Diablo 2 Resurrected

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia
Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Lord_Sp » 25.09.2021, 19:09 hod.

ZOMB píše:
24.09.2021, 08:04 hod.
Tak jaké to je? Pokud to teda můžete hrát? :D
Já o nákupu zatím přesvědčen nejsem, nevidím tam pro sebe moc přidané hodnoty - starší grafika mi nevadí, a za ty loading screeny mi to asi nestojí - je tohle problém i v offline hře?
Jaké to je ? Doslova jak si dat brýle, z pixelartu na neco co vypadá hodne pekne. Offline mod sem neskúšal, Online to místama má asi velý pink (ms), asi majú zatím velký nápor na servery, snad sa to zlepší.
Na jednu stranu moc pridanej hodnoty v tem neni, ale prave kvuly temu sem si to rozehrál za každú postavu (neni sa kam ponáhlat ked všecko už objavené bylo že ano a shared truhla je v temto pripade super :-D) a ze summoner necrem človek stojí a zatim co sa peti hrajú tak sa kochám detailama. Lobby je tež podarené ked človek vidí svoje postavy pod drobnohledem. :-D Funkcia prepínat grafiku ze starej na novú (ingame) také pobavila.
Po technickej stránke si myslim že borci spravili dosť dobrú robotu. Hraju ve 4K (ryzen 3000/2080ti) na max, fps stabilné a co sa týká nastavení myslim že tu hru rozjede uplne cokoliv protože chlapci tam dali možnosť dynamického rozlišeňá.
Nekedy sa pohraju s starším hw co mám a hodim to do tematu co je tu založený.
Černý vlk píše:
24.09.2021, 20:44 hod.
Ahoj. Bohužel mám problém. Betu jsem hrál, Nicméně dnes po instalaci kliknu na "play", ale hra "najíždění hry" se po pár sekundách zastaví a znovu se objeví "play" tlačítko. Zkoušel jsem všechno, ale nic. Nevíte něco víc? :( :(

Procesor mám: procesor intel pentium cpu g3258 3.2ghz
google says ...
:!: Can't launch client :!:
Summary: Some players with older model CPUs are unable to launch the client for Diablo 2: Resurrected.
Quick fix: Blizzard says this is due to an older AVX instruction set accidentally being included in the final build. If you're affected, you'll have to wait for a patch.

Uživatelský avatar
Durhil
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durhil#2299

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Durhil » 26.09.2021, 16:39 hod.

Tak moje poznatky ze hry:
Stále bádám jestli hrát online nebo offline. Před 20 lety jsem hrál pouze singleplayer.
V onlinu players x nefunguje, pouze v offlinu.
Můj pohled je takový, že pokud nemám s kym hrát, tak online nemá smysl nebo se pletu?
V čem je online lepší než offline? Má nějaké výhody?
Co jsem si pročítal přímo offiko forum, tak tam je to rozdělený 50/50 půlka je pro online a půlka offline.
Zkoušel jsem hrát s random lidma a je to styl kdo dřív klikne...
V onlinu mi sem tam vyskočí vyšší ping, ale žádný záseky ani škuby jsem nezaznamenal po cca 10 hodinách ve hře.
Co je ale horší tak disconnecty. Po cca 1 - 3 hodinách mi to náhodně odpojí ze hry do menu s hláškou
- Your connection has been interrupted. Na offiku forum jsou ale tací, kterým to padá po pár minutách, čili jsem na tom ještě dobře.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Slw » 27.09.2021, 09:10 hod.

mi se teď stalo. že sem byl ve hře víc jak 6 hodin - hrál sem asi cca 30 min, pak to nechal "viset". žádný kick :shock: po dobrovolném odpojení mě to i pustilo naz5 (měl sem to zaheslované). looby je imho mess - lepší to bylo když se člověk připojil do "národního" chatu a pokecal s našincema :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 28.09.2021, 13:56 hod.

Tak jste mě přesvědčili a taky jsem si D2R koupil a nainstaloval. A jelikož tu už dlouho nebyl nějaký HC příběh, tak jsem si dovolil založit první D2R HC příběh zde: viewtopic.php?f=97&t=12368
Sepisuju tam své postřehy i k D2R jako takovému. Veškeré hraní si natáčím a nahrávám na youtube, odkaz je v tom HC příběhu (a odkazuju se v něm na videa místo screenshotů). Na závěr (až postava zemře nebo se stane guardianem), chtěl bych sestříhat kratší video (10-30 minut) s mluveným komentářem (anglicky), kde bude vše důležité.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od warfare » 29.09.2021, 06:54 hod.

Chtel jsem se neco zeptat prosim vas..
Jde hrat offline a pak migrovat s postavou na online? Jak je to s modem obtiznosti(players 1-8) funguje s postavou online nebo offline? Dekuji za pripadnou odpoved..
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Aragorn » 29.09.2021, 07:32 hod.

warfare: offline a online postavy jsou oddelene a co vim, nijak je konvertovat nelze. Players command funguje podle mne pouze v Offline (tam jsem si jisty nebot to sam pouzivam).


Jinak za sebe musim zatim konstatovat s D2R spokojenost. Hraji hlavne offline zatim. Zadny crash, freeze, graficke artefakty.. nic. Hra vypada dobre, casto az skvele a to same zvuky. Spousta novych nastaveni a zobrazenych informaci se mi dost hodi. Gold pickup je zachrana (je udelany imho citlive, zadne sbirani penez pres pul obrazovky jako v D3. Tak snad jeste treba udelaji loot filter na potions a pak bude na zemi konecne prehled :-)) A taky treba moznost videt base hodnoty pro atributy, resistence a skilly je paradni.

