HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od raisen » 04.09.2012, 15:40 hod.

Jsem zvědavá, jak se popereš s tím bídným červem :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 04.09.2012, 16:06 hod.

Abych pravdu rekl, mam z neco velky respekt, ale tak uz mam blizzard na 4. urovni, tak to na nej spustim a budu se teleportovat z mista na misto a uvidime.. Ale myslim si, ze Duriel tam je vlozeny brzo..
Štěstí přeje připraveným...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Asman » 04.09.2012, 16:12 hod.

Je dost tuhý a hodně dává, ale když už víš, co dělá tak to není tak těžké(stejně mi přijde na Nightmare lehčí než na normal)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 21.11.2012, 18:17 hod.

Tak nějak si to tu pročítám a asi odsunu Smradošku na druhou kolej na pár dní a zkusím tady slečnu čarodějku :-) :love:
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od RIP » 22.11.2012, 06:35 hod.

No, s Durielem a koneckoncu s zadnym bossem by nemel byt problem, pokud pouzijes Static field, o zbytek se postara Blizzard nebo jiny skill

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 22.11.2012, 16:13 hod.

Přiznám se RIPe, Static Field nepoužívám. Ale Blizzard mám na max. a pak to Inferno taky není k zahození. Zatím se to dává s imune potvorami. Jinak je pravda, že co hrajeme turnaje, tak jsem nehrál za kouzelnici :(
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od raisen » 22.11.2012, 16:30 hod.

Tak SF začni používat. Aspoň na ty akt bosse :-) U takového Baala to opravdu oceníš.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.11.2012, 23:57 hod.

Dragonius: Sosa bez Static Fieldu, to je jak Barbar bez Battle Orders...Ama bez Critical Strike...Assa bez Cloak of Shadows atd. :) Ze všech skillů z D2 umí SF ubrat montrům nejvíc life za vteřinu.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Asman » 25.11.2012, 10:33 hod.

Dark_Deamon: A zároveň i nejmíň :) Ale určitě se vyplatí, ušetří spoustu pižlání.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od RIP » 26.11.2012, 05:19 hod.

Je to tak Drago, ze tenhle skill ubira monstrum % z jejich HP, a protoze Act Bossove maji opravdu hafo hitpointu (zivotu), tak je to nejrychlejsi cesta, jak je sundat...Jeho efektivnost ale se vzrustajici obtiznosti klesa, v Normalu funguje Normalne :lol: (porad), v NM az do 1/3 hitpointu nepratel, v Hell pouze do 1/2

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 26.11.2012, 07:24 hod.

OK, OK, OK, hned jak se vrátim k čarodějce, tak jí SF začnu dávat :-)
To musím přiběhnout k monstru a čarovat jeden za druhým? Jak poznám ten efekt? Na ubírání života?
Jinak jsem si o víkendu dělal pořádek v truhle a tak se mi po ní zasteklo, možná při další volné chvíli dám přednost jí před Smradoškou a turnajem :-)

P.S. Dali jste mi dobou lekci. Dark_Deamone já nemám ani Cloak of Shadows u Assky :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od raisen » 26.11.2012, 07:40 hod.

Ano, poznáš to na životech a na monstru se objeví takový blesk nebo jak to popsat. Prostě to poznáš :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Attia » 26.11.2012, 09:33 hod.

jen pro jistotu když jsi psal že do SF začneš DÁVAT...zní to ajko by jsi tam chtěl utopit více bodů. To zase ne. Pokud ti nezbydou body navíc (což pochybuju) tak SF je jen jednobodovej zázrak stejně jako již zmiňovaný CoS, BoS u assy, nebo BCommand u barbara atd...víc bodů je tam nanic protože dmg to má stejný a jen se ti tím zvyšuje dosah skillu, což není tak moc důležitý pokud to není tvůj primární skill...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od RIP » 26.11.2012, 18:30 hod.

Obvykle se dava do tohoto skillu jen jeden bod, jak psal Attia, dalsimi body pouze zvysis range (dosah) tohoto skillu, proto je dulezite nashromazdit nejake itemy s + all skills (v Tvem pripade, kdyz jedes Blizza a Inferno), abys nestal moc blizko bojove vravy, sorceress je vsechno mozne, jen ne tank :lol: Tedy pokud zrovna nema Energy shield, ikdyz pak taky staci potkat nekoho s Mana burn abilitou a je po srande

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.11.2012, 23:15 hod.

Ještě bych doplnil, i když to může být jasná věc, že jelikož je Static Field light kouzlo, tak neučinkuje na Lightning Immune potvory. Jeho účinost poznáš tak, že potvoře/potvorám rapidně mizí life a naopak jeho neúčinost zase tak, že i kdybys ho sesílal 10 minut, tak neubereš ani 1 life :)

Co se týče Cloak of Shadows, tak to je kouzlo všech kouzel :) Funguje tak, že vyřadí z provozu veškerá monstra, kromě: Act bossů, championů a bossů z bosspacku. Navíc, kdybys hrál třeba za kick Assu, hodil CoS a začal někoho kopat, tak na to útočící monstrum přestane CoS učinkovat, protože tím, že ho mlátíš, tak tě jakoby začně vidět. CoS vlastně působí jako takové oslepení. Snad jsem to napsal srozumitelně :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od raisen » 27.11.2012, 07:36 hod.

Něco jako Dim Vision od necra.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 27.11.2012, 08:10 hod.

Jakmile se k ní vrátím, investuji tam bod, zbytek uděla +all skills. Jinak k Assce taky investuji do CoS a začnu jej používat, je pravda, že jsem se soustředil pouze na body hlavní a vedlejší (v turnaji), což mi vyloučilo jiné skilly, které jsou také dobré.

EDIT: Mj. musím uznat, že mě těší Váš zájem o vysvětlení a "dokopnutí" k používání dobrých skillů, u kterých neznám jejich výhodu.

Myslím, že tu čarodějku budu muset hodně poupravit. Vše jsem cpal do Cold Skills (Blizzard a synergie + něco inferno) Na ostatní dobré věci jsem zapomněl...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Attia » 27.11.2012, 10:29 hod.

na HC velice často používám i 1b do frozen armoru. 1) ti zvyší light radius (v ZOMBovým tématu psal myslím fraxinus že na max) a 2) ti dává trochu prostoru k útěku pokud tě obklíčí melee monstra. Prostě seknou do tebe, na vteřinku se zmrazí, což není moc ale může to být rozhodující okamžik, hlavně když máš nulové nebo velmi nízké FHR. Jinak def nebo dmg jsou zanedbatelný.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 27.11.2012, 10:42 hod.

Co si pamatuji, tak FHR mám jen 25% z RW Stealth, takže i do Frozen Armoru něco hodím.. Jak tak koukám, tak jsme si dával jen body do útočných skills a nekoukal na jiné :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 12.12.2012, 12:45 hod.

Tak jsem se po pár dnech dostal k D2 a jediné na co jsem měl chuť, bylo postoupit s čarodějkou. Takže jsem dodělal potřebné questy a doběhl k waypointu v LK. Ještě trochu to propádal a padlo pár run a hlavně i poměrně dost topazů. Od posledního reportu jsme SoniqueIIu oblékl do jiného vybavení a použil již zde prodiskutovaný bod do Static Field :-)
Jestli vyjde čas, tak ještě dnes nebo v pátek si zahraji dál a dodám report. Momentálně chci proběhnout až k Mephistovi a tam opakovat nájezdy >:D
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“