Patch 2.0.5

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 14.05.2014, 11:53 hod.

Exposure - počítá se obojí.
Meteory budou padat také oboje.
5% se přičte z bonusu TAL setu jen za cold. To je bonus pro skill a ten máš cold.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Seton » 14.05.2014, 12:00 hod.

maja píše:malá otázečka, mimo zdejší uzavřenou komunitní společnost, jsou nějaké potešující drobnůstky pro upadajícího monka, díky za info ;)
Taky bych už uvítal nějakou změnu, monk je zatím bezezměn už pár patchů
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od manusky11 » 14.05.2014, 12:12 hod.

Mlok píše: Ten příklad je ale dost neobvyklá reálná varianta. Proč by to tak někdo stavěl...
No možno pre využitie wizazrdovej passivky na rôzne druhy el.DMG,pokial by to dávalo DMG z oboch elementov naraz,ale najpravdepodobnejšie to tak nebude.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Reve » 14.05.2014, 12:14 hod.

Dava_C píše:To bych neřekl, já mám pro můj build gaer komplet, ale trvalo to neuvěřitelně dlouho. Teď bych se pomalu chtěl dostat k druhému Ausghild setu, Borns setu a Captain setu kvůli fire WoW buildu a to bude dalších 300 hodin farmy, aby ty crafty/enchanty za něco stály. Kolik % lidí na tohle má?
jenze ty mluvis o nejakym TOP gearu...na to aby sis zahral nejaky build nemusis mit vse TOP takze vyfarmeni nejake bostojne aughilds atd.. opravdu dlouho netrva...

a pro ty buildy kde potrebujes vse vyladeno aby to fungovalo..jako byl napr. CM jak rikas...nemuzes ocekavat, ze to proste budes moct hrat, kdyz ses causal(coz ty nejses)...
Naposledy upravil(a) Reve dne 14.05.2014, 12:16 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 14.05.2014, 12:15 hod.

Seton píše:
maja píše:malá otázečka, mimo zdejší uzavřenou komunitní společnost, jsou nějaké potešující drobnůstky pro upadajícího monka, díky za info ;)
Taky bych už uvítal nějakou změnu, monk je zatím bezezměn už pár patchů
Monk je stále nejhorší a nejslabší char ze všech...crusader se vyšvihl asi na první místo vedle Barba a Wizze..Bohužel ani tento patch na tom nic nezměnil, navíc se zdá, že neodstranil ani bugy ve skillech monka, ale to se ještě musí řádně otestovat. No trochu boostli zvon, ale na to, že stojí pořád 2x tolik co Lashing tail kick, tak je to pořád slabota...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Reve » 14.05.2014, 12:17 hod.

Fridecek - to si nejsem uplne jistej jestli je wii a barb na prvnim miste...co jsem ted videl u WD tak to vse pada jak mouchy a jeste to peti tankuji u toho takze ses vysmatej...
Naposledy upravil(a) Reve dne 14.05.2014, 12:24 hod., celkem upraveno 1 x.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Papagaj » 14.05.2014, 12:21 hod.

Ty streamy su docela nuda....som to vypol.... kazdy ide T6 lvl 1 rifty :green:

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od c4llix » 14.05.2014, 12:24 hod.

tak co Papagaj, boostlo ti to tu Wand of Woh? Já že ji mám v bedně, že bych ji vytáhl :)

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Helgrim » 14.05.2014, 12:26 hod.

Pánové už někdo hraje ? Já jsem v práci tak nemůžu. Co Kadala dává už víc lepšího než hona ? :D A co bounty lepší drop na T2 ?

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od PhanKorbal » 14.05.2014, 12:27 hod.

Panove nevite ci opravili aj bug pri achievmente A stranger in need? Nepadal tam ten dopis ci denik ci co to je.

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Wozungr » 14.05.2014, 12:28 hod.

Z patch notesu me asi tak jedine napadlo, ze se vice vyuzije pasivka Combination Strike, protoze ted najdes dva rozdilne generatory spiritu se stejnou Elementar dmg. Zvony jsem ingame netestoval zatim jsem v praci, ale pocitam ze se prekvapeni konat nebude budou stale na dve veci...

Reakce "Maja" nez jsem to napsal tak uz je debata jinde. ;)
Naposledy upravil(a) Wozungr dne 14.05.2014, 12:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Seton » 14.05.2014, 12:29 hod.

firdecek píše:
Seton píše:
maja píše:malá otázečka, mimo zdejší uzavřenou komunitní společnost, jsou nějaké potešující drobnůstky pro upadajícího monka, díky za info ;)
Taky bych už uvítal nějakou změnu, monk je zatím bezezměn už pár patchů
Monk je stále nejhorší a nejslabší char ze všech...crusader se vyšvihl asi na první místo vedle Barba a Wizze..Bohužel ani tento patch na tom nic nezměnil, navíc se zdá, že neodstranil ani bugy ve skillech monka, ale to se ještě musí řádně otestovat. No trochu boostli zvon, ale na to, že stojí pořád 2x tolik co Lashing tail kick, tak je to pořád slabota...
Pravda,pravda...akorat veta "vyšvihl asi na první místo vedle Barba a Wizze" mě nějak nesedí. Např. si myslím, že WD nebo DH jsou na tom stejně jako Barb...zrovna s WD sem měl teď nejlepší progress a fetiš build s tornádem zatápí jak prase, DMG dealer docela dost ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 14.05.2014, 12:56 hod.

