HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 02.08.2012, 09:49 hod.

Zdravim

Tak nejprve bych chtel rict, ze po mem navratu k d2 jsem s velkym prekvapenim zjistil, ze je zde sekce s HC pribehy, a to diky memu priteli Marastovi, za coz jsem velmi vdecny, a protoze celou svou karieru nehraju jinak nez HC, a protoze hledam cim dal vetsi vyzvy, tak jsem se rozhodl pro Naked cursemencera...Neni to muj prvni naked char, spis tak paty, dva stale ziji v A2NM a cekaji na dalsi progress (Singer Barb a Summon druid), Assa zemrela v A2NM kvuliva neviditelnym bleskum brouku, posledni uz nepamatuju...

Zpet k Espadovi - v HC jsem dohral unwinck (bez prehozu veci) Summonera, bylo to lehke a moc me to nebavilo a s prehozem poison mancera, zkousel jsem take nejake Bonery, bez prehozu, nejdal jsem byl v myslim v A3 Hell, nez prisla jedna blba frost nova a bylo po vsem...Proto jsem se rozhodl pro neco na prvni pohled vice netradicniho, presto myslim celkem dobre vyhovujici pozadavkum na hrani s naked postavou, coz je v prvni rade bezpecnost, tedy pro cursemencera s pomocnikem a jednim golemem (hlinenym)...Nejpve bych mel ale objasnit pravidla, podle kterych hraju:

1) 1.11 HC, bez prehozu veci samozrejme, naked - tedy char nesmi pouzivat zadne predmety nebo charmy, potions povoleny jsou, merc je bez restrikci
2) Jeden pruchod hrou (zadne najezdy na bossy apod), musi byt zabita VSECHNA monstra, splneny VSECHNY questy a nalezeny VSECHNY WP
3) Pocet hracu se bude menit pri pruchodu hrou, ale standartne je to 8/8/3 (Normal/NM/Hell)
4) Pouziti ESC pro zacharanu pred smrti je samozrejme PRISNE ZAKAZANO
5) Pouziti TP z opasku je take zakazano
6) Skilly a typ zoldaka jsou bez restrikci
7) Odmeny za questy smim pouzivat kdykoliv a jak se mi zachce

Jeste mala poznamecka k pruchodu hrou...Pokud se stane, ze zacinam v lokaci, ktera je uz plne vycistena, tak se musim vyhnout boji jak jen to jde (presto bezpecnost na 1.miste), pokud zabiju nejake monstrum ve vycistene lokaci, tak drop musim nechat byt...

Plan pro Espadovy skilly je nasledujici

20b Clay Golem
20b Golem Mastery
10b+ Corpse Explotion
10b+ Dim vision
5b+ Decrepify
5b Amplify

samozrejme dalsi body v dulezitych prokletich jako jako je Life Tap, Terror, Confuse atd, bez nich to prakticky nejde hrat

Zacal jsem uz tak dva tri tydny zpatky, v uplynule dobe Espada dokoncil Normal a ted si v poklidu vysedava po zachrane Deckarda Caina v Rogues campu NM

zatim nebyl zadny vetsi problem, tedy jediny problem byl prekvapive v A5 - katapulty, ta jejich dmg se nejak bugla a zpravila to az fulka...Diablo byl lehkej, to je s Clay Golemem a Decre jasne

Tak, pristi post uz bude z obrazky a nejakym konkretnim progresem, drzte prosim palce, hosi a devcata :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 10:42 hod.

Vítej a hodně štěstí ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od raisen » 02.08.2012, 11:55 hod.

Také Ti ještě jednou přeji hodně štěstí a těším se na obrázky :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Dragonius » 02.08.2012, 12:26 hod.

I já přeju hodně zdaru, těšim se na počtení a sebrání dalších zkušenosti...
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 02.08.2012, 12:55 hod.

@Fraxinus, raisen, Dragonius:Diky moc, pokusim se Vas nezklamat tim, ze Espada padne za prvnim rohem, co dnes vecer pustim komp...Uz jsem ho par dni nehral a to je pak pro me vzdycky trochu problem szit se rychle s ovladanim (s hotkeys)...

