Magic Find

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Paja1986
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Paja1986#2735
Re: Magic Find

Příspěvek od Paja1986 » 15.08.2012, 17:06 hod.

Tohle je moje výbava pro 1.act v infernu http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paja ... ro/4112437
Spolu s NV mi padá docela dost rare předmětů. Většinou 60 a 61 Itl, ale padne i pár lvl 63.

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Magic Find

Příspěvek od Joshua88CZ » 15.08.2012, 23:07 hod.

Tak i ja se pochlubim:)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Josh ... ro/8489682
Al prijde mi, ze je uplne jedno kolik to cislo je..pada mi uplny ho*no, z celej mesic 2 itemy co se daly prodat docela dobre..a 1 pouzit.
Legend 1, taky s*it....Set 0, a to pri plnym valoru mam okolo 320+ s folowerem.Obratim vzdy akt naruby, kazdou mrtvolu, sud, truhlu etc...Podle me je drop buglej jak svin.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Magic Find

Příspěvek od tomisco » 16.08.2012, 02:30 hod.

Joshua88CZ píše:Tak i ja se pochlubim:)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Josh ... ro/8489682
Al prijde mi, ze je uplne jedno kolik to cislo je..pada mi uplny ho*no, z celej mesic 2 itemy co se daly prodat docela dobre..a 1 pouzit.
Legend 1, taky s*it....Set 0, a to pri plnym valoru mam okolo 320+ s folowerem.Obratim vzdy akt naruby, kazdou mrtvolu, sud, truhlu etc...Podle me je drop buglej jak svin.
Farmis jen 1. akt? Momentalne chodim farmici Vault of Assassin runy ve 2. aktu a oproti prvnimu je to, co se tyce dropu, velky rozdil. Za poslednich cca. 10 dni kolem 10 legendarek, 2 setove itemy, nekolik receptu na drahokamy (Flawless a Perfect Star) a zbrane (bohuzel zatim jen Exalted Fine) a nekolik prodejnych itemu. Spadl mi tam i mec, ktery mi navysil dps o 3 tisice. Celkove jsem na prodeji predmetu z Vault of Assassin runu zatim vydelal 15-20 milionu. Magic Find s 5 NV a followerem celkove 266. Pri neprijemnych kombinacich affixu u packu mi barbar klidne u jednoho nekolikrat chcipne, takze na opravy dam stejne tolik, kolik zlata sesbiram, ale vyplati se to. Diky solidnimu dropu me v poslednich dvou tydnech D3 hodne bavi.

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Magic Find

Příspěvek od Gorash » 16.08.2012, 03:29 hod.

No já farmim s mf 286, 1 act warrior rest, porad dokola, jeden run cca 40 sekund, za 15 minut mam 30 rare itemu, z toho tak 5 ilvl63, drop slusnej ale celkove veci noc moc, ale par veci sem už prodal vyhradne za ecka, zbraň za 20 oci :)
Takze ten drop tam občas je, otázka je jestli ty lepsi itemy nespadají az v dalsich aktech a vyplatí se cekat v 1 aktu pri takovem množství rare , neho farmit dalsi akty kde sesbiras za 15 minut 3 rare ale budou lepsi ? :))


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 16.08.2012, 06:52 hod.

Gorash píše:vyplatí se cekat v 1 aktu pri takovem množství rare , neho farmit dalsi akty kde sesbiras za 15 minut 3 rare ale budou lepsi ? :))
Toť otázka. Já myslím, že v takovém případě je lepší zůstat u 1A. Mnohem lepší je samozřejmě vylepšit mf gear na takovou úroveň, aby se člověk nemusel rozhodovat :D

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Magic Find

Příspěvek od orisk93 » 16.08.2012, 11:00 hod.

když se bavíte o farmení....

máte nějaké tipy na farmení 2.actu? nejlepsi na pomer cas/počet elitek?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Magic Find

Příspěvek od Punky » 16.08.2012, 12:56 hod.

Vault off Assassin + Black canyon mines (alebo tak nejak, mala lokacia, 1-2 sem tam 3 packy), + skusit goblinov v road to alcarnus a potom v tej kratkej lokacii pred desolate sands (ancienth path? alebo ta druha : ) je tu k tomu nikede na fore popisany aj pekne postup tak aby si sa vzdy nacital vo vaulte a nemusel ho hladat, skus presmejdit

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Magic Find

Příspěvek od Gorash » 16.08.2012, 13:03 hod.

