Magic Find...

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Re: Magic Find...

Příspěvek od Quetak » 11.01.2013, 17:08 hod.

Tak vypadá to, že má pravdu, s NV0-1 občas padne jen jeden item, s NV2 když už padne item(goldy) tak jsou vždy 2. Healt globy se do toho pravděpodobně nepočítaj protože občas padne 2x item a k tomu i health globa, nestalo se mi, že by padl jeden item+globa. Moc mě nenapadá proč to tak je, možná aby lidi nefarmili jen obyč moby kvůli bonus dropu, ale museli k tomu dát i nějakou tu elitu.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Magic Find...

Příspěvek od Punky » 11.01.2013, 17:59 hod.

n oje to mozne, predsa len zabijat obycajne mobky na MP10 nevyzaduje taky gear ako k tomu este aj elite... testnem to este ja s barbarom ale len kvoli threatening shoutu s runou grim harvest, predtym som to len tak skusal ale moc sa mi to nepozdavalo, nevedel som ze je treba nejaky NV stack aby to fungovalo zrejme tak ako ma

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Magic Find...

Příspěvek od peter10 » 30.01.2013, 09:46 hod.

na MF urcite funguje minimalne lepsi rol, medzi MF 100 a 400 ci uz idem MP0 alebo MP5 nevidim ziadny rozdiel v role, ale pri MP10 mam MF 550 a to uz citit, napriklad za 10 runov (akt)mi nepadne zbran 1h s DPS nad 800(pri MF do 400 a nizky MP) ale pri MP10(550MF) skoro v kazdom rune a na prstenoch a amuletoch sa objavuje cc a podobne zelane staty.. takze z hladiska dropu je urcite MP10 najvyhodnejsi - diablo je o drope. Ludia radsej farmia nizke MP lebo je to lahsie, zabavnejsie, rychlejsie ale nech sa potom neztazuju na drop....
Obrázek

Josi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrJosi#2438

Re: Magic Find...

Příspěvek od Josi » 30.01.2013, 11:10 hod.

Moje postrehy k dropom su podbne, cim vyssi akt tym hodnotnejsie rarka/goldy/. Takisto pri publikoch su lepsie runy s hracmi ktory maju paragony 30+, vtedy mi padaju najlepsie rarky.
K Legendarkam postrech, este minuly tyzden mi padala v priemere jedna legendarka denne, po tom ako som si nakupil kvalitnejsi equip mi uz par dni nic nepadlo.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic Find...

Příspěvek od Abbottaker1 » 30.01.2013, 16:57 hod.

Zvlastni, celou dobu ctu a ziju v domeni, ze MF pouze zvysuje sanci na lege, a nasledne na 6 rare, 5 rare atd affix item. A roll na techto itemech je nahodny.
O tom, ze by se casteji pri vyssi MF rollovaly lepsi hodnoty typu 1000+ dps na 1handach atd ani slechu 8-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Magic Find...

Příspěvek od Quetak » 30.01.2013, 16:59 hod.

jestli ono to nebude tim, že za jeden mp10 run padne třeba 3x tolik rare itemů jak za stejnej run na mp5 :)

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic Find...

Příspěvek od Abbottaker1 » 30.01.2013, 17:07 hod.

co ma mnozstvi padlych itemu spolecne s kvalitou tech danych itemu?

Necituj ty predchozi prispevky jo?:) - Kuki

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Magic Find...

Příspěvek od Quetak » 30.01.2013, 17:10 hod.

třeba 3x větší šance, že jedena z těch zbraní v danym runu bude mít vyšší dps? Navíc vyšší mf -> víc 6affix zbraní -> větší šance na vyšší roll dps aspoň u jednoho kousku.
edit: je to samozřejmě stejně o hrozný náhodě, ale člověk jí může jít aspoň trochu naproti.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic Find...

Příspěvek od Abbottaker1 » 30.01.2013, 17:31 hod.

Jasne, vetsi SANCE, ale kluci viz vyse to podavaji skoro tak, ze vyssi MP a MF ti zaruci lepsi roll na itemech.
Myslim, ze treba pekna dps weapka ti muze padnout kdekoliv, jak pises je to o nahode.
Mne jde jen o to, ze primo ovlivneny roll neni, pouze ta sance, ze ti toho padne vice a tim i sance na pekne rollnuty item.
Takhle je to ne?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Magic Find...

Příspěvek od Quetak » 30.01.2013, 17:37 hod.

na výši rollu mf/mp vliv nemá no

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Magic Find...

Příspěvek od Bagr13 » 31.01.2013, 07:12 hod.

CO se tady řešilo už dávno tak MF má vliv na kvalitu itemů a ne kvantitu.
Proto si myslím, že s max MF a MP by měli padat kvalitnější věci než na MP1 (asi může i na mp1 padnout dobrej item, ale na MP10 by měla být ta možnost větší)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find...

Příspěvek od Nekronaut » 31.01.2013, 07:26 hod.

Uf, to je pořád dokola :D

KDY KDE PSAL BLIZZARD NĚCO TAKOVÉHO???

Jinak já se plně ztotožňuji s tímto a vše tomu nasvědčuje:
Abbottaker1 píše:primo ovlivneny roll neni, pouze ta sance, ze ti toho padne vice a tim i sance na pekne rollnuty item

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Magic Find...

