HC Assassin

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 03.06.2012, 10:08 hod.

Bude to chtít ještě zapracovat na odolnostech, ale pokud teď budu vzadějc, mělo by to jít. Ty blesky jsou zatraceně silný. Jinak s blesky mám bohatý zkušenosti. Dohrál jsem Bleskovou amazonku, s tou to bylo ale trošku víc o hubu :D

NM mám v plánu projet přes pasti a peklo možná taky, když dostanu vhodný předměty. Uvidíme, pokud se teda do pekla dostanu. Ale Asska se mi začíná líbit. Není tak nepoužitelná jak jsem čekal, bohužel je závislá dost na věcech co padnou.

K tomu IV aktu, jo, tam to začne bejt zajímavý a budu rád, když ho přežiju, na to budu muset vymyslet nějakou taktiku. Každopádně ta hůl co mám by prozatím mohla stačit. Ale přecijen budu potřebovat nějakou jednoruční zbraň a pořádnej štít s odolnostma, jinak to nevidím, ještě s kombinací s Fade.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.06.2012, 12:10 hod.

Neřek bych, že je Trap Assa závislá na tom, co padne, ale spíš na +all skills. Já ju hrál tak, že jsem měl 2 clawy, nejlépe +3 Traps Skills. Dají se koupit u Charsi. Tuším ale, že až od Hell. Možná i ke konci NM. Na palici čelenku +3 Traps Skills. Ta se dá s trochou štěstí vygamblovat. Amulet to stejný co Circlet. Boty jsem se většinou snažil mít co nejlepší s vlatností +40% Faster Run/Walk. Pak co nejvíc Skiller charmů na pasti. A z možnosti Burst of Speed/Fade jsem dycky volil Fade. Přidá mnoho resistů a s každým bodem se po 1% zvyšuje i procentuální damage reduced. Brnění je fajn Skin of the Vipermagi (Exceptional Armor). SoJ už máš, tak najít druhej :) nebo Bul-Kathos' Wedding Band. Rukavice buď na resisty, MF nebo Frostburn (40% Increase max mana). A opasek buď Thundergod's Vigor (Light Absorb) nebo Arachnid Mesh (+1 All Skills). Na switch hůlku s Lower Resist lvl 2 (charges). Ta se dá taky koupit v kšeftu. Na merce (Holy Freeze) se mi osvědčilo RW Obedience.
A nebo můžeš kouknout do Buildů a modlit se, že ti popadá všechno, co tam je psaný. Zvlášť runy na RW Infinity (Ber+Mal+Ber+Ist).

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 03.06.2012, 13:32 hod.

Chtěl bych jenom doplnit, že Zvedák hraje bez PlugY a nehraje na battle.netu ... hraje čistě singl ... takže je těžký sehnat ty předměty co si napsal :-) ... neříkám, že nemožný, ale těžký :-) + ty RW Obediance a Infinity nesloží :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 03.06.2012, 14:26 hod.

Čistě Diablo II bez jakýhokoli zásahu, jen patch a LoD. Battle.net ... nemám nejlepší vzpomínky a momentálně se u her nehodlám vztekat, proto jsem přešel na singly...

Já chci postavu, která dokončí Hell, ne postavu, kterou budu ukazovat kámošům, že má tohle a tamto, já si chci zahrát a ne sedět hodiny u hledání jedný runy. Jasně, co píšete je ideál, ale jde to vzít i jinou cestou. A když ne, tak umřu, ale to v plánu nemám :D

Monastery Gate (Klášterní brána):
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t004_1.jpg
Bohužel k ničemu.

Barracks (Kasárna):
„Další dveře, co tam asi bude. (ťuk,ťuk, vrrrrz) Zase klasika? Mastere, jdi první, pár pastí, pár vteřin...hele, mrtvej The Smith, takhle chcípnout! To se nedělá!”
Zemřel, než jsem vlezl dovnitř. Kladivo se bralo snadno.

Cathedral (Katedrála):
„Bone Ash, toho jsem už taky viděla, no, jdem na to, ale ty kosti bych pak mohla vzít do města, slepit je dohromady a pak to někde vystavit. Schválně koho nachytám jako prvního. Hej ty! Chytej a neškleb se tak!”
Stále nuda a nic nebezpečnýho se nestalo.

