HC Zlatý Grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Asman » 03.06.2013, 16:36 hod.

RIP: Bral jsem to z teoretického hlediska, kde je možné za jeden průchod posbírat úplně všechno. Samozřejmě ta pravděpodobnost bude podobná jako že začnou pršet žirafy, tj téměř nulová ale možné to je. Jak jsem psal, bude to na několik(spíš hodně) let hraní. Podle mě nejhorší bude poskládat všechny RW.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.06.2013, 21:18 hod.

Dnes jsem přemýšlel tady nad tím tvým grandiózním plánem a pokud se ti to někdy v životě podaří, tak tomu bude chybět jen jedna jediná věc. Myslím, že ať už SC nebo HC pařan, tak každej by rád vlastnil aspoň jednu postavu s magickým levelem 99.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 03.06.2013, 22:09 hod.

Dark_Deamon: Imposible!! :D To sou snad i roky a roky BH runů ne? :D Pamatuju si, že lvl 98 sem potkal, ale 99... to musí bejt slušněj záhul.

BTW: Jinak můj největší byl 96 a už to bylo pro mě nekonečný...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.06.2013, 22:20 hod.

Bemik: Never say never ;) Moje momentálně nejvyšší postava má level 93. Ale věřím, že aspoň jednu postavu na tu devadesát devítku dostanu :) Co se týče Baal runů, tak tady je menší tabulka :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 04.06.2013, 14:58 hod.

Zas tak šíleně se to nezdá být... cca 6k runů se zabitím minionů s ani. To nevypadá uplně zle :)
Bohužel když náhodou najdeš bosse, co tě překvapí a zabije, tak na lvlu 98 tě to obere o xp za asi o 500 runů BH :D :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 04.06.2013, 15:01 hod.

Bémik: opravuji:
Bohužel když náhodou najdeš bosse, co tě překvapí a zabije, tak můžeš startovat k levlu 98 od znova...to dělá kolik set až tisíc BH? :D :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.06.2013, 15:17 hod.

Přesně jak píše Frax. Když nás někdo překvapí, tak si ten Esc můžem tak maximálně omlátit o palicu...klidně 500x :green:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 04.06.2013, 17:22 hod.

To sežere všechny XP? Asi mi něco ohledně XP uniklo nebo sem na to zapoměl od doby, co hraju jenom HC :D ... Tipuju, že penalizace XP za zabití se počítá z XP celkového, takže na lvlu 98 je celá XP lajna zase prázdná?... nebo je v tom něco uplně jinýho?
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.06.2013, 17:40 hod.

Bemik: Tady asi došlo k nedorozumění :) Já s Fraxem jsme mysleli, že ty mluvíš o SC, kděžto já a Frax jsme naráželi na HC gamesku. Bylo to myšleno jakože, když tě někdo sejme, tak začínáš od znova, ale od lvl 1 :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Drakesis » 04.06.2013, 18:47 hod.

Slušná tabulka, to je pl8 s jednou postavou v trůně, která vše likviduje? Vysoké levly jsem dlouho neexpil, i když jsem to dřív bral pomalu jako sport. :green: Ještě by mě docela zajímalo, kolik bhrunů je potřeba na ten lvl 99. :idea:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 04.06.2013, 22:25 hod.

Drake: Neměl si na Antiku sorcku s lvlem 98??

Frax + Deamon : No jasně :D nedošlo mi to... co mám po maturitě, tak se snažím co možná nejmíň přemýšlet a tak to dopadá :D
Každopádně i na SC by docela naštvalo, že expy za týdenní baal runy během jednoho nepozornýho runu nebo smůly zmizí ve vteřině... :/
Ale HC to je jiná věc :D čistě na nervy. Sem docela rád, že mi v HC ještě na hellu nepadlo zatím nic užasnýho. Kdybych tam měl štěstí na runy a postavil třeba Infinity nebo Grief, tak věřím svýmu štěstí a RIPnul bych nějakou haluzí ještě ten den :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Drakesis » 04.06.2013, 23:49 hod.

Jj, někdy roku 2009. :lol: ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 05.06.2013, 08:14 hod.

Hele nesměj se mi :D v létě toho roku byla jediná doba, co sem tam hrál :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Drakesis » 05.06.2013, 09:38 hod.

Já se spíš směju tomu, že to už jsou 4 roky. Impasibru, jak ten čas letí.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 05.06.2013, 17:17 hod.

