HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 12.11.2016, 12:40 hod.

@Deamon: Ja myslim, ze nejvetsi prisun itemu bude pripadne mezi 98-99, nejen kvuli vetsimu poctu runu, ale i kvuli tomu, ze vse krome Diabla pojedu na p1 ;)

S tim prezitim mas samozrejme pravdu, jak jsem psal, i ted jsem mel parkrat namale...Do UT se chystam, ale ten palach je zatim na lvl 16, nejak neni cas :oops:

@Javor: :green: A co Ty a ta Tva silenost, cekal bych nejakej obr progres a porad se nic nedeje :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 13:27 hod.

Děje Děje, hraju kromě toho ještě souběžně Baldurs Gate II Enhanced edition a Overwatch, tak to nejde tak rychle no. Momentálně expím Barbariana, Paladina a začnu asi i Necromancera nebo Trappassin.

Chci mít pro začátek takové to jádro elitních hledačů, každý nejlepší na něc jiného. Na krávy, travoncal, baalruny, chaos maggot lair atd :)

Dneska bude určitě malej update.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 12.11.2016, 13:41 hod.

Mno jo vlastne, Ty toho musim mit vic najednou :D Na progres se tesim, budu sledovat

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2016, 10:59 hod.

Včera jsem si na tebe kámo vzpomněl, když jsem narazil na toto :) http://www.diabloii.net/forums/threads/ ... ns.842054/

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 11.12.2016, 13:44 hod.

Hezky...Mam pocit, ze uz jsem to kdysi cetl a z me zkusenosti 3.5k runu (1k Barb, zbytek Palachove) s nim musim skutecne souhlasit...Ty tuny bordelu uz na p3 tolik zpomaluji hru, ze jsem pak jezdil radsi s jinym charem nez Barbem...Ovsem je to uz take letity thread a zda se, ze vyvoj se mezitim posunul a soucasnym vitezem tam je Blizzna :shock: Staci kouknout na vysledky RFO a Griphona konkretne, pri dobre rollnute mape je to asi nejefektivnejsi...Samorejme jsem to taky zkousel, ale stval me fakt, ze u spousty runu nesel jeden z tech dobytku zabit (nepamatuju si ted z hlavy, kdo ma neprolomitelnou Cold imunitu), a to i s Infinity na mercovi...

Jinak me vysledky jsou samozrejme horsi nez ty postovane, myslim, ze tam byla 3x SUR a pak ty nizsi, bohuzel nic BER+, coz je v podstate ted muj jediny zajem...Ale co ase tyce bizuterie, jinych zajimavych magic/rare veci a skilleru je to tam supr...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2016, 14:25 hod.

Jj, na Griphona jsem taky koukal a ten měl s Blizznou neskutečný výsledky. Já právě furt přemýšlím, jestli pak jít na runy do Cow lvl nebo právě s Blizz do Travincalu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 11.12.2016, 15:17 hod.

Ja bych rekl, ze z duvodu mozkove bezpecnosti asi oboji :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2016, 15:51 hod.

To je pravda no :D Ale já mám na tyto věci trošku imunitu. Mě pár tisíc runů jen tak nezohodí :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od dawemorraless » 11.12.2016, 16:17 hod.

DD Toorc Icefist je ten bubák...osobně mi víc vyhovuje smiter než blizz soso páč u smitera mi dost pomáhá merc kerej to díky life tapu ustojí kdežto u blizzny to v 70% nedá.....btw cca 850 runů na 1 HR mě moc neláká pokračovat :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 17.12.2016, 17:46 hod.

Turnaj se blizi a je cas udelat update part 2....

Druhou cast kompletne venuju memu behani Conanem, coz je MF Zerker, dal jsem s nim celkem 10000 runu, a to na Threshovi a Pindlovi...Pomer byl tak 7k Threshu a 3k Pindlu, a i diky tomu byl ke me Thresh milosrdnejsi, a navic jako jedine monstrum v okoli se mi lip behal...Abych to zbytecne neprotahoval, tak postnu vysledky:

TC87

Dalsi zajimave itemy

Uniques + sets

a pak by tu bylo jeste jedno bonusove foto, ktere dluzim kolegovi Neposunuse, jsou to TEMER dobre dropy z Threshe (lvl 86-87)

tady


Samozrejme toho padlo mnohonasobne vic, ale vetsinu z nich se mi postovat nechce, same Draculsy, Nosferatu coily, Stromshieldy atd, vsak mate predstavu ;)

Malem bych zapomnel, do TC87 patri samozrejme i Earth shifter, ktery mi padl dokonce dvakrat, ale protoze ho mam v hlavnim (gralovem) stashi, tak jsem na nej zapomnel


Co se tyce itemu, mno, mohlo to byt lepsi, urcite potesily grailery Earth shifter, Headhunters glory a Wraith flight, co se tyce unikatu, a Griswolds redemption (Caduceus), ktery pro me dokoncil sety...Nejlepsi item byl samozrejme Deaths web, muj treti v 1.13...Ale v globale, s 550%MF na bojovem switchi a cca 700%MF na horkovacim (FI) me to prijde trochu malo, hlavne tech graileru melo byt vic...Ani nespocitam, kolikrat jsem videl rare Legendary mallet, Scourge, Bone visage, Coronu (tyto dve obvzlast boli, pac padly i setove, Corona dokonce 3x :roll: ) a Myrmidon greavesy, a u War pikes a Shadow plates si ze me doslova hra delal pr*el :cry: Nu co se da delat...

