Diablo inferno - jak na nej ?

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Alfajk » 03.06.2012, 18:26 hod.

jak na nej ? snazil jsem se jet nuke,na coz mejch 35k dps nestaci,snazil jsem se jet tank,na coz taky nestacim protoze i pres armor dostanu vzdycky ik jakoukoliv ranou/spellem,zkousel jsme i familiara a 35% hp,coz taky nejde,zabije me fireball dot/grab poison nebo podobnej bordel

na YT je par navodu,ale vsechny jsou za pouziti toho staryho magic armoru kterej uz nejde pouzivat,pripadne s buglym cooldownem na frost novu,coz uz taky nejde

zabil ho tu vubec nekdo na inferno ?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 04.06.2012, 09:20 hod.

Zkoušel sem ho asi 10-15x zatim a usoudil sem že budu ještě potřebovat trochu itemů :) Největší problém mi dělala ta dotka co občas hodí, ta mě vytiká jak nic. Proti IKčkum parádně fungoval energy armor, dokázal sem ho sjet asi na 65-70% v první fázi, od tý doby sem zase nějakej item nabral tak brzo vyzkoušim jestli to bude znát. Každopádně sem s jakejkoli tipama/trikama na něj.

Uživatelský avatar
afromoxa
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:afromoxa#2171

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od afromoxa » 06.06.2012, 09:54 hod.

První fáze neni problém, ale ve druhý už je to hodně o štěstí, jak furt skáče, tomu se prostě nedá uniknout, i když si ho držim z dohledu, tak na mě skočí a já si leda tak můžu..

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Kuzma » 06.06.2012, 12:25 hod.

Nj diablo nejde skipnout jak elite packy co ? :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 06.06.2012, 12:55 hod.

Kuzma píše:Nj diablo nejde skipnout jak elite packy co ? :)
Co tím chtěl básník říci? Tady se nikdo o žádnejch elite packách nebavil...

Maniac
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Maniac » 06.06.2012, 13:14 hod.

Quetak píše: Co tím chtěl básník říci? Tady se nikdo o žádnejch elite packách nebavil...
Basnik tim chtel rici, ze kdyz nekdo neni schopnej si projit celou cestu z A1 do A4 az k diablovi tak s nim bude mit problem, zato kdyz si nekdo tu cestu projde
tak ho zadny problem neceka. Rikam to z vlastni zkusenosti kdyz mas na to projit tu cestu tak ho musis dat. Bohuzel kdyz pouzivas Tyraela aby za tebe zabijel championy v A3 tak ho nemuzes dat, respektive asi muzes ale stravis tam xx pokusu kdyz normalne staci 1-3.

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Kuzma » 06.06.2012, 13:20 hod.

Maniac píše: Basnik tim chtel rici, ze kdyz nekdo neni schopnej si projit celou cestu z A1 do A4 az k diablovi tak s nim bude mit problem, zato kdyz si nekdo tu cestu projde
tak ho zadny problem neceka. Rikam to z vlastni zkusenosti kdyz mas na to projit tu cestu tak ho musis dat. Bohuzel kdyz pouzivas Tyraela aby za tebe zabijel championy v A3 tak ho nemuzes dat, respektive asi muzes ale stravis tam xx pokusu kdyz normalne staci 1-3.
:idea: I'm proud of you little son. :idea:

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 06.06.2012, 13:31 hod.

Maniac: A na to ti můžu říct jen to, že sem byl u diabla asi tak o týden dřív než sem přišel na tyraela...A2, A3, A4 solo (belial coop)...tak asi tak. To, že "zneužívám" tyraela je věc jiná a nemá to co dělat s tim, že bych nebyl schopnej projít do A4...nebo že nejsem schopnej zabít elitu v A3. Taky můžu říct, že sem nikdy nepoužíval energy armor s tou redukcí dmge na 35%, teda používal, ale až po nerfu a to na Rakanothoj proti jeho IK portum... Jako jestli si naběhl na diabla na infernu a dal ho na první pokus tak klobouk dolu...já zkusil pár pokusů a usoudil sem, že ještě pofarmim trochu gear než abych hrál na "náhodu" že ho ze 100 pokusů jednou dám když všechno vyjde jak má, hrát na haluz mě nebaví, proto nejedu glass canon wiza, ale naopak max armor/resist abych po jedný ráně nepadnul na každym mobovi. Nevim no víc na to říct...lama co bez exploitu nic nezvlánde opravdu nejsem.

