MÓD - The Hell

Obecně o Diablu.
Odpovědět

Hlasování: Za jakou postavu hrajete mód The Hell?

Paladin
4
20%
Scout
2
10%
Mage
6
30%
Monk
1
5%
Assassin
2
10%
Gladiator
5
25%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:
MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 05.01.2012, 20:49 hod.

Tak, na fóru jsem se dočetl o módu do diabla, který za něco stojí. Stáhnul jsem, "instaloval" a vydržel jsem u něj poprvé asi 5 hodin v kuse. Takže za mě, tenhle mód je opravdu luxus.

Oficiální stránky: http://www.diablothehell.narod.ru/downloads.html
Wiki: http://www.diablowiki.com/Diablo:_The_Hell

Jak jsem na tom s postavou já? Postavu mám založenou na multiplayer.

Level: 25
Postava: Paladin
Poslední vybitá lokace: 20. level

Jakou máte postavu vy? Kam jste se nejdále dostali?

pokud chcete mít z Gillian sdílenou truhlu, musíte spustit diablo přes TheHell.exe, nikoli TH.exe :)

Pokud chcete hrát multiplayer... tak si taky musíte postavu na multiplayer vytvořit... v D1 je multi a single oddělený!!!

Síť na hamachi (neskutečně se to hryže):
Jméno: D1_The_Hell
Heslo: diablo1_the_Hell

Tunngle
Mnohem lepší program než hamachi, občas se to drbne, né jako hamachi kdy se drbalo pořád, když někdo použil kouzla(např. Lightning).
Link na stáhnutí: http://www.tunngle.net/index.php?l=en&pg=downloads


Tipy & Triky
Klávesové zkratky - http://www.diablowiki.com/Hotkeys_%28The_Hell%29
Multiplayer je nastaven na obtížnost jako kdyby s vámi hráli 4 hráči
Butcherovy se neschováte za mříže, a dokonce ani ve spíži se nezavřete... a víte proč? No přece, otevře si dveře a rozseká vás na kousíčky xD...
Svatyní se nebojte. http://www.diablowiki.com/Shrines_%28The_Hell%29
THClicker - prográmek, který za vás kliká
Dmg vs deamons/undeads neplatí pro luky

Unikáty které jsem našel
Bloodrise, Cryptic diadem, Cultist robe, Fool's luck, Golden gaia, Heart cadaver, Kabraxis' bane, Mealstrom, Optic amulet, Pendragon, Rakabis, Rakescar, Ring of illumination, Ring of resource, Robe of transcedence, Skin of suffering, Skull collector, Staff of meditation, Stounail, Undead hunter, Wizardspike, Xilian's barb, Yeqon's horns, Zakarum's hand
Naposledy upravil(a) Azure dne 22.01.2012, 12:36 hod., celkem upraveno 14 x.
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 06.01.2012, 22:12 hod.

odvážil jsem se do jeskyní a tam mi padla pěkná unikátní palice, pěkně jsem to tam s ní vykosil(všechny patra) a šel jsem se podívat do pekla... tam mi padla pěkná obouruční sekerka, tak nyní sekám s ní... dmg sekery 42-102 (moje dmg 78 - 138)... a samozřejmě že jsem i lupnul, a to dvakrát :)... potkal jsem tam takový ošklivý démony s jejich šéfem tak jsem asi dva zabil a mazal jsem do města pobrečet si k Gillian jaký tam jsou ošklivý potvory s hodně životama xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 06.01.2012, 22:18 hod.

já hraju mága - lvl kolem 12
konečně sem vymlátil 4 patro, takže zejtra skusim katakombi
je to celkem maso, ale díky svitkům s mana shieldem a tý úžasný holi co sem našel to jde
na tu hůl sem měl štěstí jak ....
+ 2lvl all spell, kolem 20 to magic a asi 50 do many
a to nejlepší má 50 nábojů do obnovení many takže mana shield + tohle = levné procházení lokací, lektvary potřebuju jen když mi jde akutně o živat (manu)
života mam teď asi 30 :)
jinak mi tenhle mód přijde též luksusní a někdy bych skusil dát multi
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 06.01.2012, 22:53 hod.

