Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 27.11.2013, 11:25 hod.

Jen tak pro zajímavost, aby si lidi dokázali představit jak obrovská je v D3 kupní síla a touha lidí být "TOP", tak už 4 měsíce jsem do mé postavy neinvestoval a přesto, že byl oznámen datadisk a dnešní gear je/bude prakticky bezcenný, tak má postava se postupně pořád propadá a za mnou se tlačí další a další, stále přibývá lidí s 500k+ dps unbuffed a i v této době je na RMAH pusto, co se týče top itemů a stále chodí nabídky na odkup gearu.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 11:35 hod.

Casus píše:A kdyz neni soulbound material... tak proc by WTF mel byt ten gold?
veškerý materiál včetně zlata bude ale BoA v RoS :D

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 27.11.2013, 11:37 hod.

Tak pak to smysl dava. :oops:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od KryOn » 27.11.2013, 11:38 hod.

Mě se líbilo, jak to bylo nastavené v MMO old republic (hrál jsem to jen chvíli). Tam když se předmět vzal na sebe, tak se stal account bound a nešel dát, ani prodat... Tím se "znehodnocovalo" množství ve hře a nehromadilo se to jako tady na SC.

A za sebe nechci ani aukci a oželil bych i párty drop... Prachy do hry dávat navíc nebudu a přeprodávat neumím (ani se to učit nechci, protože bych proseděl v aukci víc času než ve hře). Teď hraju s klukama selffound a ulevilo se mi - když zapnu diablo, tak řešim co je na zemi a ne co je v aukci a jako první jdu hrát, ne hledat něco lepšího. Nikomu ale jeho styl neberu, nejsem závistivej, i když někde vzadu ve mě něco trošku rejpe, že nebudu nikdy nejlepší jako ostatní (myslím ti co za tím jdou opravdu tvrdě), co jedou finančně nebo přeprodávají v aukci a mají miliardy goldů. Ale jak říkam, peace vašemu stylu hraní :o)...

Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 27.11.2013, 11:57 hod.

Oni to beztak zase zmeni. Chvili bude aukce zrusena a pak kazdej bude brecet a zase to daji zpet. Jak na houpacce. Jinak to nevidim.

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Ragnarok » 27.11.2013, 12:37 hod.

Ta aukce hlavne delala z te hry Diablo 3. At si kazdy rika kdo chce co chce, tak vetsine lidi se ten napad libil. Dneska je problem v dropu a v tom, ze ta hra trpi nedostatkem end-game obsahem. Z toho vznika to, ze vsichni hraji Crypt farmy ci neco podobneho a nadavaji na to, ze se neda nic pouzitelneho dropnout. Ale tento stav nastane i v datadisku. Je to preci naprosto jasne.
AH je proste jen volba, jak tu hru hrat. Nikde jsem si nevsiml, ze by Blizzard neumoznil lidem hrat tu hru bez AH. Naopak, lide hrajici bez aukce jsou toho prikladem. Ti lide jsou schopni hru dohrat bez AH. A ze nedavaji MP10? Vsak to je spravne. To ma byt obtiznost na kterou se ma clovek dostavat roky. Me prijde, ze vetsina lidi trpi zavisti... Tak je nekdo lepsi, no a? Tak si to nekdo koupil za real money, no a? Tak mel nekdo stesti a prodal Mempo za miliardy, no a? To Vam to tak moc vadi, ze povazujete zruseni AH za dobry krok?
Blizzard sebere lidem pravo rozhodovani o tom, zda chci hrat s AH ci nechci. A lide jim tleskaji. Ja to porad nechapu, proc.

Sice muzu nejakemu vyzranemu nemci zavidet jeho Mempo s 6%CC, ktere si koupil za Eura, ale nezavidim. Osobne me to nechava chladnym. On ma gear za eura, ja si na nej setrim prodejem, nakupem a dropem. Progress je pomalej, ale je to jasne, kdyz clovek ma uz slusnejsi vybavu. Situace v ROS bude za par mesicu obdobna.... Vazne se tesim, jak tady lide budou brecet, ze neni moznost trade ci AH :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 27.11.2013, 12:44 hod.

