. -39 resist (75 nabití).
Na neimunní monstra to používat nebudu, nejsem milionář, už teď peníze pomalu ubývají. Bohužel to občas na nějaký imunní vůbec neplatí :(

Akt II Hell:

„Lút golejn, konečně, snad některá z místních hrobek nebude mým koncem. Tam to smrdí, tam skončit nechci.”

Sewers (Stoky):
„Imunní, neimunní, imunní, neimunní, imunní! Sakra!”

Zde celkem problémy nebyly, občas imunitka, semtam chcíplej kámoš, už ani nevím jméno, experimentuju s kopiníkama. Jedno ale vím přesně, 40 000,- za plastiku je už opravdu dost.
Ani u Radamenta nepřežil.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t003_2.jpg

Všudypřítomní Scarabové imunní vůči bleskům jsou velice otravní, hůlka snižující rezisty pomáhá, když chcípne jeden, druhej jde udolat snáze, díky výbuchu mrtvol, ale jakmile se dostanete do úzké uličky...

Halls of the Dead (Síně mrtvých):
„Kostka,kostka,kostka!”
Vzpomínáte? Na tomto místě se nachází kostka. Ovšem jistému člověku, který je zblblý z imunních skarabů nedošlo, že již jednu nosí v invertáři. Ztráta 100 000,- Kámoš je moc drahej a bez něj se imunní minioni léčej rychlejc, než je stíháme mlátit. Trpký konec, když kostka z truhly nevypadla.
„Další skarab, minion, to je sranda, ale já tady nechci zemřít, oh, fuj, neeee, pryč!”
Smrt je na každém kroku, je to dost tvrdý.

Maggot Lair (Líheň červů):
„Plán? Vlítnout tam, vymlátit červíky, sebrat amulet a vypadnout pryč. ... Sk...skarabi? Děláte si srandu? Proč lezou k červíkům? To je ale bordel.”

Patro za patrem, tvrdý boje, samej minion, jednomu jsem se musel vyhnout, léčil se rychlejc než jsme ho mlátili, ani hůlka na imunitu nepomohla. Katastrofa. Druhý patro bylo stejný jako to samý. Třetí patro, už jsem asi v půlce: „Už mám dost, hledejte! Skarabi? co to je-e-e-e-e-e-e-e [aplikace přestala odpovídat a je třeba ji ukončit]

Víte co? Ztratil jsem tu 200 000,- kámoš je drahej, oprava hůlky taky. A pak se hra témeř u červa sekne! Skoro u cíle po zabití spousty blbejch skarabů! Jen tak si hra spadne! ... vzduchem letěla jen prázdná flaška, ostatní věci byly hodnotný.
Druhej pokus byl o něco snažší a méně ztrátový. Také jsem ve 3. patře zjistil, že mi došly portály. Takže manuální návrat do města a zpět...Potom to ale dobře dopadlo:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t009_1.jpg

Claw Viper Temple (Zmijí chrám):
Celkem pohodové, skoro žádná imunita, mrtvoly bouchaly blízko sebe, efektivní. Relativně bez problémů.


Chce to nějakou pomoc ve smyslu vhodnýho runovýho slova, Asska začíná dost často ztěžka oddechovat.

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: HC Assassin

Příspěvek od bunneyx » 10.06.2012, 16:08 hod.

Moc pěkný příběh, snad se to ho podaří dokončit. A doporučil bych ti nějakou dobu strávit sbíráním peněz v truhlicových labyrintech :)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 10.06.2012, 16:35 hod.

Díky, co to je truhlicový labyrynt? To jsem ještě nesyšel, já radši chodím v 5. aktu a sbírám brnění, co padnou, to je asi nejvýdělečnější, nevím no :D

Harem (Harém):
„Prej tu zemřelo mnoho lidí a vojáků, cítím tu smrt, snad si mě nebude všímat, sice by to nebylo špatný místo na odpočinek, ale lepší ještě chvilku zůstat mezi živými.”

Neuveřitelný problémy dělalo tohle monstrum, minioni a ještě k tomu naspeedovaní (imunní vůči bleskům):
https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ima ... ndemon.gif

Tady je každá lokace zajímavá a hra se mě snaží každým krokem zabít a snad bych se ničemu nedivil, když včera mého HC paladina zabil diablo během půl vteřiny. Poslední hodiny hraní jsem celkem solidně vyděšenej, to nedokážu popsat, adrenalin teče ušima.