Zapomnel jsem na jeste jednu podstatnou vec, z vyctu skillu chybi Bone prison, kterou pouzivam jednak jako defenzivni skill ve hre, jednak jako synergii pro Bone armor, ktera dava vic absorb bodu nez skill samotny...Samozrejme se tim meni i rozlozeni skillu, ktere jsem psal, ubylo na Clay golemovi ci mastery, screeny se skilly dodam priste

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 09.08.2012, 09:26 hod.

Tak jen kratce, odufam, ze o nocni se dostanu konecne k sepsani poradneho reportu :lol: :lol:

Espada dokoncil A1NM, zlikvidoval Radamenta, proklestil si cestu dvema venkovnimi lokacemi a ceka ho Far Oasis...Zatim to bylo relativne snadne, ikdyz v Pitu lvl 1 hned u vlezu byla velmi nepekna situace, kterou popisu v reportu...Jinak sety a unikaty opet padaly, takze mozna zkusim nadhodit tipovacku, kolik jich Espada behem sveho zivota najde...

Edit:Jo, jeste takova hloupa otazecka hloupeho nooba...Jak se Vam dari vkladat obrazky jako text?Chci rict, pomoci url to dokazu vlozit jako link, ale jako text mi to tady nejde...Na d2.net se to resilo taky nejakym hyperlinkem, ale tam se proste oznacil text, dal se vlozit link a fachalo to, asi jsem blbe, ale tady jsem na to zatim neprisel :roll:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Asman » 09.08.2012, 11:58 hod.

Moc jsem to nepochopil, ale asi máš na mysli toto

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 09.08.2012, 12:26 hod.

Hmm, vicemene asi ano, diky Asmane

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Fraxinus » 09.08.2012, 20:53 hod.

Na extra report se těším. Jinak když se vloží obrázek s popiskem, tak prostě ten link nedáš mezi dva tagy (obrázek), ale je to takto: text
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 01:28 hod.

Tak konecne se snad dostanu k tomu, co slibuju uz dlouho, tedy k radnemu reportu...

Zacnu par obrazky z Normalu a postupne se snad prokousu k A1NM a A2NM...Nejdrive tedy:

Normal:

Espadova Hellforge

DOL drop Frigid highlands

Baal drop Normal

Destroyer Espada


A1NM

Espaduv skill tree:

Summoning

Poison and bone

Curses


A ted konecne k vlastnimu hrani....Zminil jsem se, ze Espadovou posledni akci byla zachrana Caina na NM, pote se samozrejme vydal smerem do Black Marsh, aby zkoncoval s Countess a proste celkove udelal nepravostem pritrz...Cesta to byla relativne lehka, ovsem ve tretim patre veze Espada narazil na tuto double enchanted zenstinu , se kterou rozhodne nebylo radno si zahravat, a tak Espada stal pekne stranou, kdyz ji Gumby (hlineny golem) a merc likvidovali...S hrabenkou bylo o poznani snadnejsi porizeni, ale zadnou radost Espadovi neudelala ...No, koneckoncu chut si mohl spravit hned v zapeti, a to tady , tady , a tady

Co se zdalo byt zpocatku snadne se zmenilo v pravy horor pote, co Espada vstoupil do Pitu lvl1...Kousek od vchodu celil hned ctyrem! Bosspackum s ne moc peknymi mody...Zpocatku mu nezbylo nic jineho, nez naslepo utikat, cimz probudil ze spanku krome Bosse1 LE Extra Strong a Bosse 2 LE Mana Burn take Bosse 3 Spectral hit Mana Burn a konecne take ctvrteho do party LE Teleport ....Nemusim zduraznovat, ze to byla velmi osemetna situace a nas hrdina se z ni dostaval jen horko tezko, presto, s pomoci Dim Vision, Life tapu, Gumbyho, merce a CE nakonec zvitezil...Vsimnete si, na jak malem prostoru mapy se Bossaci seradili, to se nevidi tak casto...Na vstupu do lvl 2 ho cekalo toto privitani vedene touto zenstinou a posleze touto velmi nebezpecnou zenstinou kvuliva ktere musel byt nestastny merc ozivovan hned 2x...Zbytek cesty do Inner cloister probehl celkem bez vetsich potizi

