HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Neposunuse » 13.01.2014, 00:19 hod.

Je jasné, že bychom všichni měli nejraději vše hned bez dlouhého strádání (a taky to všem přeju), ale myslím, že bychom se měli radovat i z "mála". I když podle mě RIPe tvé výsledky vůbec nejsou málo. Dvakrát Griffon a jednou Astreon's, vždyť to je krása! :love: A k tomu ten Griswold!

A pomalu už se z toho stává kolorit, že závidím Leviathana a setový BK Colosus Blade. :love: Mně furt padá jen ten BK Tribal Guardian... :OXO

Ať ti vyjdou nově stanovené cíle! :wave:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.01.2014, 19:45 hod.

Zdarek vespolek, rozhodl jsem se, ze udelam mensi update od sveho Pindl questu, par veci/dropu se preci jen udalo...

Takze, jako prvni prispel, sice s malym zpozdenim, ale prece, opet Pindl se svym darkem...Po identifikaci z toho byl tento item...Tedy opet Cranium basher jakov Chaosu...Celkove je tedy pomer mnou nalezenych (karierne) Thunder mauls 3:0 ve prospech Basheru, zvlastni...Samozrejme je mi lito, ze to nebyl ten druhy grailer, na druhou stranu se ho ted nemusim bat pouzit, abych grailer neztratil...Nice ;)

Pote jsem se prestehoval po delso dobe zpet do LK, a jak jsem naznacil, i zde se darilo, vysledkem asi 400 runu byly SUR, LO, OHM a GUL, opet maximalni spokojenost, ikdyz stale chybi BER + SUR k Enigme (nechce se mi pouzit LO a nizsi runy)...Pak by tu byl jeste jeden darek v podobe Gore riders z LK...

Na zaver bych se rad pochlubil dvema pripravenymi itemy pro uberHulka, a to zbrani a brncem...Jak jsem predeslal, novy Hulk bude bez RWs, presto si myslim nebude slaby...

Co dal?Stale LK, kde je prioritou sehnat runy na Enigmu pro Black widow a pote progres s Hulkem...

Tak zase za tyden ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 23.01.2014, 19:54 hod.

Tak to je pěkný výsledek za 400 runů, to mám radost, že se konečně po delší době štěstěna vrátila :)

Jinak pěkné Hone Sundan :twisted:

Ať se v dalších nájezdech v LK daří a k té Enigmě se za chvíli propracuješ :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.01.2014, 20:21 hod.

Ten Hone Sundan je hodně stylovej 8-) Hned se mi vybavila hláška z Predátora: "Je načase vytáhnout bezbolestnou" :D Skullder taky cajk. Už mu chybí jen socket. LK taky pěkný, jen ta Ber tomu už chybí.

Hodně štěstí při kompletaci Enigmy. Už je skoro na spadnutí :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 31.01.2014, 23:44 hod.

Posledni update pred turnajem je tu, behem minuleho tydne jsem dal 200 LK a 450 Pindlu, coz vypada jako hodne, presto jsem to stihl navzdory tomu ze jsem mel pet dvanactek v praci a tri trenaly, holt oddanost svoji veci :lol: :lol:

Ale zpatky k tomu podstatnemu - LK byl ponekud nevlidny, jediny svetly moment byl v podobe teto IST...Jedinym dalsim prispevkem byl jeden ze ctyrech unikatnich graileru, ktere tento tyden padly, a to Lycanders Flank...Zbyle tri obstarala Black widow na Pindlovi, a to AoKL (malem jsem si ji na zemi nevsiml, protoze padla z miniona za jednim sloupem, dale pak Spike Thorn a nejvice potesil Halaberds reign...Celkove jsem se dostal uz na 90.5% gralu, coz je potesujici, ta nejhorsi prace ale ceka ;) Snad neco odepise i Thor behem MF turnaje ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 01.02.2014, 09:01 hod.

Ukaž, jaké má ta asska drápy, prosím :) Nebo stačí napsat. Teda pokud to jsou nějaké magic nebo rare.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.02.2014, 09:26 hod.

Jn, to bych taky rád viděl, jestli to jsou nějaký kúúúl vraždidla :D Jinak jsme na tom zhruba stejně, co se týče grálu...teď už to bude fakt těžký.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 01.02.2014, 18:51 hod.

