HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 21.04.2014, 18:59 hod.

díky, dneska začnu expit nový (a snad lepší) DHčko
EDTI: koukal sem se na posmrtnej screen a DH nebyl pod vlivem aury ani WC :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 21.04.2014, 19:21 hod.

Škoda, škoda mno. Ale nové DHčko bude jak jsi napsal lepší a bdueš zase spokojený ! Těším se na pokračování našeho hraní.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 22.04.2014, 22:08 hod.

ty jo danneta s 2600 dps :shock: :shock: až vyvrtám douru postnu ...lemur má konkurenci :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 22.04.2014, 22:22 hod.

Jsi se pochlubil hodně rychle :D . Jinak prej jste dneska skoro zařvali dvě party ?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.04.2014, 08:03 hod.

Nehehehe
Obrázek
kua stromky jako elity kdysi si z toho kdosi dělal perdel a ono to vážně funguje :shock: :green:
Obrázek
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 23.04.2014, 08:49 hod.

dawe, ani mě nes*r :lol:, gratz
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.04.2014, 16:53 hod.

esi si lemurek dobře všimnul tak na obrázku je patrné že mám i burizu >:D ted už času mít moc nebudu tak pokud někdo z menežerisů chce lead rád předám :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 23.04.2014, 16:55 hod.

můžeš mít tu kuši transmodifikovanou, každopádně pokud ti padla Buriza tak gratz (a už mě pěkně ser*š :ble:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 23.04.2014, 17:44 hod.

To Dawe:
Škoda, že nebudeš... doufám, že nic závažného...
Jinak lead asi není potřeba předávat, oficírů je dost a orpavnění na správu klanu v dostatečné míře taky máme...Takže to asi není potřeba řešit...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.04.2014, 08:22 hod.

Dawe:Dúfam, že si OK.Budeš mi chýbať :/ Na koľko to vidíš?

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 24.04.2014, 08:54 hod.

Zdar Dawe, doufam, že máš tím méně na mysli to, že o víkendu budeš teď chodit rybařit a v týdnu to zůstává. Jinak leader za mě není nutnost, jestli oficíři mají podobný práva, tak bych to neřešil (i když o tom pořád mluvím :o). Hlavně to nedávej Trefovi, nebo nás všechny za dropy povyhazuje. Včera to už měl nahnutý elesko, protože tomu tam legendárky vyloženě sněžili... A Fru, kdy realizujeme to pivko, tenhle týden utekl, ani jsem se nenadál... Dá se říct, že bych měl čas dneska po práci 16:30-17:00 a příští týden kromě jednoho dne, kdy taky musim do hospody (+ pár zahraničních Brňáků říkalo, že se sem k nám do Čech chystá)... Jinak z progresu firewizna parkuje zatím na 37 levelu, musím zatlačit, oblečení na mě čeká docela slušný a někdo tomu yendovi musí dělat konkurenci...

Zdar a sílu a koulim koulim...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.04.2014, 15:44 hod.

žádný stresy ale je toho moc :green: drahá ryby diablo bych potřeboval krapet víc času :roll: navíc venku se to lepčí tak mě to potáhne spíš ven než trčet doma
já za váma klido někdy přijedu do práglu ale musíme chlastat až do rána než mi něco pojede za máti do Slanýho :green: :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 25.04.2014, 09:04 hod.

Zdravím okolní no-lifery :o). Blíží se nám krásný víkend, takže doufám, že se zase sejdeme alespoň v podvečer u klikobraní... Včera, jak už jsem spamoval v klanu, jsem zažil krásný boj s Maltašmejdem. Chtěl jsem doexpit svoje churavé WDčko a na 68 levelu jsem se připojil do publicu do party, která právě měla našlápnuto na 69tce k Maltě. Nu což, řekl jsem si, na mastera to přeci ve čtyřech upižláme - i když jsem ty lidi samozřejmě neznal. Jeden nepotvrdil, že jde dolu, jeden zhebl hned na začátku a poslední monk se mnou svedl můj snad nejdelší fight v D3 :o) od vydání, ze kterého mě bolely nohy, i když jsem seděl. Zato UgalaTuga se nalítal, prcla mi jedna pasivka, ale protože jsem měl na sobě pár oblíbených expících kousků, řekl jsem si, že dnes prostě neumřu. Pižlali jsme to dvacet minut, pořád kličkovali aka "kitovali" skoro tak dobře, jako to uměl ReptileSVK, chlastali život ze studní, že nám to teklo z uší a hlavně nevzdali se. Když už jsem měl pod sebou real life louži (snad potu), ozval se chrchot a já si mohl oddechnout. Kurňa to byl adrenalin, ale dali jsme to!!! Ještě že tam ten neznámý monk byl, spolupráce nádherná, jeden bez druhýho bychom byli asi tuhý. Za odměnu 68čkový lege kladivo pro cruse s dírou a lvl reduce na čtyřicítku, takže Malto, to máš za tu mojí chudinku ChodilaProVodu. Už žádný další ripy! Nazdar
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 25.04.2014, 13:59 hod.

To Dawe:
Tak to jo, to je myslím rozumné, ale ne že budeš cyhbět toooo much ;)

To Kryon:
Gz k lege -počkej si- dárnímu souboji :D . Hlavně, že žiješ. Jinak co se týče hospody, tak utekl nechutně rychle, popravdě já byl v Práglu asi jen 3 dny, takže by to nevyšlo...uvidíme jak příští týden. Ještě se domluvíme. Musíme to spáchat buď příští nebo přespříští, jinak to nevidím :D ... Ale do rána asi ne, práce ráno volá ...blééé

Jinak o víkendu budu až v neděli večer. takže žádné RIPy ...Samozřejmě krom Detoxy ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

F4tifer
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:F4tifer#2120

Re: HC Poetarum

Příspěvek od F4tifer » 27.04.2014, 16:59 hod.

Zdarec.
Nevím kam přesně napsat. Hledám nějaký fajn CZ/SK klan a Váš klan se mi líbí nejvíce.
Sem nováček v celé trilogii Diabla, ale rychle se učím. Mám spousty otázek :D
Byl bych rád kdybych se k Vám mohl připojit. ID ve hře : F4tifer#2120

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 27.04.2014, 17:05 hod.

Jako pokud chceš hrát HC no problem SC nehrajem :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 27.04.2014, 17:06 hod.

Parchante jeden rychlejší...;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 27.04.2014, 17:13 hod.

F4tifer píše:Váš klan se mi líbí nejvíce.
konečně nějaký uznání :)

jinak jak už bylo řečeno, pokud hraješ HC, tak není problém, dáme pár her a pak se uvidí
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 27.04.2014, 19:35 hod.

Tak tak, pokud si sedneme, a věřím, že není důvod aby ne, tak Tě rádi přivítáme v klanu. Však ono už se to vyvrbí a nováčci jsou vítání ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.04.2014, 06:36 hod.

Vítej twentyforseven :o). Vlastně fortyfer, twentyforseven je super kapela, tak tedy pan F pro začátek :o)
Naposledy upravil(a) KryOn dne 28.04.2014, 09:26 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“