Poznamka:Vse hrano samozrejme na p8, takto hraju Normal i NM vzdycky

Dale Espada samozrejme pokracoval smerem k Barracks a Jail , kde se na nej opet usmalo stesti v podobe teto runy a dokonce sam kovar prispel svou trochou do mlyna, ikdyz se to nestava moc casto...V Jailu nam Espadovi jeden dobroninec poskytl zelene brneni , celkove naprd

Nasledujici cesta az k Andariel probehla vicemene bez problemu, prestoze Espada potkal jednoho nechvalne znameho rohatce , nebylo s nim zase az tak tezke porizeni, jak na prvni pohled muze vypadat...Andy samotna byla neskodna jako vsichni Act Bossove, jeji drop ovsem Espadu take prilis nepotesil...

No nic, co se da delat...

Dneska uz mit o nejak nejde, je pul ctvrte rano, takze report z A2 nechavam na zitra...Snad to bude pro Vas aspon trochu zajimave cteni a snad vsechny obrazky budou fachat

RIPs out

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Dragonius » 14.08.2012, 09:11 hod.

Dobrý, moc dobrý.. Přeju dál takový prima průchod hrou a obrázky mi šly :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od BliiNky » 14.08.2012, 09:28 hod.

Koukám, že na to, že jedeš 1.11. ti padaj pěkný runy. Já třeba na takovou Shael narážel až ve 3. aktu NM a to ještě zřídkakdy :)

Jinak přeju hodně štěstí 8-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 19:11 hod.

Diky Drago, Bliinky ;)

Co se tyce run, tak jsem zapomnel udelat screen te nejvyssi, nekde ze zacatku A1NM padla HEL a pak jeste jedna DOL, takze Espada mel po tomto Actu vsechny runy od El do HEL, pote to ale padat prestalo, A2 byl na runy dost skoupy...

Nez zacnu psat pribeh A2NM, tak bych rad vysvetlil jednu vec, ktere jste si mozna nevsimli, a to muj missclick v poison tree, kde jsem omylem aktivoval Poison dagger nebo jak se ten skill jmenuje, samozrejme bez dyky je nanic, myslel jsem, ze jsem v jine vetvi a tak jsem rychle kliknul a skillpoint v haji, no ju, prace kvapna, prd platna

Takze, za devatero horami a devatero rekami v jednom poustnim meste s jednim uprdenym smrdutym Geglashem

A2NM


Espada zacal svuj vylet tim, ze si sel promluvit z oci do oci s Radamentem, stvurou, ktera terorizovala Atmu i mesto...Cesta to byla vicemene poklidna az na tohoto kostlivce, jeho dvojite ocarovani pusobilo znacne skody...Radament sam nebyl hoden screenshotu...Nas hrdina pak dale pokracoval pres Rocky waste, kde potkal jineho dvojmo ocarovaneho nepritele, dale pak skrz Halls of the dead, kde padly tyto unikatni botky...Jeho dalsi kroky smerovaly do drive zminovane Far Oasis, kde hned na zacatku padl unikatni mec Gleamscythe , potkal zde take nechvalne znameho Beetlebursta , ktery ovsem prilis problemu nenadelal...To daleko vice starosti bylo s touto haldou sutru , proste ne a ne se rozpadnout...Dalsi lokaci bylo Lost City, ktere je zname predevsim svymi katakombami, kam odvazni lovci chodi ve svete Hell hledat nove silne veci, tedy Ancient Tunnels...Zde by za zminku stal tento Boss, ktery Espadovi a predevsim jeho mercovi nadelal hodne starosti, ovsem alespo se odvdecil tim, ze dropl unikatni zbran ,ktera sice byla nasemu hrdinovi k nicemu, presto dalsi kousek do sbirky...

Co se tyce Claw Viper temple, tak za zminku urcite stoji tento uvitaci vybor v cele s Extra fast LE Bossem , dale pak pasek ze Sigons sady a pak take unikatni brnco Sparking mail, ktere velkoryse dodal sam Fangskin (jeho posledni drop, tak se chtel asi ukazat)...