Nevite nekdo náhodou jestli mf ovlivnuje gold find ?
Protoze cim mam vice mf, tak se mi zda ze pada vice goldu i s obyčejných potvor, nemyslim tim vice jako obnos ale vice hromadek, tim padem by se hodilo mit 20/20 mf/gf na itemech vice nez jet treba čiste jen gf, nevim myslim ze sance na drop itemu z potvory se započítává asi i jestli drobné goldy a pak az podle gf jake mnozstvi, mozna je to jen muj pocit ale rekl bych ze to tak asi je, nevi nekdo neco o tom blíže ?


iPhone 4s, Black - Tmobile - Používám TapaTalk

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Magic Find

Příspěvek od tomisco » 16.08.2012, 20:05 hod.

orisk93 píše:když se bavíte o farmení....

máte nějaké tipy na farmení 2.actu? nejlepsi na pomer cas/počet elitek?
Jak říká Punky, nejlepší je Vault of Assasssin. Nastackovat 5 NV v Black Canyon Mines (nahoře se ti občas vygeneruje Crushing Vault, časovaný dungeon, který když projdeš v limitu do cíle, dostaneš se k několika truhlám --> už jsem tam našel dva plánky na Flawless Star Amethysty) + Road to Alcarnus. V obou se většinou nachází goblin. Pak se portnout do Vault of Assassin, kde je tak 8 elite a champion packů. Kdyžtak podrobnější návod (v angličtině) je v linku.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5036254430

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 08:43 hod.

A nemáte nějaký podobně osvědčený postup na A3? Nemůžu si pomoct, ale mě se v něm pohybuje lépe než v A2. Je to asi dáno nepříjemným zaměřením většiny A2 monster pro DH (létající, střílející, pod pískem lezoucí, neviditelní a mortar hovada). Do MF gearu už mi chybí jen amulet a zbraň pro templáře a farmit 1A už mě fakt nebaví a A2 mě zase nervově ničí...

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Magic Find

Příspěvek od Asocial » 17.08.2012, 09:45 hod.

a3 prochazim prakticky cely. Zadny podobyn misto, jako je VoA v 2. actu tam neni. Davam si vetsinou q na zabiti siegbreakera a pak prochazim 3 patra pred ghomem, stonefort (obe casti), battlefields + cestu k siegbreakerovi a pak zbytek po azmodana no. Pokud te nervove nici a2, tak neivm, jak se budes tvarit na phasebeasty v heart of sin dungeonech. Rangedi na ne dost nadavaji no
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 09:50 hod.

Tak kráter nebudu chodit ani náhodou, phasebeasti byli moje smrt! Ale stonefort nezní špatně. U battlefieldu mě vadí strašná spousta monster na malý počet elit=časově nic moc.

P.S.: máš dost hustou přilbu, hned bych tam dal žlutej gem :-)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Magic Find

Příspěvek od Asocial » 17.08.2012, 10:55 hod.

nedavat to cele je imo oproti klasickymu a2 runu horzne nevyhodny. tratis sposutu casu na nastackovani a elit s 5x NV pak moc nedas. Stonefort (obe casti) jsou +- 6 packu.

a na PS: jopo helma je super. Ma vetsi cenu nez celej zbytek mojeho gearu :). Topaz casem uricte bude, ale nejdriv musim trochu zvednout staminu. S HP pod 40k ve 3. actu citelne vic umiram a to efektivni farme moc nepomuze no :]
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Magic Find

Příspěvek od M4rth » 17.08.2012, 12:01 hod.

Já osobně nosím MF Gear cca 130 MF v základu ( kolem 200 s 5 Stackama Valoru ) a ten rozdíl tam určitě je .. Jak už tu určitě někdo psal tak to že má někdo 100 % MF nutně neznamená že hned budou na 100 % padat Magic nebo Rare itemy ale pouze se navýší šance o těch 100 % ( např z 10 % dropu rare z toho bude 20 % ) Hlavně je si třeba uvědomit že je to běh na dlouho trať a ten rozdíl není poznat po 20 MF runech ..

Já nemám na hraní tolik času takže podle toho ten gear tak vypadá ( Wizard , 35k DPS , 25k HP , 20 % crít , cca 450 resisty ) a jak někdo psal , nebaví mne kapat v 2a protože ti mobove tady jsou fakt dost nepříjemní .. Oproti tomu se v tomhle 1a nedá porovnat a je to hlavně dobrý začátek pro lidi , kteří nemaj gear jako japonci kteří farmí 25 hodin denně ..

Já to jezdím takhle :

1. Cemetery of the Forsaken a projít všechny 3 Crypty , občas se poštěstí a máte jeden Elitepack hned u Waypointu , navíc je cca 20 % šance že v jedné z Crypt bude goblin

2. The Festering Woods - v oblastí 2-4 elitepacky + 2 krátké dungeony v každém po 1 elite packu

3. Pokračujeme už s 5 stackama do Halls Of Agony 2 lvl až do Cursed hold kde kuchneme Wardena

4. Halls of Agony 3 lvl až po Butchera

Celej run mi trvá cca 20 minut , většinou musím po 2 runech identifikovat a buďto rozbít nebo prodat v aukci itemy , protože nejsou kam dát .. Dá se takhle vydělat celkem slušný peníz , když do toho sbíráte Magic itemy s ilvl 61+ ( kvůli essencim ) které se hned prodají a celkem slušně . Většina rare itemu je jako v každém actu k ničemu , viděl bych to tak na 50 % 55 - 60 ilvl , 25 % 60 , 15 % 61 - 62 ilvl a zbytek ilvl 63

Je to spíše takovej klasickej MF run v 1a pro lidi kteří nemají moc EQ na to farmit VoA ve 2 actu a nebo nemají nervy na to , umírat ve 2 actu

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Magic Find

Příspěvek od Quetak » 17.08.2012, 12:27 hod.

