Treasure goblins

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Treasure goblins

Příspěvek od Psychotoxic » 17.10.2014, 16:04 hod.

Už vieme odkiaľ sa Blizzard "inšpiroval" Treasure goblinom.
https://www.youtube.com/watch?v=XyyrwWlpJTY
:OXO

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Bit » 18.10.2014, 17:11 hod.

Vy jste si ještě nezvykly na to že reptile má jinou verzi hry ? on je o pár patch verzí napřed :-) Zdá se mi to nebo v Core of areat už nejsou goblini ? 35 runů a ani jednou tam nebyl... na to že je šance 50% na spawn... asi se mi vault na HC nenainstaloval :OXO
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Polo-X
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1264
Bydliště:SVK

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Polo-X » 18.10.2014, 18:38 hod.

nevsimol som si nejako ubytok gobsov v tych lokaciach, mozno len nahoda nepriazniveho spawnu ale ja tam stale mam tych malych ufrflanych zmrdov ktory ani bohovi tie 2% nevyuziju... asi sa lognem k reptilovi do party aby mi ukazal jak mi v grifte hodi boom of the hoarder >:D (p.s. ja viem ze tam nie je)
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Treasure goblins

Příspěvek od ReptileSVK » 19.10.2014, 19:40 hod.

no bol to moj prvy sperk ktory som ziskal, ale asi je to preto lebo hned prvy goblin mi otvoril portal do vaultu a tam zrejme padol ani o tom neviem.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Treasure goblins

Příspěvek od dawemorraless » 19.10.2014, 21:57 hod.

Psychotoxic....inspiroval se v Golden axe a dokonce to i přiznal
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Polo-X
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1264
Bydliště:SVK

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Polo-X » 20.10.2014, 08:36 hod.

jj to kopanie do gobsov v GA bolo jednoducho paradne, vzdy som si to uzival 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Demogorgon » 26.10.2014, 12:50 hod.

Tak mi portál konečně padnul. Celkem cca 137 mil. goldů.

Jinak gem Boon of the Hoarder je ve hře dost brutální, z jedné velké skupiny jsem najednou posbíral i téměř 4 mil. goldů. S gemem vám nikdy goldy nedojdou.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Pepito86 » 18.11.2014, 20:41 hod.

otazka je co delat s nastradanymi goldy..ja jel WD s zabou na pickup, gemem na zlato a opaskem na armor ze zlta..je sranda mit 4mld Tgness..ale jak se blizz popere s tim ze diky tomuhle gemu neni problem mit 2,5mld goldu za mesic laxniho hrani jako mam ja to by me zajimalo..Puvodne melo byt zlato nedostatkove zbozi kde chteli vyladit ingoing and outgoing sources..ale zatim mam ingoing s gemem klidne 50-60mega zajede rift nebo bounty( hlavne a1 bounty kde staci plivnout kobylky a na zemi je jen zlato) a out nemam nic..obcasne rerolly od mystik uz tuhel sumu ze me asi nedostane vzhleddm k tomu ze mi nepadaj veci ktere by staly za reroll:D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 22:10 hod.

Založ si DH a začni rerollovat quivery na 15% sentry (někdy stačí i brnění) a hned budeš mít po goldech. Někdo dělal na US fóru větší statistku a průměrné množství goldů potřebné na reroll na 15% sentry na quiveru vyšlo na 2,5 miliardy goldů. Takže to máš goldy za měsíc laxního hraní utracené za reroll jednoho itemu...

Trvale používat Hoarder na rifty a bounty je neefektivní, akorát to zpomaluje. Goldwrap je pak další item, který na T6 opět o něco zpomalí. Přitom tougness, kterou tak získáš jednak není potřeba, navíc ale ani dobře nefunguje (máš ji vysokou sice po většinu času, ale ve chvíli, kdy je potřeba nejvíce většinou nemáš).

Takže to z goldy zase není tak super jak to na první pohled vypadá. Hoarder používám jen když musím a že to je poměrně často (a když už na to dojde, tak vždy jdu lokaci co nejvhodnější na goldy, ať to jde co nejrychleji). Jakmile mám goldy co akutně potřebuju, hned ho zase dávám dolů.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Treasure goblins

Příspěvek od HELLERcz » 18.11.2014, 22:24 hod.

Dneska jsem rerolloval toulec na sentry dmg .. mám jen 10% krucipísek a utracených 300 mega .. víc jak 10% mi tam nenaskočilo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Cartman » 18.11.2014, 22:30 hod.

jojo Mloku, souhlas, oni si ty goldy vyberou na přetočení ; )- Za týden sem utratil 4 mld goldů a stejně sem nedosáhnul top = / Tak na to kadim a vyfarmil sem zase miliardu do zásoby, na bounty. Podíval jsem sem se do vaultu. A teď půjdu zas huntit material do riftu a bez gemu ; )-

BTW 1mld goldů za 4-5 hodinek není problém.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Pepito86 » 19.11.2014, 06:32 hod.