tak ta hůl je fakt luxus :)... ve středu bych mohl zapařit po hamachi... teď jsem v plzni na koleji a je tu zakázené P2P tudíž i hamachi...

to já životů taky nemám moc xD, asi 200 a many 68 cca... já ze začátku cpal body dost do dex, abych se trefil a jaksi jsem to přehnal s tim, že jsem cpal body do magic, na knížky... teď toho lituju :(

btw: zabil jsem butchera!!! sice na tři smrti ale zabil xD... padl mi amulet +1 increase spell, mě je celkem k prdu... nechal jsem ho Gillian, tak když budeš mít zájem :)...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 06.01.2012, 23:03 hod.

zájem by asi byl
nevím co bych ti moch nabídnout - mam book of healing
a kam chodiš do plzně do školy??
tungle tam taky nefachá??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Luk-ass » 06.01.2012, 23:20 hod.

Tak ja sem dotahl nejdal gladiatora nekde do abyssu NM a celkem maso.
Nejvice mi delal starosti ani ne tak diablo ale ta hromada advokatu co mi davala naprdel.Co rikate na corupted orders pockejte az uvidite jejich bosse vam zaplesa srdce a taky par smrti :D. Jinak abyss a crypty sou plne novych monster a od NM hraje nova hudba v lokacich a je fakt hodne dobra :)

Edit: nevim jestli ste si vsimli ale gladiator ma 2 mece a sou udelane i na postave nebo 2 palcaty a vypada to hodne luxusne.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 06.01.2012, 23:29 hod.

jj, ale je nutné si stáhnout ty přídavné soubory (nebo aspoň myslim)
bohužel tu jednu zbraň nosí jak štít a nebojuje s ní
nevíš ňákej způsob jak vydělat prachy??
já bych si chtěl koupit takovejch knížek, ale na nic nemam - zvlášť teď když sem si koupil book of mana shield :D
vidíte názvy shrine nebo ne??
já vidim jen nápis shrine a bojiom se je brát
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 07.01.2012, 04:19 hod.

podla TH navodu by mali byt svatyne menej negativne a ziadne realne riziko by ti z nich nemalo hrozit. ;)

Stahovali ste niekto TH music expansion? Oplati sa?

Inak hram za postavu Scout (lvl cca 8) Prave som dokoncil 3 Church lvl :). Samozrejme som sa bol kuknut na Butchera, ktory ma zabil do zeme na dve rany.. heh 4k hit points no to bude sranda. Narazil som na neho hned v prvom levely katedraly. Tak neviem ci to je nahoda alebo zamer. :)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 07.01.2012, 09:48 hod.

Luk-ass: toho jsem si všiml, vypadá to pěkně :)...

hami: jí bych spíš nějakou unikátní palici nebo něco na sebe... na healing už ani nemám magic xD...
chodim na zču-fav... jako fachá všechno, ale je to banned... nevim já bych to neriskoval, v úterý mám zkoušku z matiky a bejt tejden bez netu si nemůžu dovolit, takže až přijedu, můžem zapařit na čemkoli xD...
já jsem si je vydělal tak, že jsem asi 10x proběhl katedrálu a 5x katakomby... hlavně neidentifikuj věci z katedrály, jsou to věci na prd který si ani nevydělaj na identifikaci... btw jak jsem přišel na Gillian tak pomalu začínám stackovat knížky, takže se o knížky neboj hlavně si je nekupuj od tý lichvářky Adrii, jako knížka Fury za 2000 dobrý, ale arcane star za 8k? to si radši 5x projdu kostel než to najdu xD
shriny nevidim taky, ale na jejich webu jich je pár popsanejch, a zvlášť na foru... já to dělám tak, že vyndám prachy (protože je shrina že ti veme nějaký prachy a dá ti expy a o to fakt nestojim), a kliknu... a ještě je problém u mě v tom když ti sníží dmg, ale to je o bod takže to se dá ustát...

