Diablo inferno - jak na nej ?

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
kalusak222
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalusak#2547
Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od kalusak222 » 31.07.2012, 13:57 hod.

Nejlepší je Public ;) :D projel sem tak celý 4 akt a byla to fakt luxusní procházka žádný zádrhel :D ale taky sem se dostal do party kde měl monk nahráno 450 hodin :D a barbar co utankoval úplně vše :D diablo neměl šanci ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Tyckin » 31.07.2012, 19:22 hod.

AlterEgo píše:Zvedni si trosku rezisty, life, pouzivej energy armor a nebudes tam na ty stiny chcipat.
Preventivne se daji nahodit treba dubly s teleportu, nebo mirrory a urcite te ten stin nezabije hned jak se objevi.
Rezisty 65% mám s energy armorem, ty nezvýším, ani dmg (bez pár desítek milionů), prostě jsem wizard na damage.
Spíše mne zajímá, zda se dá nějak poznat moment, kdy se stíny objeví (Diablo pořád něco žvaní atd.), popř. objevují se náhodně, poblíž Diabla, u vás apod.?
Prostě abych se vůbec dostal k tomu, že si s nimi budu hrát na babu, nikoli zhebnul ve zlomku vteřiny kdy se objeví stíny na place :roll:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Alfajk » 31.07.2012, 20:37 hod.

myslim ze je hazi nejak po 1/3 hp,tak to musis pokoumat,ale bude ti to prd platny,protoze je spawnuje k hracum,i kdyz uteces pred spawnem,hodi je k tobe a ani ostatni hraci pak nebudou mit kam utyct

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od kojot » 31.07.2012, 21:15 hod.

Tak on vždycky zmizí těsně, než hodí ty stíny. Nikdy se mi teda nestalo, že bych nevěděl, že se objevují stíny...
Obrázek

khalitz
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od khalitz » 01.08.2012, 21:51 hod.

Tyckin píše:
AlterEgo píše:Zvedni si trosku rezisty, life, pouzivej energy armor a nebudes tam na ty stiny chcipat.
Preventivne se daji nahodit treba dubly s teleportu, nebo mirrory a urcite te ten stin nezabije hned jak se objevi.
Rezisty 65% mám s energy armorem, ty nezvýším, ani dmg (bez pár desítek milionů), prostě jsem wizard na damage.
Spíše mne zajímá, zda se dá nějak poznat moment, kdy se stíny objeví (Diablo pořád něco žvaní atd.), popř. objevují se náhodně, poblíž Diabla, u vás apod.?
Prostě abych se vůbec dostal k tomu, že si s nimi budu hrát na babu, nikoli zhebnul ve zlomku vteřiny kdy se objeví stíny na place :roll:
On pred hozenim toho stinu diablo dycky zmizne, to nepoznas? :) Objevuji se nahodne kousek od tebe a v tu chvili je nejlepsi vzit nohy na ramena -teleport/wormhole. Ja osobne jsem v teto fazi mel take problemy, nakonec jsem to poresil jinym buildem a strategii a bylo to na asi 3 pokus. Vzal jsem si Wave of force coz je na vsechny tri faze paradni vec, kdyz to hodis ve spravny moment vratis diablovi jeho ohnivou vlnu + usetris misto a tvuj wizzard stin kdyz napriklad po tobe vypali orb dostane sam peknou slehu. Jinak build klasicky diamond skin, teleport wormhole, venom hydra, energy armor a k tomu main attack orb s tap the source, passivky evoc/blur/astral presence.
Ve druhy fazi jak se objevi tvuj stin, teleport do pryc a nechavej mu tam hydry a na dalku pal orby. Resisty jsem mel asi 550, dps 32K a cele to netrvalo ani 10 minut. Dle me mit na diabla resist 500 nebo 1000 u wizny stejne nehraje zadnou roli, jeho dmg stejne musis uhnout, nejakych 400all res+blur+energy armor je tak akorat aby jsi vydrzel jednu vetsi facku kdyz zachrapes nebo nevyskocis z ohne.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Tyckin » 02.08.2012, 13:33 hod.

No to jsem právě chtěl vědět, jestli poznat nějak moment, kdy se ty stíny (klony) objeví a být už v pohybu ;)
Já u něj byl na inferno jen jednou, sám ho dávat nechci, ale parta by ho chtěla farmit (to je taky nápad :lol: ), tak abych věděl co a jak.
Při té jedné návštěvě jsem si nestih všimnout, že před tím mizí, pálím do něj tak, že ho mám sotva na okraji obrazovky, popř. někdy jsem i v bezpečné vzdálenosti na útěku :)
Tak dík, snad to příště zvládnu lépe. Když mohl stíny přežít náš věčně umírající DH, proč ne já wizard :wave:

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od AlterEgo » 02.08.2012, 15:02 hod.

I pri te bezpecne vzdalenosti poznas ze mizi, protoze jak je na minimape tak lebka co znaci bosse, tak to zmizne tez. Ty stiny funguji uplne stejne i na predesle obtiznosti, tak si tam skoc treba na nightmare/hell a mrkni na to.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Tyckin » 13.08.2012, 13:07 hod.

Jo jo, teď už jsem to vychytal a na stíny (klony) neumíral, jen ohýnky od Diabla jsem dvakrát nevykličkoval ;) Ale farmit se ho asi fakt nevyplatí :roll:

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od v0kurka » 13.08.2012, 13:49 hod.

nevyplati, hlavne kvuli tomu, jak dlouho to vsechno s nim trva, i kdybys mel dmg na instant.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Diablo inferno - jak na nej ?

Příspěvek od Dava_C » 12.10.2012, 00:38 hod.

Dnes v noci jsem se konečně dostal k natočení videa Jak zabít Diabla aniž by cokoliv udělal.

http://www.youtube.com/watch?v=Y5AWZFMCB8E
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Monstra“