Po kratke promluve s Townsfolkem se Espada vydal do Palace Cellar, kde se ukazal byt nejtezsim protivnikem tento kostlivec (LE Cursed)....Cesta skrz Arcane Sanctuary nebyla nezajimava, presto, ze Bosspacku tu bylo prekvapive malo, za zminku stoji predevsim tento LE Holy freeze , ktery nadelal dost problemu , dale pak tyto dva itemy, tedy unikatni a setovy , ktere padly jeden krok od sebe...Za zminku stoji take tento charm, ktery padl nekdy v prubehu hrani, ani netusim kde...

Tak Vazeni pratele, to je prozatim vse, zustante s nami, po reklamni pauze budeme pokracovat se zbytkem A2, tedy hrobkami :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Marast » 14.08.2012, 19:30 hod.

Go Espada Go :!: Go went go :!: :lol:

Čtu to se zatajeným dechem příteli.
May the light shine upon your path. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 20:47 hod.

Diky moc kamarade, zatim to bylo zahrivani se pro veci pristi...Smrt ceka na kazdem rohu a proto je potreba postupovat extremne opatrne...

Tak, od teto chvile (tedy dokonceni Arcane Sanctuary) jsem se ve svete HC naked pustil na pole neorane, protoze to bylo posledni misto, kam jsem se s mymi predchozimi naked chary dostal...

ACT2NM - Canyon, Tombs a Duriel


Po vstupu do kanonu nas hned cekal horor v podobe tri bosspacku blizko sebe, z nichz zdaleka nejhorsi byl tento...Dalsi cisteni bylo uz vicemene poklidne, jako to byva vetsinou, kdyz jsi nejdrive pripravite dostatecny prostor na boj...

Ted primo k hrobkam, shodou okolnosti se mi je podarilo prochazet v tom nejlepsim moznem poradi, tedy nejdrive ty falesne, pote tu napul falesnou (s nebezpecnym Ancientem KAA a nakonec tu pravou (mno, zde jsem te nahode trochu pomohl :lol: )

Takze:

Hrobka c.1

Zde stoji zas povsimnuti, kolik Boss packu muze byt v tak malem miste, proto jsou tyto hrobky obzvlaste na Hell velmi nebezpecne misto...Ale velmi dobrym prikladem byl uz NM, jak muzete videt na nasledujicich obrazcich...Prvni Boss jeste nebyl nikterak hrozny, kdo se boji Extra strong Spectral hit?!Corpse exploition byla v techto mistech nenahraditelna, pomohla i proti druhemu Bossovi, ktery byl Extra strong a cursed...Zdaleka nejvetsi problem zde predstavoval tento chlapik, nastesti byl velmi obezni a tak se sprajcnul ve dverich, coz nam umoznilo jeho spolu s jeho kamarady v klidu pobit...Posledni prekazkou byl tento Boss , ovsem nebylo to nijak hrozne...Jediny item, ktery tu padl a stoji za zminku byla tato Milabregas helma ...Espada konecne rozsiril sbirku mercovych zbrani o dva nove kousky, a to dva velmi ucinne Runewordy Malice a Strenght, ktere maji mnoho pouziti...To je asi tak vse, co se tyce teto hrobky

Hrobka c.2

Druha hrobka se velmi podobala te prvni, a to hlavne co se tyce cetnosti Bosspacku...Opet ve velmi male vzdalenosti od sebe se jich nachazelo pet, nejvice nebezpecni byli prvni a paty, ikdyz ani ostatni nebyli pozadu, hlavne diky faktu, ze byly vzajemne blizko a jednotlive packy se podporovaly navzajem

Boss1

Boss2

Boss3

Boss4

Boss5

Jediny drop, ktery stal za zminku byla tato unikatni sekera k prdu


Hrobka c.3


Zde se situace vicemene opakovala s tim rozdilem, ze tu byly hned tri Bosspacky, ktere chranily jedny dvere, rozplest tuto zmet bylo ponekud nesnadne, ale podarilo se (packy2-4)...V hrobkach celkove musel merc pouzivat hodne Malice ,protoze tu bylo hodne Stone skin monster coz je temer Physical imunita....Prvni Boss byl Fana, a take byl zodpovedny za unique helmu, ktera padla

