PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 12.11.2014, 15:58 hod.

no pockaj pockaj zase neznamena ked mam takto build ze ho tak stale hram dost casto ho teraz menim a skusam to v praxi a to co sa tu docitam posledne mi padli moj a tat tak som sa o dost vyhupol hore cize menil psa z poisn na life a pirane som mal do teraz frozen a skusam teraz vlnu a tornado garga mam cleave lebo dava podla cisla ovela vacsie damage ako poisn gemy tiez skusam a farmim bounty t6 :)
Fierce loyalty bez tejto pasivky som mooc pomaly
tak diky za rady skusim a uvidim

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 14.11.2014, 18:16 hod.

Co tady blbnete.
Pokude nemáte Kukri, tak Rheno patří mezi druhý lepší. Díky tomu, že žáby, s vyjímkou RoT bouchají 2x s i s confudsed žabkama. Tak ideálně vyrábíte FS 2x rychleji a ještě máte confused 2x více mobů. Si to vyzkoušjte.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 15.11.2014, 12:26 hod.

hm tak ja uzz neviem kazdy kto pride napise nieco ine kto sa v tom ma vyznat :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 15.11.2014, 12:36 hod.

Je to tak, když není Kukri (grrr...), tak je tohle nejlepší, fetišové se vyrábějí rychleji a confused runa na žabky je fajn :)

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 15.11.2014, 15:55 hod.

chlapi verim vam mate dost motohodin aby ste sa v tom vyznali :) ja si to tak ci tak menim podla chuti hlavne nech je zabava

tyckin pekny hellfire a preco pouzivas miriane ked na frozen pirane je lepsi trapped ? aky gr davas?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 15.11.2014, 20:36 hod.

Kameny se zásadně používají takové, které ti pro tvůj styl hraní pomáhají nejrychleji proběhnout GR. Takže se použivá,dle gearu a buildu i Miriame. To že každej 2. WD má toxin a Pain Enhancer neznamená, že je to prot vůj styl hraní správná volba.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 15.11.2014, 22:26 hod.

Piraně střídám, stejně tak gemy, podle toho jestli běhám klasické rifty (tam je to šumák), GR sólo či v partě. GR35 sólo je můj strop bez Kukri :)
Frozen piraně jsou dobré v kombinaci s gemem co zvyšuje dmg mobům pod "efekty", naházím je všude, ale někdy jsem prostě línej to přehodit, v běžných riftech je to tak jako tak procházka ;) Sólo na vyšší GR pak obvykle Enforcer, Pain Enhacer/Toxin a ten "podefektový" gem s frozen piraňas mi vycházel nejlíp.
Na HF amulet jsem hrdej, je to děsná haluz, toho se musej udělat desítky než to takhle vyjde, já měl kliku, 13. kus :love:

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 16.11.2014, 08:11 hod.

diky chlapi zas som mudrejsi :)

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pepito86 » 21.11.2014, 08:15 hod.

ja si oblibil swiftness..dokud neni kukri tak se swiftnessem mam totem od elity k elite vetsinou


jeste mi reknete jaktoze jedete bez grave inj a mate totemy..to zvladate psychicky cekat dve minuty na novy totem?:O

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Ryliah » 29.11.2014, 09:48 hod.

Zase som som po pár mesiacoch pauzy vrátil k D3 a WDcku, konkretne physical pet build, čiže Fetišovia su moje hlavní dmg dealeri : ) Zatial som sa o nejaký moj osobný Grift rekord nepokúšal, nemám ešte vymaxované legendary gemy avšak zaujímalo ma aký je Váš GRift rekord, limit, pri Pet WDčkách ? Viem, že Jade je na tom o dosť lepšie, ale jade build ma nebaví...
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tokugawa » 29.11.2014, 12:25 hod.

Hraju dva měsíce příležitostně. Sólo 29 (myslím) a ve dvou 33.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 29.11.2014, 13:31 hod.