Arcane Sanctuary (Tajemná svatyně):
„En ten...vlevo nahoru! Ááááááááá! Hůlka mě pálí v rukou, snad to vydrží...”
Hůlka na snížení rezistů jela...pasti jely...já jsem jel. Pomalu.

Rada:
Slabým povahám doporučuji přeskočit na další příspěvek, mohlo by to s vámi něco nehezkého udělat.

Šok:
Hádejte, kdo byl na konci této cesty? Sám velký modrý Summoner! Třikrát po sobě na první pokus. Bomba co? >:D Pár pastí a ležel, nic složitýho.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_9.jpg

A teď se psychicky připravit na Duriela a na hrobky před ním. To bude peklo! Ale to zas jindy.

Lvl 74.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 10.06.2012, 16:40 hod.

ten monarch je čtyř-dírovej??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 10.06.2012, 16:43 hod.

Monarcha? Upřímně? Spěchal jsem, potřebuju dneska dodělat ještě jiný věci. Já viděl...já neviděl, že už to není obyčejnej dračí štít.

„A mě ten hoch říká, jak jsem sprostá...”

Neřeknu, já ho nevzal, já jsem ale vůl, to mohlo stát za to a koečně jsem mohl mít použitelnej štít, sakra ne! ... stane se...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Asman » 10.06.2012, 16:48 hod.

Jinej než 4 dírovej Monarch jsem neviděl, docela rarita ve 2. aktu jen tak. Jinak já hůlku dobijím v kostce (charged věc+Ort+Chipped gem) obětuju radši, než peníze potřebné na oživení mých šťoucháků.

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 10.06.2012, 18:01 hod.

Co bylo bylo, už se to nevrátí, tak už si budu dávat pozor. Jelikož zbyla trocha času:

Tal Rasha's Tomb (Tal Rashova hrobka):
„Dveře, první pasti, pak ty Mastere a pak ty...sakra, zas nevím tvoje jméno, prostě jdeme!”
Pasti, odolnosti, vraždění, celkem to šlo, žádnej větší zásek. Jednou jsem akorát vběhl do plný velký místnosti. Pak jsem chvilku kličkoval, dokud se neuvolnil vhodný a prázdný východ. Fuj!

Tal Rasha's Chamber (Tal Rashova komnata):
„Kámo, heej, támhle je ... aha, ty nejseš. Mastere, vem si ho!”
Snížení odolností, bleskový hlídky, stín. já stál opodál a doplňoval pasti, semtam stín. Se sníženými odolnostmi to byla pohoda, fakt pohoda, během minuty mrtev, nečekal jsem tam snadný průběh.

„Mrtvej? Ani jsme se nezapotily, co (stín je ženského pohlaví, předpokládám, vypadá tak)? Wow, tohle je kousek, škoda, je mi to všechno k ničemu. Počkat, to prase žralo písek? No fuj, co to má být? Ukážu ve městě, jo a toho chudáka nalož na záda, snad ho ve městě vzkřísej. Díra, jo tam něco bude. ... Tyrael? Co ty tady? ...bla,bla, jasně, měj se.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_8.jpg

Boty byly Sigon's. Jestli to píšu správně. Byly prostě bílé.

Duriel byl asi tak 5x jednodušší než kdejakej Scarab minion... nekecám.

Já žiju!

„Koukejte, co jsem nášla! Koukejte, co jsem nášla! Koukejte, co jsem nášla!”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t004_4.jpg
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 24.06.2012, 13:57 hod., celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 10.06.2012, 18:45 hod.

koukám, že začínáš sbírat věce na respec :-D ... 2 esence:-) hezký :-) ... gratuluju k žití :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Asman » 10.06.2012, 18:53 hod.

Lower resist-win :) GL při dalším postupu

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 14.06.2012, 00:53 hod.

Akt III Hell:

„Jako bych tu už jednou byla. Dokonce mi můj kámoš prozradil své jméno: Prathan. Hustý. Dokonce nám všem dokáže zvednout poškození, to je bomba, škoda, že jsem mu ještě nesehnala pořádnou vidličku...”

„Jdem véén, mějte se! A fuj, trpaslíci. A néé, moje pasti, k ničemu. To bude mazec, měla bych sepsat dopis na rozloučenou. Ty jejich nožíky vypadaj moc ostře.”