M4rth píše:...
klasika, hodně packů za málo času. Ještě ti poradim malinký vylepšení, prohoď Woods a hřbitov v pořadí. Důvod je ten, že v defiler cryptách je event, který se při dropu chová jako elita a při 5NV ti vypadne vždy min jedna rare. Když jdeš hřbitov první tak se často stane, že narazíš na event hned v první kobce a ještě nemáš 5NV(občas ani po vyčištění hřbitova a cryp nemáš 5NV) - pak se tam buď musíš vracet až dosáhneš 5NV abys měl rare drop nebo ho uděláš bez 5NV a rare drop nemáš. Když pujdeš woods první tak po nich máš jistý 4NV takže na event jdeš vždycky s 5NV.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 12:46 hod.

Přesně tak, navíc tam spíš natrefíš na goblina než ve festering woods = opět lepší mít NV. JInak k Butcherovi chodím už od highlands, tam je to taky výživné.

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Magic Find

Příspěvek od orisk93 » 17.08.2012, 13:20 hod.

tomisco píše: Jak říká Punky, nejlepší je Vault of Assasssin. Nastackovat 5 NV v Black Canyon Mines (nahoře se ti občas vygeneruje Crushing Vault, časovaný dungeon, který když projdeš v limitu do cíle, dostaneš se k několika truhlám --> už jsem tam našel dva plánky na Flawless Star Amethysty) + Road to Alcarnus. V obou se většinou nachází goblin. Pak se portnout do Vault of Assassin, kde je tak 8 elite a champion packů. Kdyžtak podrobnější návod (v angličtině) je v linku.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5036254430
nevis je nekde v Black Canyon Mines nějaký check point? jestli dobře pamatuji z dob expení tak tam nekde je...a na tak malé lokaci se muze vyskytnout až 4 elite pack jo?

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Magic Find

Příspěvek od M4rth » 17.08.2012, 13:43 hod.

To mne nenapadlo takže ta rada mi zase určitě pomůže , děkuji :)

Klasika to je , možná snad jediná volna v 1A , nemůžu si pomoct ale před patchem alespoň pro mne je 2A a MF run na VoA nedatelný a to jsem zkoušel snad 10 buildu , proměnit gear více na rezisty , armor , HP , DMG , mne osobně 2A prostě nejde

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Magic Find

Příspěvek od plechi » 17.08.2012, 15:04 hod.

tomisco píše: Jak říká Punky, nejlepší je Vault of Assasssin. Nastackovat 5 NV v Black Canyon Mines (nahoře se ti občas vygeneruje Crushing Vault, časovaný dungeon, který když projdeš v limitu do cíle, dostaneš se k několika truhlám --> už jsem tam našel dva plánky na Flawless Star Amethysty) + Road to Alcarnus. V obou se většinou nachází goblin. Pak se portnout do Vault of Assassin, kde je tak 8 elite a champion packů. Kdyžtak podrobnější návod (v angličtině) je v linku.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5036254430
Asi to nebude tak efektivní, jako nastackování valoru + Vault of Assasins, ale já chodím trošku zábavnější cca 60-70 minutový runy 2A s výnosem okolo 1,1rare/min:
Start klasika v Black Canyon Mines -> Road to Alcarnus + první část Alcarnus -> port Path to the Oasis a procházím celou Dahlgur Oasis + pokud potkám Flooded Cave, Tomb of Khan Dakab (jistý dvě elity + rare drop z truhly) a Mysterious Cave + cellar uplně vpravo s jistou elitkou. Potom Ancient Path (goblin) -> Vault of Assasins + projdu Desolated Sand a hledám Cave of the Betrayer.

Flooded Cave + Cave of the Betrayer mi přijdou dost efektivní na procházení, obě mají dost elitek + velkou šanci na goblina, někdy potkám i 2 v obou.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Magic Find

Příspěvek od Punky » 20.08.2012, 08:14 hod.

orisk93 píše:nevis je nekde v Black Canyon Mines nějaký check point? jestli dobře pamatuji z dob expení tak tam nekde je...a na tak malé lokaci se muze vyskytnout až 4 elite pack jo?
ano, je tam check point... 4 elite neviem, su tam vacsinou 1-2, mal som aj 3 (ale stalo sa aj ze ani jeden)

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“