Boss1

Boss2

Boss3

Boss4

Duskdeep

Dale zde padl setovy prsten, ktery byl myslim Cathans


Hrobka c.4

Zde bylo Bosspacku o neco mene, ale vzhledem k tomu, ze se jednalo o Gorebelly monstra (velci stunovaci), tak to nebyla zrovna prochazka ruzovou zahradou, presto byli do jednoho anihilovani...Zajimavosti teto hrobky byl drop ze sparkly chestu (svitici truhly)

Boss1

Boss2

Boss3

a jako bonus tu byl champions pack gorebellyu, z nichz nejhorsi byl tento



Hrobka c.5

Zdaleka nejmene zalidnena hrobka, jak je videt z pouhych dvou screenu

Boss1

Boss2

V kratkosti receno, Gorebelly delal vice problemu nez bleskometnik


Hrobka c.6, hrobka s KAA

Toto je pro me vzdy nejvice nebezpecna hrobka a potvrdilo se to i tentokrat, KAA byl velmi nebezpecny diky Convinction, byl tu i druhy Boss s touto nechutnou aurou, takze me cekalo pekne pomale a opatrne rozebirani, jeden boltik mohl znamenat bud konec cesty nebo prinejmensim znacne problemy...Nakonec ovsem Espada (jako zatim vzdy) zvitezil

Ancient KAA

Boss1

Boss2

Boss3

Za zminku stoji take dva dropy, a to exceptional unique sekera Coldkill a unique poleaxe Battlebranch , bohuzel pro ne nemam vyuziti


Prava hrobka

Konecne se dostavame k prave hrobce, ale tady Vas asi zklamu, byly tu jen Apparations, mumie a ja uz nevim, co tretiho, proste lehka kombinace, takze tady zadne screeny, ani nic zajimaveho nepadlo...Tudiz se muzeme vrhnout primo na samotny boj s Durim , ktery byl take lehky a jeho drop , ktery byl nanic, presto potesilo, ze dal aspon neco

Po promluve s Jerhynem a Meshifem si ted Espada v poklidu vysedava v A3NM na lvl 60

Diky za Vasi trpelivost a diky Fraxinovi, ze me naucil postovat obrazky ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2012, 22:20 hod.

Ono by stačilo najet kurzorem nad tlačítko url....by se objevil popisek se stejnou informací, ale budiž :D
Jedeš hezky....řekl bych, že možná asi u některých bossů pomalu, ale hezky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 18.08.2012, 20:43 hod.

Tak, zase po par dnech tu mame pokracovani Espadova dobrodruzstvi, doufam, ze jste dobre naladeni, ceka nas divoka jizda :lol: :lol:

ACT3 NM

Po klasicke predstavovaci akci ve meste se Espada vrhl rovnou do viru deni, jak se rika, a to smerem k Spider Cavern...Celkove musim rict, ze tento Act byl jak na houpačce, mista, kde jsem ocekaval tvrde boje (Swampy pit, Flayer dungeon, Temples) nebyla zase az tak hrozna, zato jsem hrube podcenil Great Marsh a zdejsi pritomnost soulu, coz se Espadovi malem stalo osudnym...Ovsem itemy padaly velmi hezky, a celkem i ty trochu lepsi, takze z tohoto pohledu si Espada nemohl stezovat...

Spider forest/Cavern

Cesta az ke Spider Cavern probehla celkem bez udalosti, v teto oblasti jsem se tesil na setkani se SSZarkem a jeho pohunky, a to se nakonec ukazalo prinosnym, ovsem jeste predtim na jeden pavouk prekvapil tim ,ze pustil tento setovy stit , moc pekny item, bohuzel ne pro Espadu...SSzark samotny byl nedaleko, nastesti diky tvaru mapy moc problemu nenadelal...Jeho drop byl vskutku unikatni , dalsi hezky kousek do Espadovy sbirky...Jen par kroku po opusteni teto podzemni jeskyne cekalo Espadu dalsi prijemne prekvapeni, opravdu hezky zacatek actu...


