KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2013, 18:03 hod.

sem zvědavej :green: jinak čistě teoreticky zvládl bys to hodit i do CMYKu v pdf? Bych to pak teoreticky mohl vypálit na hliník a poté vytisknout ofsetem na nějakej tlustší křídovej papír a pak eče zalakovat kvůli ochmatání :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 20.12.2013, 18:28 hod.

Dawe to si uz trocha neprehnal ? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 20.12.2013, 18:57 hod.

dawe: čistě teoreticky jo. To bysme se pak kdyžtak nějak domluvili,..

Pomalu finišuju přípravy před launchem. Síla nového výtvoru je v detailu. Ten soubor je tak komplikovanej, že už se v tom skoro nemůžu vyznat :roll: :D
Obsahuje to asi tak milion přechodů a efektů, aby vše vypadalo jak má. Ale klid. Vy to ani nepoznáte. Výsledek je velmi kompaktní a střídmej nebo jak to nazvat.. 8-)


EDIT: jo a abych při tom napínání trochu napověděl, dodržel jsem koncept vlajek, ty jsem v grafice použil opět...to se mi prostě zdá jako dobrej motiv 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 20.12.2013, 19:41 hod.

Takže jdeme na to!
Protože už jakoukoliv sebemenší změnu v obrázku vracím zpět, rozhodl jsem se po týdnu práce, že je to hotové. Končím s úpravama.

Protože jsem mistr napínání, udělám nejdřív malé vysvětlení obsahu, což bude lepší, než se všema emocema potom. :green:


Jde o jakýsi epitaf Poetara, protože hrajete HC. Smrt je součástí takové hry a Diablo má být temné. Proto jsem cejch Poetara nechal vypálit do železného náhrobku ohněm Spalujících pekel. Vaše vlajky se jako duše zobrazují nebo vpíjí do černého kovu s tím, jak život vašich postav vyhasíná, nebo sílí...Kříž a zlaté písmo, co víc si může úchylák přát :twisted:
huahahahhahu..



(no, snad to bylo dost poetické :D - jdu uvařit kávu a pak to přijde :wave: )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 20.12.2013, 20:11 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 20.12.2013, 19:55 hod.

Tadáá

Obrázek
(zmenšená verze před změnou, po Fru úpravě je bezpaprsková pár odstavců níž, přwsněji řečeno zde: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 51#p226114 )



No a ještě bych se rád pochlubil, že celé dílo je autorské. Nejde o nějaké ctrl+c ctrl+v, ale celou grafiku a efekty jsem vytvořil sám.
(proto to tak trvalo :roll: :D )


Pokud se rozhodnete pro tento návrh, výhledově bych podle zájmu vyrobil i odpovídající podpis. (ale podle Jojova podpisu vím, že s nima je hrozná makačka vzhledem k omezenému prostoru) Asi by to nebylo hned, ale snad by se to dalo..

Rozhodnutí je na vás, chlapci. Já jsem za sebe spokojenej, co jsem vám nabídnul a o to mi šlo. Tak ať se líbí ;) :wave:
PS: inspirovalo mě to jako taková analogie HC pozdravu "umři"..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 21.12.2013, 22:43 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 20.12.2013, 22:39 hod.

DrSma:já před tebou smekám, fakt super :love:

btw, dneska sem zjistil, že RoS vyjde zrovna v okamžiku, kdy budu na lyžáku :ble:

Poetarum topic: nové info, dotazník & rekapiltulace
Pánové, mám pro vás pár informací ohledně topicu. Dneska se mi podařilo doskládat úvodní básničku topicu 8-) Chtěl sem, aby měla aspoň 9 slok o 4 verších, nakonec budou jen 4. Vzhledem k tomu, že už máme vše, co potřebujeme k vytvoření topicu, tak oznamuju, že topic vytvořím 24. 12. Bude to ode mě takovej malej dárek k Vánocům. Jak už sem psal, v úvodním příspěvku bude všeobecný info, logo a básnička. Pro postavy si pod to dáme příspěvky. Tímto vás tedy prosím, abyste se na toto forum koukli a zarezervovali si příspěvek, ať neblokujeme diskuzi. Také prosím ostatní, aby počkali, dokud nebudou zarezervovány příspěvky a mezitím aby diskutovali v Kecárně.

Mám na vás pár dotazů: (pokud neodpovíte, budu považovat, že je vám to jedno)
1. Co stou sázkou. Souhalsíte s ní? Pokud ano, jak velká by měla bejt hodnota goldů, o které se vsadíme?
(Pokud se dohodnem na sázce, tak hodnoty způměruju)
2. Byli byste ochotní přijmout nějakého nového člena do party?
3. Plánujete hrát RoS?
4. Byli byste si ochotní si jednou za čas zahrát i s hráčem, který nakupuje a prodává na AH?

To je ode mě všechno. :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2013, 23:24 hod.

mě se líbí teda katedrála nový je krapet hi tech:)
1 je mi to jedno
2-4 ano
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 21.12.2013, 00:03 hod.