Mloku add zpomaleni: za sesbirani zlata mas navysen malinko moovement(malo ale lepsi nez nic) a kdyz to mas po mape plno, tak se lita jedna radost:) vic nez goldy me tizi modre esence na craft:D.v podstate sbiram mesic uz jen gemy a modre predmety (nepocitam lege)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Mlok » 19.11.2014, 07:48 hod.

Vůbec ne. Hoarder jsem samozřejmě testoval pořádně a zpomalení je to opravdu hodně velké:
- přijdu o dmg za 3. gem, což je hodně znát
- malé navýšení MS je k ničemu, protože aby k němu došlo, tak nejprve musíš dostat obrovské zpomalení
- obrovské zpomalení vzniká tím, že musíš čekat (nebo se vracet) na umření mobů, abys mohl goldy posbírat
- ve chvíli kdy moby umírají, tak už jsem dávno o 1-2 obrazovky dále a mám nahozeno několik dalších Apocal. (nebo u DH už další sentry u další skupinky mobů)
- ohledně zrychlení pohybu u Wiz., tak Warzechiany + teleport + ne tak málo CDR + ilusionist mi zrychlí tolik, že jsem na hranici regenerace AP a rychleji bych už nestíhal názet Apocal. (už takhle uvažuju, že u Templáře mu Inspire místo Guardiana)
- u DH zase zrychlení pohybu nic neřeší (mohl bych použít Tactical Advantage kdybych chtělí více zrychlit). S Vaultem jsem akorát dostatečně rychlý, abych nepatrně stíhal předbíhat cooldown na sentry. Tzn. položím sentry k jedné skupině, okamžitě se přesouvám dále a když dojdu k další, tak akorát mám k dispoizici další sentry (předchozí skupina mezi tím umře). Když trošku více vaultnu, tak jsem tam dříve než doběhne cooldown. Mohl bych i o něco snížit cooldown, ale to by také nic neřešilo, protože při rychlejším přesunu bych byl příliš rychle od předchozí sentry a nestačilo by vše umřít. Čekání na umření všech mobů tu zdrží stejně hodně jako u Wiz.

A konkrétně (mám i změřeno na více riftech) jsem s Hoarderem o cca 20% pomalejší, což je opravdu brutální rozdíl (ladím build i gear, abych zrychlil třeba o 3-5%, natož se zpomalovat o 20%). Sbírat všechny goldy je ještě daleko horší než sbírat poměrně dost modrého a žlutého materiálu (u toho ale sbírám selektivně, tedy vždy vynechávám větší vracení a zdržovačky).

A v neposlední řadě byl aktuálně instalován další mírný nerf Hoarderu. Goldů padá pořád stejně, ale už podruhé snížili počet hromádek (zase o to navýšili množství v jedné hromádce), což znamená další nerf pro goldwrap a boost rychlosti. Aktuální stav jsem ještě netestoval, je to nahozené teprve dva dny a to jsem s Hoarderem nehrál.

Psycho:
Když chodím s Hoarderem Ruins of Corvus a mám aspoň nějaký gold find (asi 6tis. % nevím přesně, nijak moc ho cíleně nenavyšuju, maximálně vyměním 1-2 předměty, kde mám více gold find), tak to hodí 500+ miliónu za hodinu (tedy 1 miliarda pod 2 hodiny).

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Cartman » 19.11.2014, 08:27 hod.

Urcite to hrajes vic efektivne, kdyz uz k tomu sednes. Ja k tomu mam vic laxni pristup, asi mam vic casu( mam vlastni byt bez rodiny a s pritelkyni sem tak 3x do tydne) porad u hrani koukam na net a mam zapnutou TV(bez te nehraju:D) taky mam kolem 6k MF.

Dalsiho zasahu do hromadek sem si vsimnul no, uz to na me nedela takovy dojem :D

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Pepito86 » 19.11.2014, 08:39 hod.

tak je samozrejme rozdil mezi apoc u wizz a locus u WD.tam mobky umiraji pred tim nez k nim dobehnes..to ze bych sbiral s wizem goldy by me asi ani nenapadlo:D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Cartman » 05.01.2015, 22:23 hod.

Goblini byli vžydycky tak pozlacený? Dneska sem jednoho spatřil a byl sem si až jistej, že otevře Vault, jelikož byl žlutej a fakt že jo = p Tak nvm : )

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Treasure goblins

Příspěvek od pan HU » 14.01.2015, 13:18 hod.

Tak smolík ... jsem si včera vzpomněl na tenhle tvůj příspěvek, ale goblin (ač zářil a lesknul se jako sluníčko) vysypal jen trochu matroše a Vault neotevřel. Šupák jeden :-(
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Treasure goblins

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 15.01.2015, 10:12 hod.

Stalo se někomu tohle?

http://rupsha.eu/2db0707fe0

Na celé mapě bylo tak ~100 goblinů...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Treasure goblins

Příspěvek od witekcz » 15.01.2015, 15:59 hod.

Nedokumentovaná změna. Rift level plný goblínů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Treasure goblins

Příspěvek od HELLERcz » 15.01.2015, 17:54 hod.

Rift level plný goblínů ? tak na to se těším obvzlášť :D ale chudák nephalem, když ten binec bude muset ze země uklízet :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monstra“