Arachnid Lair

Dalsi podzemni misto, ktere nebylo uz tak stedre, za zminku stoji tito tri Bossove, kteri se postavili Espadovi do cesty, tedy tento , tento a tento ...Co se tyce dropu, tak za zminku stoji snad jen tato unikatni kuse a hlavne samozrejme tato runa, uz treti tohoto druhu v poradi


Great Marsh

Dalsi lokaci byl Great Marsh a zde nastaly problemy, o kterych jsem mluvil na zacatku, rozhodne nejnebezpecnejsi misto od zacatku Espadovi cesty a misto jeho prvni NDE (Near Death Experience), tedy cesky receno skorosmrtaku...Varovani prislo zahy, kdy po zasahu jedinym bleskem z offscreenu prisel Espada o polovinu zivota naraz...Zodpovedny za to byl tento Boss...Tim ovsem problemy neskoncily ani zdaleka, dalsi setkani se ctyrmi obycejnymi Souly uz bylo velmi nebezpecne, a z toho nejhorsiho, ktere temer skoncilo Espadovou smrti (mel pod 50HPs) jsem screen pochopitelne neudelal, mel jsem co delat, abych Espadu z teto slamastyky dostal...Nastesti zbytek teto lokace Espada prezil uz v pohode...Jediny zajimavy item byl tento setovy Bill, ovsem kvalita hodne prevazila kvantitu, od te chvile je to hlavni mercova zbran a zatim je vlemi efektivni...Bohuzel musim zminit i jediny typ monstra, ktery neni mozne zabit, opravdu, zkousel jsem vse mozne, ale Bone Spear na 1 levelu uz je v NM malo :lol: :lol:

Swampy Pit

V teto oblasti jsem jiz v minulosti ztratil dva slibne chary, a to v NM, takze bylo na miste se mit na pozoru...Hned uvitani bylo velmi vrele, a to v podobe tohoto Bosse dolsiku, coz byl problem sam o sobe, k tomu se pridali ale jeste tito sampioni, kteri by byli schopni zabit Espadu sami, a o kus dal tento chlapik...Pozdeji v druhem patre padl tento unikatni Skystrike


Flayer Jungle a Flayer dungeon

V teto oblasti se daji vypichnout tri unikatni dropy ve Flayer Dungeonu, a to tento luk , toto brneni a konecne Fraxinovo oblibene bacatko...Pekne na takto malou oblast, rekl bych...Dale za zminku stoji souboj s panem Stormtreem, na ktery se Espada nejdrive pripravil a pote shledl, co padlo

Kurast + Travincal

Tyto oblasti shrnu dohromady, nedelo se zde az tak moc zajimavych veci, za zminku stoji tento nebezpecny LE Tele Boss , druhy drop unikatni sekyry Coldkill v Kurast Bazaaru a pak tento nebezpecny fanatik v Upper Kurastu...Temply byly tentokrat k Espadovi milostive, za zminku stoji jen tento setovy pasek v chramu s Battlemaid Sarina , jinak nic

V Travincalu Espadu cekalo pomale a otravne cisteni oblasti jako priprava na bitvu s Council Members, a bylo dobre, ze tak ucinil, donutili ho ustoupit az k vchodu do oblasti, problemy delal predevsim Toorc Icefist, podporovany primo Gelebem Flamefingerem , posledni do party Ismail Vilehand zustal pozadu, coz se jim vsem stalo osudnym...

Mephistos Fortress

Hned kousek od vstupu Espada potkal tyto dva Bossy, CE Tele a Stone skin Spectral hit, bylo opravdu obtizne probihat tolika firebally a meteory, ale nakonec to Espada zvladl, za coz byl odmenen temito unikatnimi Frostburny...Zbytek prvniho patra byl v pohode, ve druhem patre se na Espadu usmalo stesti tady, tady a take v tomto pripade

Ve tretim patre nelze nezminit velkou trojku, tudiz nejvice nebezpecneho Bremma Sparkfista, pote Wyanda Voidbringera a take Maffera Dragonhanda

Mephisto sam byl celkem lehky a jeho drop nebyl spatny, ovsem nic, co by merc mohl pouzit...Poslednim predmetem ktery zde padl byla tato setova helma , ktera dokoncila cely set pro Espadu

Po pauze budeme pokracovat s A4NM ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Marast » 19.08.2012, 00:34 hod.