Krom těch malejch imuních šmejdů se zabíjet celkem dalo, dokonce ani v doupětích či stokách nebylo tak dusno, jak bych čekal. Naštěstí... Dobře, pár plně léčivých elixírů padlo...

Disused Fane (Opuštěný chrám):

Na první pokus, už nevím, jestli ty rychlý mrchy byly imunní, ale dali mi zabrat, nakonec ale byla knížka moje.

Travincal:

Chtěli jste něco zajímavýho?
„Imunita kam se hnu. Má cenu se tu zdržovat? Proč to tu neudělá někdo jinej? A do 狗屁. Prathan mrtvej, Master je jen škrábe, to je na nic. Áhh!... Prathan mrtvej, auu! Do ... Prathan mrtvej ... Prathan mrtvej ... já nejsem milionář vy zrůdy!”

Imuní skoro všechno. Ani po snížení odolností to není žádná sláva. Fakticky. No a ještě rada se do toho začla motat. Jako né, že by ty odolnosti byly špatný, s Fade to jde dobře - vše 75%. Tady jsem se navztekal opravdu hodně, ač jsem se rozhodl, že se u her nebudu vztekat. Tady stačilo udělat špatnej krok, kámoš mrtvej a co s nima, když jsou imunní? Mlátil jsem se tu pár minut, bylo to dost hnusný. Ake jako opravdu, horší lokaci a situaci jsem nezažil...
Drop byl úplně k ničemu, úplně, prostě třešnička na dortu.

„Konečně se ta díra otevřela. Zvláštní, stačí něco rozmlátit a něco se otevře, ach, měla bych se jít napít, už mám dost...”


Durance of Hate (Pevnost nenávisti):
Takže, seznam monster: Undead Stygian Doll, Urdar, Black Soul ... ne dělám si srandu Black Soul zde nebyl.
Doufám, že jsem to napsal dobře, nechci se k nim vracet.
Ty obří, OBŘÍ! Černý šmejdi! Znáte je? Omračujou a maj hodně životů. Pekelně hnusný monstra, imunní. No a když si v těch úzkejch chodbách jen tak narazíte na miniona. Hmmm. Musel jsem proběhat celý 1. patro. Pár dalších skvělých šancí zemřít.

2. patro to samý. Vchod dál by byl hned, ale kvůli portálu jsem zase málem párkrát zemřel a proběhl jsem celý patro...

3. patro:
Kousek od vchodu se přiřítili mrtví kouzelníci. Dejme tomu. To, že hned přiběhl minion s dalšíma Council member je věc druhá. Dohromady to nešlo. Kámoš umíral, no zkusil jsem proběhnout pravou stranou, že jim uteču... tak prej ne. Horší a horší. Šel jsem zpět s nadějí, že je někde ztratím. Pak jsem šel zpět do pravý malý místnůstky před Mephistem. Jeden byl za mnou. Šel jsem k Mephistovi s tím, že ... už nevím na co jsem myslel, ale výsledkem bylo, že jsem prohodil Miniona z pravý místnosti s Mephistem. No, tam jsme toho šmejda zahnali do rohu a zabili. Pak už "jen" Mephisto.

Mephisto byl celkem oříšek, snižování odolností celkem pomáhalo a nakonec padl. Ale cesta k němu byla plná adrenalinu, prostě bomba. Drop opět nulovej:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t009_2.jpg
Vlastně jo, padl Mephistův kámen duše...

Tenhle akt byl fakt mazec. říkáte si 1 screen? Jo, jeden. Za hru jsem nenašel jediný zlato nebo setovou věc, co se nachází na 1. lvlu na Normal...
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 21.06.2012, 17:32 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 14.06.2012, 12:47 hod.

Zvedák píše:Tak. Míra se vrátila z dovolený, sice později, než měla dovoleno, ale je zpět.
... a zapoměla udělat 3. akt :-) ??
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 14.06.2012, 13:18 hod.

Akt IV Hell:
Na úvod by bylo vhodné zase malinko ukázat, jak je na tom:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t006_2.jpg
Rezisty naháním přes Fade, prozatím.

The Pandemonium Fortress (Pevnost Pandemonium):
„Pandemonium, čistý jak dětská prdelka, krása. Tyrael, zas něco chce, nůdá!”

