HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.09.2014, 13:14 hod.

Tak, jsem opet tu, hezky si tu budu spamovat sam na sebe, ale to nevadi, je to muj thread a ja si tumuzu delat, co se mi zlibi >:D >:D

Tento update se tyka mych poslednich dobrodruzstvi v D2, bude to takova vsehochut, z kazde lokace neco, pisu ho samostatne, protoze si i sam potrebuju utridit, v jakem stavu se muj projekt ted naleza...

Takze, skoncil jsem Baalruny a Baalruny ted take zacnu, padlo par zajimavych veci, a to konkretne Fleshripper, Mavinas luk a take tato Barbarska helma...Nic prevratneho, ale tyhle vecicky urcite potesily ;)

Z Mepha se mi nepodarilo vyrazit nic, jeho okoli poskytlo tuto IST...

V LK se opravdu zadarilo, ne, co se tyce kvantity, ale co se tyce kvality, padla ma prvni BER v 1.13, mel jsem fakt velkou radost, protoze byla prvni (mimochodem az po 10ti!!! nalezenych SURkach) a take MAL, ktera pomohla z casti nahradit ztraty, ktere jsem utrpel - k tomu za chvili

Diky temto runam jsem vytvoril nasledujici dva RWdy, a to Beast, ktery je dulezitou soucasti meho nejnovejsiho projektu a take dalsi Grief, ktery sice ani nahodou nenahradi ten 400vkovy, ale i tak bude potreba

Ted k tragedii, kterou uz jsem zde popisoval...Jednim z poslednich achivementu, ktere mi v D2 chybi, je porazka Uberu v Tristramu, a tedy ziskani Hellfire torchu...K tomuto ucelu jsem si vybral Zealera/Smitera, jako nejlepsiho kandidata, a v podstate s best eqiuppem (Grief 400, Forti, HoZ, Draculs atd) jsem se vydal na cestu...Nejdrive ovsem Black widow sehnala 9 klicu, abych nezapomnel...Questeni s takovymto charem je opravdu snadne a proto nikoho asi neprekvapi, ze jsem ho dohral na p8 i v Hellu, tedy cely Hell bez vyjimek...Nejvetsim problemem, tedy spise nebezpecim, byli Ancients v NM, a jejich posmrtny vybuch, ktery me malem sejmul, ale jinak nic, proto si dovedete predstavit, jak priblble jsem ziral na obrazovku po tom, co me Uber Duri dal na dve rany...Nejdriv jsem to nedokazal pochopit, az pak mi teprve docvaklo, ze jsem totalni blb a hovado, protoze jsem si jaksi opomnel prepnout pocet hracu a on se mi vygeneroval na p8 a pecky, ktere daval tomu odpovidaly...Jo, za blbost se plati...Grief fuc, Forti fuc...Jeste ze mi ty runy tolik padaji, i tak sotva stiham nahrazovat ztraty, ktere si zpusobim sam vlastni debilitou...

A co je nejlepsi udelat po takove hovadine?!Jeste vetsi hovadinu!Tedy v mem pripade postavit charakter, ktery je tim nejdrazsim, co jsem kdy stvoril, tedy summon necra, ktery ma v pazourach Beast/CtA, nosi Enigmu a jeho merc Infinity a Fortitude...Zbytek je klasika ve forme Harley, Arachnidu, War travs, Spirit monarchu, Homoncula a skilleru :roll: A je samozrejme urceny k pokoreni vseho mozneho v Hell, a samozrejme hlavne Uberu :roll:

Nemusim dodavat, ze pokud by nekde zarval, tak zarve 80% meho nejdrazsiho equipu a tudiz me to vrati o svetelne roky zpatky, a tak nehodlam ponechat nic nahode a protoze ma necro male prirustky za vita, tak budu sazet spi na itemy /charmy s + life, velky pocet hitpoint diky CtA, max blok, hafa minionu a Curses ;)

Mno, uvidime, jak to dopadne, zatim behal akorat Pit v Hellu a byla to prochazka ruzovou zahradou, jak jinak ;)

Posledni informaci, ktera zbyva, je fakt, ze jeste dnes doplnim skilly a itemy, ktere normalne nosi Black widow, ale to ucinim v samostatnem 99 threadu...

Snad jsem Vas neunudil k smrti a dik za to, ze me sledujete a podporujte v tomto Titanskem questu ;)


Edit: Jako vzdy jsem na neco zapomnel, a to na tuto VEX, kterou nasel muj Paladin pri questeni a zde je dukaz, ze Lightbringer (stejny paladin) byl i Guardian

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 14.09.2014, 14:44 hod.

Toho zealera je škoda. Ale stává se, holt je to Diablo.