Nemam screeny, ale oboje jsou celkem slusne, maji +3traps a +40%IAS, 2sockety, ty jsem vyuzil na res a all res jouly, bohuzel tam nejsou zadne +LS nebo +DS skilly...Ale nevadi, i tak ma dmg 1-7k, coz pri 5pastech je vice nez dostacujici, az bude Enigma, tak to jeste zprehazim a zoptimalizuju a bude to jeste lepsi...Co se tyce drapku, tak mrkam k Anye, ale najit vysnene +3trap +3LS/DS 40%IAS a 2sockety :lol: je proste na nekolik zivotu a nechtelo se mi s timto buildem cekat, je velmi efektivni ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.02.2014, 19:35 hod.

I když neběháš k Anye, tak je to dobrý :) Já od ní kdysi koupil tuším 20%IAS, 2 Assa skills, 2 LS, 1 DS...bohužel už jsou dávno v kelu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.07.2014, 16:05 hod.

Po velmi dlouhe dobe, cca pul roce, je cas udelat velky update...Po vypadnuti z MF turnaje jsem nemel moc chuti hrat D2, a take zacala sezona zavodu ve Sttrongmanech, takze jsem poslal tento projekt na celkem dlouhou dobu k ledu...To neznamena, ze jsem vubec nehral, ale tech par obcasnych runu nestalo za rec...Intenzivneji jsem se ke hrani vratil az cca od cervna, a tato intenzita se jeste podstatne zvysila v okamziku, kdy jsem zjistil, ze DarkDeamon spustil svuj 99projekt ;) Takze diky nemu ted vlastne jsem tam, kde jsem, proto diky kamo, Tve snazeni je pro me nejvetsi motivaci ;)

Ale dost uz vseobecnych reci, urcite jste zvedavi na itemy, runy, levely atd...Popravde, soude podle mnozstvi screenshotu, je nad moje sily shrnout vsechno do jednoho update-u, takze prvni cast, ktera se bude venovat prevazne runam, RWs a LK sepisu dneska a zbytek, coz znamena Pindly, Mephy a Baal runy bych si dovolil sepsat zitra...Nuze zaciname...

Takze, abych se pohnul se svym Avenger projektem vpred (a hlavne take s moji lvl95Asskou), potreboval jsem runy, a to hlavne JAH a BER na Enigmu...Jiny cil jsem si ani vybrat nemohl, byl to stezejni bod prvni faze projektu a bylo nutne ho splnit, takze jsem pokracoval v p7 LK a nakonec se muj run counter zastavil na cisle 5.6k runu (od zacatku projektu)...Musim priznat, ze jsem cekal uspech drive, obzvlast po prvnich veleuspesnych 2kilech, ale bohuzel D2 bylo zase jednou proti...Tak jako tak, zde jsou vysledky ;)

Runy:

SUR, SUR, SUR

LO, LO

VEX, VEX, VEX

GUL, GUL

IST, IST

MAL, MAL


Tyto runy umoznily nejdrive tvorbu JAH, a pote nasledujicich runewordu:

Enigma, Grief 3, Grief 4, Grief 5, CtA 4, Fortitude 2


Jak vidite, krome Enigmy jsem se zameril na stavbu multiple Griefu, ten prvni ve Phase blade ma perfekt 400% ED a je urcen pro Conana, coz je Zerk Pit runner (tedy bude), zbyle dva a Forti jsou urceny pro Hulka_III (ano, treti verze, bohuzel ten druhy zemrel pri hloupe chybe v Travincalu - k tomu vice zitra - a ta bezbolestna, jak ji nazval Deamon, je navzdy ztracena)....Enigma a CtA samozrejme pro vice charu, v soucasne dobe je vyuzivana Black widow assou, k tomu take vice zitra ;)

Tak, to je prozatim vse, zitra proberu Travi, Mepha, Pindla a Baala, celkove to vyda na samostatny update ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 22.07.2014, 16:20 hod.

Tak to gratuluji ke složení Enigmy :) A CtA se docela povedlo ;)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.07.2014, 17:14 hod.

Moc, moc pěkný dropy draku ;) Velká gratulace k vytoužené Enigmě !! Jen mě krapet zarazilo, že jsi ji dal do Mage Plate a ne do Archona.