Catacombs Level 4:
„Andariel, prej se bojí ohně, no tak to mi moc nepomůže. Šest nebo kolik rukou či chapadel, kdo to má vědět. Takže, co dál. Píchat do ní je na dlouhou dobu... Chlapi, vyražte ty dveře a jdem do ní. Počkat! Jdem se napít, ať se nám to líp vraždí.”
Byla velmi štědrá...
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t005_2.jpg

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Assassin

Příspěvek od Attia » 03.06.2012, 15:10 hod.

u těch plugu by stacilo kdyby si zapl JEN ladder RW pokud by chtel, vsechno ostatni muze mit vypnuty a tim padem bude hrat cistou 1.13 jen s moznosti RW pro ladder

a nebo rict nejakymu moderovi at mu upravi .txt soubou a povoli mu ladder RW na silgl. pro modera je to otazka 5 minut. a muze tak hrat bez plugu nepoznemenou 1.13 s ladder RW. je vic moznosti jak si doprat ladder RW a pritom nepouzivat zadny dalsi programky...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 03.06.2012, 15:10 hod.

SoJ už máš, tak alespoň trochu spravedlivý drop u andariel :-D :-D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od hami » 03.06.2012, 16:19 hod.

plugy a někoho schánět netřeba (dobrá duše už byla)
http://suewebik.net/arch/1124475840-vse ... i-111.html
ta druhá část
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 03.06.2012, 22:00 hod.

Díky, snad to budu moci časem otestovat ;)

Akt II NM:
„Milý deníčku, dnes jsem si založila svůj deníček, pro jistotu, začíná se mi zdát, že mi asi trochu hrabe. Vidím obrazy, které jsem již viděla, monstra, o kterých jsem ani netušila. Zabila jsem víc lidí a monster, než dokážu vydržet. Ale co, baví mě to, takže pokud to se mnou třískne, asi mi to už bude jedno. Pokud mě zase nepřinesou do nějakýho tábora a nezachráněj mě.
Momentálně sedím v hospůdce v Lut Gholeinu. Atma do mě sype to nejlepší co má, schválně, kolik budu platit. Přinejhorším přijde o kebuli, ale s ní se snad domluvím, je to přeci člověk. Razan se tu cítí jako doma, mohla bych se ho na to zeptat, s místními si rozumí až moc dobře. Třeba mu taky trochu šibe.
A je to tady. Účtenka, ale na druhé straně je vzkaz: Pokud vyčistíš stoky, máš to dneska zadara. No výborně! Jdeme čistit tisíc let starý hajzlíky a dostanu flašku zdarma...”
Pohodovým tempem jsme došli do 3. patra.
„Radement, to bude on, má to na cedulce, co má připíchlou na hrudi, možná starej hajzldědek, ale pěkně otravnej.”

„Milý deníčku, toto je druhý zápis, stále jsem při smyslech, i když jsem se nadejchala tisíc let starých (nelze přečíst). Překvapil mě starej hajzldědek, Radement, chudáka jsem ho tam nemohla nechat...naživu...bohužel u sebe neměl žádný cennosti. Á, jdu spáááááát.Hmmm.”

Den druhý - Lut Gholein:
„Stín, kdo mi ukradl stín! Jo aha, támhle je, dobrý, už jsem se lekla.”

„Milý deníčku, moc jsem...to nikoho nezajímá, Cain mě poslal do pouště pro nějakou kostku a hůl, chce abych tu zdechla jak nějakej pes? Proč si tam nejde sám, když ho to tak bere? No co, je tu nuda, jdu tam.”

Den čtvrtý - Lut Gholein:
„Voduuu! Haló! Vodu! Jsem tadýýýý...ách...(bum)...”

Den pátý - Lut Gholein:
„Deníčku, je tu zatracený vedro, zas to se mnou třísklo, ale až ve městě, naštěstí. Mám kostku, mám hůl, to bude dědek koukat. Ale dnešek strávím u Atmy, tohle počká.”

„Ale néé, Caine, já chci pauzu, mě nezajímá nějakej palác, počkat, zajímá, Alkor mi řekne víc? Jéžiš...Tak jo, už jdu...”

