Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274
Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Zmorry » 23.02.2013, 22:46 hod.

Nevím tedy, jestli to sem úplně patří, ale docela by mě zajímalo, co by mohlo být pro DH lepší? Nějaké pořádné Lacuni Prowlers s Dex/vit a CC nebo craftěné Razorspiky s pořádnou dexterity a CC?
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od david123 » 24.02.2013, 00:01 hod.

zaleží jestli jedeš na attack speed
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Zmorry » 24.02.2013, 00:10 hod.

nevím, rád bych se někdy dokopal v hodně vzdálené budoucnosti k 2.35 AS (což je skoro AS cap) s Manticorou, ale než ta doba uplyne...
Violence solves everything.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od walosek » 24.02.2013, 09:26 hod.

potřebuješ capnutý MS? máš ho capnutej z jinejch slotů? kolik seš schopnej investovat do těch Lacuni?
imho CC, dex, vita a allres slušný craft můžeš nakrásně dostat z prvních 10 pokusů, pak stojí za zvážení, zda jsou ty bonusy z lacuni za tu danou cenu (připomínám +3 Random Magic Properties a ty chceš přesně definovaný) stojí... je jasný, že když se budeš honit za perfect craftem, tak do toho taky nastrkáš ranec, ale to je zas jiná pohádka...

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od JayBert » 24.02.2013, 12:48 hod.

imho CC, dex, vita a allres slušný craft můžeš nakrásně dostat z prvních 10 pokusů

co to je za blbost? jak tohle muzes garantovat? ja sem ani za 50 pokusu podobnou kombinaci nevidel ani z projizdejiciho rychliku

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Majky_majk » 24.02.2013, 14:54 hod.

Já mam za sebou 50 craftů rukavic (princip je stejnej) a ani na jednom jsem se nedostal na kombinaci AR a alespoň dvojky z CD, CD, A%... natož pak všech třech a vitality.

Ten crafting je hrozně o štěstí. Já bych byl mnohem raději, kdyby tu byly ještě podrobnější recepty, které by garantovaly třeba craft 3 vlastností... i za cenu, že by cena craftu byla astronomická. 100x raději bych třeba šetřil 30 brimů + 100 esencí + 2M a 100 ToS, než dělat 100-200 pokusů craftu.

Ale jinak je to čistě otázkou peněz. Na razorspikes nikdy nebudeš mít A% a MS. Jenže cena Lacunek s CC a pořádným mainstatem s vitalitou bude tak astronomická, že si je stejně nekoupíš. Takže pak záleží na Tvojí postavě. Zda Ti více DPS přinese třeba A% nebo CC, které můžeš u craftu dosáhnout poměrně "snadno".

Ale jinak top Lacunky budou vždycky top a žádnej craft to nezmění.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od walosek » 24.02.2013, 16:15 hod.

JayBert píše:imho CC, dex, vita a allres slušný craft můžeš nakrásně dostat z prvních 10 pokusů

co to je za blbost? jak tohle muzes garantovat? ja sem ani za 50 pokusu podobnou kombinaci nevidel ani z projizdejiciho rychliku
tak jednak říkám můžeš, ne musíš, takže nic negarantuju, zadruhé na bracers je docela malej pool vlastností, takže to není tak wastefull jako jiný sloty... zatřetí říkám slušnou, nevím, co sis představoval ty a cos dostal, třeba jsi tam měl neco, co bych já považoval za slušný a tobě to přišlo jako neúspěch...

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od JayBert » 24.02.2013, 17:34 hod.

abys dostal dobry bracery tak potrebujes dostat 3 vlastnosti - cc, all res a vitalitu z toho musi byt minimalne cc a all res na hodne vysokych hodnotach, aby to melo vubec smysl, takze ve vysledku je to prakticky uplne stejne jako crafting rukavic a amuletu, kde potrebujes vygenerovat as, cc a cd. Nejlepsi sance je asi pri craftu shoulderu. Kazdopadne muj nejlepsi pokus byly bracery 260 int 90 vit 6% CC, bohuzel se nevygenerovalo all res, takze pro me nepouzitelne :/

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od walosek » 24.02.2013, 19:44 hod.

:shock: affix na AR je +(71-80) Resistance to All Elements, tam prakticky stačí, když se tam trefíš, ne?

Grodik
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grodik#2426

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Grodik » 25.02.2013, 06:34 hod.