Já stíhám sólo časově GR 32 max. Ale moc je nehraju. V podstatě jen když potřebuju vylepšit šutr pro nějakou postavu...mám jich víc. Hlavní DMG mám čokla ... fetiše bez Kukri beru jen jako support a blokování nepřátel.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 12.12.2014, 15:35 hod.

Jakej byste použili na psych pet?
CC mi přidává nakou tu papirovou dmg navic.
Spis se priklanim k variante 30 do elitek.

Obrázek
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tokugawa » 12.12.2014, 15:38 hod.

No, jsem v D3 pořád dost ucho, ale já bych si vzal ten s Critical Hit Chance.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: PEJSKARI

Příspěvek od hanacius » 12.12.2014, 16:01 hod.

Asi bych volil taky ten s critem ikdyž má docela slabé hodnoty tak si myslim že vyjde lépe.
Navic ma life after kill

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 12.12.2014, 16:04 hod.

Tak taky podle toho, kolik máš CritChance, pokud i po použití toho s INT máš třeba 50+ tak bych asi vzal ten s INT, ten lehce zvedne i resisty :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 12.12.2014, 23:01 hod.

Právě že to mám vyvážené 54/560 (bez SoJ), proto právě ten s int, ale raději se ptám :-)
Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 15.12.2014, 15:13 hod.

1) Volil bych ten, který Ti přidá víc DPS
2) Jediné - co bych zohlednil je, díky tomu, že jeden dává 30% elite dmg a druhý jen 26%, tak pokud je rozdíl mezi nimi 4% (nebo menší) ve prospěch toho critového v celkovém navýšení DPS vzal bych vždycky ten, který dává 30% do elit i na úkor těch 4% rozdílu.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Mlok » 15.12.2014, 15:34 hod.

4,5% ChC je málo, to se nemůže vyplatit. Obecně se vyplatí ChC nebo ChD místo main statu pouze když je to vysoká hodnota typu 50% ChD jako mám na unity (u ChC tedy nejlépe 6%, ještě tak u 5,5% to může být přínosem za ztracené resisty/armor).

Navýšení z 54/560 na 58,5/560 je přesně 6,3% dmg navíc.

Ta int. z toho druhého je kolem 5% dmg navíc (+- nějaká desetina % dle toho kolik máš celkem int, to jsem se nedíval).

Tzn. získáš pouze 1,3% dmg navíc u toho s ChC. To nemá smysl, když ztratíš 4% do elit + resisty.

Tedy ten s int je naprosto jasná volba.

A vyvážené to optimálně nemáš:
Kdybys změnil jedněch 50% ChD na 6% ChC, tedy na stav 60/510, tak získáš 0,9% dmg navíc. Není to sice moc, ale pokud to má být optimálně vyvážené, tak je to nejlepší varianta. Dva itemy změnit už zase vyjde hůře. Nejlépe vychází těch 60/520.

Já mám u DH aktuálně dokonce 63,5/460 a je to téměř optimální. Mohl bych změnit na 57,5/510, ale musel bych změnit na 50% ChD, abych si pomohl. Při hodnotě 48% ChD to vychází přesně stejně. A při maximálních 50% ChD už bych získal jen 0,3%. To už se mi přetáčet nechce, když je to ten obtížný směr (natočit 6% ChC je hned, ale 50% ChD je porod).

A pokud vychází dvě varianty na dmg takřka stejně, tak je vždy lepší mít tu s větší hodnotou ChC kvůli dalším možným procům (ne každý char je používá, ale může se hodit, např. dřívější procnutí Pain E.).

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 16.12.2014, 16:56 hod.

Mlok - tak já to nesleduju tak moc jak ty, žil jsem v tom, co mi kdysi bylo řečeno, že u peta to mám být 1:10, čili toto jsem bral že je optimální a ideální.
Buchis je death, ať žije herdek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“