Arcane Sanctuary (Tajemná svatyně):
„Wow, trefila jsem to napoprvý, Sumíku, chytej, doufám, že to nebouchne!”
Summoner udešel do jiného světa pod náporem desetitisíců voltů x 5.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_5.jpg

„Deníčku, dneska jsem rozsekala Summonera na s...kousíčky. Všude okolo na zemi zkrvavený maso, semtam oko, noha, ruka. To byl mazec, až se Razaníkoj udělalo blbě, to je teda voják...”

O Durielovi zítra...pokud si zaplatím net 8-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Assassin

Příspěvek od raisen » 04.06.2012, 11:30 hod.

Mně se podařilo narazit na Summonera hned na poprvé za celou dobu hraní asi jen 2-3x :-D

Čte se to dobře ;-) Taky uvažuji, že až budu psát někdy nějaký příběh, tak to bude ve formě deníku :-)) Vždy, když s něčím začnu, tak přejdu do ich formy, protože mě čistě jen popis nebaví :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 06.06.2012, 21:27 hod.

Jo, náhoda je občas fajn věc :lol: A ta runová slova fungují. Díky.

Tal Rasha's Chamber (Tal Rashova komnata):
„Díra v zemi, hůl v ruce, jak nějaká stařena. Dneska ani ten manuál nebudu potřebovat, tenhle sen si pamatuju, pak tam čekal obří brouček, housenka, krab, kdo ví co...”

Pár pastiček, co mám psát. Je to silný jak kráva a stín taky dokáže chvíli zůstat naživu.

„Já toho Mastera miluju, jak to dělá, že si všichni všímaj jeho a ne mě? To je úžasný! Jo, jo, jo, dej mu, dej mu, ach...já nechala v truhle popcorn.”

„Milý deníčku...dneska to bude stručný. Ten blb u sebe měl jen nějaký cetky, se nedivím, že mu nikdo nemoh konkurovat, sakra! Housenka tlí v díře, Tyrael mi dal další instrukce...samá práce a žádná zábava.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_6.jpg

Akt III NM:

Kurast Docks (Kurastské přístavy):
„Až otevřu oči, na tý budce nebude vykuchaná žába a nebude mě tam čekat papež-kovář. ...Ne! Bl(........) A...ano? Díky, jo, bude se mi tu líbit, to víš že jo. Kde je váš náčelník? Dělám si srandu, Ormuse znám, jdu za ním pro práci.”

„Drahý milovaný deníčku. Kurast, co bych o něm řekla. Smrdí rybinou, je tu plno šašků a...” ... „Wow, fakt? Fakt je to Assassinka? Hééj, holka, jak se vede? ... Natalya, moc toho nenakecala a prej čeká na rozkazy od vedení.”

... po pár dnech:

„Oko, těch jsem pavoukům vytrhala nespočet, bohužel to správný bylo v truhle, kdo to měl vědět. Mozek. Alkor to přežil, zas mi neřekli, že je to nějakej speciální a ten dědek mozek má. Srdce, místní jsem radši nechala bejt, koukaj dost divně už teď. Zkusila jsem štěstí v kanálech, no kde jinde by tu mohly končit zbytky. Hádejte kde byl? V tý nejspodnější nejsmradlavější stoce. Dokonce i nějaký hady sem spláchli, pak ale zmutovali a vyrostli...”

O jednu divokou noc později:

„Rada už žádný zasedání mít nebude, až tu skončím, pročistím to i u nás doma. Nějakým zpúsobem jsem spatlala palcát, kterej je klíčem k Mephistovi, dokonce to fungovalo.”

Nastává drobný problém: Hra je příšerně jednoduchá, moc. Semtam se leknu něčeho výbušnýho nebo těch malinkejch kostřiček co bouchaj, ale jinak...pfff,nuda. Assinka byla moje nejneoblíbenější postava, byla pro mě nehratelná, ovšem, zatím je to mašina na zabíjení, dostala mě. Skoro nevím o čem psát, protože kam přijdu, tam je mrtvo.