Outer Steppes (Vnější stepi):
„Venom Lordi, perfektní, Oblivion Knighti, imuní na blesky, no paráda, lepší a lepší! Storm Casteři, další imunity? Jděte s tím někam. Tohle bude hodně pomalý, zatracený peklo!”

Plains of Despair (Pláně zoufalství):
„Zase jsem to jak (pííííp) proběhla celý, takovýho potu a krve co jsem tu nechala, nehledě na merce, chudák polomrtvej. ... Izual? Konečně, konečná!”
Bylo to vskutku rychlé, snížení odolností, všude pasti, pohoda. Drop? Kolem 3000,- ...

River of Flame (Ohnivá řeka):
„Dostat se sem, sakra, tolikrát mohlo bejt po mně! Všechno mě chce zabít! Co jsem jim to udělala? Pomůžou mi na chvilku jen ti, který okouzlím svým tělem (Mind Blast), ale to nestačí, nestačí, nestačí ... Nestačí! Nestačí! Neeee! Fuj, to jsou mrchy, tohle mě jednou zabije.”
Pomalý postup vpřed. Opravdu pomalý, půlka monster imunní, jsem zvědav, jak na tom budou minioni u Diabla...
„Hephasto the Armorer, chlape, je čas vrátit mi to kladivo který mi dlužíš. Ne? (nic není vidět, jen rozmazaný šmouhy) ... Já ti říkala, že si ho vezmu, šmejde. Snad se poučíš. Jo počkat, ty už vlastně nežiješ, smůla.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t010_2.jpg
Fal runa, proč ne. Zatraceně, připomíná mi to CoD:MW 2. Možná se využije, ale když vidím ty slova, co se z ní dělaj, to dřív umřu než je najdu.

Návrat za Baalem na NM - z tohodle šmejda mi nepadlo témeř nic, natož něco použitelnýho... ale aspoň jedna cesta byla originální:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t011_1.jpg

Chaos Sanctuary (Svatyně chaosu):
„To je ale katedrála, tu chci doma! Jen bez obsluhy. Zase imunita, jak překvapivé...”
Zde jsem strávil se zabíjením Diabla asi hodinku. Šlo to opravdu pomalu.
Grand Vizier of Chaos - nebyl lehkej, co si nalhávat. Imunita vůči bleskům ... Lord De Seis - mazeeec, adrenalín, peklo. Tady se vždy bojím nejvíc, humus, co říct, ale přežil jsem. Uf. Infector of Souls - explozivní pasti + snížení imunity, relativně snadné.

„Kdopak se nám to probudil? Ale, tys vstal špatnou nohou, au, nech mě bejt ty šmejde, co jsem ti udělala? Já tě vůbec nechci zabít, chci ti pomoct... Nechceš brigádníky? Nikdo nechce... dobře!”
Taktika jako na NM, akorát už se hýbal :D šel do stínu, takže jsem jen snižoval rezisty a házel pasti. Ani jsem nemusel do města. Překvapivě lehkej.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t014_1.jpg
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t016_1.jpg

Diablo je mrtev! Ať žije Diablo!


Drop...tahle postava to má opravdu příšerný. Ale když už jednou za 10 hodin hraní něco padne, stojí to celkem za to (když to můžu použít :D ).
Screenů je málo, opravdu mi nepadá nic zajímavýho, když už tak věci použitelný na Normal, asi tak...


Upřímně: Divím se, že moje Asska žije. Šel jsem do toho, že si zkusím napsat příběh, že si poprvé zkusím HC a někde v NM se zapíchnu, protože jsem Assku nenáviděl. Mezitím se z ní stala nejoblíbenější postava, sice nemám nic hezkýho (armor, runový slova...), ale hraje se s ní pěkně. Až jsem si k ní vytvořil vztah a už jí nepřeju smrt >:D Konec se blíží, ale jakej konec to bude? No, nechme se překvapit. 5. akt je mazec. To už není jako akt IV.

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 21.06.2012, 17:33 hod.

Doplňen 3. akt, příspěvky upraveny pro správné pořadí.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Assassin

Příspěvek od Marast » 21.06.2012, 18:09 hod.

Jen ten pověstný poslední krok je vždycky nejtěžší. :-|
Jsem vážně zvědav, jak si poradíš u Stařešinů...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 21.06.2012, 18:21 hod.