Od hry chci zabavu. D3 je hra, kde jediny progress v endgamu predstavuje gear. Hra me bude bavit kdyz budu nachazet novy gear. Za 350h farmy jsem nenasel skoro nic pouzitelnyho. Co by me pak melo na ty hre bavit? Ze mlatim moby ze kterych padaji useless itemy?
AH jsem musel pouzit aby postava mela nejaky progress, abych nemlatil porad stejny akt/mp. To mi neprijde jako volba.

To Mempo vyzranyho nemce mi je samozrejme ukradeny.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od maja » 27.11.2013, 12:47 hod.

Ragnarok píše:Ta aukce hlavne delala z te hry Diablo 3. At si kazdy rika kdo chce co chce, tak vetsine lidi se ten napad libil. Dneska je problem v dropu a v tom, ze ta hra trpi nedostatkem end-game obsahem. Z toho vznika to, ze vsichni hraji Crypt farmy ci neco podobneho a nadavaji na to, ze se neda nic pouzitelneho dropnout. Ale tento stav nastane i v datadisku. Je to preci naprosto jasne.
AH je proste jen volba, jak tu hru hrat. Nikde jsem si nevsiml, ze by Blizzard neumoznil lidem hrat tu hru bez AH. Naopak, lide hrajici bez aukce jsou toho prikladem. Ti lide jsou schopni hru dohrat bez AH. A ze nedavaji MP10? Vsak to je spravne. To ma byt obtiznost na kterou se ma clovek dostavat roky. Me prijde, ze vetsina lidi trpi zavisti... Tak je nekdo lepsi, no a? Tak si to nekdo koupil za real money, no a? Tak mel nekdo stesti a prodal Mempo za miliardy, no a? To Vam to tak moc vadi, ze povazujete zruseni AH za dobry krok?
Blizzard sebere lidem pravo rozhodovani o tom, zda chci hrat s AH ci nechci. A lide jim tleskaji. Ja to porad nechapu, proc.

Sice muzu nejakemu vyzranemu nemci zavidet jeho Mempo s 6%CC, ktere si koupil za Eura, ale nezavidim. Osobne me to nechava chladnym. On ma gear za eura, ja si na nej setrim prodejem, nakupem a dropem. Progress je pomalej, ale je to jasne, kdyz clovek ma uz slusnejsi vybavu. Situace v ROS bude za par mesicu obdobna.... Vazne se tesim, jak tady lide budou brecet, ze neni moznost trade ci AH :))
možná, ale k tomu ti chybí křišťálová koule :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 27.11.2013, 12:48 hod.

Ono je to cele dane dobou a jejim pokrokem a modernizaci. Driv to vsechno bylo jine a pomalejsi. Nebo mi to tak prislo. Dneska je to samy stream, donate pro streamera, plne youtuby videi a rekordmanu, vse se da koupit urychlit a pozitek ze hry mi ztraci vyznam. Mozna to je styl necp jako uspokojeni z toho byt prvni a nej nej nej. Na jednu stranu mi to nevadi a snazim se to ignorovat na druhou stranu to stejne moc ignorovat nejde a nasere me to jenom :-D

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Ragnarok » 27.11.2013, 12:49 hod.

Diablo je hra, ktera je predevsim o tom GEARU. Vzdy to tak bylo a vzdy to tak nejspise i bude. Pote je otazkou, zda nezvolit jiny druh her....

350 hodin farmy nic, co by se dalo prodat na AH? Nic, co by se dalo prodat a za co by se dalo koupit neco na sebe? Nerikam, ze to mozne neni, ale to uz je hodne velky extrem.... Ale nebal bych se, az nebude ani AH a clovek nadropuje co pujde, tak to nebude 350 hodin, ale treba 3500 hodin :)
Ty veci, co ti padaly urcite nebyly spatne, jen je clovek zmlsany tim, ze na AH jsou mnohem lepsi. S dropem se hra da dohrat a postupne se vylepsovat. Sice pomaleji ale jde to. Jak pisu, v ROS si to vyzkousime...
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 12:54 hod.