Durance of Hate (Pevnost nenávisti):
„Jdem,jdem,jdem,jdem! Čisto! Mastere, zkontroluj roh, Razane, ty ho krej. Já se budu koukat. ... Mephe, bojíš se? Jo aha, když jsi mrtvej tak neumíš mluvit. Jak originální. No, krásná sekera, bohužel nic pro mě.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t003_1.jpg

Rekapitulace: Pohodová chůze vpřed, nejdřív pasti, pak stín, pak já. Rychlé jako nikdy. Vlastně i zábava, jenom není o čem psát, když za dvě hoďky je po aktu >:D Každopádně už začínám mít dobrej lvl, mohly by padat zajímavý věci a runy, už se objevujou první náznaky. Ve IV aktu se rozepíšu víc, tam už mám nějaký screeny, ale to zas jindy.

Otázka: Runa "Lo", 59 lvl. Jestliže ji budu chtít najít, musím mít lvl 59 a pak doufat, že někde padne?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Fraxinus » 06.06.2012, 22:47 hod.

Odpověď: To, kde nebo z koho padne, závisí na třídě předmětu a úrovni monstra či lokace. Tvůj level nebo požadavky na levl na to nemají vliv.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 07.06.2012, 18:30 hod.

Jo, snad chápu ;)

Vrátil jsem se k Hraběnce, padlo něco lepšího jak runy:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_6.jpg


Akt IV NM:

„Deníčku, dnešek je úžasnej. Pevnost Pandemonium, ta mě nikdy neomrzí, krása. Outer Steppes (Vnější stepi) mě bohužel překvapily prvními imuními monstry vůči bleskům. Ale stačí zabít jednoho a už se to sype jako domeček z karet. Ty výbušný pasti jsou prostě úžasný, kam se hrabe umění s katary, co mě učili v klášteře. Neskutečně rychle jsem se dostala do Plains of Despair (Pláně zoufalství). Tady jsem potkala řízka jménem Izual. Jenže to pako šlo po mém stínu, po chvilce tomu trotlivi došlo, že bušit do země nemá cenu a pak se přeorientoval na mýho Shadow mastera. No, chvilku po tom padl. Ještě jeho duše měla nějaký keci a pak zmizel. No, alespoň že Tyrael to dokázal náležitě odměnit a pomohl mi s výcvikem Death Sentry.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t004_2.jpg

„Teď už jen najít Hephasto the Armorer, udělat mu díru do břicha, sebrat kladivo a rozmlátit zbytky z Mephista a mám pár dní volno. Konečně. Jo, ještě zmlátit Diabla, to už je ale maličkost.”

O pár hodin déle:

„Booooom, boooom, boooom, jo! Mazec, to je síla, všude maso a kosti, zem zrudla, perfektní. to jen během pár sekund! Díkes Tyraeli. Hephasto the Armorer už problémy dělat nebude, pohodička. Už jen jedna zastávka a jde se domů. Snad.”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/nastenka#S ... t006_1.jpg
Soul stone:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot007.jpg

„Jak jsem čekala, zase mě poslali pryč jen co jsem přišla do města. Asi nevědí co je to dovolená, hlavně že oni pořád seděj na zadcích. Už mě to nebaví, jak tu běhám sama. Kostliví mágové, sudokopytníci, kostění duchové, humus, naštěstí thle všechno celkem efektivně bouchá. Cloak of Shadows a Mind Blast pomáhaj kontrolovat davy, taky se hodí.”

„Milý deníčku, necítím se dobře, čeká mě diablo. čtyry z pěti pečetí jsou prolomený, zbývá poslední a pak se Diablo probudí. Pak to bude masakr, pak...se nemusím vrátit. Když padnu, upadnu v zapomnění, stejně jako vše co znám...sakra, to je pecka, celej svět závisí na mně. Končím.”

„Tak je to tady. Sám Diablo. Žádný kecy, žádný vítání, tenhle boj nemá pravidla. ... Ale nekecej, že tě bolí a motá se hlava, to ti fakt nežeru. Do boje!”

Zajímá vás jak se bojovalo? ... Zemřel jsem.

...

...

