HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.01.2016, 15:48 hod.

Mno ja nevim, proste hafo, jen ta Asska na lvl 96 dala cca 7000 runu ciste na Pindlovi, to nepocitam ty ostatni...Rekl bych ze uz se to prelilo ze stovek do tisicu hodin :roll: Nejhorsi na tom je, ze pokud chci ten Gral + Lvl 99, tak me ta horsi prace jeste ceka :roll:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 20.02.2016, 22:07 hod.

Mame tu poturnajovy odecet graileru, Deaths fathom a Torch of iro, soucasna hodnota gralu (-16)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Kisuvka » 20.02.2016, 22:47 hod.

Tak konečně Fathom? Gratuluju! :) ses načekal, co?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.02.2016, 07:19 hod.

To ju, teprve muj druhy v kariere, prvni byl jeste v 1.11 a prisel jsem o nej diky hloupym vybuchujicim dolsikum...I tak jsem byl ale v 1.11 dal, na (-6) ;)

Stejne je to sranda, v 1.13 uz mi padl Dfathom, 2x Dweb, 2x Astreons, 2x Windforce, 3x Griphons a ani jednou Wraith flight :roll: Tahle plecka mi behem jednoho turnaje v 1.11 padla 5x, celkove tak 20x, ale v 1.13 mi proste chybi :roll:

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Kisuvka » 21.02.2016, 09:33 hod.

No vidiš, ty mám, myslím, dvakrát ;) ale vzhlížím k brnču :D těším se, až budu shlížet :D :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.07.2016, 20:04 hod.

Teď koukám na tvoje chybějící itemy a celkem se divím, že ti pořád chybí Wraith Flight, Steel Carapace, Shadow Dancers a Ravenlore. Přece jen z toho, co ti chybí, tak toto jsou itemy, které ještě jakž takž padají.

Škoda, že nesbíráš i RW's. S Jah by sis užil celkem srandu :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 17:50 hod.

Sorrac, nejak jsem minul Tvou odpoved :roll:

Ten soupis uz neodpovida realite, ten Wraith flight uz jsem nasel (2x), ty zbyle bohuzel jeste ne, presto, ze jejich raritni verze mi padly uz hodnekrat, proste smula...

Zato jsem nasel tri dalsi grailery, takze jsem na (-12), tedy o 6 itemu lip nez na zacatku roku, coz je slusne, ty nove nalezy jsou Griswolds redemption (2x), ktery pro me zkompletoval sety, dale pak Headhunters glory (2x) a hlavne Earth shifter (taky 2x), jednu ze tri veci, ktere jsem doted sam nedropnul...Ted uz je to pouze Shaeffers hammer a Tyraels might

Samozrejme padaly i runy a vytvoril jsem i nejake zajimave RWs a postavu/y na nich zalozene, ale to az nekdy priste...Celkovy update tohoto threadu chci udelat koncem roku, doufam, ze se pohnu s gralem na single digit number, tedy 9 a min, a taky posunu levelove dal nektere me postavy...Screeny pak samozrejme take dodam...

Ted jdu upravit aspon ten soupis, co chybi, at to neni matouci...

Jo, jinak, co se tyce RWs, tak ikdyz je aktivne neshanim, zatim jsem na 54/78 splnenych, tudiz neco uz mam ;) , ale to budu resit az/pokud sesbiram gral co se tyce itemu a run, to je priorita ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 18:36 hod.

Tak to už ti toho moc nechybí :) Myslím, že kdyby ses nějak víc ponořil do nějaké alvl85, tak bys to do konce roku mohl mít všechno.
Jinak co týče těch RW's, tak když jsem na tom byl nejlíp, tak to vypadalo takto: http://dark-deamon-diablo2.webnode.cz/k ... runewords/ Už mi chyběly jen ty top runy. Hlavně 13x Jah :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 20:03 hod.

Tak ja se norim, jen to nepada tak, jak bych si predstavoval ;)

JAH se shani blbe, mam na ni smulu, pokud zvazim, kolik runu a kde jsem dal...Presto uz jsem v 1.13 dal dohromady (nasel + vycubil) 4, takze to jde, sla by i pata ci sesta, pokud bych neztracel itemy se svymi postavami ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 20:15 hod.

Jako Jah pro mě byla, je a vždy bude královnou všech run. Padá fakt hrozně málo, ale když už se zadaří, tak člověk může mlaskat nad tím, jakej to skvost si složí :)

Jakožto cold Amazonista bych vždy doporučil Ice do Matrialchal Bow (+3 Bow). Když jsem takovej luk chvilku měl, tak od nalogování do hry, po zabití Pindla (Hell - p8) mi to trvalo cca 27 sec. A to jsem měl MF kolem 500%, takže vše nebylo hnáno do dmg.

