Chci začít hrát diablo 2

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Stery11 » 01.01.2015, 15:06 hod.

Zdravím vás všechny,

chtěl bych někoho poprosit zda by mi pomohl zprovoznit diablo s par odkazama na downloady které má ozkoušený a fungují a nějak by mi celkově to pomohl rozchodit na nějakém jeho servu co třeba hraje nebo určitém patchi.

byl bych moc vděčný za každou radu :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od ihatemylifep » 02.01.2015, 14:41 hod.

Snad nechceš abychom tady dávali linky na cracknutý diablo, 99% lidí tady má originál.
Na serverech se už ani tak nehraje a když ano tak je tam málo lidí, skoro nikdo.Každý hraje singleplayer nebo na oficiálních serverech ale na to musíš mít originál zakoupený D2.

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Stery11 » 02.01.2015, 17:13 hod.

Kolik lidi to tak hraje na ofiku? :-)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Crec » 02.01.2015, 19:02 hod.

Zdar, nevim jak to vypadá na ofiku, ale co se týká CZ/SK komunity, tak podle mě to momentálně nejvíc žije tady http://d2game.cz/?id=stats :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 28.12.2015, 16:06 hod.

Zdravim ve spolek. Měl bych dotaz ohledně multiplayeru na battlenetu. Vytvořil jsem účet, postavu a založil jsem hru, chvíli hrál a leavnul. Když jsem chtěl ale zpátky do hry, musel jsem opět nějakou vytvořit nebo se přidat a veškerý progres byl ztracen - kromě expů a itemů.
Takže, lze hrát v MP kampaň, tzn plnit Acty nebo se pouze tluče náhodnej trash jako například v Adventure modu D3.
Díky za info.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Javurek » 28.12.2015, 18:24 hod.

Je možné že jsi byl ve hře kde už úkoly byly splněné. Mohlo se stát že je v té hře splnil někdo kdo byl mimo vaši partu. Nevím jak jinak se ta tvoje otázka dá pochopit. Normálně se úkoly plní v singlu i multi, je to dohromady.

Když chceš hrát třeba s kámošem, tak založ hru s heslem které mu řekneš, on se připojí a v partě dělejte úkoly. Aby tam nelezli lidé, kteří Vám zabijou nebo splní něco co nechcete a nebudou u vás v partě.

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 29.12.2015, 00:47 hod.

Založil jsem si vlastní hru a hrál jsem sám. Má otázka směřuje k tomu, jestli se v MP ukládá progres děje jako v singlu. Protože když jsem hru ukončil, musel jsem pak založit novou a začínal jsem opět úplně od začátku - pouze mi zůstal lvl a itemy.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Abuzus » 29.12.2015, 02:04 hod.

Vallaska: Ale Javůrek už ti to řekl - plnil jsi úkoly, které už měl někdo splněné, takže jsi vlastně žádný progres neměl.
V MP se questy můžou plnit dohromady v partě, nebo ti je může někdo mimo partu "vypráskat", každopádně progres každé postavy se ukládá solo. Takže je důležité, kdo hru zakládá.
U některých questů musíš být přítomen přímo, u některých ne, některé ti hra nedá podle char-lvl, ale myslím, že od pl7 už to (na úrovni actu) dává všem v partě, i těm ve městě.

Stery11: asi bych začal tady !
Greenhorn s duší Throwera

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 29.12.2015, 08:59 hod.

Abuzus píše:Vallaska: Ale Javůrek už ti to řekl - plnil jsi úkoly, které už měl někdo splněné, takže jsi vlastně žádný progres neměl.
V MP se questy můžou plnit dohromady v partě, nebo ti je může někdo mimo partu "vypráskat", každopádně progres každé postavy se ukládá solo. Takže je důležité, kdo hru zakládá.
U některých questů musíš být přítomen přímo, u některých ne, některé ti hra nedá podle char-lvl, ale myslím, že od pl7 už to (na úrovni actu) dává všem v partě, i těm ve městě.
Zkusím to vysvětlit lépe. Hru jsem zakládal sám, hrál jsem sám, nikdo jiný se mnou nehrál. Takže jsem hrál jakoby singleplayer. Měl jsem ji zaheslovanou, takže určitě se tam nikdo nepřipojil. S MP nemám žádné zkušenosti, takže jsem chtěl hru odehrát sólo a trochu se naexpit.
Po každém spuštění to po mě chce buď vytvořit novou hru nebo se připojit k někomu jinému. Když se chci připojit ke své staré hře, tak ji to nemůže najít.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.12.2015, 12:25 hod.