Kecám :D Diablo stál na místě, dělal čáry máry a bohužel mezi náma byla černá díra, takže jsem stál na místě a čaroval pasti, snažil se zjistit, kde je Shadow master. Ten totiž u diabla nebyl a životy mu neubývaly. Neodvážil jsem se hnout, aby se něco nepodělalo a nezatopil mi, ale to se nebudete zlobit, že?
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot009.jpg
Drop byl, ale nepoužitelnej:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot013.jpg
Také jsem během hledání našel gotické brnění se 4 sockety, takže čekám na Lo runu a potom: Fortitude

Naviděnou v pátém aktu.
Naposledy upravil(a) Zvedák dne 07.06.2012, 19:21 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Obter!vr » 07.06.2012, 18:57 hod.

Dovolil bych si malou rejpavou poznámku:-) Je hezký, že si nám ukázal, že ti padlo unikátní kladivo, ale mě by spíše zajímalo co ti padlo z mephistova soulstonu :-) Nějáká zajímavá runa?
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 07.06.2012, 19:22 hod.

Doplněno do předchozího příspěvku spolu se zabitím Diabla. Ještě je možno všimnout si všudypřítomných roztrhaných těl, není to krása? Opravdu bombastický, když chcípne jeden enemák ve skupince, další jsou otázkou dvou vteřin :D

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Assassin

Příspěvek od Vorvy » 07.06.2012, 19:30 hod.

a to je presne to o cem Obter!vr mluvil, ta PULka celkem stoji za zminku. jinak hodne stesti do V. aktu ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Fraxinus » 07.06.2012, 20:46 hod.

ááááárgh. Tady mě někdo předjel. Musím to napravit a nažhavit winterfreshův mráz....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 07.06.2012, 21:18 hod.

To je hezký, jak se shodujete, ale Fortitude mi to nevykouzlí :lol: S tímhle slovem by neměl být takovej problém v nouzi mlátit imunitní vůči bleskům, když situace dovolí. Ještě vzpomínám, jak jsem s amazonkou a Buriza-Do Kyanon zabíjel monstra imunní vůči bleskům. To bylo peklo.

lvl 57:

Akt V NM:
„Harrogath, krásná pevnost, všude stres, nervozita, co víc si přát. A já doufala, že už pojedu domů. Ach jo. Je tu spousta zajímavých lidí, kořenářka-vetešník, kovář, ale něco mi říká, že tu někdo chbí. Hele, negr, Nitlak. Hazard, hazard,hazard! A jsem na suchu. Já chci víc!”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_7.jpg

Bloody Foothills (Krvavé úpatí):
„Požádali mě, abych zabila Dac Farren, nebyl problém, po úpravě jeho úst nožem vypadal šťastně. Úplnej šašek. ... Přísahám, že Shenk The Overseer byl mrtvej dřív, než jsem ho uviděla, jdu, jdu a najednou bum, mrtvola. Asi moc silný elektrický výboje, netuším.”

„Milý deníčku, co ti mám říct, snad jen, že Abaddon jsem vyčistila během chvíle, Eldritch the Rectifier prdí do hlíny, Eyeback the Unleashed a Sharptooth Slayer už spolu pijou tequilu v pekle, Thresh Socket se k nim přidal o něco později. Zachránila jsem taky Anyu. Chudák holka, kluci ji u zamrzlý řeky zkoulovali a ona se podchladila. Alespoň že ta stará bába měla teplou medovinku. která ji jako kouzlem postavila na nohy.”

Nihlathak's Temple (Nihlathakův chrám):
„Hmmm, všude tu má mrtvý kostry, to musí bejt silák, když je všechny přepr. A 妓女 (snad tu nikdo neumí čínsky...). Oni se zvedli a za mnou hordy dalších. Booom,booom,boooooom! Jdem dál, haló! Jdeme! ... No, to je šílený, bludiště, jakej má tohle místo sakra účel... schody, a né,né,né...další... (o pár hodin později) Další schody, čtyry cesty, hmmm, nic. Ty! Umíš mluvit? Ne? Booom! ... A ty? To je marný. ...jasně, je to to poslední, normálka. Nitle! Reklamace, tví kamarádi mi poškrábali helmu a chci zpátky peníze. A nejen moje!” Z dálky: „Tak pojď dál, kouknem na to.”