Dve veci, ktere (nejen) mne momentalne otravuji, ale verim, ze brzy bude fix:
- v kostce nelze identifikovat pres Caina (a zda se ze scrollem jedine z inventare nebo pasku)
- /players command se neprenasi mezi hrami

Drobne bugy, ktere nemaji na hrani dopad, mi osobne nevadi (napriklad jsem si vsimnul, ze muj holy freeze act 2 merc se tvari jako, ze ma skill Defiance).
Naposledy upravil(a) Aragorn dne 29.09.2021, 18:30 hod., celkem upraveno 1 x.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od warfare » 29.09.2021, 09:26 hod.

Dekuji ti Aragorne😉
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od lulinak » 29.09.2021, 16:25 hod.

za mě D2R naprosto supr, nemám co bych vytknul. Teda až na Mana burn bug, ten je víc než otravnej a postavy postavený na maně jsou proti těmto bossům nehratelný, tohle ať odstraněj a za mě 1*.

Hraju jen offline, ale zkusím jednu online postavu, zejména kvůli Hell, kde se prostě většinou od druhéh aktu nechytám, a nějaký public by mě tím asi protáhnul.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od lulinak » 29.09.2021, 17:19 hod.

kdo nezná tak tady je moc pěkně popsáno co jhe potřeba vědět pro efektivní hraní
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... ers_guide/

Uživatelský avatar
Durhil
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durhil#2299

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Durhil » 29.09.2021, 20:59 hod.

Mám rozehráno za Necromancera a mám takovej poznatek kterej mě zarazil, už si nepamatuji jestli to takhle bylo po staru a to konkrétně u skillu Revive.
Pokud si vyvolám takhe nějaké potvory přes Revive a pohnu se někám dál, např. běžím v kuse, tak mě nenásledují
( tzn. neportnou se ke mě jako to dělají kostlivci a golem a to v případě, že se od nich vzdálím na delší vzdálenost )
a úplně zmizí jak fyzicky tak i jejich ikonky.

Jinak pokud tu někdo hraje sám jako já a chtěl bych si zahrát s někým, tak můj battletag: Durhil#2299
Čím větší parta, tím lepší :)

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Roxar » 30.09.2021, 08:30 hod.

Zdravím

Už se ví jak jde prehodit chary do D2R ze starého D2? Slibovali že to půjde.
Zatím jedu online postavu a jen tak lehce na pohodu, ale svoje postavy bych si rád v novém kabátě provětral :-D

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Aragorn » 30.09.2021, 10:20 hod.

Roxar: Zkopiruj vsechny soubory (ty se jmenem postavy, kterou chces prehodit) z C:\Users\*tvoje uzivatelske jmeno*\Saved Games\Diablo II adresare do Diablo II Resurrected adresare, ktery je taky v Saved Games\ lokaci.

Zajimava otazka bude, jak spravne zalohovat offline savy z D2R, kde ted navic pribyly .ctl a .d2i soubory.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Roxar » 05.10.2021, 14:30 hod.

Aragorn píše:
30.09.2021, 10:20 hod.
Roxar: Zkopiruj vsechny soubory (ty se jmenem postavy, kterou chces prehodit) z C:\Users\*tvoje uzivatelske jmeno*\Saved Games\Diablo II adresare do Diablo II Resurrected adresare, ktery je taky v Saved Games\ lokaci.

Zajimava otazka bude, jak spravne zalohovat offline savy z D2R, kde ted navic pribyly .ctl a .d2i soubory.
Díky, bylo to až nečekaně jednoduché......čekal jsem nejaký convertovací prográmemek či takněco :-)

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od falen » 07.10.2021, 17:52 hod.

Neví někdo jestli v offline modu půjdou uber bossové?? Díky

Macapek
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Macapek » 08.10.2021, 17:41 hod.

zdravím, mohl bych se prosím zeptat?

když má nějaká věc stolen per hit napříkald: (5% stolen life per hit nebo 5%stolen mana per hit)

je to pouze na mele utoky nebo i na střelbu z luku nebo dokonce i kouzlením při zásahu to funguje?

Děkuji moc za odpověd

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Aragorn » 09.10.2021, 06:58 hod.

falen: Co vím, tak v D2R je veškerý obsah dostupný online i offline. Takže ano, Pandemonium event je i pro offline single player.

Macapek:
https://www.diablofans.cz/d2/vlastnosti ... n-per-hit/
https://www.diablofans.cz/d2/vlastnosti ... n-per-hit/
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od falen » 09.10.2021, 11:03 hod.

Díky, já jsem hledal a našel jsem články které tvrdí že není a i ty které tvrdí že je možné hrát to offline... . Tak nevím co s tím :-(

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od JokerLuk » 10.10.2021, 02:13 hod.

Macapek píše:
08.10.2021, 17:41 hod.
zdravím, mohl bych se prosím zeptat?

když má nějaká věc stolen per hit napříkald: (5% stolen life per hit nebo 5%stolen mana per hit)

je to pouze na mele utoky nebo i na střelbu z luku nebo dokonce i kouzlením při zásahu to funguje?

Děkuji moc za odpověd
Podléhá to fyzickému poškození, je jedno, jestli se jedná o melee nebo střelbu. Kouzlení z toho nijak netěží. Existují ale výjimky jako Smite nebo Blade Sentinel, na které se to také neaplikuje.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 11.10.2021, 06:24 hod.

Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Deef » 11.10.2021, 16:47 hod.

Ano tiez mi to prislo divne ze nedavam cold imune ani len 1dmg :) Lighting mastery ale funguje.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“