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Kuzma » 06.06.2012, 13:49 hod.

Pokud jak pises jsi schopny bez problemu davat act 4 elite packy na ceste k diablovi bez skipovani , tak problem budu bud v buildu a nebo mezi zidli a klavesnici. Tak jako tak je to tvuj fail.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Garn » 06.06.2012, 13:54 hod.

Jak na Diabla? 5000hp, 400K dps DHčko. :) A nebo jako já počkat na redesign, který Blizzard slibuje. ;) (mluví se o -30% damage a +10% attack speed všemu na Infernu)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Maniac
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Maniac » 06.06.2012, 13:55 hod.

Jestli vse zabijis bez problemu jak pises, tak nechapu co robis s tim Tyraelem pac se ti to nemuzes vyplatit casove a i co se tyce zabavy nekde lezet az nekdo neco zabije ?wtf Diabla sem na prvni pokus nedal pac sem to zvoral ale na druhej uz sem to dal.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 06.06.2012, 14:18 hod.

Nepíšu, že bez problémů, párkrát chcípnu, kituju a trvá to, ale tak 90% jich dám...když nedostanu např. kombo mortar, horde, inv.minions ,*** u těch co házej ještě meteority. Problém v tom nevidim, že ho ještě namam dole tak jakej fail? Mam build takovej jakej mě baví, sice určitě neni nejlepší, ale baví mě tak hrát. Vše jsem zatím dal a i diablo je jen otázka času a jestli to bude dneska nebo za týden je mi vcelku jedno. Nechápu, proč urážíš někoho kdo ho nedal do třech pokusů...to jako ukazuješ, že ty jsi ten nej skiller nebo co?

Maniac: tyraela používám jako followera a 90% elitek zabíjim normálně jako by tam nebyl...akorát tam je a pomáhá. Tak to si borec, gratuluju, že na druhej pokus a stydím se za svoji neschopnost...:)

Maniac
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Maniac » 06.06.2012, 14:26 hod.

Tak sem to ted zkousel znova dal sem to na paty pokus ty predchozi sem zahodil svym missplayem, ktery Diablo nalezite potrestal. Jinak k tomu buildu nedovedu si predstavit ze bych Diabla zabijel bez seekera teleportu a mirroru
tyhle skilly jsou pro me u Diabla klicove a bez nich bych to asi nedal, mozna jo ale byl by to moc velky pain takze to ani zkouset nebudu

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Kuzma » 06.06.2012, 14:28 hod.

V zadnem pripade sem te nechtel nejak urazit , jsem proste takovej. Rikam na plnou hubu co si myslim. Pokud te to bavi hrat tak jak rikas , tak s tim nemam sebemensi problem. Preji hezky den.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 06.06.2012, 14:33 hod.

Maniac: Vidiš to a já třeba tyhle skilly nepoužívám vůbec. Mirrory sem vživotě nepoužil ani ze zvědavosti. Seekera a teleport snad jen jednou na Rakanotha. Občas zkouším nějaký nový skilly - třeba když sem progressoval beliala ale jinak pořád jedu svůj build kterej mam cca stejnej už od hellu a nim to taky dohraju ikdyž to bude trvat dýl. Vybral sem si tehle build protože mě tak hrát baví a kopírovat něčí build jen abych to zabil se mi nechce, maximálně nějakej skill vyměnim po vlastní zkušenosti.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 06.06.2012, 15:18 hod.

Maniac : Ještě by mě zajímalo jestli ty tři skilly který jsi psal používáš standartně nebo jen na diabla.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 15:47 hod.

Maniac: Měl bych dotaz. Není lepší na akt bossy mít u Magic missile runu Charged Blast místo Seekera? Přeci jenom do Akt bossů není zas tak těžký se trefit. Nebo to máš kvůli tomu, abys ho trefoval ikdyž ho máš mimo screen?
Obrázek

Maniac
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Maniac » 06.06.2012, 16:05 hod.

mirrory a seeker pouzivam jen na ctvrty akt teleport vsude jinak seekera mam na diabla proto ze ho nemam vetsinu casu vubec na screenu

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 18:17 hod.

Já jsem si to myslel. Schválně to vyzkouším.
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Quetak » 07.06.2012, 08:31 hod.

Maniac: čoveče a to tě baví zabíjet něco co ani nevidíš? :)

Odpovědět

Zpět na „Monstra“