Ale je jasný, že mnohem více postav/buildů využije například Enigmu nebo i Faith na Rogue.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 20:25 hod.

Prvni JAH v podstate musi jit do Enigmy...Je tolik chcrakteru/buildu, ktere to neskutecne pozvedne, ze o tom v podstate nemuze byt diskuze...Co dal, mno ja zvolil Dream ci lepe receno Dual Dreamy, proste proto, ze jsem takovyto char chtel vzdycky vyzkouset, a Dreamy jsou na samostatny septavirat...Dale pak urcite Faith, ktery take dokaze pozvednout spoustu postav (tim myslim na mercyni v non amazonskem luku) a pak by se videlo...Enigma je proste zaklad a pak uz je to na gustu kazdeho z nas ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 20:31 hod.

Však já měl Enigmu na tom Zerkovi, se kterým jsem v Pitu nalítal 4500 runů :) Co se týče dual Dream's, tak to je taky můj sen, ale v podání Zeal Sorc. Pak bych chtěl ještě někdy zkusit složit Kick Asse RW Last Wish, ale to je už fest sci-fi :D Když si vemu, jak ta Jah (ne)padá, tak to asi všechno nevyzkouším nikdy a nebo mě čeká tak 100 000 LK runů, abych se k ním přes Ber doskládal :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 20:41 hod.

Dobre, tak abych to nacal, ma odpoved je tady a tady...

Ten char s Dual Dreamy mam na lvl 88, jeste ho trochu testuju, pak vytvorim samostatny thread, az budu s vyvojem a testovanim spokojeny ;) Ale jeho hruby popis - skilly/vybava a tak jsem tu uz nekde postoval, jen nevim kde ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 20:55 hod.

Vypadá to moc pěkně no :) Tak hlavně ať co nejdýl slouží ;)

Já jsem defacto na začátku co se týče grálu. Už ani nevím, po kolikáté tu jedu, ale co už...aspoň je nějaká "sranda" :) Plán mám ale následující...Jako první jsem samo sebou založil Bliznu, která bude mít za cíl najít vše potřebné pro Frost Nova Sorc, s kterou pak budu lítat v AT. A jak padne Tyrael's, tak založím Cold Amu, se kterou asi do konce života budu mlátit Pindla :green:
Ideální by bylo najít Tyrael's do konce roku, protože jak už se stalo tradicí, tak asi přes zimu pofrčí MF turnaj :) A tam už bych chtěl lítat jen s Cold Amou :) Takže mi to vychází tak, že na konci února příštího roku budu mít grál hotovej :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 21:03 hod.

Plan je to hezky a velmi smely, minimalne s jeho zacatkem souhlasim, cista Blizzna je pro zacatek idealni...Pokud to trosku popozenes, za mesic mas tak 70-80% gralu, ale ta horsi cast prace pak ceka...Obzvlast, jestli budes chtit vsechny RWs...Kazdopadne drzim palce a budu sledovat progres ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Abuzus » 04.07.2016, 00:10 hod.

Deamon: už z těch Ber je mi nevolno a 13 Jah - scifi.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Kisuvka » 04.07.2016, 14:32 hod.

Jo, dokud nepadnou ty nejlepší itemy, netřeba litovat :) GL ;)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 12.11.2016, 11:40 hod.

Je cas udelat nejaky ten update...Je toho letos strasne moc, takze tohle beru jako part 1 a budu ho venovat letosnimu snazeni meho Hammerdina...Vetsinu veci uz jsem postoval v jinych thredech, takze to bude takove shrnuti...

Takze, s hammerem cerstve na lvl 97 (to se musi postnout jeste jednou :D ) jsem behal pouze dve lokace, a to Travincaly na p3 a CS na p8... Na lvl 96 jsem behal v CS pouze Viziera s Infectorem, od cca 1/3 lvl z 96-97 jsem to zmenil na p8 full cleary (ve smyslu, ze zabijim pouze Bosspacky, ktere potkam cestou k seal Bossum, ne vsechno)...Run time je cca 3-4 minuty v zavislosti na tom, kolik Bossu zabijim po ceste...Muze trvat i dele, pokud se to sejde tak, ze v RoF zabijim dva Bosspacky a pak v CS dalsich pet (nepocitam sealy), to je asi extremni varianta...