Mnoo Drsma tak toto logo ma nieco do sebaako sa povie ale typujem ze si tam aj tak daju to logo s tou katedralou :) aj ked keby to bolo na mne ja by som si dal tu poslednu upravu, lebo to uz Drsma vysvetlil ze ako to vsetko myslel co tam dal a ja snim suhlasim a myslim si ze tato konecnauprava je naj :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 21.12.2013, 00:34 hod.

To drsma
Co se týče loga, musím to vidět na PC a pak rád řeknu.

To lemmurek
Odpovědi na tvé otázky vidím stejně jako dawe...



Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Swingo
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swingo#2161
Bydliště:Bohumín

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Swingo » 21.12.2013, 12:18 hod.

:) Máte pěkné logo kluci. Z mého pozorovatelského pohledu se mi líbí ty vlajky s katedrálou. Ten poslední se spíše hodí na na nějakou sci-fi game :) Takže za mě 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 21.12.2013, 17:14 hod.

To DrSma:
Mno dlouho jsem přemýšlel o Tvém posledním výtvoru. Musím říci, že jsi mi dal zabrat abych se k tomu vyjádřil:
Nové logo mi přijde jistě originálnější a zajímavější. Ale pár věcí, mi na něm nesedí,včetně lehkého scifi looku...
Tak to zkusím:
1. Podle mě příliš mnoho nápisů... Tím myslím, že Tvůj podpis bych dal úplně do rohu, aby nebyl tolik "rušivý".
2. Naše podpisy bych dal asi taky do spodní části obrazu, protože mi prostě přijde ten střed příliš plný a "přepsaný" nápisy až mi to ruší vizuálno a spíše čtu co je napsáno, než abych se vpíjel do obrazu.
3. Ten kříž bych nechal "hořlavý" ale bez laseru - ten mám příliš spojený se SF...
4. Obecně mě prostě vadí příliš mno věcí ke čtení a vnímání.

Nechci být přespříliš konkrétní (ačkoli už jsem asi byl), páč je to záležitost autorského cítění a příliš snadno se kritizuje od klávesnice... Toto neber jako nějakou ponuku k úpravě. Ptal jsi se na názor, tak jsem chtěl k Tobě být aspoň trochu fér, když Ti jsi si dal tolik práce s vytvořením abych to řádně okomentoval. Díky moc pane!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 17:38 hod.

Je to jen návrh. Takhle vypadá. Nemám žádnej problém, že si necháte Katedrálu 8-)
Podle mého vkusu je to logo velmi dobré ve všech směrech, hlavně technicky daleko přesahuje Katedrálu, ale vkus každého je otázka druhá. (Fru - nápisy i dominanty vnímám úplně jinak, hlavně mě trochu překvapuje, že tě můžou rušit nevýrazné splývavé popisky vedle tak silných kontrastů, hlavně když logo působí velmi čistým, jednotným /máte pravdu, že až technicistním/ dojmem - ale to tak prostě s názory je) Pokud jste spokojení s jakýmkoliv jiným návrhem, cíl je splněn :wave:

Z toho co čtu se mi zdá, že logo je stejně jasně vybrané (Katedrála 2.) a o to jediné tu přece šlo ;)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 21.12.2013, 18:39 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 21.12.2013, 17:59 hod.

No já jsem pro nové logo. Čím více na něj koukám, tím více se mi líbí...Nechtěl by jsi zkusit sem dát verzi bez laseru,pls? Jsem na to strašně zvědavej, jak to bude působit bez něj... :shock:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 18:10 hod.

Fru:
spíš to vypadalo, že se ti nelíbí :shock:

Ale jo, můžu to sem hodit,..na tvoje nebezpečí. :P Přesto, že jsem říkal, že ho upravovat nebudu, ...tak když tak pěkně prosíš...jsem taky jen člověk :D
(zabere to pár minut..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 18:21 hod.

ObrázekObrázek




ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) DrSma dne 21.12.2013, 19:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 18:31 hod.

mno,..i bez paprsku to doutná celkem pěkně, ne? ;)
(doufám teda, že to aspoň ve vašich očích vynulovalo ten "technolook")

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 21.12.2013, 19:32 hod.

bez laseru je to lepší...uvidíme co na to řeknou ostatní
uprav prosím tě anketu

btw mám k tomu jednu poznámku: Jaktože moje vlajka a jméno není uprostřed??? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 19:42 hod.

Lemur: já nevim, prostě jsem je tam namrskal úplně náhodně. Vůbec jsem nad tímhle nepřemejšlel >:o
Tak jseš pravý křídlo, no :green:

Edit: anketa upravena + jsem hodil obě finálové varianty do jednoho článku, aby byly pěkně u sebe :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 21.12.2013, 21:00 hod.

To DrSMa:
Nene, právě že líbí. Ale znáš to slova, nepřenesou všechno, tak moje vyjádření asi trochu zavádělo spíš k negativnímu postoji - sry za to. Oki, pokud by Ti to nevadilo bez laseru a tuhle úpravu by jsi svolil, tak já jsem pro náhrobkovou možnost všemi deseti. Děkuji za vyhovění...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 21.12.2013, 22:13 hod.

Fru - jasně, že jo, samozřejmě,..jestli se vám líbí náhrobková bez paprsku, je to jen na vás :wave: (uznávám, že pak to vypadá méně techno, to zas jo ;) )

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“