Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2014, 13:54 hod.

Mdmt ty ses taky včera zahojil co?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 28.08.2014, 14:10 hod.

... jj já měl včera herní vánoce, začal jsem asi s 800K a za 2,5h mám 522M :-)) ... už jsem byl zoufalej, že nemůžu nic rerollnout, že nemám na gemy , furt jsem čekal na pár milionů abych mohl něco namotat a pak přijde toto :-))) ...

EDIT - a vůbec by mi nevadilo to dneska zdvojnásobit :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2014, 14:12 hod.

ty kráso normálně zavidím a brečím....

než se dostanu ke hraní tak to bude pryč :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 28.08.2014, 14:14 hod.

jj zrovna se vcera sesli dve nejvetsi socky herni...Mdmt a Reve a tak to dopadlo..blizard se nad nama slitoval :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 28.08.2014, 14:16 hod.

... jj jak píše Reve .-))) ... a Hulku myslíš, že to dneska nerozchodíš, klidně Ti budu dělat křoví a můžeme chodit spolu ... budu tradičně mezi 20-24 ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 28.08.2014, 16:38 hod.

Je pravdou, že včera to bylo trochu rozlítané. Všichni chtěli všechno vyzkoušet. Za chvilku se to však utřepe a komunikace se vrátí do normálu 8-) Každopádně jsem včera stihl na T6 najít dva valuty, kdy jeden jsem vymlátil sólo a druhý s mdmt a chlapci s postradatelných. Taky jsem vyzkoušel GR, kde se Sukvoš na 23 nebo 24 odpojil a já soloval 27. Boj s časomírou jsem s mrazícím barbarem prohrál. Dnes jsem si GR zopakoval, ale už s DH. Trial mě kopl do 28 levelu, který jsem v čase i ukončil. Od PTR mužů říct, že s hustotou monster je to stále nevyvážené. Měl jsem takový ten poloprázdný rift, kde se více času tráví přemisťováním než zabíjením. Výše jsem už nešel a přistoupil k úpravě kamenů...

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 29.08.2014, 06:30 hod.

Darkness píše:- pokud jsi v normalni riftu a mas plny inventar kdyz zabijes RG, tak key 0 nedostanes, musis mit misto v inventari
V normálním riftu přece trial key (key 0) padne na zem jako normální lege, takže když nemáš místo v inventáři, tak si ho uděláš a normálně sebereš.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 29.08.2014, 09:50 hod.

není to pravda, možná je to bug, já předevčírem farmil t6 rifty, abych měl asi největší šanci na drop toho trial key a jelikož sem sbíral každý ho*no, tak sem u RG měl plný inventář a ten trial key nedropnul, pak mi to někdo psal ve hře, tak sem nesbíral nic a hned další rift a klíč na světě. Včera sem chodil T6 rifty na trial key s prázdným inventářem a padl každý run...takže na tom něco fakt bude...třeba to opraví, taky nevidím důvod, proč by nemohl padnout, když stejně padá na zem...
Pochybuju, že to byla smůla, když sem šel cca pět riftů na nepadl a pak na stejnou obtížnost padl pětkrát z pěti dalších...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 10:11 hod.

... no rozhodně je dobrý to vědět a počítat s tím, protože mě to padalo taky v takových divných seriích, když třeba 4x ne a pak 4x jo ... pravda v jakým stavu jsem měl inventář nevím, protože jsem se na to absolutně nesoustředil, každopádně zajímavej postřeh --- a btw v tom případě by mě zajímalo co se bude dít, když půjde parta a jeden bude mít plno :-)) ...

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 10:32 hod.

hmmm, tak to je hooodně divný a na pytel teda... včera jsme taky šli T4 rifty a jednou to padlo, řikam si: "Hm, asi jsme to šli pomalu " a po druhý to na T4 padlo a nejsem si jist jak jsem na tom byl s inventřem. Když půjde více lidí v partě a jeden bude mít plno, tak to teoreticky nepadne nikomu nebo co? co ?

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 10:35 hod.

... no pokud by ta teorie byla správná, tak by tak mělo být, protože buď padne všem a nebo nikomu, tzn. tím pádem by nemělo padnout nikomu --- ale já fakt nevím jestli to tak je nebo není, asi by to musel někdo vyzkoušet :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 10:44 hod.

jinak jsem dneska koukal video 2x crus s cdr dokáží dělat z law pernamentní štít pro celou partu jako monk... docela zajímavá volba na vysoké obtížnosti, je to ještě správně časovat

uvidím jak se dneska dostanu ke komplu ale nějaký ten přísun goldů aspo upřednostním před GR no uvidíme řekl slepej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 29.08.2014, 11:09 hod.

dle mě je třeba zapracovat na spellech na oslabení dmge protivníků a ne na dmg naší. Protože ty pecky už jsou na vyšších GR fakt znát, ale dmg mám v pohodě....
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Zaljan » 29.08.2014, 11:10 hod.

s tim plnym inventarem to platilo na prt a myslim, ze to neopravili, takze doporucuju vcas pred bosem prodat :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2014, 11:13 hod.

Myslis ze na velkých lvlech poznas redukci treba i 30%?
Už na te 30 jsou to šílený jeby, není problém jednou ranou do pasivky.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 29.08.2014, 11:43 hod.

Pokud je to jako s podpůrnými kouzly na dmg, tak pokud by byly aspoň dva co umějí dmg redukci, tak by to bylo sakra poznat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2014, 11:44 hod.

To jo jenže to nebude easy nacpat do skillu..m

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 12:08 hod.

... no zkusím oprášit suport monka a podívat se jestli bude i v 2.1 k něčemu ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 12:11 hod.

tak já se shoutem už jsem dělal vlastně 20% redukce dmg + z warcry máte 20% armoru a 20% allres + 2% regen z inspiringu, navíc jsem dal i battlerage + shout na dělání kuliček a pomocí ww je sbíral jak se dalo a stejně to bylo mdmt prd platný

asi by nebylo marný ignore pain a velký cdr ale to tam fakt nenacpu a cdr nemám žádný s tou ww bárbi

kdo můžete tak hlavně ice climbery na nohy nebo do skilu něco na rozmražení (i law tuším rozmrazí)

hlavně mi připadalo že je to hrozně rychlé nějak si nemůžu na to rychlé ww zvyknout už jsem z toho byl magor a nějak nestíhám sledovat co se děje a to že je někdo zmraženej, ani bych ten ignore pain nestihl dát :(

edit a co takhle udělat support freezera klokana??? velká toughness, velká cdr bez nějakýho expta dps a jen to všechno mrazit skákáním a avalanchem

jak budete mít někdo chvilku poexpit "Morče" tak bych nějaký kousky setu obětoval na tohodle pokusnýho barba (i boty mám jedny navíc)
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 12:23 hod.

... tak mražák se určitě hodí a dmg zatím nepotřebujeme ... zatím jsme zdaleka nedošli do stavu, kdy by nám chyběl dmg, horší je to s tough ... ale jinak včera by mě nepomohla ani svědcená, ale popravdě já to ani neberu jako nějakou ztrátu, už jsem toho cruse nehrál snad 2 měsíce a vytáhl jsem to jen proto, že 3 wd by nebylo ideální ... navíc mám ještě jednoho s úplně stejným equipem ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“