Na craftěných věcech si můžeš rollnout jakoukoliv hodnotu od 0 do 80 - můžeš kouknout v profilu na moje bracery, ty jsem vycraftil na 2. pokus.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od walosek » 25.02.2013, 08:39 hod.

já tam zapomněl napsat "nejvyšší tier" affix :oops: každopádně i to, co rollnulo tobě já považuju za slušnou hodnotu AR

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od ReptileSVK » 26.02.2013, 10:33 hod.

Lacuni Prowlers rollnute s vysokym prim statom, cc a all resistom su nenahraditelne, kedze maju attak speed a movement speed, preto taketo stoja vzdy cez 200 000 000. Take klasiky ako 120 prim stat, all resist 80 a cc 6% kupis za 3000 000, takze tak.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Ragnarok » 26.02.2013, 17:02 hod.

Take jsem nad tim premyslel. Jenze nakonec jsem dospel k zaveru, ze Lacuni jsou lepsi. A to z nekolika duvodu:

1. Kupujes presne to co chces
2. Diky MS mam moznost koupit Ice Climbers, kde me MS nezajima
3. Attack Speed je stat, ktery me se skornem take dost zajimal

Takze je to vzdy na zvazeni, zda ano ci ne. Ja osobne jsem si tohle postavil do roviny: Bud Lacuni s Ice Climbers nebo craftene rare s botami co maji MS (tudiz nizsi main staty).
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od walosek » 26.02.2013, 19:19 hod.

to je dobrá úvaha ovšem pokud se**š prachy :wave:

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Majky_majk » 27.02.2013, 12:14 hod.

Jak jsem psal výše... tohle je vždycky jen otázka peněz.

Dobře rollnuté Lacunky budou vždycky lepší, než nějakej craft. Ale ta cena bude tak vysoká, že si jí pravděpodobně nebudete moci dovolit :-). Takže stejně budete brát horší roll as pak už se ten rozdíl může stírat. Je to o postavě a možnostech.

Třeba aktuálně koupíte za 200M Lacunky s 58str, 38vit, 47% AR a 4,5 CC. Umím si představit, že za podobné peníze uděláte craft, který vás posune mnohem více ve všech oblastech, kromě MS.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Punky » 27.02.2013, 12:45 hod.

a este krome AS... a tiez ber do uvahy... ze tie lacuny su istota... najdes, kupis, zaplatis a mas to.... co ak das do craftu 100m a nebudes mat to co si chcel? craft je proste nahoda (ja som napr ucraftil cca 50amuletov a ani na jednom som nemal kombinaciu dvoch statov z AS, CD a CC, co je minimum pre mna)... cize neda sa povedat ci su lepsie lacuni alebo craftene razirspiky... da sa porovnat jedine ci su lepsie craftene razorspiky s vlastnostami XY alebo lacuni s vlastnostami YX ah to len po zohladneni celeho gearu :)

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od geekker » 28.02.2013, 10:26 hod.

Ja diky ceně Lacuny jsem zkusil udělat par Craftěných a celkem lepši než co jsem měl my padli asi na 10tej pokus viz. muj barbar. Jako všechno ostatní je tohle otázka peněz kolik chceš obětovat na náhodu rollu a nebo ušetřit a koupit Lacuny;-) ja zkusil a celkem vyšlo. až budu mít navíc par set mil. tak si koupim lacuny;-)

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od Wozungr » 13.03.2013, 11:12 hod.

Vcera sem se rozhodl ke craftu Razorspiku a myslim, ze jsem udelal dobre. Asi na 6-7 pokus se zadarilo a nasledovala radost jak z dropu poradne legendarky na kterou stale cekam. Cekam a cekam a farmim a farmim a porad nic, vsak to znate. :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wozu ... ero/842189

PS: amulet na prvni pokus sice zadna hitparada, ale na me naroky staci... :)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od spiderer » 15.03.2013, 00:45 hod.

Wozungr - tak to teda sakra gratulace, za takovy bracery se STR na HC bych vrazdil :D

swax87
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SWAX #2312

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Příspěvek od swax87 » 15.03.2013, 11:12 hod.

Wozungr píše:Vcera sem se rozhodl ke craftu Razorspiku a myslim, ze jsem udelal dobre. Asi na 6-7 pokus se zadarilo a nasledovala radost jak z dropu poradne legendarky na kterou stale cekam. Cekam a cekam a farmim a farmim a porad nic, vsak to znate. :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wozu ... ero/842189

PS: amulet na prvni pokus sice zadna hitparada, ale na me naroky staci... :)
Ty bracery jsou krasna prace :)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“