Itemy ti nepadají protože jsi přeskočil křivku díky nákupu dokonalých itemů na aukci. Není to tvoje chyba, je to chyba Blizzu a AH. Proto jde do kopru. V RoS ti itemy padat budou. Protože si je nekoupíš na aukci ani od nikoho jiného. A bude to sakra lepší zábava, to může potvrdit každý hráč co hraje bez aukce.

Ale zas se to nemůže úplně srovnat, protože nyní jsou ve hře implementovány prvky, které mají omezovat vliv aukčního domu, takže nyní craft, zaručené dropy díky NV a dvojnásobný drop legendárek a jejich vylepšení z 104 self found hru taky solidně devalvují.
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 27.11.2013, 12:58 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 27.11.2013, 12:56 hod.

Mno, hlavne mi kupovani veci moc radost nikdy neudelalo a druha vec je, ze kdyz ti padaj veci co nikdo nechce ani za 20k a prodavas je leda jako slzu+essence tak si na upgrade za 30M+ moc nevydelas.
Jedina svetla vyjimka byly archon crafty, tam se obcas neco povedlo.

Drakkari: To je pravda, jenze ta blizzardovska itemizacni krivka stejne byla broken, zalozena na rng a mohl jsem farmit desitky/stovky hodin bez progressu.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 13:07 hod.

Nebyla nijak zvláště rozbitá, dle mých zkušeností mi padal upgrade pravidelně. Až do actu 3, kde mi po 800 hodinách nerfli AS, pak snížili obtížnosti, nahodili OP legendárky v 104 a pak to zazdili craftem, jo od té doby je křivka v hajzlu a musej to v datadisku resetnout, vyšachovat AH :D

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Ragnarok » 27.11.2013, 13:09 hod.

Takze podle Vasi uvahy to bude tak, ze i treba za rok budu stale progressovat z dropu? Takze nedojde k tomu, ze nadropuji veci cca za mesic ci dva a pak uz bude sance na lepsi drop roven temer 0? Jak jste to naprogramovali? :))

Ja si celou dobu myslel, ze to bude, tak ze nadropuji veci, neco upravim u mystica, budu rikat: "Vau, to je masakr!" A za 2 mesice: "Jezisi, zase mi padla tahle debilni legendarka" :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 27.11.2013, 13:13 hod.

Já po tom co jsme si s klukama šli zahrát mp10 bez ah na americké servery, aby jsme to měli "čisté", tak už chci aby tu byl datadisk a zrušení aukce, protože to je pak úplně jiná hra... člověk něco vykraftí, ale je wizz a ejhle ono to má sílu, tak to dám kámošovi co má barbara, jemu zase padne hůlka pro mě a mě to zase pošťouchne dál... jako fakt to má něco do sebe a já se na to osobně už moc těším, podle mě aukce podstatu týhle hry akorát zničila, ehm. teda ne týhle hry ale série diablo (1 a 2), kde diablo 3 mělo být pokračování. S těmito kroky to vypadá, že se hra zásadně změní a já se teda na to moc těším, hlavně na radost z dropu a ne na to, že když ti něco padne, tak přijde kámoš co sedí půl dne na ah kupuje a prodává věci a pak si pořídí item, který tobě ve hře nepadne za rok hraní... a ještě ti řekne, že to stojí pár šlupů... kde je pak radost z dropu? když tím, že se dá pořídit na AH "vše", tak se znehodnotí spousta itemů, možná i proto tu zde brečíte, že nebudete mít pak co sbírat, že budete mít už vše BiS.... tohle právě udělala AH, kdyby tu nebyla, neměli by jste ani z půlky takový gear co máte a nemáte pořád tuhle mylnou myšlenku. Kolik lidí z Vás mělo např. Messerschmidt's Reaver v diablu 2? mě padl jeden jediný za 5 let hraní a to nemluvě o další spustě legendárních itemů co mi nikdy nepadli!