Když budu upřímnej, všude byla krev a roztrhaný maso, hledal jsem toho šmejda asi 5 vteřin než mě došlo, že bude lepší prohledat artefakty co se válej na zemi, asi jsem našel místo, kde umřel:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t005_3.jpg
Byl mrtev dřív, než jsem k němu přišel no...


Někde u hraběnky o trochu dřív jsem našel i toto:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot014.jpg
škoda, že nic pro mě, skončila u Razana...na hlavě.

Trocha gamblingu u Anyi, 750 000,- v...jejích kapsách, ale myslím, že to stálo za to.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot010.jpg

Cesta k Baalovi byla poklidná, stařešinové nebyli imuní vůči bleskům, takže padli relativně bez problémů. Baalovi minioni. Co k nim říct? Poslední várka byla asi nejjednodušší, protože stačilo zabít jednoho a série výbuchů dodělala vše okolo. Samotný Baal byl v klidu, rozmístit pasti a nechat SM a merce, aby ho zaměstnali.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot016.jpg
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot017.jpg

Pžežívám Nightmare. Nečekal jsem to. HC postava opravdu člověka naučí hrát. A teď hurá do pekla. A nebo ne?

Uživatelský avatar
Zvedák
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Assassin

Příspěvek od Zvedák » 09.06.2012, 16:12 hod.

Hell

Akt I Hell:

lvl asi 67

„Kde to jsem? 他媽的屁股他媽的!(nesrozumitelné nadávky) Tady to znám, co to 妓女 je?”
Psychoterapie asi nezabrala, je sprostá jak dlaždič. Uvidíme, co bude dál.
„Akara, Charsi, šašek a tlusťoch, všechny znám, oni mě ne, to je nějaká forma Matrixu nebo sen ve snu? Hrabe mi, to je konec.”
Kashya: „Vítej v pekle! Sem jsi neměla chodit, zblázníš se, ztrať se. anebo ne, potřebujeme tě. Padej za Akarou nebo tě nechám rozervat na kusy.”
„Teda, to to začalo pěkne zostra, něco chtěj a už vyhrožujou, tady se mi bude líbit, tady budou padat hlavy.”

O pár nadávek a blbejch otázek déle:

Den of Evil (Doupě zla):
„Jak se tam mám zatraceně dostat? Razane! Néééé! Vy mrchy! Ááááááá, au! Ústup! ... Tak, Razane, už jsi v pohodě? Divím se, že mi Kashya pomohla, asi se jí líbíš. Já ty nesmrtelný zombíky zabiju, zabiju všechno, i to co nejde zabít! ... Ách, jeskyně, no super, držte se pohromadě a neumírat.”

Pročištěno. Musím říct, že obtížnost je ukrutná, přecházím z BoS na Fade, Fialový lektvárky doplňuju do dvou řad, neuvěřitelně užitečná věcička...už mi kolikrát v pekle zachránila život, bude to chtít runový slovo, jinak to tu nevydržím...

Burial Grounds (Pohřebiště):
„Zombíkům a kostlivcům mý pasti nic nedělaj? A... 回家.”
Blood Raven byla zatraceně těžká, kličkovat mezi zombíkama a snažit se ji trefit, pasti ji taky spíš jen lechtaly, byl to mazec. Nebýt to HC tak bych si to užil :D
Krypty jsem neprocházel, byla tam převážně imunní monstra...

Stony Field (Kamenné pole):
„Copak nám to tu padlo z prcka? Aha, to už znám, ne, díky...ach jó, já chci něco, co mi budou všichni závidět!”
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t001_8.jpg

Cokoli není imunní vůči bleskům, jde celkem rychle zabít, pokud narazím na samostatný příšerky imunní vůči bleskům, je to na mlácení a je to na dlouho. Pokud se to promíchá, výbuch mrtvol to značně zjednodušší. Ovšem Minioni imunní vůči bleskům, to je svinstvo, si nedovedete představit. Chvílemi se začímán bát o svůj život, bude to chtít nájezdy na kontesu a na Baala, s tím co mám se Hell hrát skoro nedá a je to až moc o držku.