neithusak: to jsem myslim nestahoval, ale asi stáhnu :)... asi hraješ na singlu co?... na multi má butcher 6k lifů... jako zatim mi z něj padla docela luxusní věc... uvidíme co padne po druhém zabití :)

EDIT: pokavaď nemáš bone spirita tak honem sehnat... na bosse je luxusní, bere totiž 1/8 target hp... takže jdeš na butchera kterej má 6k lifu a na první ránu mu vemeš 750... to si myslim že za 30 many je luxus... já ho mám, a mám to vyzkoušený...
nebo až najdu další knížku tak ti ji nechám...
Naposledy upravil(a) Azure dne 07.01.2012, 10:06 hod., celkem upraveno 1 x.
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Javurek » 07.01.2012, 10:01 hod.

Tak si tu jdu taky nainstalovat, protože kromě fallout 2 už mě před d3 nic nebaví. Tak mě tohle snad chytne, za co pojedu zatím nevím, ale asi dam Scouta abych jel něco jiného než vy ostatní .)

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Pseudopes » 07.01.2012, 11:12 hod.

Tenhle víkend se topím v práci, ale zní to dobře, nainstaluji a zkusím až bude čas :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 07.01.2012, 11:53 hod.

Azure:
tak jestli nezmrvim maturu tak se tam možná budem za rok potkávat :)
u adrii sou ty knihy sice drahý, ale za co jinýho dávat prachy, což??
včera sem koupil mana shield za 5k a vůbec toho nelituju, i-když je pravda, že mana shield je nutnost, když má člověk 300 many, kterou může díky holi asi za 10 zlatejch obnovovat, a mam 35life
dal sem pár bodů do dex a str abych moch nosit tu hůl, jinak rvu vše do magic - do vitality sem nedal ani bod
EDIT: na fóru doporučují pro multiplayer tungle
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 07.01.2012, 12:54 hod.

hami: paráda :), tak budu držet palce ať dáš maturu :)... tak pokavaď si neměl mana shield tak to chápu :). Já třeba potřebuju prachy na kupování lektvarů...
teď jsem zabil butchera skoro beze smrti, došli mi totiž poty když měl butcher 150HP a nestihl jsem mu utéct do města :(... ale padl docela na prd ring, takže přiště na něj kašlu... protože jsem za zabití butchera utratil přes 3k, za poty a opravu, páč už nemám olejíčky xD

tungle neznám, ale může se zkusit :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 07.01.2012, 13:21 hod.

Azure:
a zkoušels jeho inteligenci??
zda se dá zdrhnout za mřiže, apod. ??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Pseudopes » 07.01.2012, 13:31 hod.

Jen dotaz - v D1 mě vraždila ta pomalá chůze - zrychlili nebo se pořád postavy sunou, jako kdyby umíraly? :-D Vím, že to vypadalo reálněji, ale bylo to k zbláznění :-D

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 07.01.2012, 14:32 hod.

hami: zkoušle jsem před nim zavřít, a otevřel si hajzlík jeden... viděl jsem video kde ho nalákali ke vchodu do dalšího lvlu a sekli ho tam, pak ho lukem zabili...

Pseudopes: bohužel, chodí pořád stejně... já jsem si to ale instaloval do čistýho diabla, možná když to dáš do HF tak bude chodit rychlejc, ale stejně jen ve městě...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 07.01.2012, 15:17 hod.

já chvilku zkoušel barbara
u něj mi přišlo, že chodí rychleji
ale možná se mi to jen zdálo
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
lvicekj
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:lvicekj#2143

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od lvicekj » 07.01.2012, 16:16 hod.

Chci se zeptat jestli ten mod bezi v 64bitovych
windousech. A na jaky patch?
Obrázek

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 07.01.2012, 16:26 hod.

lvicekj: mám win 7 64b a jede to v pohodě... jen musíš spouštět přes "Win7-colorsfix-kill-Explore.bat" aby ti to správně zobrazovalo barvy... patch mám 1.119 ten co tam maj na stažení :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
lvicekj
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:lvicekj#2143

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od lvicekj » 07.01.2012, 16:45 hod.

To je nejaky zvlast program?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“