Příspěvek od fuxicek » 31.01.2013, 11:35 hod.

Je to zcela jednoduche, kdyz si zalozim novou postavu, dojdu s ni na inferno, tak mi pada velke kulove(v soucasnosti PL20) na mp0, kdyz si prepnu na druhou postavu PL100 a obtiznost MP 10, tak za stejny cas, co hraju tu dvacitku mi spadnou hromady lege. Toto je vyzkousene praxi a konkretnim hranim, nechce mi nejaky chytry blbecek teoretik na PL15 rict cim to asi tak muze byt??

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Tyraenel
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tyraenel #2828

Re: Magic Find...

Příspěvek od Tyraenel » 31.01.2013, 12:19 hod.

tym ze za kazdy level pl dostanes 3% MF pri 100pl to je 300 % a za kazdy MP dostanes 25% MF cize pri 250 % mf ...takze jasne ze ten rodiez oproti pl 20 a mp 0 tam je . Ano bude ti dropovat viac predmetov a legendarok ale jak sa ti naroluju staty to nema absolutne ziadny vplyv . opravte ma ak sa mylim ale myslim ze pri vysom mf je vacsia sanca na viac affixov ale nie som si isty cize teoreticky lepsi item ale v praxi na to jak sa ti na rolluju affixy to nema ziadny vplyv .
a na druhej strane stavme sa ze ked dame postavy na rovnakom pl a ty pojdes na mp 10 a ja na povedzme mp 1 budem mat viac rare a legendarok ako ty ... teda pokial nemas gear za niekolko x miliard goldov.

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Magic Find...

Příspěvek od peter10 » 31.01.2013, 12:51 hod.

kazdy pod rolom mysli viditelne nieco ine, ale ak mam pri vetsom MF sancu na viac afixov( a to Blizard pisal), tak aj rol je lepsi lebo ked na nizsom MF mi da 5 afixov pri vyssom moze byt siesty add damage a miesto 770DPS moze byt 950.... takze inymi slovami je na vyssom MF lepsi roll...
Obrázek

Tyraenel
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tyraenel #2828

Re: Magic Find...

Příspěvek od Tyraenel » 31.01.2013, 13:43 hod.

viac affixov neznamena automaticky lepsi predmet ... teoreticky ano ked mas vela vela stastia ale prakticky to neovplyvnis nicim

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Magic Find...

Příspěvek od fuxicek » 31.01.2013, 14:03 hod.

Kdyz jedu s 630 MF, roluji se skoro na všech predmetech affixy, ktere na nizkem MF nedostanete a vyrazne se zvysuje sance, ze ten predmet bude pouzitelny, viz muj priklad s zlutyma rukavicema, ktere jsem prodal za 150 mega behem par chvil, proste pravdepodobnost, ze to naroluje dobre se odviji od poctu affixu, je treba tomu jit naproti pokud vas zajima kvalita. Pokud ne, nereste MF a mrskejte si svoje a nadavejte dal ze je to na ho*no, ja rikam ze to normalne funguje, je jasne, ze vam nemuze spadnout good predmet 10x za den, kam by ta ekonomika asi dospela? Mají to udelane dobre, naopak bych si dokazal predstavit, ze to jeste trochu upravi smerem dolu, protoze toho pada fakt hodne a cloveka to taky nebavi.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Magic Find...

Příspěvek od Ride » 01.02.2013, 11:05 hod.

Par tydnu jsem ted vrcel zasadne farmu 3a Mp0-2 a tak jednou za 2 runy neco padlo. Vetsinou k hhh, ale padlo :-). Podle me to dobry jedine na paragony.

Poslednich par dni jsem jel MP7 a co padlo bylo vetsinou pouzitelny (innas gate, opasek, natalka boty). Zadny top, ale pouzitelny. Je opravdu vyhodnejsi jet vyssi MP, ale broblem je gear, ktery na to lidi (vcetne me) nemaj, protoze makaj/maj rodinu/nechcou u toho sedet jako nuly bez konicku a normal zivota cely dny... / doplnte si co chcete. Ja to hral s wizem co ma 550k dmg, takze jsem se vezl. Sice trapny, ale aspon mi neco padlo a snad uz se taky dostanu nad tech 200.

nebo ze mi to tak padalo byla jen nahoda? Podle me ne.

Tyraenel
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tyraenel #2828

Re: Magic Find...

Příspěvek od Tyraenel » 02.02.2013, 13:33 hod.

tak ono je problem v tom ze to zalezi na skusenosti . mne pada crap stale ci som na mp 2 alebo mp 7 :D

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Magic Find...

Příspěvek od Joshua88CZ » 02.02.2013, 14:40 hod.

budte radi za crap, ja za 14 dni ani vorla ...padaj sede a bile super kvality na mf 450+- jedu mp 8 a jediny oranzovy predmet mi padne z klicnika....a set sem nevidel uz tri metry...uz sem zkousel i ten uchylnej pony lvl a ani tam nic.Driv mi padlo na runu mp6 vzdycky aspon jedna lege...
Blizz s tim musel zase vrtat a neni to zadna konspiracni teorie...

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“