Tristram:
„Griswold, pojď si pro nás, nemáš šanci! Razané? Já tě..už nezabiju...”
Tuhej kořínek, ale ne jako Blood Raven, Razan mi chcípnul, ale SMaster je držák.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t002_7.jpg

Tak, to by byl děda. Zde jsem si udělal pauzu, myslel jsem. Opravdu se budu muset vrátit, situace, kdy mě zachraňujou fialový šťávičky se množej...Je to fakt peklo. Ale i přesto mě Assassinka překvapuje, opravdu není nepoužitelná.

Forgotten Tower (Zapomenutá věž):
„Mazéééééc! Mlesk ho...nic? Mlesk hooo! Nic? Ou jé...a co ty? Mlesk! Nic...”
Imunita vůči bleskům, je všude! Tohle je výzva, poprvý najdu vchody a příště se pokouším co nejrychleji proběhnout, pokud vidím volnější cestu. Naštěstí musím projít jen 2 patra, zbytek vchodů je hned u sebe. To je prostě krásný. Kontesa, překvapila, ale pořád to není ono:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t004_3.jpg

Pauza: Jsou mi ty klíče k něčemu? Vím, že to něco znamená, můžete mě navést? Bude mi to fungovat? Mám zprovozněný runový slova z mulťáku, ale nevím, jestli to má něco společnýho. Něco jsem o těch klíčích slyšel, ale už si nemůžu vzpomenout co.

Tak, udělal jsem opakovaný nájezdy, hádejte, co mi padlo při druhém? >:D
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t005_4.jpg
A pak cestou k hraběnce - potěšilo:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t006_1.jpg

Barracks (Kasárna):
„Cestou sem jsem zabila snad vše, co zabít šlo, je to sakra fuška. Asi bych si mohla zavýst deníček, snad na to budu moci jednou vzpomínat, nebo si ho aspoň budu moci vzít sebou do pekla.”
Kovář byl relativně v klidu, drop byl taky klidnej:
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t010_1.jpg

Cathedral (Katedrála):
„Bone Ash, Ash, Ash! boom,booom,boom. Stíne, bacha, fluše...stíne? Kde jsi? ... ”
Padl rychle, jenom stín nějak nerozdejchal ten jeho plesnivej dech. Jedna rána a kde nic, tu nic.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... hot011.jpg

Další návrat ke Hraběnce... Pul runa...

Catacombs Level 4:
„Ufff, to byl mazec, dáme si oraz? Takovejch imuních potvor, to není pravda. To nejhorší je snad za náma. Takhle jsem se v životě nezatopila, takhle blízko smrti a tak často jsem ještě nebyla.”

Andariel. Bylo to trochu delší, Razana jsem nechal ležet na zemi, kouzlil jsem stále dokolečka bleskový pasti. Bohužel ta mrcha polovinu času po zabití stínu běhala za mnou dokolečka okolo jezírka v předsíni :D Takže se to malinko protáhnlo, ale nakonec podlehla mému kouzlu. Kouzlům.
http://zvedak.rajce.idnes.cz/Diablo_II# ... t013_1.jpg

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Assassin

Příspěvek od raisen » 09.06.2012, 16:22 hod.

Pul runa - pěkné :-) Ale Andariel se mohla přemoct a nechat po sobě něco více užitečnějšího :-D

Jinak k těm klíčům, jsou součástí úkolu, který se nazývá The Pandemonium Event a tady o něm něco je. Odměnou za splnění úkolu je Hellfire Torch, který přidává k dovednostem, atributům, ..

A aby jsi ho mohl mít na singleplayeru, tak bys musel mít nainstalovené třeba plugy, které ho zpřístupňují. Jinak je pouze na Battle.netu :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Assassin

Příspěvek od Asman » 10.06.2012, 06:59 hod.

S Assou bych se o Pandemonium Event ani moc nepokoušel a s HC Assou bych klíče ani nesbíral :lol:. Jinak pokud můžu poradit, jestli nemáš lower resist wandu tak si jí pořiď (Akara nebo drop modrá wanda), hodně to pomůže proti immune a neimmune sundáš daleko rychleji ;)(Pokud o tom víš, tak mě ignoruj).

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“