U amazonky jsem toho imunního na blesky zabíjel kuší a mezi něj a mě stavěl Valkýru. Tak uvidíme, jak to půjde u bleskový Assky >:D

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 23.06.2012, 15:11 hod.

Akt V Hell:

„Posllední prácička a je vymalováno. I když to jsem si už říkala snad dvakrát...”

Bloody Foothills (Krvavé úpatí):
„Jde to lehce. Podezřele lehce, to se mi nelíbí. Ale je to fajn. Zatím. (o hodně mrtvol déle:) Grrrrr! Zase nic. To se všichni bojej nějakej příšerek, ale nemaj u sebe nic, čeho by se člověk mohl bát. Báby povídaly: Ve světě je tolik unikátních a ztracených částí výbavy mnoha dobrodruhů a králů... A kde nic tu nic...Ale místní barbaři se perou dobře, je radost mít je po boku, změna.”

Dac Farren a Shenk The Overseer neměli s umíráním problém, jenže drop byl i po opakovaném nájezdu k ničemu. Žádný unikáty ani setovky.

Frigid Highlands (Ledová vrchovina):
Jde to trochu pomaleji, ale moc imunních tu není, v podstatě žádný výrazný problémy. Sakra, já nemám o čem psát, nic nepadá a zabíjím pořád stejně...

Frozen River (Zamrzlá řeka):
„Opičky, kostíci, harpijky, hezkýýýý. A dost. Dnes se už nezvednou, rozumíte mi?”

Nejvíc jsem se bál, že tu budou Black Soul, ti dávali mý bleskový amazonce na zadek, mnohokrát tu umřela pod jejích imunitami a blesky, no nebyli tu. Uff!
Moc imunního tu nebylo, když jo, tak jsem je natáhl k mrtvolám a Booom! Byl klid. Nakonec jsme našli Anyu, no klasika. Darovanýmu koni na zuby nekoukej, říká se. Ovšem její dar mě vytočil. I Imbue by to zvládlo líp. No, pak jsem zde prohazardil asi 2 000 000,- Bez toho, že bych si něc odnesl. Nemám ji rád.

Screeny...nějako jsem nedělal, měl jsem tolik adrenalinu v krvi, že mě nenapadlo vyfotit, jak mi z Bossů padaj klíče a lahvičky many...
Tohle je mnohem napínavější hra než cokoli jinýho :)

Nihlathak's Temple (Nihlathakův chrám):
„Tady to znám, to budou koukat! Hahahahaaaaaa! Pasti všude okolo. Jeden se zvedne a za chvilku vše okolo lehne, jo. ... Co jsem říkala, hmmmm.”

Halls of Vaught (Vaughtovy síně):
Cesta sem byla...

„Au, sotva stojím, chce to pauzu, oj... Ti imunní parchanti...Night Maraudeři, už jich mám dost. Táhněte do pekel! ... Aha, vy už tu jste...”

Hardcore. Když se jich pár sešlo, byla sranda. Vše ostatní šlo dolů celkem dobře, ale tihle se bránili. Ani snížení odolnosti nepomáhalo. Přežil jsem.
Postupně jsem se tedy dostal až sem.

Nitlaka jsem našel na 4. pokus, jako obvykle. A jako obvykle, než jsem ho zahlídl, byl mrtev. Drop? Asi 4500,- ...

Arreat Summit (Vrchol Arreatu):

Skáču, ale jen proto, že se fakt nic nedělo, žádnej drop, žádná zajímavá runa. Párkrát jsem měl blízko smrti, adrenalin všude po podlaze... co říct?

„Vrchol. Konečně. Pauza, hodina rozchod. Jdu si číst. Přineste sem zatím dost štáviček, ať je co pít. (po mnoha hodinách) Ou, už to jede. Už je to tady!”