Reve píše:Fridecek - to si nejsem uplne jistej jestli je wii a barb na prvnim miste...co jsem ted videl u WD tak to vse pada jak mouchy a jeste to peti tankuji u toho takze ses vysmatej...
Se mrkni na tohle :) Ghom na T6 za necelých 7 vteřin... http://www.youtube.com/watch?v=vANr1gv8800

To platí i pro Setona. Barb je neskutečně OP, protože má jak pety, tak i Leapquake build...WD je ale taky silný, to je pravda.

Obecně se mi zdá, že každá pet-classa kromě Crusadera (který dostává bonus za to, že je nováček) má neskutečný náskok, protože peti jsou prostě OP s jistými předměty (tasker and Theo apod.). No a monk kupodivu žádného peta nemá (krom mystic allyho, který je marný).

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Papagaj » 14.05.2014, 13:12 hod.

c4llix píše:tak co Papagaj, boostlo ti to tu Wand of Woh? Já že ji mám v bedně, že bych ji vytáhl :)
jasne ma 2391 dps ale ide to videt len ingame .... diabloprogress aj battlenet profile ma tie zbrane s ele stale bugnute

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Frozen » 14.05.2014, 13:15 hod.

@Kuki: dmg zbraně se počítá, takže třeba pokud máš:

Cold zbraň
Weapon master - Ignite (fire efekt)
Familliara - Arcanot (arcane efekt)

a útočíš s lightning spellem, tak by si měl ihned při prvním útoku nahodit 20% z elemental exposure
Obrázek

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Lucifer » 14.05.2014, 13:17 hod.

Tak draha polovicka zatim referuje ze enchant veci je spatne a co se udajne dit uz nemelo se deje, aneb nekolikrat nabizena stejna vlastnost (s ruznymi hodnotami).
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od maja » 14.05.2014, 13:20 hod.

Wozungr píše:Z patch notesu me asi tak jedine napadlo, ze se vice vyuzije pasivka Combination Strike, protoze ted najdes dva rozdilne generatory spiritu se stejnou Elementar dmg. Zvony jsem ingame netestoval zatim jsem v praci, ale pocitam ze se prekvapeni konat nebude budou stale na dve veci...

Reakce "Maja" nez jsem to napsal tak uz je debata jinde. ;)
zvon nepoužívám Combination Strike ano, pozitivní změna :?:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 14.05.2014, 13:28 hod.

Lucifer píše:Tak draha polovicka zatim referuje ze enchant veci je spatne a co se udajne dit uz nemelo se deje, aneb nekolikrat nabizena stejna vlastnost (s ruznymi hodnotami).
Takže potvrzeno. Já jsem celou dobu psal, že to takto i nejspíš bylo zamýšleno. Kdyby se tohle nedělo, tak by to bylo pěkně debilní pro navyšování stejné vlastnosti. to bys musel nejprve rollnout na jinou a pak zpět. A to je na nic, protože se to následně nemusí povést a nebudeš mít ani tu původní hodnotu.

Cílem bylo se jen vyhnout situacím. Mám 1 socket a nabídne se mi zase znovu 1 socket, což je jediná situace, kterou nechce určitě nikdo a současně to nezhorší reroll na vyšší hodnotu stejného statu.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od mdmT » 14.05.2014, 13:49 hod.

Já se domnívám, že cílový stav je takový, že když dělám reroll, tak se mi nemůže nabídnout 2x stejná vlastnost ... Tzn. nikoliv, že se nemůže nabídnout vlastnout původní .... Tzn. budu rerollovat DEX a může se nabídnout např. DEX+VIT, ale nemůže se nabídnout VIT+VIT ... Tzn. to že by jsi musel rerollovat není pravda ... A IMO je ta změna dobrá, protože je větší šance najít to co hledáš dřív ...

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 14.05.2014, 13:51 hod.

No je otázka, jak se na to díváš. Mě už se parkrát stalo, že mi roll u Myriam nabídl Crit chance 4,5 a pak hned Crit chance 6%...a vybral jsem si samozřejmě to vyšší. Ale byl jsem vdečný za oba rolly. Někdy to může být kontraproduktivní. Ale jsem zvědav, jak to večer vyzkouším, ta věta od blizzu se dá vysvětlit vícero způsoby.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“