No, rekl bych, ze dosahnout sestaveni vsech RWs pri soucasnem droprate-u v 1.13 je ukol mozna o TROCHU snadnejsi nez nalezeni vsech set/unique itemu, pripadne na stejne urovni...Tak jako tak to vyzaduje specializovane chary a nekonecne hodiny a hodiny a tisice hodin hrani...Postavu s nejvyssim lvl mam 95 Barba, samozrejme HC, ale v 1.11 ho vyexpit dal je nemozny, pac vsude, kde se da nejak expit je IM...

Ze bych to zkusil ted, kdyz mam taky instalnutou 1.13 s nejakym novym Barbem, kdyz IM net :lol:

Asi ju, az budu mit slusnejsi itemy, prida se nekdo ke mne?

Edit: Gratuluju k peknemu progresu Fraxi, v 1.13 mam zatim jen jednu soso, je to Meteor/Fball/FO - ano, v tomto poradi, Orb pouze na imunni a musim rict, ze me az prekvapilo, jak ty runy padaj - tudiz oranzove :lol: :lol: Ne, delam si srandu, ale po Countess v A1 NM a 3xDOL, 4x SHAEL, SOL a AMN - to je celkem rozdil, a to jedine runy, ktere jsem delal byly v A5 na Eldritchovi, a to kvuli expum, stejne nic nepadalo

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 05.06.2013, 17:26 hod.

Uvidíme. Všichni, co dělají grál, to dělají tak, že dělají x tisíc runů na Baala, na pindla, na Mepha, na AT a tak. Já to prostě zkusím jiným způsobem. Jak už jsem řekl výše, mě téměř nikdy nic skutečně dobrého nepadlo ze zprofanovaných míst, nějaká vyšší runa dokonce vůbec nikdy, ale pokaždé to padlo kdesi v divočině z obyč monstra či truhly. Tak se nechám překvapit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 05.06.2013, 17:30 hod.

Jo, jeste jedna vec - behat Baala se nevyplati kvuli nicemu jinemu nez expum...Na runy jsou podle me lepsi mista a co se tyce itemu, tak z TC 87 nedava skoro vubec, tady jsou jasne Tunnely nebo Pit

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.06.2013, 18:25 hod.

RIP: Ono je to s tím drop ratem run v 1.13 takový všelijaký. Určitě padají runy častěji, než v předchozích patchích, ale když se kouknu na ty 3 poslední, tak mi to přijde, že zde je změna nulová. Nevím přesně, jak dlouho už je v oběhu 1.13, ale za tu dobu mi padla jen 1x Jah (WSK 2). Předtím (asi patch 1.12) taky jen 1x (z dřvěné truhly u Thresh Socketa). Cham + Zod jsem ještě nikdy neviděl...překvapivě :D Jako jasný, padají víc, ale spíš mi přijde, že to jsou křápy kolem Dol a tak. I v tom LK se člověk zapotí a poripe pár Sos, než mu ta Ber padne.

Fraxinus: Tak to potom znamená, že jsi dělal málo runů :D

Co se ještě týče té Sander's kšiltovky...jak jste říkali, že se blbě hledá...minulej týden jsem běhal Normal Cow Kinga a když bych je sbíral, tak bych jich měl minimálně 10 ks, takže to až taková fuška není :)

Edit: RIP: Klidně spolu můžem udělat nějakej ten nájezd ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 05.06.2013, 20:29 hod.

To znamená, že jsem nikdy runy nedělal, a když už, tak nic z toho.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.06.2013, 21:18 hod.

Tak víš co...toto je jen o trpělivosti. Pamatuju doby, kdy jsem běhal LK (tak půl roku zpět). Asi po 150 runech padla Ber a pak nějakých 900 runů nic. Pak zas padla Ohm. U Pindla je to stejný. Během půl hoďky padnou třeba 3 elite unikáty a pak 1000 runů kouká na "šrot". Nejvíc mám v paměti období Vánoc, kdy jsem dělal Baal runy. Spíš ale než na Baala (ten fakt nic nedává :ble: ) a jeho vlny jsem se těšil na WSK 2, kde se fakt dařilo. Získal jsem tam Jah, Vex, Griswold čepicu, uniq Sacred Armor, bohužel z něj tenkrát vylezl Templář.

Je mi jasný, že ať sem napíšu cokoliv, tak to tvé rozhodnutí nezmění a popravdě jsem za to v této situaci rád, protože jsem opravdu moc zvědav, jak se ti bude dařit :)

Jen jsem tím chtěl říct, že těm opravdu extra dropům musí dát člověk čas...někdy i spoustu času. Myslím, že třeba RIP by o tom mohl psát povídky :)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“