Styl behani, mno, asi takovy, z jakeho by se Fraximu, Bliinkymu a dalsim ortodoxnim HC borcum zjezily vlasy hruzou na hlave :D ...To znamena, port prakticky do jakychkoliv sracek, rozhazet kladiva a hlidat drop...Samozrejme to znamena, ze si obcas seredne nabehnu, takze jen behem levelovani z 96 na 97 se vyskytly minimalne tri ctyri pripady, kdy Thor prezil jen s dvema stovkami HPs a min :oops: Jenze o tom to je, nemuze dat 6k p8 runu v CS a hrat to na jistotu preziti...Nastesti u vetsiny pripadu uz dokazu rozeznat, kdy je dobre se drzet trochu stranou a lakat monstra k sobe...

1) U Lorda de Seis vzdycky - z toho mam respekt, prakticky vzdy Fana, casto Extra fast/Extra strong, a to je opravdu hnusna kombinace...On sam neni tak nebezpecny, spis ti jeho pohunci, proto se snazim vyuzivat topologie mapy ve tvaru pismene S a lakat je k sobe

2) Infektor s Convou, Might - to je taky hodne nebezpecnej dobytek, a ani Fana a jak jsem bolestive zjistil i Blessed aim nelze zrovna podcenovat...

3) Urdarove s podobnymi mody v RoF, a samozrejme take Bosspacky normalnich Oblivion knightu, ty cloveku dokazou pekne zatopit

4) Kombinace predchoziho - to je asi nejhorsi varianta, u Lorda de Seis se mi nevyskytuji jine Bosspacky temer nikdy, coz je dobre, na druhou stranu Infectora velmi casto obklopuji 3-4 Bosspacky (coz je na tak relativne malou cast mapy celkem desive), vetsinou jsou to ale neskodni duchaci ci jinej Boss netopyru, ale jak jsou to Oblivion knighti, je dobre se mit na pozoru

Co se tyce defenzivni stranky veci, tak Thor ma 3,2k zivotu, max blok a vic jak 11k defense, ale jak rikam, ani to neni vsespasne...Navic i 30% Fire absorb z Dwarfu

Ted co se tyce nalezu - na itemy je to bida, s runami je to vyrazne lepsi, takze zacnu s nimi

BER, LO (zde se ponekolikate omlouvam ,ale chybi screenshot), OHM, OHM, VEX, GUL, GUL, GUL, IST, a MAL


Tyto runy padly ciste pri levelovani v CS mezi lvl 96-97

Dale co se tyce itemu...Hmm, opravdu nic moc, jediny grailer a zajimavy item byl Dragonscale, jinak bida

Co se tyce nejakych tech lepsich veci, pak to byly sety, ktere uz me ale tolik netrapi, protoze vsechny uz mam

Dalsi lepsi veci

Unikaty


Sety


Jedno Arkaines bylo eth, stejne tak jeden Ormus a Spirit ward...Obe Arkaines +1 skill :ble:

Co dal, mno relativne hafo veci, ale nic prevratneho, jen pro statistiku, pouze mezi lvl 96-97 padlo 15 IK palic :lol:

Hmm, jo, zapomnel jsem jeste na Doombringer, myslim, ze muj treti v 1.13, jinak sama klasika typu Lightsabre/Viperfork/Hellrack/Runemaster/Demon limb, vsak to znate ;)

A to je vse pratele :D


Edit: Malem bych zapomnel, jeste Maras 30% :love: a Highlords wrath, nejak se mi minula bizuterie...Samozrejme Seraphs hymn a dalsi plecky jako Raven frost, Dwarf star atd

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.11.2016, 12:09 hod.

Pěkný dropy. Mezi lvl 97-98 lze očekávat jednou takovej přísun itemů, pokud budeš muset dát jednou tolik nájezdů, jak z levelu 96-97. Takže je dost pravděpodobné, že nějakej ten grailer padne :)
Hlavně bacha na přežití, protože jak je známo, tak čím víc runů, tím větší šance na rip.

Být tebou, tak bych si odskočil do UT. Z mé zkušenosti několika nájezdů padá asi nejčastěji právě Pala Torch :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 12:15 hod.

RIP píše: Styl behani, mno, asi takovy, z jakeho by se Fraximu, Bliinkymu a dalsim ortodoxnim HC borcum zjezily vlasy hruzou na hlave :D ...To znamena, port prakticky do jakychkoliv sracek, rozhazet kladiva a hlidat drop...Samozrejme to znamena, ze si obcas seredne nabehnu, takze jen behem levelovani z 96 na 97 se vyskytly minimalne tri ctyri pripady, kdy Thor prezil jen s dvema stovkami HPs a min :oops: Jenze o tom to je, nemuze dat 6k p8 runu v CS a hrat to na jistotu preziti...Nastesti u vetsiny pripadu uz dokazu rozeznat, kdy je dobre se drzet trochu stranou a lakat monstra k sobe...
Tak to má vypadat, jinak jsem to s hammerem nikdy neběhal :D

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“