K postupu a nálezům gratuluji ;) Jinak jsem objevil, jak skvělej je meteor na luku Skystrike...jeho dmg jako takové sice stojí za starou belu, ale ten ohníček stopne regeneraci všem, co v něm stojej, a to se vyplatí. 8-)

S tím summonerem hodně štěstí. Až dodělám současný char, tak se na něj vrhnu taky, ale vpodstatě furt untwinked, a místo koster bude mít jen mágy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.09.2014, 14:47 hod.

Pokud nejsou FI, ale chapu, kam tim miris ;)

Sam mam docela chut pokracovat v nejakem untwinck charu, na tom se clovek vyradi vzdycky nejvic :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.09.2014, 14:49 hod.

Jaj, tak to je pecka s tím Durielem. To já vždycky když jdu na ubery, tak si 3x kontroluju equip a players :D Jinak bych se spíš vrátil ke Smiterovi (Smite+Fana), co se týče UT. Párkrát jsem udělal se Summonerem (HotO v ruce) UT, ale bylo to solidně o držku. Hlavní problém je Mef...jak jinak. Před něj se totiž musí člověk správně portnout. Ale když se trefíš do blesků tak je to divočina jak sviňa. Kostry jsou pryč tak za 5 sec. Urdarové taky pomůžou. Tak jako tak je to nejrychlejší se Smiterem. Nahodíš na Mefa Salvu a řežeš ho jak vzteklej. Na mercovi je pak fajn Kelpina + Blackhorn's Face helma...pokdu k němu teda dojde :D

Jinak teda gratulace k Ber, ať slouží :) Hlavně už žádný ripy a ať to padá ;)
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 14.09.2014, 14:52 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 14.09.2014, 14:49 hod.

A potvory se na něm vyřádí jakbysmet. :D Na mě se teď v Tal Rashových hrobkách vyřádily pekelně, holt už si s Farízijou nemohu dovolit být tak odvážný jako dříve, tady už přituhuje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 14.09.2014, 15:36 hod.

Gratuluji k první Ber :) A na toho Summonera jsem hodně zvědavá, jak to s ním půjde :twisted: Přeji mnoho štěstí k pokoření UT.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.09.2014, 15:38 hod.

Diky za tipy ;)

Celkem jsem uvazoval jeste o tom, ze postavim nejakyho takovyho paladina, ale s crap vybavou, tak aby me to nebolelo, kdyz ripne, myslim, ze i tady na foru jsem nasel manika, ktery to dal s Cleglaws setem, ale bylo to SC...Takze jakekoliv Vase napady, iniciativa, rady, by byly velice vitany, dik ;)

Edit: Diky Eli, urcite budu delat report ;)

Edit 2: Btw, ja si vic povazuju nalezu toho BKWB nez te BER, ikdyz se za ni tedy nezlobim, ani ten Griphon zrovna neurazil :lol: :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.09.2014, 15:57 hod.

Ahoj pratele, obavam se, ze ted pujde na par dni (nebojte ;) ) tento a 99 projekt stranou, nejak si zase potrebuju odpocinout od equipped hrani a tak zkousim jen tak pro zabavu naked druida, podobneho tomu, co delal kdysi IW, body budou v Grizzlym (asi jeden a max ta synergie na HPs - Spirit wolfs?), max Raven - ano, ctete dobre, max Moulten Boulder a zbytek se uvidi...Pokud by to nekam vedlo, tak neco sepisu, ale zatim je to ciste for fun ;) Uvidime

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 21.09.2014, 20:00 hod.

Tak tohle bude bourák. :) Na Molten Boulder mám jen ty nejlepší vzpomínky. Jenškoda té mé kraviny v Ancient Tunelech na Hellu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.09.2014, 05:53 hod.

Ja s tim skillem moc zkusenosti nemam, ale graficky to vypada hezky :lol:

Teraz vazne, celkove jedinej char, kterej jsem nikdy nedotahl na Guardiana je prave Druid, hlavne tedy proto, ze me moc nebavi, snad krome Fire claw beara a Windyho, ale tohle by mohla byt zabava ;) Normal neberu jako vyzvu, takze psat zacnu az pripadne od NM, uvidime, jak to pujde ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 22.09.2014, 06:14 hod.

RIP píše:celkove jedinej char, kterej jsem nikdy nedotahl na Guardiana je prave Druid
Ostuda :D

Hodně štěstí s druidem :) Také mám jednoho takového "rozjetého", jen s trochu jinak rozdělenými skilly.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2014, 11:54 hod.

raisen píše:
RIP píše:celkove jedinej char, kterej jsem nikdy nedotahl na Guardiana je prave Druid
Ostuda :D
Nemá za co se stydět :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.09.2014, 17:15 hod.