Jinak co se týče mého lvl 99 projektu, tak s tím teď moc nepohnu. Celkově si dám od D2 na nějakou dobu pauzu, páč jsem pořídil D3 a chci se nějakou dobu vyřádit tam :)

Nicméně přeju hodně štěstí, hlavně žádný ripy a mnoho super dropů ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.07.2014, 06:17 hod.

Skoda, protoze to je pro me dost velka ztrata motivace, na druhou stranu stejne vim, ze se k D2 vratis ;)

Mage plate pro nizsi pozadavek na silu...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 08:44 hod.

Určitě se k D2 vrátím :) Grál pořád není sesbírán, lvl 99 pořád není dosáhnuto, takže důvody k návratu stále jsou.

Každopádně ať se ti moc daří a určo budu tvůj postup sledovat ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.08.2014, 06:25 hod.

Tak jsem si doma zapomnel exterak, takze se omlouvam, ale update se zase odklada, tak o 14 dni, slibuju, ze pak to vsechno napravim, bude o cem psat, stalo se a posralo toho celkem dost :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.08.2014, 09:30 hod.

Tak to, co se podělalo, musíš do 14 dnů napravit :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.08.2014, 11:48 hod.

Mno, nalezt dalsi dve LO za ztracenej Grief (ten 400vkovej :cry: ) a dalsi Fortitude bude asi problem...

V kratkosti, hral jsem cistyho Fanazealota, vsechno vcetne Hell jsem dal easy na p8, a pak me sfouknul jednou ranou uber Duriel :oops:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.08.2014, 17:20 hod.

Jáááj, to je škody. Měl jsi se před ním přetransformovat na Smite. To bys ho sfoukl ty jak nic :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.09.2014, 11:49 hod.

Tak Vazeni pratele, mnohokrat slibovany a jeste vicekrat odkladany update je zde...Je toho opravdu hodne, a ikdyz jsem co se tyce hrani na Diablo uz minimalne 14 dni nesahl, porad se bude na co koukat...Nu, dost kecu a jde se na vec

Zacnu asi tim nejjednodussim, a to je fakt, ze po neskutecne odvedene praci v LK si Sandrine_II nakonec dokracela pro vytouzeny a naprosto zaslouzeny titul Guardian...A rozhodne se tato jeji odbocka od vecneho hledani run vyplatila, protoze na sve ceste nalezla i tento unikat, ktery se po identifikaci stal dalsim grailerem, nebot to byl Veil of Steel (Nightwinga uz mam delsi dobu)...

Dalsi report je ponekud neradostny, uz jsem ho avizoval, byla jim ztrata Hulka_II v Travincalu, Hulk si sice nejdrive dokracel pro titul Guardian a pote nalezl alespon jednu IST v Travincalu, ktery mel byt jeho hlavni destinaci, bohuzel diky me hloupe chybe Hulk asi po 200 runech zemrel...RIP Hulk_II...Samozrejme si nedam a ani nemuzu dat pokoj, takze treti Hulkova inkarnace (a spousta dalsich charu) jsou prave, jak se rika Under construction (drive zminovane Griefy jsou pro nej)

Ted uz ale k mnohem obsahlejsimu tematu, a tim byl Mephisto...Vzhledem k tomu, ze jsem ho v 1.13 prilis zatim nebehal a vzhledem k tomu, ze jsem z nej mohl vyzdimat spoustu graileru (hlavne facety) jsem se rozhodl, ze Black widow si odpocine od vecneho levelovani a diky Enigme bude tvrde a rychle zatinat Mephovi tipec a oskube ho, jak se da...

Vysledky byly uspokojive, co se tyce itemu, a supr, co se tyce run, jen ty samotne facety jako by se spikly, nasel jsem jich celkem 12, ale vsechny byly ty 4 druhy, co uz mam :roll:

Co se tyce itemu, tak bych vyzvedl nalez Rixota, ktery temer dokoncil sbirku vsech unikatnich mecu v D2 a dale pak Azurewrathu, ktery ji dokoncil definitivne....Z facetu byl nejlepsi tento perfekt fire....Tim uz se dostavame k tomu nejlepsimu, co zde padlo...A kupodivu, jednim ze zdroju nebyl Meph sam, ale jeden pristipkarsky boss za nim, a kdyz jsem spatril lezet na zemi tento item, tak verte, ze me prekvapeni a radost neznaly mezi...Pravda, je to pro me uz treti Griphon v 1.13 a celkove uz asi sesty (kdo by si to pamatoval presne u takove plecky :lol: :lol: ), ale rozhodujicim faktorem take bylo, ze je temer perfekt (chybi jen 1%)....