No. Máš můj obdiv, že jsi vůbec vyfotil i tu nízkou hladinu života, kdy v pozadí probíhal souboj mezi zmiňovanými Souly a tvou družinou. Obzvlášť jsem se zaměřil na tu část se Swampy Pit. Tam jsem měl mrazení v zádech. :-|
Zatím si vedeš výborně. Na akt čtvrtý se těším o poznání více než na ten třetí. Prozatím dávám palec nahoru. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od RIP » 19.08.2012, 00:58 hod.

Nevim Maro, kdy pujdes spat, ale pokud jeste vydrzis, dam dohromady i report z A4 ;)

A4NM

Muj nejoblibenejsi act, kratky, svizny, nebezpecny, a je tu Hellforge ;)

Takze, cesta zacala samozrejme pres Outer Steppes, kde bylo spoustu Stygian hacks (tedy tech potvor, co rodi dalsi potvory), Megademonu Pit Lordu a treti typ uz si nepamatuju...Nebylo to nebezpecne, jen otravne a zdlouhave...Pote Espada zamiril do Plains of Despair, kde jsem se po predchozi zkusenosti bal pritomnosti soulu, nastesti zde nebyli....Takze po dalsim cisteni lokace narazil Espada na Izuala, dva ziskane skillpointy byly hodnotnejsi nez jeho drop...

City of Damned bylo verno sve povesti plne Damned potvor, otravnych Knightu a ja nevim jeste ceho...Take zadny vyrazny problem, takze se muzeme rovnout na dalsi lokaci, kterou byla samozrejme

River of Flame, Hellforge

Tak tato lokace byla zase velmi otravna, plna Stygian hacks a tech velkych stunovacu, k nim jeste knighti, z nichz nejnebezpecnejsi byly tyto dva Bosspacky - prvni a druhy...Zajimavosti byl drop unikatni kuse Langer Briser, s niz mam do budoucna urcite plany...Tedy ne s Espadou, s jinym charem...A take tento charm, ktery by byl idealni pro Enchantku a take pro jeden specialni build pala, ktery mam v hlave.

Cesta dale nevyhnutelne smerovala k Hellforge a k utkani s Hephastem...Nebyl to snadny boj, ale i v nem Espada obstal...Netrpelive jsem se probil az k samotne Hellforge, ve velkem napeti a ocekavani toho, co padne...Pral jsem si LEM, protoze Treachery by byl ultimatni Hell armor pro merce, no me prani nebylo vyplneno, presto padla zajimava a myslim ze maximalni runa...Runa, ktera vicemene otevrela dve zajimave moznosti - Duress armor a Crescent moon zbran...Jeste si nejsem jisty, kterou cestou se vydat, mno, uvidime...

Chaos Sanctuary

Tato oblast byla pro merce utrpenim, a to z mnoha ruznych duvodu...Prvni Boss byl vicemene pripravou na Infectora, druhy pripravou na Grand Viziera, treti pripravou na Lorda de Seis, jak jinak :lol: :lol:

Ctvrty se Espadovi proste pripletel pod nohy, no dopadl stejne jako predchozi tri...

Ze superunikatu vzbuzuje nejvetsi respekt Infector, ale znam celkem jednoduchy recept, jak si s nim poradit, presto to merce stalo nekolikrat zivot...Lord de Seis a Grand Vizier uz bylo mozne zabit o poznani jednodussim zpusobem

Musim priznat, ze Diablo nadelal zatim zdaleka nejvic problemu ze vsech Act Bossu...Pres obrovske zpomaleni nekolikrat zabil merce, Espada ale nebyl nikdy v primem ohrozeni...Jeho pozustatky Espadu prilis nenadchly

Samozrejme hrano na p8, hraji tak VZDY cely Normal a NM

Espada, lvl 67 Naked Necromancer, Bloody foothills next
Naposledy upravil(a) RIP dne 19.08.2012, 04:07 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC - Espada, naked cursemancer (1.11)

Příspěvek od Marast » 19.08.2012, 01:01 hod.

Sice jsem dost ospalý, ale ještě mě v kuchyni čeká nějaké to nádobí. To by ti mělo dát dostatek času k sepsání dalšího reportu. :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“