Co dal?Mno, ted turnaj, pred nim bych rad jeste dojel meho Dreamera a sepsal report (+ report z me untwinck Blizzny na lvl 92, tu jsem hral letoc cca 1,5 mesice)...Pak se Conan presune do Pitu, coz bude jeho hlavni a finalni destinace, kde mi doufam konecne dropne zbytek gralu :D

A to je zatim vse...

Jo, malem bych opet zapomnel :roll: Na runy to byla doslova katastrofa, jel jsem na p1, a tak jsem necekal zadne zazraky, presto jedna MAL pri questeni a jedna SUR pri hunteni mi prijdou zoufale malo...Ale tak pomohla k druhemu Dreamu a byla i tak dulezita ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.12.2016, 21:54 hod.

Být na tvém místě, tak bych měl po takových 10k runech taky lehce smíšené pocity. Zas na druhou stranu DW je DW. Já ju třeba ještě nikdá neviděl :cry: Thunder Maul taky nepadá každej den, že :) Setovky jak píšeš máš 100%, takže další věc z krku. Teď už je můžeš všechny ignorovat :D
Koukal jsem na to, co ti ještě chybí a celkem mě zaujal item Steel Carapace. Taky ho zatím nemám a celkem fest se mi vyhýbá :shock: :D
Runy jak píšeš opravdu zklamání.

Pokud chceš nějaký drobný srovnání, tak můžeš mrknout sem a sem. Obojí je u Pindla na p3.

Jinak ale mít grál už téměř na 98% na HC, to je už parádní výkon ;) Snad se ti v turnaji zadaří a přidáš další kousek/kousky do sbírky :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 17.12.2016, 22:06 hod.

Dik ;)

Je to jak rikas, nepanuje ani velke nadseni, ani zadna deprese, proste neco mezi...Runy, to je fakt hruza, to ju...

Steel carapace je proste prokleta, ani nevim, kolik tech rare Shadow plates uz jsem videl, samozrejme i nejake ty setove, ale tenhle unikat mi v 1.13 unika...

Uz jsem dal par testovacich runu v Pitu a hned prvni run rare Sacred armor :D Druhy run rare Archon staff a Myrmidon greaves hned vedle sebe :roll: Tak uvidime...Uz mi tam padla i 2x Bone Visage, samozrejme setova...Ta je pro me taky prokleta v 1.13...

GL ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.12.2016, 21:17 hod.

Gral (-10)

Konecne mam bizuterii hotovou ;) Finalni desitka je


Tyraels Might, Shaeffers hammer, Stormlash, Mang songs lesson, Crown of ages, Giant skull, Shadow dancers, Steel pillar, Steel carapace a Ravenlore

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 21:30 hod.

No a pak že to nejde :)

Už začíná jít do tuhýho :) Když pominu Steel Carapace, tak to je vesměs jedno dělo vedle druhýho + jeden para-obr-mega-monstra kanon :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.12.2016, 21:39 hod.

Dancery, Steel carapace a Steel pillar jeste jdou, ale zbytek uz chce opravdu velkou kliku, to ju :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 21:45 hod.

O Dancerech ti povím takovej svůj příběh. Co hraju D2, tak jsem je dropl 2x. Úlet na tom je, že oba dropy byly v jeden den z Pindla a to v MF turnaji, kterej si tu ty pořádal před 5 lety :) Takže buď nejsou až taková srajda a nebo na ně mám fakt pech.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.12.2016, 21:51 hod.

Stalo se mi to same kdysi v 1.11, dropl jsem je 2x dokonce behem tri runu po sobe...A ve stejnou hodinu i CoA...A taky z Pindla :lol: Celkove mi v 1.11 padly asi 4x, ted zatim zadne, ale to pujde ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 21:57 hod.

Turnaj to jistí ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.12.2016, 22:03 hod.

Jasna vec...Doufam idealne ve dva, mam urcity plan, jak bych si predstavoval cestu te me trapky, samozrejme kompletne kaslu na dobre umisteni, chci hlavne prave ty grailery a idealne i nejakou tu lepsi runu...Samozrejme moc zalezi na tom, kolik casu tomu budu moct venovat, a zatim to nevypada moc ruzove...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 22:27 hod.

Co si pamatuju cestu s Trapou do A5 Hell, tak největší porod je A3 Hell. Ti trenkáči jsou snad všichni LI, takže se to musí šéfovat přes Fire Blast. Další taková sranda je u Councilů v Travi. Dva tam jsou tuším LI+FI, takže to je na mercovi. A když se jim nějak blbě sejdou mody (Cursed + Might/Fana/Extra Strong), tak pak jako jednou já vyplázneš 1 mega za oživování merce :D

Jinak mám taky takovej plán. Jednou už mi dokonale vyšel, ale věřím, že to byla neskutečně neskutečná haluz :D To bylo v MF turnaji 4, kde jsem si za 1000 LK runů vyběhal runy na Chains of Honor a CtA :shock: 8-) Cold Ama pak mlaskala blahem. Hlavně jsem nemusel řešit ty zpropadený rezisty, na který díky absenci štítu celkem trpí. Respektive musí člověk shánět itemy s rezama na úkor MF. Nějakej ten 3 soc Matriarchal Bow na Melody by taky nebyl k zahození :) Nebo rovnou 4 soc + Jah, abych si složil mé oblíbené a krutopřísně zabíjející Ice :love:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“