Zlatym hrebem nakonec byl nalez itemu, ktery se zdal, ze je pro me nenalezitelny, ackoliv ostatni je sbirali vsude, kde se dalo...Jediny Exceptional unikat, ktery mi utikal v 1.11 a posledni takovy unikat, ktery mi chybel v 1.13, proklety Bul kathos ring je konecne muj!!! Chci rict muj!!!!

Mel jsem po identifikaci obrovskou radost, myslim, ze si to dokazete predstavit...Jak jsem psal, Exceptional uniky uz mam vsechny, diky poslednim nalezum z tech Normalovych chybi - jak jinak - uz pouze Torch of Iro, a to navzdory spouste Colcrow Normal runum, ale o tuhle hulku nemam strach, ta casem padne ;)

To je vse, co se tyce itemu, ted k runam...Byl jsem velice poteseny frekvenci, jakou mi zde z truhel padaly HRs, a to konkretne SUR, LO, OHM, IST a nakonec jeste jednou IST

Supr, pomohlo mi to vyrazne ke stavbe Enigmy a dalsich RWs...

Tak, je cas na malou pauzu, po obede snad dodelam zbytek :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.09.2014, 12:33 hod.

Je po pauze, takze muzu pokracovat

Pokud se nepletu, tak zbyvaji Baal runy, ktere provadela/provadi Assasinka Black widow...Neni potreba dodavat, ze slozeni Enigmy vse velmi urychlilo, takze jsem zacal behat intenzivneji, pokud najdu dost casu na dalsi behani a hlavne pokud nezemre, tak pocitam, ze do konce roku by mohla byt na lvl 97...Coz je v podstate meta, kterou jsem si predsevzal na zacatku roku...

K vlastnim najezdum - bylo nutne Assku pretransformovat z Kick/Traperky na cistou traperku, preci jen se lepe takto ladi equip a navic Fire blast se ukazal byt velmi ucinnym prostredkem na likvidaci problematickych monster, bohuzel ne vsak na zabiti LI/FI Listera...Pokud se mu spatne sejdou mody, a to je jednou tak cca za 5 runu, tak ma tyhle dve imunity, stale to jeste neni problem, protoze mam silneho merce, problem to zacina byt v okamziku, kdy je i Stone skin, coz se temer rovna fyzicke imunite, zabiju ho i tak, ale trva to dlouho...Samozrejme je tu i moznost teleportu a vyvedeni Listera pryc a tim zbaveni se nutnosti ho zabijet, ale to nejak neni muj styl a ja ho proste zabit chci - a to pokazde...

Samotny Baal je hracka, celkove nejvetsi starost mi delaji Dolsici a pak hnusna komba monster, samozrejme bych take potreboval lepsi mapu, nechtelo se mi ji zatim menit, protoze Black widow mela takto pristup i k jinym lokacim, jako je Meph atd, ale zrejme nebude na vyber, vetsi cast prace, a to i po dosazeni lvl 97 me bude stale cekat ;)

Co se tyce nalezu - no co Vam budu povidat, Baal a jeho pohunci rozhodne nejsou vhodni na hledani TC87 itemu apod, takze jedinymi svetlymi momenty jsou vetsinou nahodne nalezy ve WSK/Throne roomu, z kterych by asi nejvice vypichl tento setovy stit...A na ukazku, jak marne to muze obcas vypadat sem hodim tento screenshot, spravne itemy zde padaji relativne casto, jen ta kvalita pokulhava...

Malem bych zapomnel, dal jsem i neco malo Pindlu, vysledkem byli pouze Templars, Fleshripper, Dungos - grailer a jedina HR byla tato GUL

Tak, je cas na druhou pauzu, pote by mela nasledovat treti a finalni cast, ktera bude opet o nalezech, ale i neradostnych ztratach ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“