Mno neni to ani tak o tom, ze by se dohrat nedal, spis jak jsem psal o tom, ze me proste nebavi...Koneckoncu, je to takovej nepovedenej hybrid Barbara s Kouzelnici, prijde mi, ze nic neumi poradne...Jen se zamyslete, kolik Druidu pouzivate na loveni veci/itemu? Vim, ten Windy by se dal, a je flexibilni, ale taky nikde nedominuje...Ve vsech lokacich se najdou lepsi alternativy, tim chci rict rychlejsi a tim padem se stavet druida ani nevyplati...Untwinck hrani je ale neco trochu jineho, zde se uplatnit urcite muze ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 22.09.2014, 18:11 hod.

Tak jasně no, on druid není na lovení itemů moc použitelný :)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 07.09.2015, 07:44 hod.

Dnes mam dva duvody tu zase neco napsat :lol:

Za prve, jak vidno, tentokrat jsem byl lempl a nedelal pravidelne update-y, takze tento bude rocni :roll: A za druhe, dnes jsem nahodne zjistil, ze mam male jubileum, a to

25000 runu v 1.13

Ano, je to 8k Pindlu, 8.5k LK, 2.5k Travincalu, 1k Chaos runu a 4k Mephu...Pokud se ptate, kde je zbyla tisicovka, inu probehla spousta testovacich runu, urcite tak 300 Pitu apod...Navic do meho vyctu nejsou zahrnuty drobne :lol: jako NM Meph runy z turnaju apod, myslim, ze tak by to cislo bylo spis 27k

Stale to ovsem neni nic proti tomu, kolik runu uz jsem dal v D2 dohromady, nemam presna cisla, protoze ne vzdy jsem vse pocital, ale pouze s mym Barbarem v turnajich na inc (a Lize zde) jsem udelal 10k runu - tedy s Barbarem z 1.11...Dalsich 10k runu dal mimo turnaje a pokud bych pocital i ostatni charaktery, dojdu k naprosto desivemu cislu, a to

85000 runu

Me samotnemu se tomu radsi ani nechce verit :roll: Toliko k plytvani casem u her :lol: Ci spise jedine hry, v mem pripade :lol:

No nic, ted k tomu update - u

Runy:

ZOD, BER, SUR, SUR, SUR, LO, LO, OHM, VEX, GUL, GUL, IST, IST, IST, IST, IST, IST, IST, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL


Nejlepsi itemy:

Deaths web, Deaths web, Darkforce spawn, Spirit keeper, Windforce, Windforce, Executioners justice, Executioners justice, Gargoyles bite


A nakonec Runewordy, bylo jich spousta, ale ty nejdulezitejsi (nejdrazsi)


Chains of honor, Fortitude


Jak vidite, prakticky vse dobre jsem postoval v jinem threadu, ale jsem rad, kdyz to muzu mit tady hezky pohromade...

Vesele jubileum vsem :lol: ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Flammeus » 07.09.2015, 10:56 hod.

WoW :D ZODka :D dobrá práce chlape! Nechápu, jak si mohl dát tolik runů :D mně i 1000 přijde jako obří hromada :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2015, 17:28 hod.

RIP: Dobrej počet runů. To je už solidní závislost :D Zajímalo by mě, kolik toho mám já v 1.13 naběháno. Určitě ale přes 50 000 to bude.

Flammeus: 1000 runů je nic. Když se člověk hecne, tak to dá i za jeden den. Když to bude flákat, tak v klidu za 2 dny :) Beru v potaz místa, kde se to dá vytřískat do 30s (Pindl, Tresh, LK, Mef (NM+H), NM Andy atd.).

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Neposunuse » 07.09.2015, 21:10 hod.

RIP: Vskutku pěkný výroční update :D Jj, borec. Já budu mít max. 40 000 runů, pokud počítám i Hell Mepha, kterého jsem nekonečně sjížděl, než jsem pochopil (přečetl), že některé věci z něj opravdu nepadnou... :roll: Od té doby runuju jinde a začalo to padat, i když děsně pomalu... ;)
Ať ti to vydrží a budu se těšit na kulaté výročí tvého 100 000. runu :!:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od ZOMB » 07.09.2015, 22:07 hod.

Teda, vskutku pěkná čísla :D
A dropy samozřejmě taktéž :)
Gratulace!
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 08.09.2015, 05:59 hod.

Diky moc chlapi...

Smutne na tom je to, ze ani tenhle pocet Vam nezaruci nalezeni celeho gralu (to pri smule zadny :lol: ), celkove k nalezeni toho nechybi moc, ale presto porad neco :roll:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“