Protože v momentě kdy hru opustíš, tak zmizí a vše, co jsi zabil, tak zpět ožije. Toto platí i pro SP. Jediné, co zůstane zachované, jsou expy, equip a questy.

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 29.12.2015, 15:40 hod.

Dark_Deamon píše:Protože v momentě kdy hru opustíš, tak zmizí a vše, co jsi zabil, tak zpět ožije. Toto platí i pro SP. Jediné, co zůstane zachované, jsou expy, equip a questy.
Díky, už jsem na to přišel. Zmátla mne jediná věc - narozdíl od singlplayeru se generuje i nová mapa.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Abuzus » 29.12.2015, 17:11 hod.

Tak to jsem tě špatně pochopil, omlouvám se.

Btw, I když hraješ sám a zaheslovanou hru, tak ta hra kterou opustíš (pokud je aktivní déle), nezmizí hned, ale cca do minuty. Po tu dobu ji nikdo nevidí. (bavím se o battlenetu)
Dokud jsem neměl více účtů a nikoho jsem pořádně neznal, tak jsem si takhle přehazoval věci mezi postavama.
- hrál jsem cca 10 min pod heslem - fakt už nevím, jak dlouho ta hra musí být aktivní, vyzkoušej to
- odhlásil jsem se a hned jsem se přihlásil s jinou postavou
- posbíral jsem věci na zemi

Dneska už každý botuje nebo obchoduje na jsp, což znamená, že stejně určitě nemáš nic, co by je zajímalo. Takže o "přehoz" klidně požádej i na publicu, si nepamatuji, že by mně za poslední dva roky někdo okradl...
Greenhorn s duší Throwera

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 30.12.2015, 00:49 hod.

Díky za tip, určitě vyzkouším. Měl bych ještě otázku jak je to s hraním v žebříčku (ladder). Četl jsem o jeho občasném resetování. Co se stane s postavami?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Abuzus » 30.12.2015, 11:24 hod.

Vyzkoušet to můžeš, ale za pár dní už budeš znát lidi, kteří ti v poho "přehodí".

Battle net resetuje 1x ročně a z ladderových postav se stanou non-ladder :-) Trošku aktivity pane, tohle zas není tak těžké najít.
Greenhorn s duší Throwera

Vallaska
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Vallaska » 30.12.2015, 11:33 hod.

Abuzus píše:Vyzkoušet to můžeš, ale za pár dní už budeš znát lidi, kteří ti v poho "přehodí".

Battle net resetuje 1x ročně a z ladderových postav se stanou non-ladder :-) Trošku aktivity pane, tohle zas není tak těžké najít.
Má angličtina je velmi mizerná. Proto jsem odsouzenej k otravování lidí na různých fórech :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci začít hrát diablo 2

Příspěvek od Abuzus » 30.12.2015, 13:17 hod.

Trošku vytrvalosti, anglické noviny si nepřečtu, s anglicky mluvícím turistou jsem massa Bob, ale angické buildy čtu levou zadní. Budeš-li se věnovat jednomu tématu (Diablo) tak je eng-translate otázka pár měsíců.

Přechod na non-ladder znamená, že nejsi v žebříčku, nemůžeš používat ladder RW, 99% lidí ty účty maže a zase jedou Ladder od začátku. Jenže mají na jsp tuny FG, takže si nakoupí zbroj od boťáků a mají exclusive Hammera za týden. Jsp je stějně návykové jako grál :-)

Non-ladder jsou snad jen SC PVP maníci. Ale mé znalosti jsou všeobecně chabé.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“