Všude na zemi elixíry, kámoš zemřel společně s jedním ze stařešinů. Zbyl jen stín a já. Druhej z důchodců zemřel taky celkem dobře. Jo, chvíli to trvalo, taky jsem měl namále, ale relativně dobrý. A ten třetí byl imunní na blesky. Snižovat odolnosti nemělo cenu. Asi 3 minuty jsem to zkoušel. Snížit imunitu a dávat pasti, ale to byla nuda. Dostal jsem tedy v nouzi, když už jsem nevěděl, jak na něj, protože to vypadalo, že ho budu zabíjet se stínem hodinu,nápad, že vyzkouším Fire Blast, kterej jsem maxoval pro Death Sentry. Byl jenom na 14. úrovni, ale co. Nahodil jsem BOS a začal jsem po něm metat tyhle malinký bombičky. Tolik many co padlo, tolik bombiček co bylo vyházeno...děsný, ale podlehl. Byl to mazec, občas šel jen po mně a stín ignoroval, parchant. Dal zabrat. Ale přežil jsem!

Tak, pauza, pokračování příště. Sory za screeny, ale fakt nebylo co fotit, v 5. aktu jsem opravdu nedropnul nic. Štvalo mě to dost.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.06.2012, 15:26 hod.

No...tady má někdo po dlouhé bobě nakročeno k Guardianovi :) Fandím ti chlape, ale neříkej si, že už to máš v kapse. Ve WSK se ti může při velké smůle vygenerovat nehorázná havěť. Já měl jednou ve 2.patře hned u sebe dva bosspacky Soulů a to prostě nešlo, kor když měl jeden Conviction a druhej Multipleshot. Jsem vystrčil čumák a najednou letělo snad 10 ligtningů. Můžeš tam mít ale třeba Witch, který budou házet Amplifu, což v kombinaci s Moon Lordama je taky skoro smrt. Ale je vidět, že se ti daří, i když ne třeba ohledně dropu. Na druhou stranu...bylo tu dost lidí, kteří měli lepší drop jak ty, ale jejich těla se stejně proměnila v prach. Hlavně nic nepodcenit ;)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 24.06.2012, 15:42 hod.

Worldstone Keep (Tvrz Worldstonu):

1. Patro:
Vile Witch, Fetid Defiler, Black Lancer. Tihle všichni mi dělali společnost. Black Lancer imunní, ale šlo to dobře. I vchod jsem našel napoprvé.

2. Patro:
Horor Mage. Nic víc jsem si nenapsal, tzn že tam bylo něco moc nepodstatnýho. Žádná imunita. Pohoda. Minioni neminioni, pohodička, skoro žádný nebezpečí. Občas třeba couvnout, aby nebyly jejich meče blízko mé kůže. Opět brzké najití cesty.

3. Patro:
Doom knight, Fire Boar, Demon Sprite, další nudná parta. Kde nic tu nic. Žádná banda super vražednejch monster, ultra imunních vůči bleskům a žádný hordy minionů, který by zajímala jen má smrt!

Throne of Destruction (Trůn zkázy):
„Jsem tu, už jen chvíle a je to za mnou. Hurá! A sakra, to bylo moc hlasitý.”

Serpent Magus, Pit Lord, Doom Knight, další sranda parta. Nebylo to rychlý, ale aspoň relativně bezpečný. Ne, nezbláznil jsem se. Bezpečný.
1. vlna byla klidná. 2. vlna trvala déle. 3. vlna byla rychlá, 4. trochu zabrala, byli fakt rychlí, to by jste koukali. No a 5. vlna Minionů trvala, spousta omráčení, pořád jsem pil modrou vodu, moc fajn. Podlehli.

The Worldstone Chamber (Komnata Worldstonu):
„Jo, jsem tu. Už jen jeden problém, snad. Aj, dalších 8 problémů, první problém se znásobil a těch 8 problémů taky. No do psí ...”

Baal byl mazel. A jeho dvojník taky. A jejich chapadýlka, no jéje. A ty mrazivý vlny, ou. A ty plameny, co mi braly sílu. No jéje, tady to bylo jako na pouti, všechno mě mělo rozptýlit. Nejvíc mi daly zabrat chapadla. Byly všude a ubíraly. Jel jsem to metodou všude bleskovou hlídku (2100 dmg max), stín před sebe, jo, kámoš byl mrtvej od Minionů, neměl jsem chuť ho oživovat. Bylo to dlouhých snad 5 minut, pár cest domů a zase.

Baal,Pohádky je konec

Pokračování? Příště 8-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Assassin

Příspěvek od raisen » 24.06.2012, 16:02 hod.

Gratuluji k titulu Guardian! :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 24.06.2012, 16:21 hod.

taky gratuluju
až na tu češtinu to byl hezký příběh :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“