Každý se teď v diablu honí za tím, aby byl prostě super a top a měl itemy, takový jako maj ty "TOP" hráči a snaží se držet krok.... proč? proč se nesnažit bavit se hrou a hraním v partě a pomáhat ostatním? a snažit se naučit hrát za svojí postavu?... to, že dáváte mp10 s 500k dps neznamená, že za postavu umíte hrát, mimo jiné.

Já se na zrušení AH velice těším a na RoS a drop nových itemů a hru v partě ještě více. Doufám, že aukci po zrušení už nikdy nezavedou. Jediné co bych změnil, že drop se může předávat v rámci klanu a to bez dobového omezení s jedinou výjimkou a to, že nově příchozí nemohou po dobu 14 dní obdržet ani dát žádný předmět, ale jakmile by byl item již nasazen na tělo a byl lepší kvality jak rare (včetně), stal by se BoA, jako tomu bylo ve wowku (nevím zda tomu je stále, již ho nehraji pár let)
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 27.11.2013, 13:16 hod.

príde kamárat k kamarátovi a bavia :

Jirko : vauuuu......dropla mi super sekera po 10 minutovom tažkom boji s malthaelom na torment 2 ( príklad )

Pepo: vauuuu ..... kúpil som si na AH sekeru .....


ragnarok....neznie to debilne ???

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 27.11.2013, 13:28 hod.

Ragnarok: Ano, kazda sranda jednou skonci pokud nebudou pridavat novy obsah, to je mi jasny. Ale ja radsi 50h dobryho progressu postavy, nez 350h farmeni ze mi "mozna" neco padne.

Ostatne, D3 loot je princip nastavovane kase a dame tomu 0,000% drop, a tim se to snazi popirat. Chlast si taky neredis vodou, aby ti dyl vydrzel.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 27.11.2013, 13:32 hod.

Pokud bude padat loot jako nyní, tak to bude větší průser než v době AH. Je třeba, aby byl drop spravedlivý a jistý, pak přestože jsem měl AH rád, tak mi nebude chybět a ani nikomu jinému.

Současnému D3 chybí jen jedna věc a není to datadisk a předělání hry od základů od lootu až po mechaniky hry, ale content.
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 27.11.2013, 13:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Ragnarok » 27.11.2013, 13:33 hod.

zahadum: Nezni.. Ten prvni z ni ma radost z dropu ten druhy rekl mamince a ta mu na tu sekyrku dala penize z alimentu. Navic Pepik bude nakonec mnohem vic frustrovan, protoze zjisti, ze dropnul sice peknou sekyrku, ale hodila by se spise na Barbara nez na jeho Krizaka. Jirik si koupil presne co potreboval a jeste si to u Mystika upravil a tim zablokoval pro svuj ucet. A jelikoz jsou kamaradi, tak si navzajem nezavidi. Nejsou totiz z Ceske republiky :))

Loot 2.0 a Mystic umozni hezky progress. Kdyby k tomu navic nechali i AH, tak by to byla naprosta bomba. Bohuzel, zavistivci tak dlouho breceli u Blizzu, az se jim nakonec podarilo omezit svobodu volby hrani s AH ci bez AH....
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 27.11.2013, 13:38 hod.

Aukce by zničila loot 2.0 během prvního týdne, proč chodit bounty? proč chodit rifty? padaj mi legendárky hm pěkný, ale na aukci jsou všechny a ještě k tomu s ideálníma statama a za poloviční goldy než dostanu za jeden rift run, tak si tím osázím postavu budu mít 5 mega dps ale co to, přestaly mi padat itemy, samej legendary trash dobrej jen na salvage, a k cemu mi je ten enchanting, kdyz už mám věci s ideálním statem z aukce, ten blizzard je tragéd, jdu to hodit do kontejneru tu hru, nemá žádnej endgame a co mi padne je useless a ještě k tomu je torment 6 lehkej jak prase si dělají srandu :D

a co gemy? z aukce, to farmí jen debil, craft itemy taky z aukce samo :D ne dík ať jde aukce do horoucích pekel
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 27.11.2013, 13:48 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“