Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 20.06.2011, 07:26 hod.

Ano, jen ten jeden šíp

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 21.06.2011, 17:29 hod.

Ještě než přestanu otravovat, mám jeden dotaz..

Explosion a Immolation arrow si bere výhradně svoje fire dmg nebo se k tomu dmg exploze přičte i fyzické..?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Amazon

Příspěvek od damagedeath » 23.06.2011, 08:25 hod.

Přičítá se i fyzické, ale jen u monstra, které trefíš, ten area efekt je čistě fire

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od ondrous555 » 27.06.2011, 04:09 hod.

Ahoj ja vsem ja sem zacal hrat s kamaradem d2 a on si vzal amazonku a ja za ni nikdy nehral je to myslim ,ze si ji rika Java pouziva javelini bleskova kouzla.
Mam za to ze u nise vyplati mit veci zamerene na plus skill ,ale nejsem si moc jisty u amuletu prstenu a stitu.
U sperku bych se asi zameril na rezisty nevim jestly se vyplati treba prsteny co zrychluji kouzleni.

a na stit bych to videl Ancient's Pledge,rhyme ci spedlor spirit my moc nesedi ten monarch je na muj vkus moc narocny na silu.


Nejaky postrech by se urcite hodil ,ale neco normalniho rady tipu enigma phoenix forti nepotrebuju to vim take a navic chci aby si tu hru kamarad poradne vychutnal a naucil se to hrat at pak s nim muzu na HC.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 27.06.2011, 07:24 hod.

Já bych také volila do štítu RW Ancients' Pledge. Co se týče bižuterie, tak FCR u ni nemá moc smysl, spíše bych se zaměřila na nějaké ty resisty a life leech (blood craft). Naopak na rukavicích bych hledala IAS a ještě nejlépe, aby přidávaly ke skillům. I tady se dá vyzkoušet craft, třeba se povede :) Amulet bych vygamblila nějaký pěkný rare, který by přidával ke skillům a případně k vlastnostem, resistům.. Z brnění je dobré do začátku RW Smoke ;) Toť můj názor.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 27.06.2011, 12:51 hod.

1) Merc s infinity,jinak bude muset skoro celou výbavu zaměřit na mana leech/mana after kill....java patří k nejnáročnějším buildům na manu v D2.
2) Alespoň jedny oštěpy s replenish quantity (ideálně titanky :love: ,ale stačí obyčejný magic šmejdy na běžné házení a na switch si vzít lepší na bossy a horké chvilky)...je otravné stále běhat do města je doplňovat
3) Peace - za málo peněz hodně muziky...poskládat se dá už na normal a je to pro javu asi lepší než enigma (stejně bude rychleji běhat než by se portila :lol: )
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Amazon

Příspěvek od ikski » 27.06.2011, 16:16 hod.

asi ne infi ale insight

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 27.06.2011, 18:05 hod.

No jo no....se mi to nějak plete :oops:
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Amazon

Příspěvek od hoparikus » 27.06.2011, 19:20 hod.

Ahoj mam malej dotaz,nemel bych mit vetsi dmg? nejak se mi to nezda pripadam si jakby porad slabsi http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/4/4303 ... hot062.jpg

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 27.06.2011, 19:48 hod.

U toho CHS se počítá ten dmg pro každej jednotlivej bolt co vyjde a pro LF tuším taky, jestli se pletu tak mě prosím opravte :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Amazon

Příspěvek od homer_cz » 27.06.2011, 19:56 hod.

Ty vrchní řádky máš pěkné,zvlášť jestli to je bez aury od merce. Ty spodní jsou horší no...buď si utopil hodně bodů jinde nebo máš málo +skill.Čistá java s běžnou výbavou(cca 8+skill) by měla mít charged strike tak 3,5k a lightning fury cca 1.5k
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Amazon

Příspěvek od hoparikus » 27.06.2011, 20:27 hod.

Ano bez aury,ale dal sem 20 bodu do valky a ne do synergii,skilly mam 26-28 podle vybavy.Popravde ta Valkyra vydrzi vic nez muj merc ale,ma sani hp ale i tak nejak casto umira

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Amazon

Příspěvek od Drakesis » 30.06.2011, 16:19 hod.

Do Valky je zbytečný dávat tolik bodů s Javou, ošidíš se o dmg, které bývá smrtelné ( :lol: ). Tam stačí jeden bod, při nejhorším můžeš vždy recast. ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 30.06.2011, 16:52 hod.

Záleží na preferencích hráče. Druhá možnost je nosit u sebe hůlku s charges k lower resist. Tím si kolega také zvýší dmg a navíc u mnoha monster odstraní Immune to Lightning.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Amazon

Příspěvek od kojot » 30.06.2011, 17:26 hod.

Tak hůlka s Lower Resisst se určitě vyplatí. Ale taky si myslím, že je lepší dát body do synergií, než do Valky. Tam stačí podle mě tak 1-5 bodů dle výbavy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 30.06.2011, 17:55 hod.

Já tam třeba nedával nic :) vždycky se spoléhal na sebe a merce, případně LR hůlku na switchi :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Amazon

Příspěvek od kojot » 30.06.2011, 20:38 hod.

Tak já abych se přiznal tak často taky nedávám do Valkýry ani bod, kor s light javou, která je životaschopná dost :) Ale na druhou stranu jeden tank navíc se hodí... Tím víc pokud hraješ HC.

Teďka ste mě namlsali, že bych si taky ozjel Lightning Javu. A k tomu mi ještě nedávno padly Titánky >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 30.06.2011, 21:05 hod.

kojot: Jen do ní jdi ;) A s tím HC a valkýrou jsi to trefil. Je pravda, že lze mít Valkýru i na levlu 1 a castit ji prostřednictvím Peacu na on attack. Ale na tomto levlu je na hellu dost slabá. Pokud má valkýru člověk vymaxovanou, je tahle kámoška schopna při dobrém rollu na zbraně a zbroj podávat obdivuhodné výkony a menší lightning dmg na oštěpech nemusí tolik mrzet.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Amazon

Příspěvek od huibik » 01.07.2011, 00:13 hod.

Peace (Amazon)
3 Socket Body Armor
Shael + Thul + Amn
4% Chance To Cast Level 5 Slow Missiles When Struck
2% Chance To Cast level 15 Valkyrie On Striking
+2 To Amazon Skill Levels
+20% Faster Hit Recovery
+2 To Critical Strike
Cold Resist +30%
Attacker Takes Damage of 14

len tak na okraj

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 15.08.2011, 08:06 hod.

zajímalo by mě, Kuko Shakaku střílí Fires Explosive Arrows Or Bolts [Level 7], což mě napadlo, bude tam nějakej bonus, třeba když budu střílet normálně a budu mít Explosive Arrows na 20, tak bych mohl střílet Explosive Arrows na 27 ne? ..

A podobný dotaz mám i na kuš Hellrack , funguje její charges Level 18 Immolation Arrow (150 charges) podobně nebo ne? :o)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“